PDA

Prikaži potpunu verziju : American conquest


Stamenkovic Stefan
16.5.2007, 18:19
Ljudi odigrao sam igru American conquest divide nations i svidela mi se sad treba da mi stigne 1 deo i nastavak,Ako neko zna nesto interesantno neka pise.Pozzz:icon_evil:dzavo:

SRB_RUSS
18.5.2007, 11:27
а јел си играо претходне наставке (основну верзију и експанзију фајт бек).:confused:

Stamenkovic Stefan
18.5.2007, 16:10
Ni sam.A jel si ti igrao

SRB_RUSS
19.5.2007, 9:43
Ni sam.A jel si ti igrao


Јесам. И уопште нису лоши само су индијанци много јаки а Шпанаца тако мало... Најјача је кампања амерички рат за независност где се стварно сукобљавају гомиле јединица. Глупо је само што је мало артиљерије.

Какви су ти утисци о игри Дивајдед нејшн (мрзи ме да пребацим на латиницу). :ciao:

Villeneuve
20.5.2007, 12:11
Ja imam Prvi deo valjda poznatog spinn-offa Cossack-a. Igrica je zlo :dzavo: Kad se setim kako san na svom starom PII Sa Englezima gazio sve redom :to_care: A jos to sto igrica i dan danas izgleda extra.:n_klanja:

Stamenkovic Stefan
21.5.2007, 17:24
Ja imam divide nations i veoma je glupa jer ima malo nacija samo 4 ove prethodne igre nemam pa neznam kakve su.

rudar
21.5.2007, 20:27
Igra ima uzas grafiku! Ne znam.... Bila mi je zanimljiva kampanja u pochetku ali me je brzo smorila...

Stamenkovic Stefan
22.5.2007, 12:43
Jeste da je grafika slaba ali uz tako dobru igru potrebna jedinstvena grafika

smurflander
3.11.2008, 15:21
Igrao sve delove i po meni najbolji je ACFB. Mnogo nacija. Ja igram sa englezima, a dva druga sa rusima i amerikancima. i uvek ih :boxing::)

vitez991
4.11.2008, 21:54
Odlicna igra samo da je 3d bila bi bolja odigrao sam i ja takodje sve delove ali nervira me sto su sve evropske nacije iste

Malik Tintilinic
14.12.2010, 12:18
American conquest me odusevila,iako mi se screenshots i gameplay snimci sa YouTube bas i nisu dojmili.
Ako moram da pomenem neki minus,to je fog of war,ali se da lako resiti izgradnjom koje Scout-Tower ili Blockhouse,pa i postavljanjem koje od mnogobrojnih :n_klanja: jedinica na adekvatna mesta.
Jedinice super izgledaju i bas sam se slatko smejao njihovim animacijama u pojedinim situacijama.
Mislim da zasluzuje vecu paznju.