PDA

Prikaži potpunu verziju : Ne radi remote control za tv karticu


INSANE
21.5.2007, 23:50
Imam philips (E-pro) 7130 tv karticu,i ne radi mi daljinski. Nestala je ikonica u systray_u a koja je ranije postojala . Zanima me da li postoji neki software za remote control . Hvala

ZoranM
22.5.2007, 14:37
Na cd-u, koji si dobio uz karticu nalazi se i program za remote control. Ako ti nije nešto u redu sa njim, samo ga reinstaliraj. :cool:

INSANE
22.5.2007, 16:26
Na cd-u, koji si dobio uz karticu nalazi se i program za remote control. Ako ti nije nešto u redu sa njim, samo ga reinstaliraj. :cool:

Uradio ali sve je isto,remote control ne radi.

jonathan
22.5.2007, 17:03
pa reinstaliraj sve drivere, programe koji ti dodju uz kartu itd.. akoti je netsala ikonica onda je softwerski kvar

INSANE
22.5.2007, 23:35
Ma radio sam sve zivo,ova ikonica u systray-u se vratila,remote control nekad radi a nekad ne. Ko ce znati sta mu je.

polarnimeda
23.5.2007, 3:06
Ma radio sam sve zivo,ova ikonica u systray-u se vratila,remote control nekad radi a nekad ne. Ko ce znati sta mu je.
noviji driveri i programi za tvoju karticu (nadji na sajtu proizvodjaca) uz formatiranje HDD-a su uglavnom dobro resenje za svaki cudan problem.
Pre ovoga, ukucaj u run-u (udjes u start pa na run) msconfig , i onda u odeljku startup proveri da li su ti stiklirane sve aplikacije koje imaju veze sa TV karticom. :ciao:

jonathan
23.5.2007, 18:51
polarnimeda ti mu govoris da proveri koji se programi podizu zajedno sa sistemom.. mislim da ti potrebni programi-driveri-aplikacije se ne nalatze tu

svakako, neka to uradi ali mislim da mu sam sistem ima problema sa samim odzivom karte, samom konekcijom-vezom.. zato i nekad radi, a nekad ne

INSANE
24.5.2007, 1:59
Nesto sam cackao po windowsu i sada radi. Da ne otvaram novu temu,imam jos jedno pitanje.
Da neko ne zna neki program za fm radio. Naime tv kartica koju imam ima fm radio ali nema mogucnost
automatskog pretrazivanja i memorisanja radio stanica pa ako postoji neki program
koji je sposoban da to obavi predlozite.