PDA

Prikaži potpunu verziju : Tema o fudbalu


caine
21.6.2007, 19:57
Da li bi mogla da se napravi jedna tema u brbljaonici o fudbalu?

Ovo pitam jer je ranije postojala tema o Ligi Sampiona, pa je obrisana... Verovatno je obrisana jer nema veze sa kompjuterima, al' vidim da ima nekoliko tema o muzici, pa njih niko ne dira. Ispravite me ako gresim, ali te teme takodje nemaju veze sa kompjuterima.

Ili ako ne moze o fudbalu, onda bar da se napravi tema o sportu uopste... Mada mislim da to ne bi valjalo, jer bi se pricalo o kosarci, fudbalu... pa bi nastala opsta zbrka... hocu da kazem da bi takva tema bila nepregledna...

Mozda sam pogresio sobu, mozda sam trebao da postavim ovu temu u brbljaonici...

TheProphecy
21.6.2007, 21:20
Sto se tice teme pogresio si forum.

caine
21.6.2007, 21:23
Sto se tice teme pogresio si forum.

Sta ja znam, ipak je ovo forum o forumu, ovde se postavljaju pitanja o forumu... Mozda sam i trebao u brbljaonicu da je postavim. Mada nije ni bitno, verovatno nece da dozvole temu o fudbalu, pa ce uskoro lock...

PeTkO
21.6.2007, 21:28
pa ce uskoro lock...


kako si tako vidovit?:)

Kada ti je rekao da si pogresio forum, mislio je na CEO FORUM.Znaci ne samo ova soba, vec ceo sk forum, bar pretpostavljam, i mislim da je u pravu, jer tema o fudbalu na forumu o kompjuterima...mislim da ne ide

bobi
21.6.2007, 21:31
Jeste da je ovo forum sveta kompjutera, ali moje lično mišljenje je da bi već sada polako i mogli da dozvoljavaju neke popularne teme opšteg tipa, poput sporta ili automobilizma (iako ja nijedno od toga ne pratim).
Ovaj forum je prilično narastao i čini mi se da je postao jedan od većih na ovim prostorima, te ne bi bilo zgoreg da bude malko širi.

B@NE
21.6.2007, 21:32
Tako je Bobi imas pivo (ladno).:)


Dajte momku skretnice samo...da zna na cemu je.


Dakle bilo je reci i ranije i nikako ne dolazi predlog u obzir, znam da nas ima sportista ovde ali sta da se radi.

Bilo je reci u forumu Predlozi i Kritike.

Dimo
21.6.2007, 21:37
Slazem se sa bobijem, neka tema za narodne mase, uz strogi nadzor i visok kriterijum za spem, to bi moglo i da uspije.
Svadje su neminovne naravno, uprkos tome sto su sve cinjenice na Juventusovoj strani, uvijek ce se naci neki lik da to ospori :D

mad_skillz
21.6.2007, 21:48
bila tema za F1 i zbog komentara izrazito pametnih ljudi(chitaj sarkazam) popila je lock i delete...tako da se ja ne bih nadao preterano..

Simke
21.6.2007, 21:50
Jeste da je ovo forum sveta kompjutera, ali moje lično mišljenje je da bi već sada polako i mogli da dozvoljavaju neke popularne teme opšteg tipa, poput sporta ili automobilizma (iako ja nijedno od toga ne pratim).
Ovaj forum je prilično narastao i čini mi se da je postao jedan od većih na ovim prostorima, te ne bi bilo zgoreg da bude malko širi.

Očigledno da ne pratiš.

Postoji tema koja ima veze sa automobilizmom i prilično je liberalna, počela je u fazonu IT primene i dostignuća u auto industriji a dozvoljavano je više od toga ... na žalost tema je prilično zamrla, nema dovoljno zainteresovanih i eno je negde duboko u Brbljaonici.

Predlagao sam još ranije da se u Brbljaonici napravi više reda i da se za početak odvoje teme iz opšte kulture ali ... :rolleyes:

Ubedjen sam da mnogi članovi imaju prilično šira interesovanja nego što su samo računari.

caine
21.6.2007, 21:53
Slazem se sa bobijem, neka tema za narodne mase, uz strogi nadzor i visok kriterijum za spem, to bi moglo i da uspije.
Svadje su neminovne naravno, uprkos tome sto su sve cinjenice na Juventusovoj strani, uvijek ce se naci neki lik da to ospori :D

Eto, tako nesto sam mislio... Shvatam ja da je ovo forum o kompjuterima, ali vec postoje teme o muzici koje nemaju nikakve veze sa kompjuterima... Evo npr. tema Music top 10 liste...

SuperG
21.6.2007, 21:53
Nemam nista protiv ubacivanja "non-It" tema, ali mislim da je ovom forumu potrebnije prosirenje IT "delatnosti" tj. da se otvore jos neki podforumi koji nemaju veze sa onim sto izlazi u SK. Uzmite ES za primer... ima bezbroj podforuma. A sto se tice toga da je ovaj forum jedan od vecih... hmm niste bas u pravu, SK ima oko 7500 clanova dok ES npr. ima preko 140000, tako da se bas i ne moze svrstati u jedan od vecih. Po svoj prilici, nikad i nece, osim ako SK ne shvati koliko bi im forum vise koristio kada bi se oslobodio okova koji su mu stavljeni jer je takozvani feedback medij. SK bi sigurno privukao jos MNOGO citalaca ako bi izvrsli reformu foruma.

Simke
21.6.2007, 22:00
Eto, tako nesto sam mislio... Shvatam ja da je ovo forum o kompjuterima, ali vec postoje teme o muzici koje nemaju nikakve veze sa kompjuterima... Evo npr. tema Music top 10 liste...

Za fudbal se može reći da nema nikakve veze sa kompjuterima ako izuzmemo semafor na stadionu, pa računare i komunikacije koje koriste novinari ali za muziku se ne može reći da nema veze sa računarima, to mi deluje kao da kažete za fotografiju da nema veze sa računarima ... da ne davim, u pitanju je neka sasvim drugačija veza i priča od fudbalske.

bobi
21.6.2007, 22:05
SK ima oko 7500 clanova dok ES npr. ima preko 140000, tako da se bas i ne moze svrstati u jedan od vecih.
ES je mnogo stariji forum od SK-a, a sa druge strane tamo pratim dva podforuma, 3D grafiku i video produkciju i veruj mi da se danima dešava da nema nijednog posta. Ovde, iako mnogo manje ljudi ima, daleko je aktivnije, bar u domenu 3D grafike.
Dizajn zonu isto smatram jednim od većih foruma, iako ima 9000 članova. Skoro sam se učlanio u jedan strani baš omanji forum, ali je jako dinamična situacija, od oko 1500 članova, bar pedesetak su (za ono kratko vreme koliko sam mogao da vidim) vrlo aktivni. Tako da treba gledati po broju aktivnosti a ne po članstvu.

caine
21.6.2007, 22:08
Za fudbal se može reći da nema nikakve veze sa kompjuterima ako izuzmemo semafor na stadionu, pa računare i komunikacije koje koriste novinari ali za muziku se ne može reći da nema veze sa računarima, to mi deluje kao da kažete za fotografiju da nema veze sa računarima ... da ne davim, u pitanju je neka sasvim drugačija veza i priča od fudbalske.

Ja se ne bavim muzikom, pa ne znam, ali konkretno za ovu temu music top 10 liste, u njoj se raspravlja o najboljim gitaristima, pevacima... Kakve to ima veze sa kompjuterima? Hocu da kazem, ta tema ima veze sa kompjuterima koliko i sa fudbalom... Koliko sam ja shvatio ovde nisu dozvoljene teme koje nemaju veze sa kompjuterima, pa ipak ova nije obrisana...

Marko_L
21.6.2007, 22:26
Ja sam odavno rekao... ako se dozvoljavaju muzika i filmovi, onda treba i sport, i dalje stojim iza toga. Sve su to opšte teme i imaju podjednake veze sa kompjuterima. Recimo, u fudbalu sudije sve više koriste PDA uređaje, kamerama upravljaju kompjuteri, semaforom upravljaju kompjuteri, komentatori koriste kompjutere prilikom praćenja meča, tabla za obaveštavanje (izmene, produženo vreme meča...) takođe ima veze sa kompjuterima. Dakle, ako je problem samo to što se smatra da sport nema veze sa kompjuterima, to pada u vodu. Jedino što mi pada napamet jeste da se neko plaši navijačkih postova i prepirki da li je bolja Zvezda ili Partizan, Inter ili Juventus, Barsa ili Real... mada tako je i na onoj muzičkoj temi... ubiše se ljudi da dokažu da li je muzički pravac koji oni slušaju bolji od drugih, i da li je bolji gitarista Stivi ili Džoi...

Nicolas
21.6.2007, 22:37
Očigledno da ne pratiš.

Postoji tema koja ima veze sa automobilizmom i prilično je liberalna, počela je u fazonu IT primene i dostignuća u auto industriji a dozvoljavano je više od toga ... na žalost tema je prilično zamrla, nema dovoljno zainteresovanih i eno je negde duboko u Brbljaonici.

Predlagao sam još ranije da se u Brbljaonici napravi više reda i da se za početak odvoje teme iz opšte kulture ali ... :rolleyes:

Ubedjen sam da mnogi članovi imaju prilično šira interesovanja nego što su samo računari.

Ih bre Simke, pamtis.:rolleyes:
Ja sam licno lobirao za otvaranje iste.:kreza:
Sve smo pokusali ali neki ljudi jednostavno nisu shvatili da je tema posvecena automobilizmu iako je naslov malo zamaskirao ilegalnu radnju.

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=10769

masteri
22.6.2007, 10:25
Ja sam za i pokusao sam da uradim tako nesto sa otvaranjem Lige Sampiona ali nekome se nije svidelo i ode u nepovrat.

caine
22.6.2007, 10:44
Ja sam za i pokusao sam da uradim tako nesto sa otvaranjem Lige Sampiona ali nekome se nije svidelo i ode u nepovrat.

A bas je lepo krenulo, za nekoliko dana je ispisano 50+ postova... Mislio sam da ce da prezivi... Verovatno im se nije svideo tok teme...

Red Dragon
22.6.2007, 10:59
Ne vredi vam ni da razmisljate o ovoj temi.
Ja sam pokusao jos pre par meseci da nateram moderatore da dozvole da se otvori posebna soba(ili cak samo jedna tema) vezana za sport, ali nije uspelo. Jednostavno ne moze.
Meni je padalo na pamet da im posaljemo 3 gajbe piva, da se obeznane, i onda da ih tako vesele nateramo da otvore temu, ali ne bi vredelo, jer bi zakljucali temu cim bi se otreznili.:D

....mozda, ako bi im svaki dan slali po 2 gajbe piva(ili neceg jaceg), mozda bi temu o portu i prezivela.;)

Sta kazete moderatori, pivo za sport, ili ne pijete na poslu?:opanachke

caine
22.6.2007, 11:16
Ne vredi vam ni da razmisljate o ovoj temi.
Ja sam pokusao jos pre par meseci da nateram moderatore da dozvole da se otvori posebna soba(ili cak samo jedna tema) vezana za sport, ali nije uspelo. Jednostavno ne moze.
Meni je padalo na pamet da im posaljemo 3 gajbe piva, da se obeznane, i onda da ih tako vesele nateramo da otvore temu, ali ne bi vredelo, jer bi zakljucali temu cim bi se otreznili.:D

....mozda, ako bi im svaki dan slali po 2 gajbe piva(ili neceg jaceg), mozda bi temu o portu i prezivela.;)

Sta kazete moderatori, pivo za sport, ili ne pijete na poslu?:opanachke

Ne znam, jos ne odgovaraju... Ja sam ocekivao odmah ne i lock... Mada, ako ih 2 gajbe piva na dan ne ubede, nista nece :D

A mislim da ne mora posebna soba za sport, eventualno podforum u okviru brbljaonice "opsta kultura", gde bi se smestile sve teme o muzici i slicne...

jonathan
22.6.2007, 12:27
nisam pratio temu ali mislim da ce zavrsit kao i Formula 1..cak sto vise, bez uvrede, ali o fudbalu se ima manje raspravljat osim navijanja, jos.. sad je stanka i nema utakmica tako da..

caine
22.6.2007, 12:31
nisam pratio temu ali mislim da ce zavrsit kao i Formula 1..cak sto vise, bez uvrede, ali o fudbalu se ima manje raspravljat osim navijanja, jos.. sad je stanka i nema utakmica tako da..

Tacno, nema utakmica (sem evropskog prvenstva za mlade), al' zato ima transfera igraca/trenera... Ja mislim da ima o cemu da se raspravlja... Mada bi jedna tema o fudbalu sigurno bila mnogo popularnija u toku sezone.

TheProphecy
22.6.2007, 13:58
Pa ako bi dozvolili kreiranje teme o fudbalu sto naravno da nece i normalno je sto nece, onda bi po defaultu morali da dozvole otvaranje teme o drugim sportovima, jer recimo i o kosarci ima da se debatuje isto toliko kao i o fudbalu.Rezultat svih tih tema bi bio opsti haos u brbljaonici.

Bojan
22.6.2007, 13:59
Pa ako bi dozvolili kreiranje teme o fudbalu sto naravno da nece i normalno je sto nece, onda bi po defaultu morali da dozvole otvaranje teme o drugim sportovima, jer recimo i o kosarci ima da se debatuje isto toliko kao i o fudbalu.Rezultat svih tih tema bi bio opsti haos u brbljaonici.

Tačno tako ;)

caine
22.6.2007, 14:19
Ne znam, kod nas se prati fudbal, kosarka, u zadnje vreme tenis, vaterpolo... Ne verujem da bi nastao opsti haos kad bi se otvorile npr. 4 teme o ovim pomenutim sportovima... Koliko tema ima o muzici, pa nema zbrke...

I ne znam sto je toliko nenormalno da se otvori tema o sportu, kad vec na forumu postoje teme kao sto su vasi omiljeni citati, vicevi, tema o nickovima...

Ja sam svoje argumente vec ispucao, postajem i bogu dosadan sa ovim: vec ima toliko tema koje su nevezane za kompjutere, sto ne bi bilo 2-3 teme o sportu (a verovatno su me vec zamrzeli svi ljubitelji muzike :D) ... Vidim da od mog predloga nema nista :(

polarnimeda
22.6.2007, 14:33
mozda ljudima treba dokaz da su ovakve teme zaista potrebne, dokaz trazenosti...
zato, evo, i ja se potpisujem. :) ako moze prica o muzici; zasto da ne moze i o sportu. uostalom, i sport je vezan za komp- ja ga gledam preko tv kartice :D
evo, ako osvojimo prvenstvo evrope za mlade, mislim da bi bilo lepo u to ime; u tu cast poceti polako sa realizacijom :) :to_care:

donator99
22.6.2007, 14:41
Meni se cini da ste vi u ovoj temi o "fudbalu" vise raspravljali o tome da li ce se tema zakljucati ili ne.
Niko recimo nije spomenuo uspeh nase mlade reprezentacije koja se plasirala u finale evropskog prvenstva za mlade u Holandiji.
Mislim sta ce vam tema o fudbalu ako necete da raspravljate o njemu...

caine
22.6.2007, 14:53
Meni se cini da ste vi u ovoj temi o "fudbalu" vise raspravljali o tome da li ce se tema zakljucati ili ne.


Ja sam pokrenuo ovu temu sa ciljem da dobijem dozvolu od modova/admina za otvaranje teme o fudbalu koju bi ovako verovatno odmah obrisali...

Dakle, prakticno ovo nije tema o fudbalu.

TheProphecy
22.6.2007, 15:10
Bacite malo pogled na sportsku stranu foruma B92, ili konkretno na temu koja se bavi finalnom serijom playoff-a izmedju Zvezde i Partizana. Tamo su moderatori potpuno odustali od bilo kakvog pokusaja da temu iskontrolisu. Nivo kulture i pristojnosti koji za sada postoji na ovom formu zahtevao bi da moderatori danonocno prate nekoliko tema.Da me neko pogresno ne razume reci cu da ja pomno pratim svali popularniji sport, ali svejedno mislim da ovde nije mesto da se polemise o tome, pogotovu sto bi to pokrenulo otvaranje gomile novih tema koje nemaju veze sa kompjuterima, ali su nekome jednako zanimljive kao sto je nama zanimljiv sport.

JohnnyB
22.6.2007, 15:19
Na b92 forumu je opšte poznato da možeš pisati šra hoćeš tako da se skupljaju razni, hm, dripci. Zamisli nekog dežurnog pljuvača kako hoće da piše neke svoje bljuvotine i pročita: "Forum Sveta Kompjutera". Kroz glavu bi mu samo prošlo: Fuj, geekovi... Ipak smatram da smo ovde malo civilizovaniji...

Srlandand
22.6.2007, 15:30
Pola foruma bi bilo banovano, da se dopusti takva tema, jer bi neko rekao Zvezda je zakon (npr ja), onda bi neko rekao Partizan, i poceli bi da se svadjamo i pljujemo u nedogled... Salim se naravno. Vecina ljudi na ovom forumu se ne bi spustala na taj nivo.

Belfegor
22.6.2007, 16:10
ja glasam za temu, jos bolje sobu o sportu (pa ljudi prosirite malo vidike), ako je SK IT casopis forum nemora da bude takav, jedna mala soba o sportu ne bi bila losa (sto se tice frke i spama, moderatori na ovom forumu su blago receno odlicni i mislim da ne bi imali vecih problema),osim toga bila bi dobra i jedna tema o muzici jer je brbljaonica prilicno pretrpana!
PS ovo je demokratska zemlja, stavite glasanje pa cemo videti!!!:dedica:

glitch
22.6.2007, 16:14
Dobra bi to stvar bila. Ako bi bilo kvalitetnih clanaka, posecenost bi garant skocila. Sto se tice "dripaca", pa ima ih i ovako, ne verujem da bi bilo drasticno vise ispada. Sem toga, postoji "Pravilnik". Sve po slovu zakona! :)

Dio37
22.6.2007, 16:22
PS ovo je demokratska zemlja, stavite glasanje pa cemo videti!!!:dedica:

Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?

mad_skillz
22.6.2007, 16:36
Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?
zato shto te rachunari, koliki god zaljubljenik bio, posle nekog vremena smore..jednostavno...

caine
22.6.2007, 16:39
Naravno da ce vecina biti za otvaranje teme ili podforuma o sportu, ali ovaj forum je specijalizovan za kompjutere. To je vec vise puta receno, zasto se stalno vracamo na istu temu?

Zato sto dozvoljavaju neke druge stvari, pa ne vidim sto ne bi mogli i fudbal/sport...

Bacite malo pogled na sportsku stranu foruma B92, ili konkretno na temu koja se bavi finalnom serijom playoff-a izmedju Zvezde i Partizana. Tamo su moderatori potpuno odustali od bilo kakvog pokusaja da temu iskontrolisu. Nivo kulture i pristojnosti koji za sada postoji na ovom formu zahtevao bi da moderatori danonocno prate nekoliko tema.Da me neko pogresno ne razume reci cu da ja pomno pratim svali popularniji sport, ali svejedno mislim da ovde nije mesto da se polemise o tome, pogotovu sto bi to pokrenulo otvaranje gomile novih tema koje nemaju veze sa kompjuterima, ali su nekome jednako zanimljive kao sto je nama zanimljiv sport.

Evo nek dozvole jednu temu o fudbalu (ili nekom drugom sportu) pa ako bude bilo previse spama/svadjanje nek je obrisu... Nismo mi ovde bas toliko necivilizovani, valjda cemo moci da se uzdrzimo od svadja.

Nicolas
22.6.2007, 16:45
Podforum o sportu, za svaki sport jedna temica i da budemo extremly happy.
Fudbal nesto ne pratim ali lepo bi legla neka temica o kosarci, malo da dokacimo ove nase ludake, nba, pa neki automoto sport itd.

Naravno ovo sve ovo bi bilo moguce samo ukoliko biste postavili rigorozna pravila namenjena njima i ukoliko bi modovi bili stroziji nego inace. Bar u pocetku.

Game fever
22.6.2007, 19:58
Tema o sportu je dobra ideja (ja bih licno voleo da pricam o formuli1), ali je pitanje da li bi se svako suzdrzao da ne psuje, pljuje, ne vredja, spamuje. Vecina clanova su pristojni (nisu banovani) ali je sport podlozna tema za gore navedene ne dozvoljene stvari koje nisu primerene za ovaj forum. Pitanje ko ce prihvatiti da bude moderator u toj temi.

caine
22.6.2007, 20:02
Pitanje ko ce prihvatiti da bude moderator u toj temi.

Sigurno bi se neko nasao ko bi prihvatio da moduje tu temu... Uostalom zar to nije duznost modova brbljaonice?

Edit: Kako li sam imao hrabrosti da kazem ovo? Ne smem vise da postujem u brbljaonici, lincovace me :D

Ulmawen
22.6.2007, 21:00
Nije loša ideja, samo meni se čini da tu ima jedan poveliki problem. Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu, kladim se da će da se javi neko ko će to pokušati da ospori, nekim Juventusom ili (ne d'o Bog!) Čelzijem! :D
Drugo, ako se otvori tema o fudbalu, onda i Formula 1 mora da dobije svoju sobu, pa košarka, pa odbojka, pa borilačke veštine (obavezno!:D), pa plivanje, pa klizanje...

mad_skillz
22.6.2007, 21:03
ljudi ne znam shto samo troshite vreme i rechi..mozete vi do lobirate do sutra ta tema se nece otvoriti do daljnjeg(iliti nikad)...tako stvari stoje i pomirite se sa time..
kao da nema dovoljno foruma o sportovima a ako hocete sa nekim direktno da diskutujete o tome postoje stvari kao PP,mail,msn,google etc.

caine
22.6.2007, 21:06
Nije loša ideja, samo meni se čini da tu ima jedan poveliki problem. Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu, kladim se da će da se javi neko ko će to pokušati da ospori, nekim Juventusom ili (ne d'o Bog!) Čelzijem! :D


Neko ce to Mancesterom sigurno da ospori :D... Mislim da tu nema problema dok god su takve diskusije normalne, bez vredjanja.

@mad skillz

Izgleda da si u pravu :(

btw ovo je moja 12 i zadnja poruka u ovoj temi :ciao:

bobi
22.6.2007, 21:08
pih bre... uopšte ne znate sa ljudima... :D
Pa zar ne vidite da ne zatvaraju temu? Znači da pomno prate. :D

Ne odustajte. :alealeee:

mad_skillz
22.6.2007, 21:16
ne kazem ja da ne bih to zeleo..zelim temu o trkanju i tuningu vishe od svega ali shanse za to su iste kao i za fudbal,nfl, basket etc.
pa pogledajte samo koliko je trebalo da se otvore pod forumu za oc..prvo je lobirao pain, nakon toga sam i ja smarao..mnogo je to spor sistem i proces ljudi..:Freddy:

Simke
22.6.2007, 21:26
Nije loša ideja, samo meni se čini da tu ima jedan poveliki problem. Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu, kladim se da će da se javi neko ko će to pokušati da ospori, nekim Juventusom ili (ne d'o Bog!) Čelzijem! :D
Drugo, ako se otvori tema o fudbalu, onda i Formula 1 mora da dobije svoju sobu, pa košarka, pa odbojka, pa borilačke veštine (obavezno!:D), pa plivanje, pa klizanje...

Sve se to da rešiti drugačijom organizaciom Brbljaonice, doda se par soba i to je to.

Soba sport bi mogla da sadrži sve sportske teme ali je pitanje da li nam to treba, jer kao što neki tvrde na netu ima dovoljno prostora gde se to sasvim lepo može upražnjavati. Naravno to je jedno gledište, drugo bi bilo zašto da naši članovi zuje širom neta u potrazi za nekim drugim sadržajim kada im to možemo ovde omogućiti. Moje mišljenje je da bi se trebali dozvoliti u nekoj meri razgovori o sportu ali u obliku koji bi širio druženje i saradnju medju članstvom, recimo dogovori o pravljenju nekih ekipa u malom fudbalu, basketu pa što da ne i u ribolovu i sl. Tokom aprila sam u temi ''Kako se oporaviti od dugotrajnog sedenja za računarom?'' postavljao informacije o Fruškogorskom maratonu pa nije bilo nikakvog odjeka iako smo se mogli okupiti i prošetati tih nekoliko kilometara ali sportski duh u nama je zakazao, jednostavno više volimo da pričamo ...

Posebno bih spomenuo da mi se čini kako medju članstvom ima dobrih poznavalaca nekih sportova, ako mi je dobra percepcija Master Neo se aktivno bavi nekim borilačkim sportom pa bih vrlo rado podržao upravo takve članove ako bi vodili neke teme koje bi ostalima mogle da donesu obilje korisnih i zanimljivih informacija.

PS.
Moram napomenuti da ako dodje do otvaranja novih soba u brbljaonici očekujem da će prednost imati teme iz opšte kulture.

Iris
22.6.2007, 21:30
PS.
Moram napomenuti da ako dodje do otvaranja novih soba u brbljaonici očekujem da će prednost imati teme iz opšte kulture.

Hear, hear :)

Simke
22.6.2007, 21:33
pih bre... uopšte ne znate sa ljudima... :D
Pa zar ne vidite da ne zatvaraju temu? Znači da pomno prate. :D

Ne odustajte. :alealeee:

Svaka ti je Njegoševa! - nešto iz Crnogorskog žargona, misli se na mudro zborenje.

Treba da te poslušaju ali i da ubede administraciju foruma da će to sve imati nekoga smisla pa će možda proći ...
prirodno je da niko, pa ni oni sami ne žele otvaranje tema koje će brzo skončati zbog svog besmisla. Treba uveriti nadležne da postoji dovoljna doza zrelosti i ozbiljnosti.

Nicolas
22.6.2007, 21:48
Zensko a tako govori.^:opanachke Edit: mislio sam na ulmawen

Nego zasto nema prenosa finala plej ofa u kosarci od 21h na RTS-u?
Ladno su stavili neke "haljinuse" da krece umesto kosarke.:boodala:

Da nije izbio neki incident ili nesto?

Ulmawen
22.6.2007, 21:57
Da nije izbio neki incident ili nesto?
Jeste, izbio je! Zdravko Čolić ima probu na Marakani! :kreza:

Nicolas
22.6.2007, 22:01
Jeste, izbio je! Zdravko Čolić ima probu na Marakani! :kreza:

Ljudi moji dal je moguce da nema prenosa finala plej ofa uopste na TV-u?


Edit: ipak su prikazali...

+ Razmisljam nesto, otvaranje teme o tuningu i stylingu bi svima nama pomoglo, ne bi ni bio potpuni off, ima tu chip tuninga, a to su racunari. Mogli bi da resimo neke probleme i tako to, da se ispomognemo jer vecina nas poseduje automobile. E sad, znam da ih ima vec ali bre ljudi meni je muka kada odem na neki forum o tome a tamo 99,9 % njih nepismeno u bukvalnom smislu te reci.

polarnimeda
22.6.2007, 22:17
Ljudi moji dal je moguce da nema prenosa finala plej ofa uopste na TV-u?

neverovatno.
**bo tijanicu i ostalim kretenima dog *****. I ****** ih budva i onaj glupavi sponzoruski festival.
Sve bi ih postrojio i postreljao zbog ovoga.

opusti se nicolas... samo su malo okasnili zbog vaterpola.... osim kraja 2., tu su poslednje 2 cetvrtine :)

Nicolas
22.6.2007, 23:18
opusti se nicolas... samo su malo okasnili zbog vaterpola.... osim kraja 2., tu su poslednje 2 cetvrtine :)

Nisam drugu zakacio, od trece sam gledao.:D Neverovatno sta rade.

Idi, najavljuju ovo koliko vec kao direktan prenos, placas im pretplatu i ono nista. Trebali su lepo da prekinu onaj glupavi festival pa dok se ne zavrsi vaterpolo da na dvojci prenose.

glitch
23.6.2007, 1:08
Ja sam od pet do devet visio ispred Pionira i blejao za karte. Na kraju sam zaglavio u Sport kafeu (na 'ladnom tocenom! Priselo mi ;) ).
Otvaranje nove sobe bi bio krupan korak, ali vredi razmisliti! Tako se pise istorija :D

hacker_aca
23.6.2007, 4:49
Ja sam za to da se otvori soba ili tema u vezi sportova ili fudbala iako nisam ljubitelj istih. Ako mnogi ljudi to želi zašto im ne omogućiti?

Ako bude navijanja ili spamovanja admin odmah neka briše? Pa, sigurno će naići neki anti-sportaš (:)) i samo će da baci koji offtopic komentar i ode vam sobičak...

Caine, ti si pokrenuo temu i prvi si odustao od nje. Mislim da ipak to nije u redu. Valjda bi ti trebao najviše da se boriš za tu/taj temu/sobičak. Use your force, Caine! ;)

Ako već niko od admina nije odgovorio znači da se raspravlja... Samo čvrsto.

A mogla bi i jedna temica o ninđicuu, ima koja nedelja od kako sam počeo da treniram... :)

Bojan
23.6.2007, 9:08
Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu.

Mozda... posle Liverpoola :D

TheProphecy
23.6.2007, 9:38
Mozda... posle Liverpoola :D
Gde bas nadje Liverpul.Sto bi rekao Murinjo mali,seljacki klub :a_bleh:

Dimo
23.6.2007, 11:08
Gde bas nadje Liverpul.Sto bi rekao Murinjo mali,seljacki klub :a_bleh:
Taj mali, seljacki klub je tri puta veci od Celzija, u svakom pogledu ;)

Master Neo
23.6.2007, 11:18
Ljudi, ne meshajte babe i zabe, Liverpool je samo prosechan klub, a Barca najbolji na svetu. :D Uostalom uporedite timove i titule...

Iris
23.6.2007, 11:42
ljudi ne znam shto samo troshite vreme i rechi...
kao da nema dovoljno foruma o sportovima a ako hocete sa nekim direktno da diskutujete o tome postoje stvari kao PP,mail,msn,google etc.

Soba sport bi mogla da sadrži sve sportske teme ali je pitanje da li nam to treba, jer kao što neki tvrde na netu ima dovoljno prostora gde se to sasvim lepo može upražnjavati.


... Ali vi morate da nastavljate svoje, zar ne?... :opanachke

steve89
23.6.2007, 11:46
Iako svi znamo da je Barselona najbolji klub na svetu, kladim se da će da se javi neko ko će to pokušati da ospori, nekim Juventusom ili (ne d'o Bog!) Čelzijem!

Mozda... posle Liverpoola :D

Gde bas nadje Liverpul.Sto bi rekao Murinjo mali,seljacki klub :a_bleh:

Taj mali, seljacki klub je tri puta veci od Celzija, u svakom pogledu ;)

Ljudi, ne meshajte babe i zabe, Liverpool je samo prosechan klub, a Barca najbolji na svetu. :D Uostalom uporedite timove i titule...

pocinje, polako ali sigurno, dok ne stigne :busted:
ako bi se vec otvorila tema, ne bi trebala da bude kao ovo gore, moj tim je bolji itd vec da se na ono o cemu se prica gleda objektivno i isto tako pise, jedino bi mozda tada tema opstala (ako se otvori), a i sta fali sto sada nema ovih jacih liga? tu su transferi o kojima bi moglo da se prica, a i uvek su tu nordijske zemlje i njihove fudbalske lige:D

caine
23.6.2007, 12:42
Caine, ti si pokrenuo temu i prvi si odustao od nje. Mislim da ipak to nije u redu. Valjda bi ti trebao najviše da se boriš za tu/taj temu/sobičak. Use your force, Caine! ;)



Pa nisam ja odustao od teme. Ja sam rekao svoje (i to sam 3-4 puta rekao svoje)... Ja ne vidim razloga da se ne otvori takva tema. Niko se nije pojavio sa valjanim razlogom protiv otvaranja teme.
Ali, u redu, ako hoces, ja sam tu, pa ce da vidimo...

A mogli bi da se oglase modovi/admini. Sem MarkaL niko nije nista rekao u smislu da ili ne. Samo nas drze u neizvesnosti...

MONTENEGRO
23.6.2007, 13:01
I Chelsea

Chivan
23.6.2007, 14:19
Ja ne vidim razloga da se ne otvori takva tema. Niko se nije pojavio sa valjanim razlogom protiv otvaranja teme. Samo pogledajte postove u ovoj temi u kojoj dajete predlog za otvaranje novih soba, pa će to biti najbolji razlozi protiv. steve89 ih je lepo skupio na gomilu (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=283611&postcount=60), osim Montenegra koji se kasnije dodao, a možemo očekivati i još koji slično produktivan post.

hacker_aca
23.6.2007, 14:38
Pa nisam ja odustao od teme. Ja sam rekao svoje (i to sam 3-4 puta rekao svoje)...

Meni je ovo ličilo na odustajanje:

btw ovo je moja 12 i zadnja poruka u ovoj temi :ciao:

Ako sam pogrešio, izvini. Pozdrav.

Predrag Stankovic
23.6.2007, 14:44
Tema o fudbalu na ovom furumu je NEPOTREBNA na ovom forumu iako ja Mnogo volim fudbal, Caine sta te kosta da se regujes a nekom forumu gde se diskutuje o fudbalu. Sto se tice teme Koju muzuku slusate ni njoj mislim da nije mesto na ovom forumu, ali eto odrzala se, mozda zahvaljujuci Rocker-u (mislim da je on tu umesao svoje prste).

TheProphecy
23.6.2007, 15:00
Samo pogledajte postove u ovoj temi u kojoj dajete predlog za otvaranje novih soba, pa će to biti najbolji razlozi protiv. steve89 ih je lepo skupio na gomilu (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=283611&postcount=60), osim Montenegra koji se kasnije dodao, a možemo očekivati i još koji slično produktivan post.
Cudi me da nisi skontao da su neki od tih postova napisani u ironicnom i saljivom tonu.

MONTENEGRO
23.6.2007, 15:36
ok, kako ti kažeš- vidim da od ove teme nema ništa...............

Belfegor
23.6.2007, 18:02
ma dajte ljudi, registrovati se na drugi forum samo zbog sporta (ja necu), protivim se tome, pa ovo je relativno mlad, dobar forum, sa aktivnim clanovima i dobrim moderatorima, mnogo dobrih soba i tema u njima (meni su licno posluzile mnoge pomoci, kao i cavrljanje npr o filmovima), ali treba jos nesto za razbibrigu osom brbljaonice, a sport je savrsen za to (pa kazu, zapustio se odkad je kupio komp, nebavi se nicim, samo sedi i kuca, pa podrzite sport, zdrav zivot i malo razgibavanja posle sedenja za kompom), dajte sansu, pokusajte, ako ne bude islo ubijte sobu! test drive!!!

ps siguran sam da bi se odredjeni moderatori odvazili i modovali sobu o sportu!!!

mad_skillz
23.6.2007, 19:11
nije to do moderatora, to nece dozvoliti ljudi iz vishe uprave i administratori prvenstveno zbog tematike samog foruma i chasopisa

caine
23.6.2007, 19:35
Meni je ovo ličilo na odustajanje:



Ako sam pogrešio, izvini. Pozdrav.

Ma jok, to sam rekao u afektu... Jednostavno, ja sam rekao sta imam, pa neka odluce ljudi koji su na vrhu. Po jedna tema za najpopularnije sportove koja bi se strogo moderisala, ja mislim da nije problem, a vi kako hocete. Ja necu da skocim sa prozora ako se takve teme ne otvore, nije smak sveta.

@Predrag Stankovic

Belfegor ti je lepo odgovorio, ja sam samo izneo predlog koji bi po meni poboljsao forum... Naravno da meni nije problem da se uclanim u neki sportski forum, samo mislim da bi ovaj forum bio lepse mesto kad bi se pomalo caskalo i o sportu...

@Chivan

Kad bi se ljudima jasno stavilo do znanja da ne bi trebalo da vode takve rasprave, mislim da bi oni to ispostovali... Ako ne postuju, lock i delete. Vredi bar probati.

glitch
23.6.2007, 20:53
Na evropskim prvenstvima za mlade u fudbalu, domacin nikad nije pobedio u finalu. Napred nasi!
A Anri prelazi u Barsu (ko je pitao jel' iz Arsenala ;) ). Bas me zanima jesu li poslali koga kao trampu i koliko transfer kosta? Kako je Ronaldinjo presao u sredinu, stvarno im je trebao jos jedan raspolozen ofanzivac... Jel' moze ovako?

bobi
23.6.2007, 21:32
Bahhh... 1:0 za holanđane... :(

caine
23.6.2007, 21:37
Ma ovaj Basta :mad:... Logicno je da sad ubaci Tosica umesto Baste, da Jankovic predje na desnu stranu (kad vec igramo po desnoj najvise), pa ce da vide Holandjani... I da ubaci Babovica umesto Drincica, pa da se Milovanovic malkice povuce...

@glitch: odlican primer :) Anri, po B92 prelazi za 24m.

steve89
23.6.2007, 21:41
Na evropskim prvenstvima za mlade u fudbalu, domacin nikad nije pobedio u finalu. Napred nasi!
A Anri prelazi u Barsu (ko je pitao jel' iz Arsenala ;) ). Bas me zanima jesu li poslali koga kao trampu i koliko transfer kosta? Kako je Ronaldinjo presao u sredinu, stvarno im je trebao jos jedan raspolozen ofanzivac... Jel' moze ovako?
24m E transfer kosta, pogledajte sve vezano za transfer (http://www.eurosport.yahoo.com/23062007/58/premiership-henry-confirms-barca-move.html), sta je rekao anri, uslovi transfera itd. ujedno to je jedan od najboljih sajtova sto se tice svih sportova...
ma 1:0 nije to nista, brzo ce to da se okrene.

caine
23.6.2007, 21:48
ma 1:0 nije to nista, brzo ce to da se okrene.

Ne znam, ako Holandjani nastave da nam zezaju odbranu ovako... Ladno su mogli jos 2-3 goli da nam zabiju... Mada, bice nesto ako se Djukic prizove pameti i zameni Bastu.

glitch
23.6.2007, 21:53
I Bastu i Rakica! Tosic iz Banata, opasan igrac a sedi na klupi. Izgleda da ce Partizan da ga kupi. ;) U Banatu kazu "ko da najvise", sto je i logicno, jelte. Videcemo...

Dio37
23.6.2007, 22:09
Ma gotovo je, sa dva gola zaostatka i igracem manje nemamo sanse.
A Basta je najbolji u drugom poluvremenu.

edit: Tri.

mad_skillz
23.6.2007, 22:20
bravo goshi, nije kriv momak ama ni za jedan gol, i bravo za penal
edit: i evo gola...