PDA

Prikaži potpunu verziju : Need for speed XI: Pro Street

Strane : 1 2 3 4 [5] 6

ac10
27.11.2007, 1:03
STA SAM REKAO, STA SAM REKAO !!!!!!:):):):):):):):)

http://forum.nfsunlimited.net/viewtopic.php?f=2&t=15413

6A1CB6A4 Aston Martin DB9
EA03A62E Aston Martin DBR9
33E46FE4 Audi R8
45013DAB Bugatti Veyron 16.4
38AF78B9 Dodge Challenger Concept
A6DCC132 Koenigsegg CCX
8A0372CB Lamborghini Gallardo Superleggera
6B88CDF6 Lancia Delta Integrale Evo
CFD56242 McLaren F1
A1F94771 Mercedes SL65 AMG
ACBD671B Plymouth Road Runner
C4FFDE2C Porsche 911 GT3
A3879E6A Porsche 911 GT3 RS
D43D0667 Porsche Carrera GT
0ED3510E Seat Leon Cupra

Nisu svi zavrseni, procitajte ispod komentare.
CIKO,CIKO JEL SE OVO MAZE NA LEBAC?!:kreza:
SALIM SE!:rofl:
STA DA RADIM SA OVIM?:confused: :confused: :confused:

GordoN
27.11.2007, 1:53
CIKO,CIKO JEL SE OVO MAZE NA LEBAC?!:kreza:
SALIM SE!:rofl:
STA DA RADIM SA OVIM?:confused: :confused: :confused:

Skroluj stranicu malo na dole ,isti korisnik je postovao i upustvo kako se to radi i koji ti programi trebaju

A M G
27.11.2007, 1:59

Ima Mecke, ima Boga!!! :alealeee::to_care:

DavidovicN.S
27.11.2007, 12:00
Ljudi, kacite malo screenshotove u nfs-ps galeriji, za sad mogu samo da gledam slike:eek:

illidan
27.11.2007, 13:30
ja okacio :p

bice jos

NenadN
27.11.2007, 18:13
evo slika
Sta fali pa da ovo vise nije zakljucano?
Sta sam ti odgovorio juce

Moras da postavis 10 rekorda u drag trkama da bi otkljucao prilaz tom bossu, kada stanes na taj drag videces koliko ti jos treba rekorda, ako si vec napravio neki. Inace preporucujem ti da odes na pocetak, odnosno pocetne race dayove gde ima drifta i sa nekim brzim autom postavis rekorde, gde oni voze neke krsine.

RUSuper
27.11.2007, 18:15
Nemogu da verujem da niko nije slao poruke na ovu temu vise ode 10min,nego hajde mi lepo objasnite kako da ubacim one masine,skinuo sam jedan od onih programa,ali pise da treba jos neki programi,POMAGAJTE

RUSuper
27.11.2007, 18:16
Sta sam ti odgovorio juce
Ma poslao sam mu poruku,nego samo da vidim sliku,mislim da on nije presao speed c. a ne drag

uros@3D
27.11.2007, 20:18
Ljudi jel' neko "terao" Supru (pretpostavljam da jeste) na drag-u? Ja je uzeo jos na pocetku i evo jos kidam sa njom. 1/4 milje za 7.54 sam najbrze uspeo a wheelie 190m danas :alealeee:

PAIN
27.11.2007, 20:31
Wow svaka cast.Supra je na level4 upgrade?

NenadN
27.11.2007, 20:32
Ma poslao sam mu poruku,nego samo da vidim sliku,mislim da on nije presao speed c. a ne drag
Pa onda mu treba 10 speed recorda logicno :) to je i sam mogao da zakljuci

Ljudi jel' neko "terao" Supru (pretpostavljam da jeste) na drag-u? Ja je uzeo jos na pocetku i evo jos kidam sa njom. 1/4 milje za 7.54 sam najbrze uspeo a wheelie 190m danas Ja sam imao tolike muke na Dragu a i whellie-u dok nisam uzeo supru, odnosno ne znam kako bi pobedio drag kinga da nisam uzeo supru i odkinuo ga. Jednostavno smatram da je bas kao stvorena za drag-wheele trke :)

BTW. od kako sam presao igru nisam je palio, u medjuvremenu sam zamenio graficku X800XT->HD2600XT, i mogu reci da sam prijatno iznenadjen, sa X800XT sam se igrao na medium, i imao sam prosek do 30-fpsa, sada sve na high i imam prosek oko 40fps-a, uz to se vidi da je sve mnogo lepse tacno ono sto odradjuje SM3.0.

stewazy
27.11.2007, 22:04
POmoc, nabavio sam igru (2DVD-a) (narodnu) i krenuo da instaliram kad ono izbaci read error za neki SOUND nesto i idem ti ja na retry i krene dalje i tako jedno 5-6 puta izbaci to i dodje do kraja i stalno to izbacije :n-cc2: :n-cc2:
Zna li neko u cemu je fora???? :n_klanja::confused: :n_klanja:

didi_sa
27.11.2007, 22:45
Supra ima jos bolja vremena od GT2.

Mil00rad
27.11.2007, 22:55
POmoc, nabavio sam igru (2DVD-a) (narodnu) i krenuo da instaliram kad ono izbaci read error za neki SOUND nesto i idem ti ja na retry i krene dalje i tako jedno 5-6 puta izbaci to i dodje do kraja i stalno to izbacije :n-cc2: :n-cc2:
Idi žali im se da neće,ja sam imao istih problema.Prvi put kada sam uzeo nije hteo da očita DVD kao da je prazan,otišao žalio se-dobio drugi,drugi je izbacivao taj sound error,pustio mom bratu da se žali-njemu dali treći i onda je uspelo.Šta ćemo,mi smo"Pirati sa Ibra".:D

stewazy
27.11.2007, 23:01
Zalio bi se ja ali oni su u Temerinu, a ja u Beceju (btw dacu drugu, koji mi je kupio, pa nek se on zali) :n-cc2: cekam je vec nedelju ipo dana

noisy
27.11.2007, 23:24
Jeb!%#$#%$#/&%$&%$&#%"&
Sada posle malo igranja mogu da kažem šta mislim o igri. S*anje neviđeno!
Mrzim igre koje varaju kad ne mogu drugačije da pobijede. Svih 7 protivnika na stazi voze protiv mene, guraju me sve sa ciljem da bilo ko od njih pobijedi samo da ne pobijedim ja. Svi imaju nitro u skoro neograničenim količinama (provjereno) osim mene. Pontiac GTO je totalno užasan auto. Stavio sam najnovije drajvere, smanjio detalje i igra se i dalje ruši tj. ubije mi grafičku.

uros@3D
27.11.2007, 23:26
Wow svaka cast.Supra je na level4 upgrade?

Nisam siguran, morao bih jos da pogledam. Stavio sam joj najbolji quick upgrade, nisam hteo na custom jer uvek nesto zeznem. :opanachke

Ja sam imao tolike muke na Dragu a i whellie-u dok nisam uzeo supru, odnosno ne znam kako bi pobedio drag kinga da nisam uzeo supru i odkinuo ga. Jednostavno smatram da je bas kao stvorena za drag-wheele trke :)

Heh, upravo to! Vidim ja na pocetku da me uvek neki lik presisa za jedno 2 sekunde dok su ovi iza mene drasticno sporiji. Pogledam, vidim da vozi Supru i kupim je i ja (i onda ga slatko odvalim...):D

RUSuper
27.11.2007, 23:33
Supra ima jos bolja vremena od GT2.
TO TI JE NEKO VREME???
Covece pa vi neznate sta je rekord,sa Zondom 6.20,ali neznam da ubacim sliku,pa cak i da znam kada napravim sliku ono nece da mi pokaze celu sliku nego samo auto kao da nema ove tabele

RUSuper
27.11.2007, 23:37
Pa neznam original uvek hoce,tako da nemozes nikome da se zalis i da hoces,jer da imas original nebi bilo problema,ma da mozda moze da se zali,samo nemoj nista da me pitas kome da se zalis ili sta da radis,samo cu ti reci da CD nevalja,cim tako pise,a mozda nedostaje neko fajl na CD-u

RUSuper
27.11.2007, 23:42
Jeb!%#$#%$#/&%$&%$&#%"&
Sada posle malo igranja mogu da kažem šta mislim o igri. S*anje neviđeno!
Mrzim igre koje varaju kad ne mogu drugačije da pobijede. Svih 7 protivnika na stazi voze protiv mene, guraju me sve sa ciljem da bilo ko od njih pobijedi samo da ne pobijedim ja. Svi imaju nitro u skoro neograničenim količinama (provjereno) osim mene. Pontiac GTO je totalno užasan auto. Stavio sam najnovije drajvere, smanjio detalje i igra se i dalje ruši tj. ubije mi grafičku.
Kako da to samo tebe guraju,nauci da vozis i neces imati problema,mozda igras na najlakse pa oni neznaju da voze,pa te slucajno lupaju,ja igram na hard i sve radi super,niti me guraju,niti imaju neograniceno nitra,niti me varaju na bilo koji nacin,kada gubis stalno ti lici da varaju znam to iz iskustva,ali ovo je ona retka igra gde nevaraju,u Carbonu kada im mnogo pobegnes i mozes samo da ih vidis na mapi oni idu svetlosnom brzinom,ali kada te stignu,kao puz su

noisy
27.11.2007, 23:48
uuu, nemoj to da radiš.
nikad ni jednu vožnju ne igram na easy samo na hard i ovde se upravo dešava sve ovo što sam napisao i plus sam zaboravio da dodam i to za svjetlosnu brzinu. Uhvate me dvojica sa strana da bi onaj poslednji projurio brzinom od ko zna koliko na sat i to sve u ciljnoj ravnini.

RUSuper
27.11.2007, 23:59
uuu, nemoj to da radiš.
nikad ni jednu vožnju ne igram na easy samo na hard i ovde se upravo dešava sve ovo što sam napisao i plus sam zaboravio da dodam i to za svjetlosnu brzinu. Uhvate me dvojica sa strana da bi onaj poslednji projurio brzinom od ko zna koliko na sat i to sve u ciljnoj ravnini.
Jesi li siguran brate da je to Pro Street,nikada me nisu hvatali sa strana da bi me drugi prestigao(jer nisu mogli da me stignu),recicu ti samo da ih ignorises,ja neobracam paznju na njih kao da ih nema u trci i tako svaku pobedim,igras opusteno,naravno ponekad ti pukne film i onda svasta radis,ja se recimo od besa okrenem u suprotnu stranu,zaletim 300+ na sat i pokupim prvog lika kog vidim

noisy
28.11.2007, 0:11
pazi, uglavnom sam najbrži čak sam mislio i da je igra previše lagana. Al' kad je došao na red glupi GTO (koga svi vozimo u toj trci) i s kojim nisam mogao da im odmaknem dovoljno onda su krenula da se dešavaju ova s*anja. Bio ja prvi na kraju posle ko zna koliko pokušaja.

didi_sa
28.11.2007, 0:14

6A1CB6A4 Aston Martin DB9
EA03A62E Aston Martin DBR9
33E46FE4 Audi R8
45013DAB Bugatti Veyron 16.4
38AF78B9 Dodge Challenger Concept
A6DCC132 Koenigsegg CCX
8A0372CB Lamborghini Gallardo Superleggera
6B88CDF6 Lancia Delta Integrale Evo
CFD56242 McLaren F1
ACBD671B Plymouth Road Runner
C4FFDE2C Porsche 911 GT3
A3879E6A Porsche 911 GT3 RS
D43D0667 Porsche Carrera GT
0ED3510E Seat Leon Cupra

Nisu svi zavrseni, procitajte ispod komentare.

Je li neko pokusao sa ovim da ubaci ova auta?

dallyborr
28.11.2007, 8:36
Posto je igra izasla i vidim da se svi loze kako je igra WOW:rofl: e pa ovako:

Imam svaki NFS od prvog koji je izasao do poslednjeg (ukljucujuci i ovaj zadnji Pro Street). I stvarno ako neku voznju gotivim onda je to NFS. Ali ovo zadnje sto su izdali, pa ja stvarno neznam kom je RETARDU palo na pamet da od onakvih igara kakvi su bile, pocevsi od Underground-a pa do Carbon-a, napravi ovakvu glupost:boodala: Ako postoji los NFS, onda ovaj zauzima ubedljivo prvo mesto. Necu da pominjem NFS pre Undeground-a zato sto su to vec LEGENDE, ali ovo zadnje nema veze sa vezom. Da sam nesto ovako hteo da igram igrao bih rFactor. Ma ne samo rFactor ima mali milion igara tipa, trkacka staza, nekoliko krugova pa "teraj" brate do iznemoglosti. Jedino sto je, ajde da kazemo iole zanimljivo, je speed chelenge i drift, gde se i iskreno osecate da igrate NFS inace grip race, kojih ima bezbroj, su toliko dosadne i nezanimljive, da ce vam se ili smuciti ili ce te posle odredjenog vremena ( posto su sve staze uglavnom iste ) igru deinstalirati. Ovo drugo sam ja uradeo i ne pada mi na pamet da pipnem ovo ...da ne kazem sta. Necu da pominjem nekog DJ-a koji sve vreme dok vozite, prica jedno te isto a uglavnom neke nebuloze. Ah da imate i drag race kojih ima nesto malo.

Dobra strana je ostao zvuk. Snimili su sve automobile LIVE. Ali mi je i to malo sumnjivo, posto Audi uopste ne zvuci kao Audi. ( cak ni "nabudzen" u prirodi ne zvuci tako ). Autosculpt funkcija sada u mnogome utice na ponasanje automobila u voznji. Ali avaj, ljudi uopste me ne interesuje doterivanje turbo punjaca ili vesanja i ostalih "KAMARA" gluposti kojih ima u igri! Interesuje me GAMEPLAY! A on je nula!

Sve u svemu, kad se sve sabere i oduzme, ovo je igra za izbegavanje. Stvarno OBOZAVAM svaki NFS koji je do sada izasao, ali ovo je UZAS! Gori NFS od ovoga EA ne moze da napravi, pa sam bar sa te strane spokojan. Ako vam se nesto ovako igra, bolje igrajte Live for Speed ili rFactor, a ovo "ladno" zaobidjite. Znam da ce Svet Kompjutera da da ovoj igri neku besno veliku ocenu, ali verujte mi da ona to ne zasluzuje. Jer izgleda da je NFS uplivao u neke vode u kojima ne zna da pliva:a_bleh:

P.S. Dva razocarenja sam do sad doziveo u zivotu, prvo je kad sam se razveo sa zenom, a drugo NFS Pro Street.

NenadN
28.11.2007, 9:31
@dallyborr, ne znam sta reci, ovaj nfs ima neke lose osobine, ali je generalno, ali je 100%bolja igra od zadnja dva NFS-a (MW i Carbon). Mislim napokon posle dve-tri godine nesto novo. I tekako ova igra ima igrivost. Druga stvar budzenje motora i izgleda u NFS-u je specijalnost u odnosu na druge igre kao Test Drive, gde je prosto sve svedeno na minimum. Mislim bez budzenja NFS ne bi bio NFS.

PAIN
28.11.2007, 11:04
Samo jedan tip.Ko ima muscle car zna da pri startu kod draga trosi gubi dragoceno vreme jer ima malo trakcije.Ja imam skroz nabudznu Hemi Cudu od 760ks.U dragu uvek ubacite u 2 brzinu i onda krecite a ne palite gume.Ne brinite ova kola imaju monstuozan obrtni momenat pa mogu lepo i iz 3. da povuku.Ja sam ovako poboljsao vreme na ispod 8.4s.

PAIN
28.11.2007, 11:09
Evo sta sam ovim fazonom uspeo, a pre nikako ispod 8.7s.

dallyborr
28.11.2007, 11:34
@dallyborr, ne znam sta reci, ovaj nfs ima neke lose osobine, ali je generalno, ali je 100%bolja igra od zadnja dva NFS-a (MW i Carbon). Mislim napokon posle dve-tri godine nesto novo. I tekako ova igra ima igrivost. Druga stvar budzenje motora i izgleda u NFS-u je specijalnost u odnosu na druge igre kao Test Drive, gde je prosto sve svedeno na minimum. Mislim bez budzenja NFS ne bi bio NFS.

Ma OK je sve to, ali mi nije ovo NFS:( Vise mi lici na prosecnu trku tipa rFactor ili slicno. Znas, kad stvarno nesto pratis od pocetka do kraja...fali mu ono NESTO sto je svaki NFS do sada imao.

noisy
28.11.2007, 12:02
Mislim bez budzenja NFS ne bi bio NFS.
A bez policije? Jedva čekam Juiced da izadje. Mislim da će ovim izgubiti mnogo igrača

RUSuper
28.11.2007, 13:31
pazi, uglavnom sam najbrži čak sam mislio i da je igra previše lagana. Al' kad je došao na red glupi GTO (koga svi vozimo u toj trci) i s kojim nisam mogao da im odmaknem dovoljno onda su krenula da se dešavaju ova s*anja. Bio ja prvi na kraju posle ko zna koliko pokušaja.
Tu si u pravu,u toj trci treba muka,ali samo da ti kazem da ja neigram lepo,hocu reci ja volim prljavu igru,u krivini zakucam protivnika on se prevrne i eto jedan manje,tako uradim sa troicom najboljih i ja pobedim,sta mislis kako sam pobedjivao gazde,stavio sipke u kola i zakucam gazdu,posle si miran

RUSuper
28.11.2007, 13:47
Imam svaki NFS od prvog koji je izasao do poslednjeg.I stvarno ako neku voznju gotivim onda je to NFS. Ali ovo zadnje sto su izdali, pa ja stvarno neznam kom je RETARDU palo na pamet da od onakvih igara kakvi su bile, pocevsi od Underground-a pa do Carbon-a, napravi ovakvu glupost.Ako postoji los NFS, onda ovaj zauzima ubedljivo prvo mesto. Necu da pominjem NFS pre Undeground-a zato sto su to vec LEGENDE, ali ovo zadnje nema veze sa vezom. Da sam nesto ovako hteo da igram igrao bih rFactor. Ma ne samo rFactor ima mali milion igara tipa, trkacka staza, nekoliko krugova pa "teraj" brate do iznemoglosti. Jedino sto je, ajde da kazemo iole zanimljivo, je speed chelenge i drift, gde se i iskreno osecate da igrate NFS inace grip race, kojih ima bezbroj.
Dobra strana je ostao zvuk. Snimili su sve automobile LIVE. Ali mi je i to malo sumnjivo, posto Audi uopste ne zvuci kao Audi. ( cak ni "nabudzen" u prirodi ne zvuci tako ). Autosculpt funkcija sada u mnogome utice na ponasanje automobila u voznji. Ali avaj, ljudi uopste me ne interesuje doterivanje turbo punjaca ili vesanja i ostalih "KAMARA" gluposti kojih ima u igri! Interesuje me GAMEPLAY! A on je nula!

Sve u svemu, kad se sve sabere i oduzme, ovo je igra za izbegavanje. Stvarno OBOZAVAM svaki NFS koji je do sada izasao, ali ovo je UZAS! Gori NFS od ovoga EA ne moze da napravi, pa sam bar sa te strane spokojan. Ako vam se nesto ovako igra, bolje igrajte Live for Speed ili rFactor, a ovo "ladno" zaobidjite.
Covece znas li ti u koju si temu upao,ovde mi govorimo kako je Pro street dobra igrica i tako to,mozda ponekad istaknemo nesto sto nam se nesvidja,ali nista vise,kada bi neko procitao ovu poruku,a da nije igrao igru pomislio bi da je ovo KRSCINA,evo odmah da ti kazem gori NFS od ovoga to je NFS Carbon,nikada gori nece izaci,niti je ikada izasao,sto se tice NFS-ova pre U1,slazem se da su to legende,ali nemoze se doveka igrati NFS HP3,navikni se na novine,sta vise zivimo u proslosti i mastamo o NFS-u kakav je nekada davno bio,TO SE NIKADA NECE PONOVITI,necete vise uzivati u FERRARI-u,neda Ferrari da se njegov auto ubaci u igru,to sto nema Ferrari-a vec kvari igru,ali sta je tu je,I da nisi mozda hteo da se juris sa pajkanima,sa kojima su preterali u MW,a u Carbonu nemaju nikakvu funkciju,jer ako te uhvate u trci ti je slobodno restartuj,ako te uhvate u gradu ALT+F4,mogucnosti je bezbroj da se izbegnu pajkani,i ovaj NFS je u svakom slucaju bolji od NFS U1,jer ni u jednom ni u drugom nema voznje po gradu,a ovde je dodata lomljaza auta,i o kom ti vise Life for speed pricas,ja bih life for speed nominovao za najgoru igru svih vremena,ali znam da ce zauzeti 2 mesto jer ce najgora igra biti Carbon

PAIN
28.11.2007, 14:07
El moze neko da mi da slike koje vrednosti treba da menjam u mem editoru kad menjam kola?

Master Neo
28.11.2007, 14:10
Neko je mislim postovao neki sajt sa uputstvom...

PAIN
28.11.2007, 14:16
Da ali ne mogu da otvorim slike.Nema veze....

Uspesto sam zamenio automobile:).Koenigsegg je njesra.

PAIN
28.11.2007, 14:30
Beauty:)...

Nemate pojma koliko sam zaljubljen u ova kola:love:.

rene1
28.11.2007, 16:16
istina je da imaju neograniceni nitro i meni se to desava slicno ,samo sto sam eto uspio da prodjem tu fazu sa gto

RUSuper
28.11.2007, 19:35
Hoce li neko da mi kaze kako da ubacim ovaj traktor od Bugatti-a u igru ili onu krscinu Porshe GT3

mad_skillz
28.11.2007, 19:43
Beauty:)...

Nemate pojma koliko sam zaljubljen u ova kola:love:.

Da.
Kakva pravda.:rolleyes:
Ubace Deltu Integrale HF a nema E30 M3.
Bezveze.
Slazem se da je Delta antologija od automobila.

PAIN
28.11.2007, 19:50
Jeste ali su ga zayebali.Pise kao 210hp ali ima neko smesto ubrzanje od 8+ sec. A pravi ima bre ~5.5s.Vise mi lici na stari 1.6 Turbo.

mad_skillz
28.11.2007, 20:08
Da, HF Evo ima izmeju 5.5s i 6.0s.
Onda u igri nije odradjen kako treba.

Balaburin
28.11.2007, 20:33
kad se dobijaju Stage 4 delovi...
imam full nabudzenog 240SX-a ali vec se primecuje da mu treba jos...
i Chargera od 800-900 konjica ali nije do kraja nahranjen (fali mi turbo 3)...
ali ide 8.nesto :D mislim da mi je 8.20 najbolje vreme... (Stelovao sam menjac i jos neka cuda)...

sto se tice ovih autica "novih" ;)
ubacujem Lanciu sigurno, Plymouth Road Runner obavezno
i Meklarena iz postovanja... mozda ubacim i Vejrona cisto iz radoznalosti ali necu igrati sa njim nego samo da proverim...

ladno ima smaracki mercedes...

DavidovicN.S
28.11.2007, 21:06
AAA!!!
Ne mogu vishe da cekam poludecu:nov_mad2: jos 23 sata:eek: do mog first look-a.

PAIN koji ti je ono auto? Nije los.

izvini nisam video post, sad znam koji je.

stewazy
28.11.2007, 21:15
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Ne mogu vishe da cekam poludecu:nov_mad2: jos 23 sata:eek: do mog first look-a.

I ja cekam vec 2 nedelje da je odigram, drug nikad da mi kupi, a kad je kupio ono ne radi :nov_mad2:

NenadN
28.11.2007, 21:25
Ubace Deltu Integrale HF a nema E30 M3.
Bezveze.E sad :), mada i ja bih voleo da vidim E30 M ili obican sve je jedno ;), ali bi takodje voleo da vidim Mercedes 190 300E AMG :D

zdravkelja
28.11.2007, 21:32
Evo malo da prenesem deo utisaka. Posto ne znam kako izgleda trkanje zbog slabe masine, evo malo o budzenju:

Ovo je najbolji i najdetaljniji sistem do sada. :)
Delova (spojlera, hauba itd.) ima malo manje ali je izbor veom dobar i sve se moze sculptovati. Jedino je izbor felni ogroman, preko 50 komada.
Sto se tice vinila, odusevio sam se. Sada mogu da se stavljaju vinili i po staklu. Podeljeni su leyeri za vinile i nalepnice proizvodjaca, u svaku grupu moze stati 30 leyera, sto znaci da se cak 60 razlicitih sara se moze staviti na auto:n_klanja: Ponovo je moguce posebno farbati spojler, tockove, body kit.:aplauz:
Takodje se mogu menjati i sedista i dodavati zastitni kavezi.
Evo sta sam ja uradio Nissan Silvia S15 (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=402164&postcount=15)
Muzika je daleko bolja nego u Carbonu i generalno je vrlo dobra, ali ima nekoliko prilicno glupih numera.
Grafika je isto odlicna. Auti su modelovani do poslednjeg detalja.
Generalno, nisam se razocarao u igru. E sad moram da isprobam i trku.

WhenDarknessFalls
28.11.2007, 21:43
Sto se tice trka, ja sam generalno zadovoljan. Mnogo je realnije nego u Karbonu gde vozite bukvalno svemirski brod :to_care: Znaci fizika je realnija, svaki auto se mnogo drugacije ponasa... Na pocetku ce vam sa onim Nissanom biti trke malo smor jer je preterano spor, ali cim uzmete nesto jace, ili sacekate da dobijete 350Z, krece ludilo. O budzenju je lik pre mene rekao sve, skroz se slazem.

Jedino su klasicne trke (grip) malo manje interesantne od draga npr (koji je fenomenalno odradjen) jer mnogo podsecaju na URL iz U2, koje niko nije voleo mnogo.

U sustini, ako gledamo novu eru NFSova (od U1 pa nadalje), ovo je jedan od definitivno boljih, po meni, naravno. Ako se igra maltene iz korena promenila, ne znaci da je po difoltu losa (otprilike isto kao sa COD4 je situacija).

I stvarno je dobro optimizovana, rekao sam u nekom postu vec, na max setovanjima u 1024x768 dobijam identicnu frejmazu kao na NFSMW-u.

Master Neo
28.11.2007, 21:49
Slazem se. Optimizacija je ekstra. Super mi ide... Fizika, kretanje, sve je realno. Damage nije nesto posebno odradjen, ali dobro, ipak ovo je prvi nfs sa damage-om, ipak to je za pohvalu, sto su konacno shvatili da treba uneti dozu realnosti. Nema vise picenja od 450+km/h i to je realno sad. E sad, ne moze sve da bude savrseno, pa mi tako nisu nesto zanimljive trke na stazi, ipak, ima mnogo takvih simulacija, a ono sto je krasilo NFS jesu bash trke po gradu i raznim terenima. Staze su i boga oca smorile vishe... Ali dobro, i ovako je NFS prilicno dobar. Definitivno bolji od Carbon-a, i jedan od boljih nastavaka nfs-a...

DavidovicN.S
28.11.2007, 21:51
I ja cekam vec 2 nedelje da je odigram, drug nikad da mi kupi, a kad je kupio ono ne radi :nov_mad2:
Hahahaha pa ti si gori od mene:rofl:

Sad mi je lakse, hvala sto si me oraspolozio! (shala)
Mi smo dve napacene duse!:ciao:

ac10
28.11.2007, 22:20
koji su vam brzinski rekordi u speed clange-u,i vreme u drag-u.meni je speed chalenge 404 km/h sa pagani zonda f 1039ks,i grag 7.36s sa dodge charger r/t 874ks.:ciao:

Master Neo
28.11.2007, 22:27
Kako se bre radi onaj vili na drag-u? Malo glupo pitanje ali sta cu kad ne provaljujem...:cool:

NenadN
28.11.2007, 22:33
ali dobro, ipak ovo je prvi nfs sa damage-omNije! Need For Speed High Stakes poznat kao cetvrti deo ima takodje damage, samo sto je dosta interesantniji, jer ima mnogo vise ostecenja, odnosno moze da ti pukne guma, pa da lose skreces po krivinama, inace meni jedan od tezih NFS-ova, a ProStreet me bas podseca na HighStakes, jer u oba imas jedan cilj a to je da budes najbolji na vrhu :)

Kako se bre radi onaj vili na drag-u? Malo glupo pitanje ali sta cu kad ne provaljujem...Ako mas para uzmi Toyotu Supru ili Mazdu RX8 i sve ce ti se samo kasti :D, cim budes ubacio u prvu odmah ce se dignuti, samo treba da odrzavas. Ne moze svaki auto, ova dva sam probao i odnlicna su pogotovu supra :)

ac10
28.11.2007, 22:35
uzmes naki auto koji ima veliki obrtni momenat 600+ isto to za ks500+.najbolje uzmi neki muskle auto ,moja preporuka dodge charger r/t kad ga nabudzis niko ti nije ni blizu,.bitno je da menjas brzine sto bolje,a kad pocne da se spusta daj mu nitro i mozes celu stazu da odvozis na zadnjmi tockovima.:ciao:

Master Neo
28.11.2007, 22:43
Ja probao sa imprezom, nece pa nece, a inace imam preko 1000nm i 1100ks. Ne kapiram...

ac10
28.11.2007, 22:47
jel ima zadnju vucu?mora da ima da bi vozio

filip.v
28.11.2007, 22:52
grafika i zvuk odlicni,ali jedino shto mi se nesvidja je to shto nema ulicnih trka jer je to krasilo prethodne delove!

uros@3D
28.11.2007, 23:10
Pa sad sve ode u legalu.... god damn!

Imam jdno pitanjce. Sta se podrazumeva pod "preci" ovu igru (ne mislim na 100% nego samo da je predjes). Da li se tu podrazumeva da budes "Showdown King" ili da predjes celu krunu? Ja upravo postao "Showdown King" ali me chudi da me je izazvao jer nisam presao ni jednog kinga pre njega vec kad sam zavrsio 3. showdown onda me je izazvao. Svi su mi rekli da treba da prelazim ove iz Elite da bi me on Ryo uochio. Plus, kod njega mi i dalje stoji katanac kao da je zakljucano a dominirao sam (joooj sto sam ga odvalio, pogotovo u Grip-u umalo za ceo krug...:D).

Skrin:

http://img240.imageshack.us/img240/4701/nfs2007112821524625cx5.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=nfs2007112821524625cx5.jpg)

btw uspeo sam danas sa Suprom 270m na wheelie-u, skoro celom stazom :)

WhenDarknessFalls
29.11.2007, 0:08
Nego ljudi... jel valja ova moja postava, ili da ja menjam to dok sam pri kinti? :paranoia:

grip - 350z
drag - impreza
speed chalenge - skyline
drift - supra

ac10
29.11.2007, 0:23
Nego ljudi... jel valja ova moja postava, ili da ja menjam to dok sam pri kinti? :paranoia:

grip - 350z
drag - impreza
speed chalenge - skyline
drift - supra
grip-moze i taj ali mogao bi da ga promenis uskoro za evo ili imprezu
drag-impreza je 4x4 treba ti auto sa zadnjom vucom za wheele
speed chalenge-moze skyline
drift-ne menjaj
:ciao:

mad_skillz
29.11.2007, 3:09
Nije! Need For Speed High Stakes poznat kao cetvrti deo ima takodje damage, samo sto je dosta interesantniji, jer ima mnogo vise ostecenja, odnosno moze da ti pukne guma, pa da lose skreces po krivinama, inace meni jedan od tezih NFS-ova, a ProStreet me bas podseca na HighStakes, jer u oba imas jedan cilj a to je da budes najbolji na vrhu :)

I NFS Porsche Unleashed je imao damage.15053

PixelTerror
29.11.2007, 13:33
Veliki sam NFS fan od prvog dela i većinu sam prešao i veoma sam uživao u njima. Vidim da su neki od vas već prešli ProStreet, a pošto sam ovu igru nabavio za PS2 tek pre neki dan, interesuje me:

1. jel od velikog značaja da se custom tune-uju performance delovi i jel znate za neki tuning guide, pošto kako vidim nema baš puno guide-ova za ovu igru još.
2. Koja kola preporučujete da koristim na početku kad stignem do prvog zzdrift-a i speed chalenge-a?
3. Da li da uvalim Chevelle SS za drag na početku čim skupim pare?
4. I dokle vredi da zadržim 240SX? I šta posle.

... necete vise uzivati u FERRARI-u,neda Ferrari da se njegov auto ubaci u igru,to sto nema Ferrari-a vec kvari igru,ali sta je tu je...
Ne mogu da nađem ništa u vezi ovoga, tj. zašto nema Ferrari-ja u NFS-u od Undergrounda, ako neko zna neki link sa informacijama u vezi ovoga molim da ostavi link ovde ili da me PM-uje.

zdravkelja
29.11.2007, 19:19
Ne daju u Ferariju da im vide aute kako se razbijaju, da ih menjaju i sl. kako sam negde video.

A evo programa koji uvodi model ostecenja za ove dodatne aute (Veyron, McLarenF1 etc.)
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fallnfs.ru%2Fdownloads.php %3Fview%3D644&langpair=ru%7Cen&hl=en&ie=UTF8
Mada nije nesto

PAIN
29.11.2007, 19:25
Samo ga instal ili.....

GT3 RS ima model ostecenja.Ne znam za druge.

Marko93
29.11.2007, 21:44
Cini mi se da je NFS izgubio onaj svoj stari duh (avantura na hladnim ulicama grada). Moram da se pohvalim da mi igra radi (oko 10fps) na: Celeron (northwood) 2GHz, GF 6200 (AGP 4x), 512 MB DDR (single channel)...

stewazy
29.11.2007, 21:53
Konacno sam nabavio, igra ne ide bas glatko na mojoj konfi. Meni ipak najbolji ostaje Need for speed most wanted!!! :qliranje:
PS
Moze li mi neko preporuciti koji auto da uzmem na pocetku karijere za svaku klasu trkanja?

Balaburin
30.11.2007, 15:56
:eek: niko nije pisao ovde od sinoc :rofl:

ja jos uvek imam 240SX-a i cool je... mada sam jos uvek na 30-40% predjene igrice... kupio sam i Evo 9 da ga zamenim i :eek: kako ubrzava... :n_klanja:
ne moze da se kontrolise... ima celu ergelu od 850 konja ispod haube...
ne moze da prodje a da ga negde ne zakacim dok vozim... auto je prebrz...
za grip naravno...
Kad se dobijaju tier4 delovi... jos nista nisam dobio...

RUSuper
30.11.2007, 17:02
Konacno sam nabavio, igra ne ide bas glatko na mojoj konfi. Meni ipak najbolji ostaje Need for speed most wanted!!! :qliranje:
PS
Moze li mi neko preporuciti koji auto da uzmem na pocetku karijere za svaku klasu trkanja?
Do 20% igre i meni je bio najbolji NFS MW,na 21% sam promenio misljenje

Master Neo
30.11.2007, 17:04
Najbolji drag automobili su Shelby GT 500 novi, i Zonda. Naravno Zonda je bolesno brza... Sa njom lagano za manje od 7s na 400m. E da, nabudzio sam imprezu na 1100ks, aj nek me neko stigne :D

RUSuper
30.11.2007, 17:14
Najbolji drag automobili su Shelby GT 500 novi, i Zonda. Naravno Zonda je bolesno brza... Sa njom lagano za manje od 7s na 400m. E da, nabudzio sam imprezu na 1100ks, aj nek me neko stigne :D
Stignem te ja sa mojom zondom ko iz sale,ili mogu da upotrebim Nissan GTR-Proto(2.3 sekunde do stotke),ma da ovde konji nisu toliko vazni ja derem one koji su za 300-500 konja jaci od mene

Balaburin
30.11.2007, 17:16
Moj buraz te stigao :to_care:
on je user mali dobio onu karticu za besplatna kola jos na prvom takmicenju i uzeo imprezu :D

ja imam Chargera od 950 konjica i nece vishe sa tier3 delovima...

dallyborr
30.11.2007, 19:26
grafika i zvuk odlicni,ali jedino shto mi se nesvidja je to shto nema ulicnih trka jer je to krasilo prethodne delove!

Nisi jedini koji kuka i meni je smor trkanje na trkackim stazama;)

RUSuper
30.11.2007, 23:16
Nisi jedini koji kuka i meni je smor trkanje na trkackim stazama;)
Pa mene je boga mi smorilo da na samom kraju udarim u auto i zavrsim na drugom mestu,provucem se bez usporenja vremena ispo kamiona pri brzini 250+KM/H,ali oped udarim na kraju iako sam profesionalac za NFS,jednostavno namam srece u gradskim voznjama,naravno ovo se desava retko,ali kada se tako nesto desi ja odustajem od trke,jer se meni to obicno desava u neverovatno dugackim trkama

ThEmperoR
30.11.2007, 23:53
Eh, zanima me da li mogu da igram sa svojom konfiguracijom. Najvise me zanima koja je minimalna zahtevnost za shadere? (god damn shaders)

RUSuper
1.12.2007, 0:04
Ova tema pomalo smara kada ljudi pitaju o konfiguracijama i kada pricamo o starijim delovima NFS-a ili koji auto da uzmem ITD,hajde malo o Pro Street-u

NenadN
1.12.2007, 0:59
Eh, zanima me da li mogu da igram sa svojom konfiguracijom. Najvise me zanima koja je minimalna zahtevnost za shadere? (god damn shaders)
Graficka ti je samo usko grlo. Da imas jacu graficku ne bi imao nikakvih problema

Ova tema pomalo smara kada ljudi pitaju o konfiguracijama i kada pricamo o starijim delovima NFS-a ili koji auto da uzmem ITD,hajde malo o Pro Street-uNe znam sta bi moglo vise da se kaze. Realno sve je receno.

stewazy
1.12.2007, 1:23
Ljudi troumim se koji auto da uzmem za drag (odnosno za vili) Supra, Hemi Cuda, camaro concept. Unapred se izvijavam ako sam dosadan sto pitam koji auto da uzmem :)

illidan
1.12.2007, 4:55
ja za drag vozam dodge viper max nabudzeni imam oko 8sec 1/4 mile

Nicolas
1.12.2007, 5:09
Ljudi troumim se koji auto da uzmem za drag (odnosno za vili) Supra, Hemi Cuda, camaro concept. Unapred se izvijavam ako sam dosadan sto pitam koji auto da uzmem :)

Ma Hemi Cudu, ko Nes Bridzis. ;)

Od ta tri bar ja bih definitivno nju.

mad_skillz
1.12.2007, 5:34
Kolika je realna najveca brzina za LP640 Lamborghinija, dodushe malo preradjenog:
link (http://www.rsportscars.com/eng/articles/edo_nardo.asp)

dallyborr
1.12.2007, 7:09
Kolika je realna najveca brzina za LP640 Lamborghinija, dodushe malo preradjenog:
link (http://www.rsportscars.com/eng/articles/edo_nardo.asp)

U realnom SVETU Lambo, LP640, ne ide vise od 320Kmh. A i preradjen ili nabuddzen isto ide, samo sto brze dostize odredjenu brzinu. Nemoj mnogo da te opterecuju brzine iz Pro Street-a totalno su NEREALNE. Prim. Mitsubishi EVO razara na max budzenju 360:boodala: SVASTA pa ni u snu ne ide toliko?!?

Balaburin
1.12.2007, 11:04
a zasto ne bi mogao to :eek:
btw lambo LP 200% ide preko 320... sa tom aero dinamikom...
a EVO od 850 konja sto ne bi mogao da ide preko 300 :confused:
pa Skyline koji je manje aerodinamican u odnosu na EVO ide 340, naravno nabudzen...

RUSuper
1.12.2007, 11:14
Prvo cammara,zatim supru ako ti bude los cammaro,ali dok nanabudzis cammara bice los

RUSuper
1.12.2007, 11:24
Ljudi verovatno znate,ali za one koje neznaju,na www.nfsplanet.com (http://www.nfsplanet.com) imate mod ostecenja za nove aute,to jest za aute kao sto su veyron itd

stewazy
1.12.2007, 15:49
Sta za grip BMW M3 E92,Nisan GTR-Proto, porsche 911 GT2 ili nesto trece, za drift imam toyotu supru, da je menjam ili da ostaje, za drag takodje imam supru da je menjam? :confused:

dallyborr
1.12.2007, 18:05
a zasto ne bi mogao to :eek:
btw lambo LP 200% ide preko 320... sa tom aero dinamikom...
a EVO od 850 konja sto ne bi mogao da ide preko 300 :confused:
pa Skyline koji je manje aerodinamican u odnosu na EVO ide 340, naravno nabudzen...

Ok u igrici ali ja ti pricam za REALNOST. A i pronadji na youtube-u pa ces videti. BTW McLaren Mercedes formula je prosle godine imala preko 1000 konja, testirana MAX brzina je bila 387kmh e sad ti uporedi kakvu aero dinamiku ima formula a kakvu EVO ili Skyline pa koliko god bio budzen;)

PAIN
1.12.2007, 18:15
Imao sam i HemiCudu i Supru i Supra je nevidjeno brza na Stage4.Sa njom mozes ladno ispod 7sec.

Inace, dallyborre znas li da nemacke tuning kuce urade Golf V da ide 340kmh, Cayman 350kmh, Japanci rade GTR (ne za drag nego za svaki dan)da ide ~330kmh.Tako da nije nemoguce, nema sve youtube.Znam da je bilo u nekom starom SATu gde su nemcaki tjuneri izbacili svoja najbolja ceda i Quattroruote je bas to bio zabelezio.

RUSuper
1.12.2007, 19:05
Sta za grip BMW M3 E92,Nisan GTR-Proto, porsche 911 GT2 ili nesto trece, za drift imam toyotu supru, da je menjam ili da ostaje, za drag takodje imam supru da je menjam? :confused:
Za drag ne menjaj za,a za drift mustang '03,za grip nema boljeg od nissana GTR-proto

stewazy
1.12.2007, 20:27
Za drag ne menjaj za,a za drift mustang '03,za grip nema boljeg od nissana GTR-proto

Za grip sam uzeo GT-R i ide dosta soidno, a da li da menjam BMW M3 E46 koji mi sluzi sa speed c. ?? :confused:

Nicolas
1.12.2007, 20:39
Ok u igrici ali ja ti pricam za REALNOST. A i pronadji na youtube-u pa ces videti. BTW McLaren Mercedes formula je prosle godine imala preko 1000 konja, testirana MAX brzina je bila 387kmh e sad ti uporedi kakvu aero dinamiku ima formula a kakvu EVO ili Skyline pa koliko god bio budzen;)

Nisi dobro informisan, sve se to moze. ;)

mad_skillz
2.12.2007, 1:36

Wikipedija u ruke.
Principi osnovne automobilske mehanike i osnovi pokretacke dinamike.
I malo mehanike fluida i gasova.
Pa cesh da vidish shta se sve moze.
btw. bolid na koji ti mislish od ~1000bph je onaj sa V10 od pre 2 sezone.
V8 vadi oko 900bph @21K rpm.;)
BAR Honda, V10, 413km/h ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ibq5yKZ4qpA&feature=related

ac10
2.12.2007, 2:05
u najnovijem auto build-u sam video ovo:"pagani zonda f"postavila novi rekord na poznatoj stazi nirburgringu za serijske sportske automobile. bilo joj je potrebno 7:27,82 da obidje 20,8 kilometara dugu stazu.za upravljacem je bio Mark Baseng:ciao:po fabrickim podacima zonda ima amg v12 motor,650ks i od 0 do 100 ubrzava za3,6s

DavidovicN.S
2.12.2007, 2:09
Isprobao sam igru i mnoogo mi se svidja. Mislio sam da ce da bude smor bez policije i da je previse zahtevna, ali kod mene super radi. Dosta njih je pricalo da Pro street nije dobar, e pa presli su se. Sve u svemu najbolja PC igra koju sam igrao. :n_klanja:...so far...

dallyborr
2.12.2007, 7:32
Wikipedija u ruke.
Principi osnovne automobilske mehanike i osnovi pokretacke dinamike.
I malo mehanike fluida i gasova.
Pa cesh da vidish shta se sve moze.
btw. bolid na koji ti mislish od ~1000bph je onaj sa V10 od pre 2 sezone.
V8 vadi oko 900bph @21K rpm.;)
BAR Honda, V10, 413km/h ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ibq5yKZ4qpA&feature=related

Extra INFO! BTW Need for Speed nikad nije bio realan niti ce ikad biti, ali mi se svidja tvoje REALNO razmisljanje. I dalje mislim da je Pro Street NAJGORE isdanje NFS do sada!

Nebojs@
2.12.2007, 7:55
Sto bi ovo bio dobar dragster za nfs
http://www.youtube.com/watch?v=8mIfb4vIZOQ&feature=related

zdravkelja
2.12.2007, 11:24
Covece, ne secam se da su nekada bila ovako podeljena misljenja oko neke igre. Neki kazu najbolja igra koju su igrali, drugi da se nikada nije trebala pojaviti...:confused:

genius
2.12.2007, 11:31
A tako to uvek bude sa NFS... Iskreno mislim da nije uopste losa jer to je samo igra, ali daleko od toga da je to najbolja PC igra :paranoia:

Roronoa Zoro
2.12.2007, 13:00
Dobar je ProStreet, ali ipak nije ni najbolji u serijalu, a ni najgori (to je imao Carbon ubedljivo, a NFS5 najbolji), a daleko da je nešto najbolje za PC.

rope
2.12.2007, 17:34
Ne znam stvarno, ja sto je vise igram sve mi je bolja i bolja :opanachke.. Doduse igram je u jako malim intervalima (po sat dnevno), takoda je moguce i da je to razlog iz kojeg mi se toliko svidja. Neko ko ju je obrnuo za 2 dana, sigurno nema isto mishljenje kao i ja ...

RUSuper
2.12.2007, 18:49
Za grip sam uzeo GT-R i ide dosta soidno, a da li da menjam BMW M3 E46 koji mi sluzi sa speed c. ?? :confused:
Uuuuuu brate,tesko pitanje,ja sam njega koristio i kada je na MAX nabudzen opasan je,moj savet nemoj da menjas sve dok te nebudu poceli da pobedjuju,jer moze se iz te bembare dosta izvuci,sa njim sam samo takve rekorde pravio,nemoj ga menjati,ali ako bas hoces da ga promenis,dodaj mu i audi tt,ali nemoj da prodajes BMW-a,ja sam uzeo audi i solidan je,hocu reci da mu je slabo ubrzanje,ali zato kada dobije ubrzanje moze dosta da izvuce,u svakom slucaju nemoj da prodajes BMW-a

RUSuper
2.12.2007, 19:00
Isprobao sam igru i mnoogo mi se svidja. Mislio sam da ce da bude smor bez policije i da je previse zahtevna, ali kod mene super radi. Dosta njih je pricalo da Pro street nije dobar, e pa presli su se. Sve u svemu najbolja PC igra koju sam igrao. :n_klanja:...so far...
Dao sam ti zahvalnicu cisto iz tog razloga,sto nam se misljenja skoro poklapaju,samo sto je meni najbolja igra Bioshock,a sve mi se vise svidja C&C3 tiberijum wars,mada je pro street odlicna igra ima boga mi boljih NFS-ova,ali od ovih novijih ovo je sa MW i U2 najbolji

dallyborr
2.12.2007, 20:21
Covece, ne secam se da su nekada bila ovako podeljena misljenja oko neke igre. Neki kazu najbolja igra koju su igrali, drugi da se nikada nije trebala pojaviti...:confused:

U potpunosti se slazem sa tobom, jer je NFS serijal uvek bio takav. Ili ti se svidja da otkines ili ti se ne svidja uopste , dakle nema sredine. Nazalost licno meni se ne svidja ali ne bih zeleo da sad nekom punim glavu time kako ne treba da ga igra, daleko od toga. Samo iznosim svoje licno misljenje.

DavidovicN.S
2.12.2007, 20:22
Nisam probao Bioshock kao ni mnoge druge igre, ali zato od ovih koje sam igrao NFS PS je ubedljivo najbolja, zato sam i napisao "najbolja PC igra koju sam igrao" OK?:)

ac10
2.12.2007, 22:13
uuuuuuuuu:a_whistli koliko razlicitih misljenja jednima se svidja,drugi je mrze,treci misle da je najbolja igra...:boodala:ja licno mislim da nije ni totalno djubre,ali nije ni najsjajnija zvezdica ni u NSF seijalu ni u igrama uopste.:ciao:

dallyborr
2.12.2007, 23:31
uuuuuuuuu:a_whistli koliko razlicitih misljenja jednima se svidja,drugi je mrze,treci misle da je najbolja igra...:boodala:ja licno mislim da nije ni totalno djubre,ali nije ni najsjajnija zvezdica ni u NSF seijalu ni u igrama uopste.:ciao:

Upravo tako, nista posebno:tapsh:

WhenDarknessFalls
2.12.2007, 23:32
Nisam probao Bioshock kao ni mnoge druge igre, ali zato od ovih koje sam igrao NFS PS je ubedljivo najbolja, zato sam i napisao "najbolja PC igra koju sam igrao" OK?:)

Tek ti ima da se igras... Moja iskrena preporuka je da pogledas teme sa igrama oko kojih se najvise polemisalo (izuzmi Crysis), i kreni da peglas...

stewazy
2.12.2007, 23:49
Ljudi kad se dobijaju STAGE 4 stwari za budzenje, presao sam 58% igre i mislim da je boja od U1, U2 i Carbona (milion puta) ali po meni je naj naj NFS Most Wanted :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:

RUSuper
2.12.2007, 23:50
Pa,sada smo stvarno preterali,kojom se brzinom pune poruke na ovoj temi,ako ovako nastavimo,ova tema ce po brojuporuka prestici viceve,sve ista misljenja,ili je igra neverovatno dobra ili je igra neverovatno losa,ali posto izgleda da smo sve o NFS pro street-u ispricali,hajde da nastavimo sa pricom kakva je ova igra,moje misljenje je da je daleko od najbolje,ali je jos dalje da je najgora,malo iznad proseka,mada sto se tice trkackih igara nove generaije ova je definitivno pri vrhu,polovina ljudi koji su izjavili da je igra losa nije preslo ni 10% igre,a veliki broj je izbrisao igru pre nego sto je presao 20% igre,a ja mislim da o ovoj igri treba suditi tek kada je predjete,recimo mene je drug jedva nagovorio da kupimo Bioshock,jer sam mu uporno tvrdio da je to losa igra,jer koliko sam video u casopisma,izgledala je katastrofalno,a sada mi je Bioshock najbolja igra,tako da nemojte da sudite o ovom NFS-u samo na prvi pogled,a i ukusi su razliciti

RUSuper
2.12.2007, 23:56
Ljudi kad se dobijaju STAGE 4 stwari za budzenje, presao sam 58% igre i mislim da je boja od U1, U2 i Carbona (milion puta) ali po meni je naj naj NFS Most Wanted :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:
Stage 4 se dobija kada uzimas kartice ili ukucaj unlockallthings,kupi stage 4,izadji iz igre i sifra ce ti se ponistiti,licno mene je MW posle 7 predjenih puta smorio,ali to sto sam ga presao 7 puta dosta govori o tome kakvo je moje misljenje o igri

BrutaLiS
3.12.2007, 3:10
sta bude kad se desi ovo? http://www.youtube.com/watch?v=DnbmvebXXCg
samo nastavi voznju normalno? :D ,jel moguce da ovako odleti auto?neka sifra ili pokusaj da nfs postane simulacija...

NenadN
3.12.2007, 11:33
Posto sam igrao sve NFS-ove, i nisam presao samo Hot Pursuit 2, jer je on svarno odstupa od NFS serijala bar po meni, ali to nije ni toliko bitno. Hocu reci da tokom ove godine, igre koje su izlazile na isti fazon a to je Test Drive, jednostavno nisu igre za pamcenje, i igre koje ce obeleziti ovu godinu

NFS:PS ce se pamtiti po mnogo stvari, koliko losih toliko i dobrih.

zdravkelja
3.12.2007, 11:49
Pamtice se najvise kao prekretnica u NFS serijalu. Ka legalnim trkama i realisticnosti.

RUSuper
3.12.2007, 13:35
Ljudi,vi koji mislite koji auto da uzmete u igri,moj savet je da ukucate unlockallthings,i kupite audi rs4,znaci u najmanjoj trci malo mi je falilo da prestigfnam protivnike za krug,odlican je,to je moj savet jer vidim da oni pomalo varaju tako sto koriste lexusa koji moze da se dobije samo sa sifrom,samo nemojte da ocekujete previse od ovog audi-a

Roronoa Zoro
3.12.2007, 13:54
Video sam da u igri ima i Honda NSX, pa kako li se ona dobija, prelaskom cele karijere ili pak varanjem?

Balaburin
3.12.2007, 17:41
meni je super... mnogo bolji od Carbona naravno...
i od MW-a ali ni MW nije los, dugo posle prelaska cele igrice sam ga igrao...
vozikao po gradu i zezanje :D

malo sam se razocarao zato sto neke stvari su dostupne samo varanjem...
a to ne volim, zvezebe je...

RUSuper
3.12.2007, 19:24
Ni ja ne volim varanje,ali ga ipak koristim jer oni koriste,ma da isto ti je kad tad moras preci igru,sa ili bez varanja

rope
3.12.2007, 21:19
Jao kako sam se sada iznervirao :n-cc2: ! Kupim ja sav sretan GT-R Prota i pomislih kako cu ga super srediti kad ono on ne da ni boja da mu se menja a kamoli neki branik ili spojler :boodala:... Je li zna neko da li postoji jos ovakvih "nedodirljivih" auta u car lotu ?

stewazy
3.12.2007, 21:21
Jao kako sam se sada iznervirao :n-cc2: ! Kupim ja sav sretan GT-R Prota i pomislih kako cu ga super srediti kad ono on ne da ni boja da mu se menja a kamoli neki branik ili spojler :boodala:... Je li zna neko da li postoji jos ovakvih "nedodirljivih" auta u car lotu ?
Isti slucaj, samo sto sam ja pre toga prekopirao save na drugo mesto i posto mi se proto nije svideo, vratio sam save i kupio GT-R:aplauz:
Vredi li kupovati Zondu za Speed C. ili za DRAG??

uros@3D
3.12.2007, 21:48
Ljudi,vi koji mislite koji auto da uzmete u igri,moj savet je da ukucate unlockallthings,i kupite audi rs4,znaci u najmanjoj trci malo mi je falilo da prestigfnam protivnike za krug,odlican je,to je moj savet jer vidim da oni pomalo varaju tako sto koriste lexusa koji moze da se dobije samo sa sifrom,samo nemojte da ocekujete previse od ovog audi-a

Ja sam sa Evolution X-om umalo obisao Rya na zadnjoj trci (gripu) za ceo krug :) Moracu da kucam te sifre malo da vidim sta ima.... vec sam koristio trenera za pare :a_whistli Can't hold...

Isti slucaj, samo sto sam ja pre toga prekopirao save na drugo mesto i posto mi se proto nije svideo, vratio sam save i kupio GT-R:aplauz:

Ako ne koristis sifre ili tako nesto za pare, nemoj se muchiti da je uzimas. Ja sam je kupio i nabudzio do kraja (1000 i kusur konja) i opet Supra ide bolje od nje na Drag-u a vozio sam je i na SpeedC. i nisam mogao ni 100 metara da ostanem na stazi...

RUSuper
3.12.2007, 21:49
Ja sam je uzeo za grip,nije vredna tolikih para,bolje uzmi nesto jezivo brzo,a ne preterano skupo
A sto se tice budzenja GTR-proto,ukoliko zelite da budzite auto,uzmite nissan GTR,ali je brzi proto

RUSuper
3.12.2007, 23:10
Ja sam sa Evolution X-om umalo obisao Rya na zadnjoj trci (gripu) za ceo krug :) Moracu da kucam te sifre malo da vidim sta ima.... vec sam koristio trenera za pare :a_whistli Can't hold...

Ma ja cu Ryo-a da totaledujem,volim da gledam protivnika slomljenog,dok sam gledao prevrnut auto grip kinga pocepao sam se od smeha,ja se retko kada mucim da pobedjujem gazdu,uvek ga zakucam i cao,u MW sam Razora zakucao u kamion sa drvima,e to su bila vremena,a sada zakucam gazdu i on se vise ne mrda,a ranije sam gledao kako nesrecnik pokusava da se izvuce iz svih onih silnih drva,i ako nije bas smesno kada grip gazda gubi bilo mi je smesno gledati kada gazda kao avion prolece iznad mene,potrudio sam se da to izgleda sto atraktivnije ipak je uz pomoc mene naucio da leti,sto se tice trenera za pare,zbog njega sam poceo karjeru iz pocetka jer mi je bilo nevidjeno glupo da imam 99999999$

Maladikt
4.12.2007, 12:45
Ovim rizikujem da budem debelo napljuvan, ali ovo je tema o Pro Street-u, tako da je ovo jedino mesto gde mogu da iznesem svoje utiske o ovoj igri.

Mislim da je ovaj deo nfs-a jedan od najlošijih do sada. Od EA-a je pozitivno to što su hteli da naprave nešto drugo (nešto divlje? :)) i da sklone trke sa gradskih ulica, ali to mi nekako nije to.

Igrao sam sve delove nfs-a osim Hot Pursuit-a i Underground 2 tako da mislim da znam šta pričam. Legalne trke su živi smor, nema uživancije jer nema efekta zabranjenog voća. U prvim izdanjima nfs-a nije ni bilo murije, ali je njenim kasnijim dodavanjem serijal samo profitirao. A sada... njih više nema.

RUSuper
4.12.2007, 13:13
Ovim rizikujem da budem debelo napljuvan, ali ovo je tema o Pro Street-u, tako da je ovo jedino mesto gde mogu da iznesem svoje utiske o ovoj igri.

Mislim da je ovaj deo nfs-a jedan od najlošijih do sada. Od EA-a je pozitivno to što su hteli da naprave nešto drugo (nešto divlje? :)) i da sklone trke sa gradskih ulica, ali to mi nekako nije to.

Igrao sam sve delove nfs-a osim Hot Pursuit-a i Underground 2 tako da mislim da znam šta pričam. Legalne trke su živi smor, nema uživancije jer nema efekta zabranjenog voća. U prvim izdanjima nfs-a nije ni bilo murije, ali je njenim kasnijim dodavanjem serijal samo profitirao. A sada... njih više nema.
Sto se tice U2 odigraj ga ili neces znati sta je dobar NFS,mada ipak mislim da je pro street u rangu sa U2,malo bolji od njega kao i od MW

Maladikt
4.12.2007, 13:16
Sto se tice U2 odigraj ga ili neces znati sta je dobar NFS,mada ipak mislim da je pro street u rangu sa U2,malo bolji od njega kao i od MW

Ne mogu... mislim da sam prerastao nfs. To je jedna od onih igara gde je repetitivnost tolika da ti dođe da što pre završiš igru.

zdravkelja
4.12.2007, 13:17
Ja ti U2 bas i ne preporucujem, dosadan je i pozerska igra sa mnogo nepotrebnih dzidza-bidza. A ni grafika mi se ne svidja. Meni je gori od Carbona.

Maladikt
4.12.2007, 13:25
Ma da, čuo sam i ja da je U2 krš, pa me zato i mrzelo da uzmem da ga prelazim.

mad_skillz
4.12.2007, 13:27
Onaj ko je igrao iole ozbiljno NFS a nije odigrao Porsche Unleashed i kaze da to nije jedan od najboljih ako ne i najbolji NFS je ili lud ili neozbiljan ili dosadan.
Defakto stanje stvari.

Maladikt
4.12.2007, 13:30
Onaj ko je igrao iole ozbiljno NFS a nije odigrao Porsche Unleashed i kaze da to nije jedan od najboljih ako ne i najbolji NFS je ili lud ili neozbiljan ili dosadan.
Defakto stanje stvari.

Kome je ovo upućeno, odnosno ko je to rekao?

mad_skillz
4.12.2007, 13:35
Nije upuceno nikome, generalizovao sam.:icon_stud Odigrao sam sve delove od keca pa zato govorim.
A i realno jeste tako, od NFS5 nije izashlo nishta iole zanimljivo...
Hot Pursuit 1 i NFS5 su bili zanimljivi. Od Underground 1 sve jedno te isto, apsolutna monotonija..

2fast4u
4.12.2007, 13:39
Defakto stanje stvari.

slazem se, to je najbolji NFS ikada, neznam sta se posle desilo sa ostalima i gde to idu sa ovim nastavcima.
ne kapiram ljude koji prelaze igru ukucavanjem sifri. gde je tu draz.....

Maladikt
4.12.2007, 13:42
gde to idu sa ovim nastavcima.
ne kapiram ljude koji prelaze igru ukucavanjem sifri. gde je tu draz.....

Ako te stvarno interesuje onda pogledaj ovo: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=4768

RUSuper
4.12.2007, 23:58
Defakto stanje stvari.
Ma pricamo o novijim NFS-ovima,kao sto je P.S. to jes NFS serijali od U1 pa na dalje,nezelim da pominjem legende kao sto su Porshe i H.P.3,to su legende i tacka,moram igrati i novije delove ne samo delove koji su dobri

Maladikt
5.12.2007, 11:19
Ma pricamo o novijim NFS-ovima,kao sto je P.S. to jes NFS serijali od U1 pa na dalje,nezelim da pominjem legende kao sto su Porshe i H.P.3,to su legende i tacka,moram igrati i novije delove ne samo delove koji su dobri

Ne moraš, samo umiranje je moranje. Problem je u tome što želiš da ih igraš.

RUSuper
5.12.2007, 12:15
Ne moraš, samo umiranje je moranje. Problem je u tome što želiš da ih igraš.
Ma znam tu foru vec godinama,samo sto sam to napisao jer ja moram da ih igram,a tek onda da umrem,a za sve ostalno me bas bole ...

2fast4u
6.12.2007, 1:39
nisam citao bas sve sto je do sad napisano u ovoj temi ali imam nesto na dusi i to cu da kazem bez obzira dal se neko slaze ili ne sa mnom
ja GLUPLJI i DOSADNIJI pocetak neke igre nikad u zivotu nisam igrao, pa za ovo je URL (dosada od trke) desavanje, pa Carbon je imao canyon trke koje su mi bile fantasticne a ovo ......:boodala:
dzaba mi i graficka i procesor i ram kad je ovo :mad:
mozda ce kasnije nekad kao biti bolje
ajde da ne budem pesimista
ali ja izaberem NFS pre crysis-a da igram, da sam znao ne bih ga ni instaliro, (a zakleo sam se posle carbona)
moze da se ljuti ko hoce ovo je glupost

RUSuper
6.12.2007, 2:10
nisam citao bas sve sto je do sad napisano u ovoj temi ali imam nesto na dusi i to cu da kazem bez obzira dal se neko slaze ili ne sa mnom
ja GLUPLJI i DOSADNIJI pocetak neke igre nikad u zivotu nisam igrao, pa za ovo je URL (dosada od trke) desavanje, pa Carbon je imao canyon trke koje su mi bile fantasticne a ovo ......:boodala:
dzaba mi i graficka i procesor i ram kad je ovo :mad:
mozda ce kasnije nekad kao biti bolje
ajde da ne budem pesimista
ali ja izaberem NFS pre crysis-a da igram, da sam znao ne bih ga ni instaliro, (a zakleo sam se posle carbona)
moze da se ljuti ko hoce ovo je glupost
Pa ima da se ljutim na svakoga ko bude govorio da je igra losa,a ne predje 20% igre.Razumem da se nekome ne svidja drift,nemam zivaca da se raspljavam igra nije toliko losa UOPSTE,sta fali ako neko ubaci malo realnosti,pola dece misli da ce kada odrastu voziti BMW M3 GTR,juriti po gradu i budziti masine kao u paklenim ulicama,polovina ce da prosi,a druga ce da zivi normalnim zivotom,to je realnost.Stvarno mislim da o ovoj igri netraba suditi ako nepredjes tih 20%.

Maladikt
6.12.2007, 15:02
@RUSuper

Čovek je izneo svoje mišljenje, a ti ga pljuješ kao da ti je ubio nekog najrođenijeg (ne daj Bože). Nema smisla psovati ljude i izražavati se na takav način.

Ovo jeste :offtopic: ali sam morao to da napišem.

WhenDarknessFalls
6.12.2007, 16:12
Bre ako cemo realno, drift jeste lose uradjen, ali npr u daljem toku igre postaje duzhi, znachi ceo krug se vozi... Svejedno, nek lik proba igru, ja sam u pocetku isto mislio da je sr@nje, al sad je i ok... :boxing:

drNesh
6.12.2007, 16:55
Imao sam i HemiCudu i Supru i Supra je nevidjeno brza na Stage4.Sa njom mozes ladno ispod 7sec.

Inace, dallyborre znas li da nemacke tuning kuce urade Golf V da ide 340kmh, Cayman 350kmh, Japanci rade GTR (ne za drag nego za svaki dan)da ide ~330kmh.Tako da nije nemoguce, nema sve youtube.Znam da je bilo u nekom starom SATu gde su nemcaki tjuneri izbacili svoja najbolja ceda i Quattroruote je bas to bio zabelezio.

Ja sam gledao budzenje HuMMER-a da ide 300kmh i ljudi uspeli.

rope
6.12.2007, 19:42
Je li zna neko iz kog razloga meni Supra nece da se digne na zadnja 2 tocka :mad:? Ima je*enih 919 HP i lik koji do mene vozi isto tako Supru digne je bez problema iako on ima oko 770-800 BHP ? Je li treba nesto pod "tune" namestati ?

zdravkelja
6.12.2007, 19:55
Meni oce bez problema, iz prve sam uspeo. Moras malo da olabavis start, na optimalni broj obrtaja, ne da drzis do kraja.

rope
6.12.2007, 21:24
Ajd probacu tako, ali evo kupio sam RX-7 za neke male pare pa mozda sa njom budem imao vise srece :rolleyes:..

uros@3D
6.12.2007, 22:05
Ma Supra ti je zakon za drift. Ne znam zasto ti se ne dize odma' na dva tocka trebalo bi bez problema (meni to radi i kad vozim obican drag, onako malo se digne). Probaj da ga drzis na gasu dok odbrojava i neposredno pred start pustis gas (trebalo bi bas da padne u zelenu zonu) i onda samo promenis brzinu i eto ti perfect launch-a veoma lako. :)

Roronoa Zoro
7.12.2007, 3:00
A ko je to uopšte Rayan Cooper, zna li ko? Kolikosam naslutio ispada da je to lik koji se provlači od Undergrounda pa sve do PS-a ili možda grešim.

illidan
7.12.2007, 19:37
pa i onaj lik iz The Fast And The Furious se zove Rayan

zdravkelja
7.12.2007, 19:42
pa i onaj lik iz The Fast And The Furious se zove Rayan

Zar nije Brian, tj. Brajan

RUSuper
7.12.2007, 20:54
Ja mislim da je Coper jednostavno novi lik,jer do sada si u NFS-u pisao svoje ime i ono se uvek koristilo,i ljudi sto vise mislite da je NFS naprevljen po filmu paklene ulice,NFS je napravljen mnogo pre ovog filma i oni nece opasti do tog nivoa da rade NFS po nekom filmu

illidan
7.12.2007, 21:00
koji deo NFS ? ako mislis 1,2,3,4,5 i 6 onda ne, ako pogledas underground 1 i 2 onda da :)

jeste Brajan, **** ga izbacili su B :D

uros@3D
7.12.2007, 21:01
Jedino Underground 1 & 2 su u bili u fazonu fast & furious-a. Zato sto je to tada bilo sve novo, klinci se naprzili i EA izbaci Underground 1 sa tematikom slicnom kao u filmu i naravno mogucnosti da "budzis" kola u svakom smislu i to je bilo pravi hit. Posle izadje Fast & Furious 2 sa ozvucenjem, hidraulikom, brizgalicama, spinerima, neonkama na motoru i EA izbaci U2 sa svim tim novim dodacima i to je po meni bilo prava stvar. E onda posle ide MW pa Carbon pa sad Pro Street... Najjache bi bilo kad bi izbacili Underground 3 kao povratak u ilegalu :D

NenadN
8.12.2007, 0:01
Najjache bi bilo kad bi izbacili Underground 3 kao povratak u ilegalu Mislim da ce mi ovaj novi Juiced 2 ispuniti tu zelju. Noc, ilegala, dobre cice, dobra kola, a ostalo ce nadam se preboli :)

nikola87
8.12.2007, 0:05
ja bih najvise voleo da se vrate korenima.

npr ferarri f430 , alpi otvoren put, jurnjava, savrsena detekcija ostecenja, nema restarta, znaci zakucao si se u kamion...to je to nema nastavka, ispao si iz trke, mnogo vise evropskih vozila, promenljivi vremenski uslovi, dobra prica,....

imam dobre ideje samo kada bi me oni culi....

illidan
8.12.2007, 0:43
ili ferrari 599 gtb :)

nikola87
8.12.2007, 0:47
ma mozemo samo da sanjamo, od ovih ludaka jedino sto mozemo da dobijemo je 20 vrsta tojoti, micubisija, homdi, dodzova,......

JBT kad se setim hot pursuit 2....kako je bio dobar vozni park....

illidan
8.12.2007, 0:53
meni je najbolji bio high stakes. mogao si sam da napravis auto i da ubacis 50 modela po izboru. plus modifikovane staze. ma milina. taj deo sam ubedljivo najduze drzao na hardu od svih igara (cak imam bekap svih modovanih kola).

RUSuper
8.12.2007, 1:18
ja bih najvise voleo da se vrate korenima.

npr ferarri f430 , alpi otvoren put, jurnjava, savrsena detekcija ostecenja, nema restarta, znaci zakucao si se u kamion...to je to nema nastavka, ispao si iz trke, mnogo vise evropskih vozila, promenljivi vremenski uslovi, dobra prica,....

imam dobre ideje samo kada bi me oni culi....
Prvo da kazem nesto svima,nekada davno na ovoj temi sam napisao da netreba mastati ostarijim delovima NFS-a jer sto vise mastamo to ih vise zelimo,sada kada ste me podsetili na starije delove puca mi srce za njima,i kakav je High Stakes nikada ga nisam igrao,a sada sto se tice ferrarija,kao sto sam vise puta ponovio njega nece ubaciti sve dok to ferrari ne odobri odnosno nikada,i ovo sto si rekao KADA BI ME ONI CULI,pa ima neki lik iz bosne,koji im daje ideje(tako bar on...da nekazem sta),ali mislim da je to moguce jer nam je davao informacije mnogo pre nego sto je vecina ljudi koja se sada dopisuje na ovoj temi cula za pro street,pricao nam je o ostecenjima jos dok NFS nije ni bio najavljen,i rekao je da je ime PRO STREET dao neki nemac,tako da cu ja da ih pitam da im pomazem,a vec znam sta ce mi odgovoriti

nikola87
8.12.2007, 1:44
cekaj bre sato im ne bi odobrio , vec je bilo ferarija u nekoliko delova, u nfs 2 i 4 i 6.
bas me zanima sta je u pitanju?

illidan
8.12.2007, 3:00
bilo ih je i u kecu i trojci
a u vezi high stakes posetite www.nfscars.net pa vidite sta sve ima od vozila za HS i kako izgledaju :)

NenadN
8.12.2007, 11:46
meni je najbolji bio high stakes. mogao si sam da napravis auto i da ubacis 50 modela po izboru. plus modifikovane staze. ma milina. taj deo sam ubedljivo najduze drzao na hardu od svih igara (cak imam bekap svih modovanih kola).
I meni je High Stakes najbolji. Cak mi se svidja to sto je playstation verzija malo drugacija. Inace ProStreet me dosta podseca na High Stakes, ali kada se setim dok sam igrao Hot Pursuit pa kada je izasao High Stakes to je bilo neverovatno.

RUSuper
8.12.2007, 17:42
cekaj bre sato im ne bi odobrio , vec je bilo ferarija u nekoliko delova, u nfs 2 i 4 i 6.
Pa zar da i tebi obasnjujem,hajde jednom si mi ti nesto objasnio,pa ovako,EA je trazio od kompanije Ferrari da im pokaze najnovij modal ferrarija,da bi ga ubacili u NFS U1,posto je rec isla o igri u kojoj ce biti modifikacija auta,glupi Ferrari im nije dozvolio da ubace njihovu mahinu u igru,jer to im kao kvari izgled auta i ko zna sta ce jos izmisliti taj ferrari,uglavnom nezele da im daju auto za igru u kojoj njihov auto menja oblik i performanse motora,nezele da se njihov auto modifikuje jer ce to promeniti prvobitni oblik auta,izbila je svadja,ono pa ovo pa su se pomirili ali ferrari im i dalj nedaje da ubace auto u igru,i nikada im nece dati jer EA nikada nece napraviti NFS u kome nece biti modifikovanja to jest budzenja kola,zaboravite na ferrari u NFS-u

nikola87
8.12.2007, 18:14
uuu to nisam znao

a sto ne bi mogli da stavr da ferari ne moze da se budzi.
A i ko je lud da budzi ferrari, kad ce sisgurno biti ruzniji....

zdravkelja
8.12.2007, 18:22
Pa zar da i tebi obasnjujem,hajde jednom si mi ti nesto objasnio,pa ovako,EA je trazio od kompanije Ferrari da im pokaze najnovij modal ferrarija,da bi ga ubacili u NFS U1,posto je rec isla o igri u kojoj ce biti modifikacija auta,glupi Ferrari im nije dozvolio da ubace njihovu mahinu u igru,jer to im kao kvari izgled auta i ko zna sta ce jos izmisliti taj ferrari,uglavnom nezele da im daju auto za igru u kojoj njihov auto menja oblik i performanse motora,nezele da se njihov auto modifikuje jer ce to promeniti prvobitni oblik auta,izbila je svadja,ono pa ovo pa su se pomirili ali ferrari im i dalj nedaje da ubace auto u igru,i nikada im nece dati jer EA nikada nece napraviti NFS u kome nece biti modifikovanja to jest budzenja kola,zaboravite na ferrari u NFS-u

^ Otprilike tako nesto.

mad_skillz
8.12.2007, 18:24
Ne bih se slozio. ;)
Mozda neshto ovako:
2007 Ferrari 599 GTB Fiorano by Novitec
2006 Ferrari 612 Scaglietti by Novitec
2006 Ferrari Hamann 599 GTB Fiorano
2007 Ferrari Hamann F430 Black Miracle
2006 Ferrari Hamann F430 Spider
2005 Ferrari Novitec F430
2007 Ferrari Novitec F430 Bi-Compressor Evoluzione
2005 Ferrari Novitec F430 Spyder

http://www.rsportscars.com/eng/
Btw. Ferrarijevi celnici su idioti realno, ako je McLaren F1 ubachen u NFS 3 onda svi ostali treba da lete da budu ubacheni

PAIN
8.12.2007, 21:54
Ne shvatate poentu:D.Oni to namerno da bi se neko uzeleo Ferrarija toliko da ga na kraju kupi:D.

Beagle
8.12.2007, 22:55

Ne bih da ti kvarim koncepciju, ali F1 nema toliko konja, pre ce biti 850-870 HP :), a ni F1 se ne pravi za MAX-imalni Speed, vec za jak grip i startnost jer se trka po krivudavim stazama, a ne po pravcu, a tu startnost mnogo vishe znachi od brzine (nezvanichno, Formula Kart je brza od F1, ali je F1 daaaleko startnija) :)

RUSuper
9.12.2007, 2:16
uuu to nisam znao

a sto ne bi mogli da stavr da ferari ne moze da se budzi.
Neznam sto si toliko zapeo za ferrari,i ja volim taj auto,ali mogu da izdrzim bez njega,verovatno ce neko u skorije vreme napraviti mod ferrari-a i mocicemo da ga vozamo u Pro street-u

NenadN
9.12.2007, 19:37
Evo i nekih dobrih vesti :)

Patch is coming at the end of December

Unfortunately NFS ProStreet isn't running as good as it should on PCs. Many of you experience framerate droppings, slowdowns for now reason and crashes. This should hopefully be solved at the end of December, because EA is already working on a patch for the game, which should fix some bugs and adds LAN functionality. For more information, please read on:

sors i vise informacija (http://www.nfsplanet.com/en/news/4333/)

Inace kasno su se setili, ali dobro bitno da se radi na necemu.

stewazy
9.12.2007, 20:00
Sad mi kazes za patch kada sam vec presao i obrisao e u p**** m******* :mad:

NenadN
9.12.2007, 21:20
Sad mi kazes za patch kada sam vec presao i obrisao e u p**** m******* :mad:
Pa i ja se isto pitam, koj ce mi pach kada sam igru presao za 4 dana posle izlaska, a ne verujem da cu ga ikada vise instalirati, a kamoli igrati jer nemam sta vise. Sada se spremam za sledecu godinu :D

RUSuper
9.12.2007, 23:51
Sada se spremam za sledecu godinu :D
Takodje

tosha
10.12.2007, 1:14
da ne bi "kupovao" igru skinuo sam demo da vidim jel oce da ga potera moja mashina,sempron 2200+ (1.5Ghz) Radeon 9600 pro 256MB,1GB ram,i secka kao ludo,ono jeste da mi u pozadini ide ZA,NOD 32,MSN i Free Download Manager,ali ovo nije normalno,probacu ga samo njega da poteram,ali mi se cini mrka kapa.....

Mr.Deeds
10.12.2007, 1:27
Auuuu covece mogao si jos nesto ukljuciti.:D
Trebao bi ti dosta jaci procesor i dosta jaca graficka!!!!!

P.S.
Cudo da jos nema najave za novi!
Kasne ove godine:D

tosha
10.12.2007, 1:33
ma Carbon je radio uz sve to ukljuceno sa jos gorom Radeon 9250,jes' da su detalji bili custom(uglavnom low,neshto medium,neshto high),radio bre ,bio igriv,ishao fps 20-22,nekad na 17 padne,nekad malo shtucne,ali ovo je uzas,gledam sad cenu konzola za igranje :) i opet se ne isplati ni konzolu kupovati,bolje da kupim nov komp.......

RUSuper
10.12.2007, 1:43
ma Carbon je radio uz sve to ukljuceno sa jos gorom Radeon 9250,jes' da su detalji bili custom(uglavnom low,neshto medium,neshto high),radio bre ,bio igriv,ishao fps 20-22,nekad na 17 padne,nekad malo shtucne,ali ovo je uzas,gledam sad cenu konzola za igranje :) i opet se ne isplati ni konzolu kupovati,bolje da kupim nov komp.......
Pa neznam u cemu je problem poslao sam ti poruku sta da radis

tosha
10.12.2007, 1:52
Pa neznam u cemu je problem poslao sam ti poruku sta da radis

nisam ni video da imam PM :tapsh:

EDIT: ma drzacu se ja LFS,tamo imam 90fps,a kad je guzva online na stazi ima oko 40

dallyborr
10.12.2007, 4:14

Jeste bilo, ali nije bilo ostecenja! Jednostavno i "po Srpski" Ferrari nece da im se "krse" vozila u igricama.

dallyborr
10.12.2007, 4:15
Pa i ja se isto pitam, koj ce mi pach kada sam igru presao za 4 dana posle izlaska, a ne verujem da cu ga ikada vise instalirati, a kamoli igrati jer nemam sta vise. Sada se spremam za sledecu godinu :D

He, he...a koliko si puta presao ostale NFS delove?

Ziginho
10.12.2007, 19:08
Nije da mi se čita 60 str postova pa da upitam naizgled jedno banalno pitanje!
Kako da,do:dzavo:,predjem na sledeći racing day???
Znači,prvi dan u Nevadi pobedim sve trke,oborim sve rekorde staze i završim sve to dominacijom i na kraju da predjem sledeći dan a ono :kreza:!Piše da je zaključano(u Čikagu mislim)!Na stranu što sam posle Sizifovih muka uspeo da dobijem one drag trke nego sam potrošio i silne pare da kupim neke automobile a njih nisam uopšte mogao da vozim u toku prvog racing dana!
Da ne smaram više,molim za odgovor:n_klanja::o

Balaburin
10.12.2007, 19:35
kad predjes taj prvi Racing day imas gore i dole jos trka... predji sve to i trebalo bi da otkljucas...

stewazy
10.12.2007, 19:43
Nije da mi se čita 60 str postova pa da upitam naizgled jedno banalno pitanje!
Kako da,do:dzavo:,predjem na sledeći racing day???
Znači,prvi dan u Nevadi pobedim sve trke,oborim sve rekorde staze i završim sve to dominacijom i na kraju da predjem sledeći dan a ono :kreza:!Piše da je zaključano(u Čikagu mislim)!Na stranu što sam posle Sizifovih muka uspeo da dobijem one drag trke nego sam potrošio i silne pare da kupim neke automobile a njih nisam uopšte mogao da vozim u toku prvog racing dana!
Da ne smaram više,molim za odgovor:n_klanja::o
Ali takodje moras da obaras rekorde :D

optimus_prime
13.12.2007, 3:20
Najazad je instalirah, igra je blagi uzas, grafika nista posebno, jedino je fizika malo bolja, ali su protivnici prelaki. Igra non stop laguje, al imaci u vidu da je EA ne cudi me da je code jaaakko "optimizovan " kako samo EA zna.

Od skali 1 - 5 dobija od 2+

Ziginho
13.12.2007, 11:12
Najazad je instalirah, igra je blagi uzas, grafika nista posebno, jedino je fizika malo bolja, ali su protivnici prelaki. Igra non stop laguje, al imaci u vidu da je EA ne cudi me da je code jaaakko "optimizovan " kako samo EA zna.

Prvo slazem se za grafiku jer igram je na max ukljucenim detaljima sa 4xAA i AF i sem sjajno modelovanih automobila neznam gde ode sva ta zahtevnost:confused:
Drugo,tezina je na pojedinim stazama izuzetno neujednacena jer neke prolazim ko od sale a na drugim polomim prste i nista ne uradim!
Iskreno ,posle tri dana me smorila vise nego Carbon(sto je prosto neverovatno)!
Juce me totalno iznervirala,nasao sam cheat-ove i sve sam otkljucao pa sad samo kupujem automobile i sredjujem ih jer je,po meni,to najbolji deo igre!
Slozio bih se s ocenom od 2+!

dallyborr
13.12.2007, 11:36

U potpunosti se slazem sa tobom. Prvi NFS koji kad jednom predjes ( ukoliko se ne smoris pre toga ) ne zelis vise da ga igras uopste. A i slazem se za ocenu, sve vise od 2+ je "mnogo je kume".

rope
13.12.2007, 12:16
Igra je na pocetku malo naporna, ali sto vise prelazite postaje sve bolja i bolja...

zdravkelja
13.12.2007, 14:02
Pro Street zasluzuje jaku cetvorku, kao sto je i dobio u SK-u (kad se izracuna proporcionalno).

A glupavi Screen fun je dao 3 :n-cc2: Toliko o casopisu

Jako me nervira sto PS svi uporedjuju sa prethodnim delovima. Ovo je nesto drugacije, vec sam rekao.

mad_skillz
13.12.2007, 14:12
A nego sa chime cesh da ga usporedjujesh? Sa GTR2? WTCC: The Game? BMW M3 Challenge?..
Normalno da cesh ga porediti sa arkadama jer to NFS i jeste a ne ovo kopile od igre koje ne zna shta je..

dallyborr
13.12.2007, 14:41
Pro Street zasluzuje jaku cetvorku, kao sto je i dobio u SK-u (kad se izracuna proporcionalno).

A glupavi Screen fun je dao 3 :n-cc2: Toliko o casopisu

Jako me nervira sto PS svi uporedjuju sa prethodnim delovima. Ovo je nesto drugacije, vec sam rekao.

A sta je to nesto drugacije...ajde objasni mi:confused: Jer ako su ostecenja i trke po trkackim stazama "nesto drugacije" onda nemoj ni da se trudis da mi objasnjavas;)

sharlo_03
13.12.2007, 14:52
Drugacije su vrste trka, ponasanje vozila, tuning vozila, muzika, meni, kompletan koncept igre je promenjen. Skroz je drugaciji osecaj brzine, ove kad ides 200km/h isti osecaj ces imati u carbonu kad budes isao 400km/h
Meni je igra dobra. Grafika je isto za svaku pohvalu, pogotovo modeli vozila i uopste njihov izbor. PoZZ:)

Maladikt
13.12.2007, 17:20
Drugacije su vrste trka, ponasanje vozila, tuning vozila, muzika, meni , kompletan koncept igre je promenjen. Skroz je drugaciji osecaj brzine, ove kad ides 200km/h isti osecaj ces imati u carbonu kad budes isao 400km/h
Meni je igra dobra. Grafika je isto za svaku pohvalu, pogotovo modeli vozila i uopste njihov izbor. PoZZ:)

Ma, ne, nego će da ostave meni (koji ne vredi ni komentarisati koliko je ružan) i muziku iz Carbona :kreza:.

Koncept nije ni malo promenjen: trkaj se, kupuj vozila, budži ih i pobeđuj bossove i mini-bossove (dok ti, jelte, ne dosadi).

Osećaj brzine je... jadan. Šta se zbilo sa motion-blurom?

Što se tiče grafike, samo su modeli vozila i izdetaljisani, a ostalo?

Slažem se sa 2+.

2fast4u
13.12.2007, 18:01
al ste velikodusni svaka cast, kakav +, igra je dvojka kao i u ostalom sve posle hot pusuita, osim možda most wantid-a koji nije ostavio los utisak. nema uživanja dok se igra kao sto je bilo u porsheu nekada, staze su ocajne, osećaja vožnje nema a tek je smejurija kad počnes da nabrajas automobile, nisan i mitsubiši i jos po neko....
ako hoće da naprave dobru igru trebaju se vratiti korenima
poredjenja radi ove godine najvise mi se dopala test drive unlimited, i po stazama i po izboru automobila je mnogo bolja

Maladikt
13.12.2007, 18:40
Pa, dobro. Plus manje - više, dvojka je dvojka.

uros@3D
13.12.2007, 21:51
Ja bih dao neku trojku samo zbog grafike i dobro odradjene voznje. Meni ostalo jos samo da predjem Grip kinga i odma' je brisem sa kompa, smorila me vise. Karijera je dosadna i monotona, pogotovo sa ovim kingovima, prelazis iste trke 20 puta dok ne iskrvaris od dosade (pomalo podseca na nesrecni URL u U2).A i tezina je brate skroz neizbalansirana kao sto je Ziginho rekao. Neke staze su extra lake a neke (poput Nevade:n-cc2:) ubijes se dok ih predjes. Takođe sam primetio da je kingove 10x lakse pobediti nego obicne protivnike, evo na primer juce se ubijem dok me nije izazvao Speed king a onda ga ostavim minut i kusur iza mene na poslednjoj stazi:boodala:

Mr.Deeds
13.12.2007, 23:13
Moze li ikako da se igra sa narodnom verzijom na netu?

Crusader88
14.12.2007, 0:27
neznam koji vam je djavo igra je krs, pogotovo nestabilnost svih vozila pri vecim brzinama stigao sam da se trkam sa Ryo-om sada i mogu reci da je endzin tj. fizika shit golemi. Totalna nelogicnost cim se prevrnes i 20 km na sat ne mozes da nastavis trku, a zato mogu da sa 350 na sat uletim u krivinu i prosto se odbijem od zida i dobijem samo light damage , tako da je zasece pomesana realnost te "polu" simulacije. Nego da nastavim sa nestabinosti vozila uzeo ford gt ima najvise i za brzinu i za stabilnost i opet malo skrenem zakucam se u baderu a Ryo sa svojim krsem pici i vozi samo tako. toliko...

Mr.Deeds
14.12.2007, 0:45
Ne slazem se sa tobom!
Pogledaj razliku izmenju pro street-a i carbon-a, u carbon-u uopste nije ni bilo lupanja znaci mogao si da uzmes trener i da ides 1000000 na sat i da se vrtis menju zgradama i da ti nista ne bude. Igra tezi realnosti. Koja igra je odradjena potpuno realna?

RUSuper
14.12.2007, 1:47
Pa kada vec hocemo da ocenjujemo igru,ja bih joj dao jaku cetvorku,zbog grafike,muzike,fizike,i par novina,i stvarno je glupo sto igru cenite kao arkadu,ovo nije potpuna arkada,zato je ovo jednostavno nemoguce uporedjivati sa starijim NFS-ovima,MW je od ovih novijih najbolji,odlicna prica cak je i previse dobra za trkacku igru,tada(kada je igra izasla) bilo je mnogo novina zato je i zaludela,sto se tice ocene u screenfun-u neznam sta da kazem,iskoristio bih za njih par recenica koje samo Kartmen iz South parka ume da upotrebi,nisam kupio ovaj broj sto nelici na mene,ali verovatno cu ga kupiti zbog Crysis-a,pravilno su mu odredili ocenu,a da i jerico je dobio 4,pa ubio bih ih,da je EA napravio igru bila bi 5,ma sta je tu je,a da za ovo sto ste rekli ocena 2+ stvarno nemam komentar,sem da neupotrebljavam reci zbog kojih sam dobio kaznenih 10 poena,u svakom slucaju svako ima pravo na svoje misljenje

Beagle
14.12.2007, 1:59
Moze li ikako da se igra sa narodnom verzijom na netu?

Naravno da ne moze :D

Crusader88
14.12.2007, 14:26
Ne slazem se sa tobom!
Pogledaj razliku izmenju pro street-a i carbon-a, u carbon-u uopste nije ni bilo lupanja znaci mogao si da uzmes trener i da ides 1000000 na sat i da se vrtis menju zgradama i da ti nista ne bude. Igra tezi realnosti. Koja igra je odradjena potpuno realna?

potpuno realna igrica?
pa najrealinija do sada za pc je toca race driver 2 i 3, medjutim to je plafon za pc a najbolja, najrealnija, i sve naj naj voznja ikada je grand turismo cak i grand turismo 2 sa PS1 je mnogo realnija i bolja i od novog nfs-a i ostalih, a tek ako se neko seca kako je mocno budzenje kola uradjeno u grand turismu 2 tek se onda vidi da nfs ne moze ni da prismrdi.

nex999
14.12.2007, 14:32
Najrealnija voznja na PC je Toca????LoL
Probaj ti lepo LFS,GTR,Race WTCC ili Richard Burns Rally...pa ces videti kakva je "simulacija" gran turismo, a kamoli NFS
:D

Crusader88
14.12.2007, 17:05
Probaj ti lepo LFS,GTR,Race WTCC ili Richard Burns Rally...pa ces videti kakva je "simulacija" gran turismo, a kamoli NFS
simulacija ili ne nema bolje voznje od grand turisma, kad bi ona izasla na pc (sto nikad nece) sve bi ostale voznje na pc otisle u zaborav. milsim ko je igtao gt znao cemu pricam, a ko ne ..... zalim ga

NenadN
14.12.2007, 22:12
potpuno realna igrica?
pa najrealinija do sada za pc je toca race driver 2 i 3, medjutim to je plafon za pc a najbolja, najrealnija, i sve naj naj voznja ikada je grand turismo cak i grand turismo 2 sa PS1 je mnogo realnija i bolja i od novog nfs-a i ostalih, a tek ako se neko seca kako je mocno budzenje kola uradjeno u grand turismu 2 tek se onda vidi da nfs ne moze ni da prismrdi.
NFS je uvek tezio ka arkadi, ali pocev od ProStreeta, vise se to ne moze reci, a kamoli porediti sa predhodnim delovima. NFS:PS je nesto kao polu simulacija, ali daleko od obicne arkade kakav je Juiced 2.

Iskreno NFS:PS je puno realniji od recimo Colin-a gde se vozila ponasaju kao zele, kada skrenu u krivinu.

IMHO najgoru voznju koju sam igrao ove godine to je Test Drive Unlimited, stasno da stasnije ne moze biti.

Grand Turismo je prica za sebe jer igra ima svoju tradiciju, bas kao i NFS.

Pozdrav

uros@3D
15.12.2007, 21:22
Ljudi jer izasao neki Music extractor za ovaj NFS?
Ja presao igru pa bih da je brisem, ali mi se svidja nekoliko pesmica. :D

illidan
15.12.2007, 22:54
ima da se skine na netu soundtrack :)

donator99
15.12.2007, 23:54
ima da se skine na netu soundtrack :)

Ali koliko mi se cini ni u jedan nisu ubacene kompozicije specijalno napravljene za NFS.Bar je tako bilo za MW/Carbon.

RUSuper
15.12.2007, 23:54
I meni se svidja ona pesma"More is enough"Plan B,pa bi i nju da preokrenem pa da lepo slusam,mada sve sto bude izaslo za igru bice na www.nfsplanet.com (http://www.nfsplanet.com)

uros@3D
16.12.2007, 16:07
Mozes da uzmes i Advanced Sound Recorder i snimis je u mp3 direkt iz igre :) To sam ja za sad uradio, ne gubi se dosta na kvalitetu.

Ziginho
16.12.2007, 22:55
Možeš i preko sound forge-a!:dedica:
Nego,uz'o ja Zondu,klokovao je sa početnih 612 na 1090 konja i ubacio je u drag!
Bruka ljudi,400 m prodje za 7.36 s iako nikako da ubodem dobru prvu brzinu,a i ostale znam da promašim:opanachke!Nisam ni tjunirao ništa pa cenim da 'oće i brže!Jel iš'o neko brže?
Osim draga,koji je odlično uradjen,izdvojio bih i one brzinske trke ali u osnovi igra je...oh well:o!

P.S Sad videh da su s Zondom terali i 6.20 pa verovatno mogu i ja tolko...samo da ubodem brzine kako treba!

tomas
16.12.2007, 23:00
evo obrnuh i ovaj nfs u svakom slucaju bolje od carbona ali moglo je jos bolje:)

Guliver
17.12.2007, 1:09
ja sam igrao malo pa sam na netu nasao neku foru kako se dobijaju pare i normalno otkljucao i nabudzio sve automobile inace sa zondom 400m za 6.5s :)igra nije lose ali je bzvz sto nema slobodne voznje kao u prethodnim delovima.
evo vam link za sifru http://www.codeandconquer.org/2007/unlimited-money-cheat-in-need-for-speed-prostreet/
p.s. ako je neko ovo postavio ne zamerite nemam kad da procitam celu temu

_DLC_
18.12.2007, 2:09

A ti kao znas sta je simulacija... Aj Nenade ne tuci! Pricas o LFS-u, RBR-u i GTR-u... Ni jednu od njih nisi igrao vise od 10 min... Ono.. udjes u igru podesis sve na hi (eventualno se razocaras u grafiku) i posle prve krivine popases zid ili banderu i to je to...

O GT-u nemoj da pricas jer tek nemas veze. Tacno je da TOCA nije najrealnija voznja ni na PC-u ni na konzolama, ali kada stavljas epitet "simulacija" GT-u, veruj mi ispadas smesan, jer nikad nisi ni video kako izgleda kada se polazhe crvena "S" vozacka dozvola u GT-u, a na PC-u veruj mi to nikada neces ni videti.

GT nije najrealniji simulator, ali jeste NAJBOLJI simulator voznje ikada napravljen (svaki nastavak). Ostavite se pezorativnih komentara, o necemu o cemu nemate pojma.

- - - - - -

A sad o temi...
Dakle TOCA je prilicno dobra voznja (vise vuce na simulaciju nego na arkadu). Sa druge strane ovaj Need for Speed: Pro Street, je (po meni) prvi NFS posle Porsche Unleashed-a, koji pocinje da lici na simulaciju... dakle ima "naznake" fizike, pravog osecaja brzine i kocenja, i relativno ok AI... dakle pravi biser od EA, na koji se cekalo vise od 10 godina. Posle silnih Underground-ova, Carbon-a i ostalih Funky-G bakracha, nisam ocekivao bilo sta - priblizno ovome sto nudi Pro Street.

Ne kazem da je pomerio granice u bilo cemu, vec da je dosta popravio ugled NFS-a u mojim ocima. Konacno mogu da kazem da je novi NFS... vrlo dobra trka. Arkada koja vise nije igra od tri tastera (<, > i gas), vec ima jos ponesto.

Ja bih moje impresije o novom Pro Streetu sabrao u par "crtica"...

Dobre strane (unapredjenja):
- mnogo bolja fizika nego pre
- pokusaj "simuliranja" realnosti (pogotovo osvrt na paznju da se ne razbuca preskupa masina... jer to "zaboga" kosta!!)
- prave trke (na stazama)
- dobra grafika

Lose strane:
- idalje izrazen "shabanski" efekat igre
- shtelovanje AI-ja i endzina u odnosu na igraca, i tip takmicenja
- forsiranje drag-a, koji je zanimljiv, samo u mnogo manjim porcijama

Ocena: 8.5/10

Eto toliko od mene, u ovom preopsirnom "javljanju"... :D

nex999
18.12.2007, 2:39
A ti kao znas sta je simulacija... Aj Nenade ne tuci! Pricas o LFS-u, RBR-u i GTR-u... Ni jednu od njih nisi igrao vise od 10 min... Ono.. udjes u igru podesis sve na hi (eventualno se razocaras u grafiku) i posle prve krivine popases zid ili banderu i to je to...

O GT-u nemoj da pricas jer tek nemas veze. Tacno je da TOCA nije najrealnija voznja ni na PC-u ni na konzolama, ali kada stavljas epitet "simulacija" GT-u, veruj mi ispadas smesan, jer nikad nisi ni video kako izgleda kada se polazhe crvena "S" vozacka dozvola u GT-u, a na PC-u veruj mi to nikada neces ni videti.

:D:D GTR i WTCC do prve bandere, al sam igrao vise od tebe definitivno...ti si doduse igrao FlatOut2 do prve bandere, ja nisam.
RBR sam champ, i to samo zbog toga jerbo ga je bilo moguce voziti na tastaturi...uz dosta muke, doduse.
I da, ja nikad ne bih GT-u dao epitet "simulacija", veruj mi :D...Pre bih rek'o sTimulacija :a_bleh:
Sta ce mi crvena vozacka dozvola??...pih...lako je napraviti foru da vozis XX puta u krug na istoj stazi dok ti se zivot ne smuci i poiskachu zuljevi...A uostalom, ti si taj uber challenge presao uz pomoc burazera (ha-ha).Ja imadem preca posla nego da osvajam crvene dozvole.
Evo da ja dodam nesto na tvoje misljenje o NFS PS...taj shabanski efekat je ono sto te privlaci, ajde lepo priznaj...

RUSuper
19.12.2007, 2:26
MA kada predjete igru ili je brisite ili sacuvajte zbog muzike,igra je perfekt,ali brate da prelazim PS dva puta,nisam nenormalan,hajde MW sto sam presao 7 puta,inace MW je NFS koji me je najvise zadrzao od svih NFS-ova,secam se da kada sam prvi put prelazio igru,trebalo mi je mnogo vise vremena nego za PS,ali muzika je solidna moze da stoji jos koji dan na kompu ova igra

zdravkelja
19.12.2007, 11:12
The PC patch is now available for download and at a whopping 220MB it contains the LAN mode and it seems also booster pack items including two new tracks (Tokyo Speedway and the Porsche Test Track) and several new cars, including Audi R8, Aston Martin DBR9, Bugatti Veyron, Honda S2000, Koenigsegg CCX, McLaren F1, Plymouth Road Runner and SEAT Leon Cupra.

No official release not have been released yet, but as as we get our hands on them, we'll post the complete changelog.

Download it from the official site:
http://largedownloads.ea.com/pub/patches/NFS/pro_street/

Vise detalja: http://www.ea.com/prostreet/downloads.jsp

:aplauz:
Dobro su se setili da ubace LAN, posto ga nije bilo u Carbonu

EDIT: Procitati komentare obavezno!!!
http://forum.nfsunlimited.net/viewtopic.php?t=15600

illidan
19.12.2007, 12:11
skida se :)

evo direct link (http://largedownloads.ea.com/pub/patches/NFS/ps_booster1/dlcpatchrelease_iso.exe)

Mr.Deeds
19.12.2007, 13:22
UUUUU bice hamachi.
Nego moze li na narodnu v. i koja je verzija?1.1?

zdravkelja
19.12.2007, 13:44
S obzirom da je to booster pack mislim da nece morati novi crack da se stavlja. Dalje nista ne smem reci.

PAIN
19.12.2007, 13:46
Sad sam skinuo ali mi ne radi komp pa ne mogu da probam.Aj neko ako mu nije zao da instalira opet nek proba:D.

illidan
19.12.2007, 15:07
ja sam skiuo ali sam na poslu, pa cu instalirati kada dodjem kuci :)
bas da vidim da li ce skrsiti igru i savegame

Master Neo
19.12.2007, 15:33
Kazu da ovaj patch zeza i da ume da zezne celu igru, pa da mora da padne reinstall... Pazite... ;)

illidan
19.12.2007, 18:56
instalirao. ne menja .exe fajl. igra se pokrene ali bilo sta da izaberem (career, load, continue, new, quick race...) izbaci me na desktop.

zidan grobar
19.12.2007, 19:00
Svi(casopisi) kazu da je ovo najgori nfs,a ja sam ga igrao kod druga i mogu reci da su u pravu.

WhenDarknessFalls
19.12.2007, 20:18
Slazhem se... Najgore je sto igra uopste nije zarazna. Tj, nisam je igrao 10 dana, `ladno sam i zaboravio na nju :o

Master Neo
19.12.2007, 20:48
I meni je patch zeznuo igru. Savetujem da ne instalirate... ;)

RUSuper
19.12.2007, 23:24
Ova igra je dobra kada se jednom predje posle je za kantu,ali nije losa

Ziginho
20.12.2007, 15:29
Posto jos uvek imam zivaca sa ovom igrom a posle silnih prevrtanja prilikom udaranja u plasticnu burad punu vodom pri brzini od 80-90 kmh:confused:(novi EVO na stage 4 svi delovi) evo par rezultata!U wheelie sa zondom max nabudzenom 406m!!!A u jednoj drag trci uspela je da razvije 402 kmh!Sto bi rekao Mile s Cubure:"Alo bre"!!!
Za igru koja naginje ka realnosti malo mnogo bre:a_whistli!
Ipak,ne treba biti previse kritican jer je cilj igre da te zabavi a mene ovo gore navedeno svakako jeste!:D

Mr.Deeds
20.12.2007, 16:50
Ja instalirah patch ali nista se ne desava i gde uopste treba da stoji taj lan?????

P.S.
Radi normalno samo mu das malo kreka i to je to ala ce da bude!!!!

Borowatz
20.12.2007, 17:59
kako da proverim koja mi je verzija igre (us ili eu), hoću da skinem patch, a vidim da nisu iste veličine?:eek:

Mr.Deeds
20.12.2007, 19:30
Pa ako si skidao pre izlaska onda je verovatno US a ako imas original onda je sigurno EU

stewazy
20.12.2007, 20:41
Posto jos uvek imam zivaca sa ovom igrom a posle silnih prevrtanja prilikom udaranja u plasticnu burad punu vodom pri brzini od 80-90 kmh:confused:(novi EVO na stage 4 svi delovi) evo par rezultata!U wheelie sa zondom max nabudzenom 406m!!!A u jednoj drag trci uspela je da razvije 402 kmh!Sto bi rekao Mile s Cubure:"Alo bre"!!!
Za igru koja naginje ka realnosti malo mnogo bre:a_whistli!
Ipak,ne treba biti previse kritican jer je cilj igre da te zabavi a mene ovo gore navedeno svakako jeste!:D

Ja sa suprom 403 izvucem sa stage 3 delovima!!

Mr.Deeds
20.12.2007, 20:42
Ja sa chargerom 401

stewazy
20.12.2007, 20:49
Ja sa chargerom 401
:a_bleh:

RUSuper
20.12.2007, 21:37
Ja sa suprom 403 izvucem sa stage 3 delovima!!
Tu je negde i cammaro,ali je supra brza u drag trkama

Skols
22.12.2007, 19:53
Koja zver treba da se ovo igra??!
Na kompu iz profila,cim malo vise kola ima,odma` sec-sec-sec...i naravno ja odradim jedan lep uninstall....:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

Mr.Deeds
22.12.2007, 20:18
Na sta to na very high sa 1280*1024. Kod tebe bi trebalo da radi na high 1024*768, jer kod mene radi na 800*600 na medium-high

Shone_King
23.12.2007, 2:08
Na kojim detaljim moze da radi na mojoj konfi iz profila?

Crusader88
23.12.2007, 3:25
Koja zver treba da se ovo igra??!
Na kompu iz profila,cim malo vise kola ima,odma` sec-sec-sec...i naravno ja odradim jedan lep uninstall....:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

a zasto ja bas mislim da ti je vertical sync ukljucen:rolleyes:

rope
23.12.2007, 13:56
Na kojim detaljim moze da radi na mojoj konfi iz profila?

800*600 low ... Mnogo je zahtevan Pro Street, nazalost ...

Mr.Deeds
23.12.2007, 14:20
Pa i nije bas toliko zahtevan 800*600 low-midium i mozda nesto na high samo da ti je jaci procesor bilo bi bolje

MladenIsakovic
23.12.2007, 16:40
Što se mene tiče, tek sinoć sam nabavio ovu igru, i mogu reći da su mi MW i Carbon za 3 klase jače igre od ovog s*anja
Upravljivost loša, ako se auto malo zanese, spadne na 40 na sat, ej bre!!
Dalje, nema više te atmosfere, sad su te neke staze i trkački dani, a u pojedinim danima imaš više trka po jednoj stazi; drag je suviše lagan (baš za mene), pronađeš foru kako da pičiš, i nepobediv si. Sve u svemu, veoma sam razočaran i MW+Carbon dugo neću menjati. Meni se ovo uopšte ne sviđa.

rope
23.12.2007, 17:45
Neverovatno kako svi budu razocarani na pocetku :rolleyes: ... Ljudi, poklonite malo vremena igri (dok se ne naviknete na novi fazon), pa onda sudite .. nemojte odmah na "prvu ruku" :dedica:.

nikola87
23.12.2007, 18:03
slazem se , evo ja sam prvi koji je na prvu ruku rekao da je igra *****e ali vala necu da joj poklonim vise vremena, to sam radio sa svakim NFS-om do sada i nijedan od undergrounda nije valjao ali nij jedan. Ok kad se poredi sanjima npr proshe unleashed svakako je inferiorniji ali je za to vreme igra bila vrh vrhova a sad je sve u lozenju mase, pisao sam vec sta mislim o ovom delu pa necu da se ponavljam ali po meni je ovaj koncept jos gori nego onaj u MW ili carbonu.
Oni koji su u svoje vreme igrali NFS 2 ili NFS high stakes ili NFS hot puruit i naravno unleashed znaju sta je tad nfs prestavljao....sloboda brate, voznja najboljih utomobila po planinskim pedelima, snegu, kisi, a sad bitno je da ubace 140 micubisijai 320 mazdi i 150 shevrolta i onda kao dodaju po jedan porshe , labo i GT500 i kao full igra. I sad kad su jos dodali ovaj MTV look sa sve voditeljima,itd..itd...e onda stvarno, a trka se svodi na 3 kruga koja ne mogu da budu dosadnija, detekcija o kojoj se toliko prica je smesna i jos ne utice na karakteristike voznje, pa sta su je koji K ubacivali kad nit lepo izgleda ni ima bilo kakav uticaj.

MladenIsakovic
23.12.2007, 19:17
sad bitno je da ubace 140 micubisijai 320 mazdi i 150 shevrolta i onda kao dodaju po jedan porshe , labo i GT500 i kao full igra. I sad kad su jos dodali ovaj MTV look sa sve voditeljima,itd..itd...e onda stvarno, a trka se svodi na 3 kruga koja ne mogu da budu dosadnija

:aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::aplauz:
Upravo tako, sve si rekao u ovoj rečenici, ovo je bukvalno najprecizniji opis igre. OK, imaću ja strpljenja da pređem celu igru, jer hoću baš da vidim sve, pa onda pošteno da ih ispljujem :D Do sada sam prešao puno trka (a sve iste manje-više), a vidim u karijer modu još ni 10% nisam prošao. Zato, sačekaću da vidim jel' zanimljivije kasnije.

PAIN
23.12.2007, 21:42
Oni koji su u svoje vreme igrali NFS 2 ili NFS high stakes ili NFS hot puruit i naravno unleashed znaju sta je tad nfs prestavljao....sloboda brate, voznja najboljih utomobila po planinskim pedelima, snegu, kisi, a sad bitno je da ubace 140 micubisijai 320 mazdi i 150 shevrolta i onda kao dodaju po jedan porshe , labo i GT500 i kao full igra. I sad kad su jos dodali ovaj MTV look sa sve voditeljima,itd..itd...e onda stvarno, a trka se svodi na 3 kruga koja ne mogu da budu dosadnija, detekcija o kojoj se toliko prica je smesna i jos ne utice na karakteristike voznje, pa sta su je koji K ubacivali kad nit lepo izgleda ni ima bilo kakav uticaj.
Tuning se radi na Mitshu i Mazdi.Igra je postala prepoznatljiva po tome i furaju samo to.

uros@3D
23.12.2007, 22:15
:aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::aplauz:
Upravo tako, sve si rekao u ovoj rečenici, ovo je bukvalno najprecizniji opis igre. OK, imaću ja strpljenja da pređem celu igru, jer hoću baš da vidim sve, pa onda pošteno da ih ispljujem :D Do sada sam prešao puno trka (a sve iste manje-više), a vidim u karijer modu još ni 10% nisam prošao. Zato, sačekaću da vidim jel' zanimljivije kasnije.

Veruj mi nije... Kasnije kad dodjes do onih king-ova pa moras da vozis 3 race day-a na kojima ima jedno 10 istih trka :boodala: smoris se k'o ne daj boze, zato sam i jedva cekao da ga predjem pa da ga ne gledam vise. Jedino je bio zanimljiv Ryo. Evo pre neki dan sam uzeo i instalirao U2 opet :) Grafika i voznja su naravno u poredjenju sa Pro Street-om smesni ali NISTA nemoze da nadmasi uzivanciju Free Run mod-a. :rolleyes:

Mr.Deeds
23.12.2007, 22:51
Izvinite sto vas prekidam zanima me do kog levela ide handling i engine kod vas na E92???
E da kad je na 3 levelu sve

MladenIsakovic
23.12.2007, 23:15
Tuning se radi na Mitshu i Mazdi.Igra je postala prepoznatljiva po tome i furaju samo to.

Ali to je baš ono najdosadnije - svaki NFS, piči i tjuniraj Mazdu, Nissan-a i Mitsubishi-ja, ili nekog amerikanca koji uglavnom šeta levo-desno, kako god da ga tjuniraš.
A što malo za promenu ne uvedu više evropskih auta, ne mora samo mečka i MBW, recimo Reno (trka se u formuli 1, jbg, imaju odlične motore, a i prototipove), Pežo, itd, i da se ide na foru MW-a, prođeš šefa (ili neki problem, bilo šta, ne mora biti šef) i odmah menjaš auto, tako da se kroz igru provozaš u 10-ak auta barem, a ne k'o i uvek, cepiš Japanca, i onda furaš branike, farove, spojlere, i ostale već 100 puta prežvakane gluposti; ima nas koje zanima vožnja i trke više nego koliko je šaren auto koji vozim :icon_evil

PAIN
24.12.2007, 0:06
Pa to im je postao zastitni znak.Za extra jurznajavu uzmi XBOX 360 i pici PGR.Voznja je perverzija.

MladenIsakovic
24.12.2007, 16:35
E ljudi, prošao sam ovaj prvi sektor Battle Machine, i unlockovao ovaj Showdown (sa logom u obliku nekakve zvezde, šta li), i pobedio sve trke u ovom novom, znači u svih 5 trka prvi, ali mi ne daje opciju da napustim RaceDay, iako mi ona zelena linija u vrhu puna. U čemu je fora, jer ako samovoljno napustim RaceDay, sve trke će se voditi kao nevožene?

Maladikt
24.12.2007, 17:26
E ljudi, prošao sam ovaj prvi sektor Battle Machine, i unlockovao ovaj Showdown (sa logom u obliku nekakve zvezde, šta li), i pobedio sve trke u ovom novom, znači u svih 5 trka prvi, ali mi ne daje opciju da napustim RaceDay, iako mi ona zelena linija u vrhu puna. U čemu je fora, jer ako samovoljno napustim RaceDay, sve trke će se voditi kao nevožene?

Još jedna od genijalnih ideja...

Da bi završio neke Trkačke Dane moraš da dominiraš (ostvariš zacrtani rezultat u trkama)... živa glupost...

To mi se desilo X puta, pobedim u svim trkama, ali mi ne da da idem dalje jer, pobogu, moram da dominiram.

Nicolas
24.12.2007, 18:20
Ljudi ne znam kako vama ali mene strasno nervira sto nema stylinga svetlosnih grupa.

MladenIsakovic
24.12.2007, 18:26
Još jedna od genijalnih ideja...

Da bi završio neke Trkačke Dane moraš da dominiraš (ostvariš zacrtani rezultat u trkama)... živa glupost...

To mi se desilo X puta, pobedim u svim trkama, ali mi ne da da idem dalje jer, pobogu, moram da dominiram.

Pa šta je rešenje, da izađem iz race day-a i ponovo uđem u isti, i sve iz početka?? Auh, kakvo s*anje od igre, ali neviđeno, ovo je ubedljivo najgori NFS ikada :n-cc2::n-cc2:

Nicolas
24.12.2007, 18:29
Pa šta je rešenje, da izađem iz race day-a i ponovo uđem u isti, i sve iz početka?? Auh, kakvo s*anje od igre, ali neviđeno, ovo je ubedljivo najgori NFS ikada :n-cc2::n-cc2:

Pa ne mroas sve ispocetka, mozes samo odredjene trke dsa ponovis, bez izlaska naravno jer bi onda sve ponistio.