PDA

Prikaži potpunu verziju : w850i video player


Dr Zoidberg
10.6.2007, 14:39
Ovakac imam SE w850i i sada me zanima dali postoji neka mogucnost da se nabudzi neki bolji video player ? posto ovaj koji vec ima je prilicno tupav i nemoze da premotava snimak.Sada znam da je to "glup" telefon da nema OS, pa me zato interesuje dali postoji neki nacin da se ovo uradi ?

donator99
10.6.2007, 14:50
Probaj ovaj link:
http://peace.snu.ac.kr/dhkim/java/MPEG/

Dr Zoidberg
10.6.2007, 15:05
Probaj ovaj link:
http://peace.snu.ac.kr/dhkim/java/MPEG/

Emm... bas nesto ne razumem kako ce ovo da mi pomogne ?

donator99
10.6.2007, 17:02
Pa, jel nisi video Java UI VOD MPEG player i Simple UI VOD player?
Ja koliko sam razumeo tvom playeru fali funkcionalnost, a evo imas ovaj MPEG player.
Ukoliko si mislio na nesto kao sto je Real Player, na to slobodno zaboravi.
To imas samo na Symbianu.

Dr Zoidberg
10.6.2007, 18:38
Pa, jel nisi video Java UI VOD MPEG player i Simple UI VOD player?
Ja koliko sam razumeo tvom playeru fali funkcionalnost, a evo imas ovaj MPEG player.


Pa vidis da je ovo za pc, kako mislis ovo da uguram u fon, pogotovo onaj koji nije syb ?!?

A M G
10.6.2007, 19:34
Pokusaj ovako, premotavanje snimka funkcionise na K800, predpostavljam da moze i na W850, ipak je to SE.

Idi na Entertainment > Video player i tu izaberi snimak koji zelis. Kada ga izaberes i pustis samo drzi taster u desno ili u levo da premotavas napred odnosno nazad. Nadam se da funkcionise! :ciao:

Dr Zoidberg
10.6.2007, 20:48
Pokusaj ovako, premotavanje snimka funkcionise na K800, predpostavljam da moze i na W850, ipak je to SE.

Idi na Entertainment > Video player i tu izaberi snimak koji zelis. Kada ga izaberes i pustis samo drzi taster u desno ili u levo da premotavas napred odnosno nazad. Nadam se da funkcionise! :ciao:

Hehe vidi stvarno :) samo tada nema status liniju niti vreme u landscape modu :( ali nema veze prebaci se na portrait, premotas i ta da :D

A M G
10.6.2007, 20:57
Hehe vidi stvarno :) samo tada nema status liniju niti vreme u landscape modu :( ali nema veze prebaci se na portrait, premotas i ta da :D

Pa naravno! :to_care: Samo je trebalo malo vise da istrazujes. ;)

donator99
11.6.2007, 0:05
Pa vidis da je ovo za pc, kako mislis ovo da uguram u fon, pogotovo onaj koji nije syb ?!?

Vidi stvarno...
Ja mislio ovo Java za telefon :D

Dr Zoidberg
11.6.2007, 2:00
Oky nego da se vratimo na topic, jel zna neko dali postoji neki "java" player i kako mu glasi ime ako postoji[za telefon]

P.S.
Kako da prebacujem aplikacije i igre sa telefona na telefon jer one kad ih selektujem nemaju ono send itd...

P.S. 2
Dali telefon podrzava Flash i u kojem formatu ?

Haker95
14.5.2008, 13:56
Da bi prebacivao igre sa telefona na telefon, morao bi da imas neki file manager.

genius
14.5.2008, 14:33
Ne nego to ne moze da se radi... namerno je tako napravljeno. Mozes da prebacujes samo jar fajlove (kao i svaki drugi). Znaci mozes da prebacujes instalacione fajlove ali ne i instalirane igre... a jar mozes da saljes isto kao i mp3 ili jpg ili bilo koji drugi fajl (sem ako nisu i to onemogucili u novim verzijama, ali u principu kod eriksona to moze).

Stojadin
14.5.2008, 16:30
Cisto sumnjam da mozes da prebacujes jar instalacije ako su zasticene(one koje se placaju verovatno jesu) , za to treba neki file menadzer kao sto Hacker rece.

Željko
14.5.2008, 23:03
Mogu da se prebacuju igre sa telefon na telefon, samo je potrebno da ti igra ne bude instalirana... Prebaciš igru preko kompa u Other, instaliraš sebi, i posle šalješ iz other kome treba... :)