PDA

Prikaži potpunu verziju : Zoki Games


alesandro
20.5.2007, 15:48
Volite da igrate Yamb, covece ne ljuti se ili pak Sah? Ako je vas odgovor DA, a nemate sa kim da se zabavite. Otidjite na www.zoki.com ili games.zoki.com, registrujte svoj nick (besplatno naravno) i uzivajte. Ima pregrst dobrih i zabavnih igara. Naravno sve je online live. Sajt je radjen u flashu i zahteva najmanje flash v.8. Na sajtu mozete da chatujete, slusate zoki radio, igrate igre, slazete slagalice (puzzle), dobijete korisne informacije, posecujete forum... Skoro svaki mesec se organizuju okupljanja clanova... Do sada ima registrovano preko 2000 clanova, a svakodnevno sajt poseti bar 500 registrovanih. Ako pak ne zelite da se registrujete, vi cete moci da odigrate samo jednu partiju bilo koje igre i vas nick ce glasiti : guest###. Probajte, zarazite se. Letnji raspust je blizu i eto dobre zanimacije da ubijete vreme. Pozdrav.

alesandro
30.5.2007, 16:53
'Il probao ko?

Iron Maiden
30.5.2007, 17:46
Ja sam to davno praktikovao, ali se okupljaju ljudi dosta stariji od mene pa me smorilo. Novima nece biti lako jer tamo otprilike postoje 'klubovi' korisnika koji stalno igraju jedni s' drugima, a nove pozivaju samo kada imaju prazno mesto

alesandro
30.5.2007, 19:32
Ja sam to davno praktikovao, ali se okupljaju ljudi dosta stariji od mene pa me smorilo. Novima nece biti lako jer tamo otprilike postoje 'klubovi' korisnika koji stalno igraju jedni s' drugima, a nove pozivaju samo kada imaju prazno mesto

Recimo da si u pravu. Ali ako si drustven, zabavan, komunikativan lako ces pronaci svoje 'mesto pod zvezdama'! :D