PDA

Prikaži potpunu verziju : I/O port


bobanf
9.5.2007, 22:21
Moja omiljena rubrika, mislim da bi pisma citalaca trebalo sazeti kako bo stalo vise pitanja a samim tim i odgovora. Ljudi stvarno ponekad razglabaju na dva stupca, smara! Pozdrav

Rocker
10.5.2007, 1:00
Pa svako ko ne može da se strpi da njegov mail bude objavljen u SK-u, ima forum gde će expresno dobiti odgovor! :dedica:

voodoo_
10.5.2007, 8:56
Ja sam mislio da Kuzma na hitna pitanja odmah šalje odgovor korisniku, s tim što se odgovor posle pojavi i u SK, u fazonu "možda još nekom zatreba".

Bryan Fury
10.5.2007, 9:24
Na mejl možda, ali ako je stiglo pismom, sumnjam da će da trči do pošte. :D

Deusdies
10.5.2007, 12:45
Mene jedino nervira što ponekad, PONEKAD, Kuzma odluči da odgovori na neko VEOMA dugačko pismo jednom rečenicom koja ne koristi. Pre je neki dečko razvrzao na pola strane o tome kako mu ne radi crack za SimCity 4, a Kuzma je odgovorio "Pa ti koristiš piratski softver?! Straža, straža!!!"

Ne kažem da je trebao da mu odgovori, naprotiv, nego je bolje da je to mesto iskoristio da zaista pomogne još nekom ko zaista ima problem. Il' ne stiže dovoljno pisama :D

glitch
10.5.2007, 13:58
Ih, pa Miodrag je u pitanju...

Predrag Stankovic
10.5.2007, 16:13
Mene jedino nervira što ponekad, PONEKAD, Kuzma odluči da odgovori na neko VEOMA dugačko pismo jednom rečenicom koja ne koristi. Pre je neki dečko razvrzao na pola strane o tome kako mu ne radi crack za SimCity 4, a Kuzma je odgovorio "Pa ti koristiš piratski softver?! Straža, straža!!!"

Ne kažem da je trebao da mu odgovori, naprotiv, nego je bolje da je to mesto iskoristio da zaista pomogne još nekom ko zaista ima problem. Il' ne stiže dovoljno pisama :D
Pa verovatno stize manje pisama od kad postoji ovaj forum, ali ipak toliko manje ne verujem,a ono zadnje mu je bilo stvarno jako "ako ne umes sam da se snadjes u toj situaciji onda treba da kupis originalni Windows"

NjegovaWisost
10.5.2007, 21:29
Мени су писмо објавили :d
Не значи, одмах чим купим СК, одмах читам ову тему; занимљива пуно.

А шта би с оним за награду за писмо мјесеца што је Кузма обећао? Добија ли се шта?

Nicolas
10.5.2007, 21:52
Mene jedino nervira što ponekad, PONEKAD, Kuzma odluči da odgovori na neko VEOMA dugačko pismo jednom rečenicom koja ne koristi. Pre je neki dečko razvrzao na pola strane o tome kako mu ne radi crack za SimCity 4, a Kuzma je odgovorio "Pa ti koristiš piratski softver?! Straža, straža!!!"

Ne kažem da je trebao da mu odgovori, naprotiv, nego je bolje da je to mesto iskoristio da zaista pomogne još nekom ko zaista ima problem. Il' ne stiže dovoljno pisama :D

Zaista, cesto se desi da trosi bezveze prostor.

Dokazano.:rolleyes:

voodoo_
10.5.2007, 23:18
Mene jedino nervira što ponekad, PONEKAD, Kuzma odluči da odgovori na neko VEOMA dugačko pismo jednom rečenicom koja ne koristi. Pre je neki dečko razvrzao na pola strane o tome kako mu ne radi crack za SimCity 4, a Kuzma je odgovorio "Pa ti koristiš piratski softver?! Straža, straža!!!"

Ne kažem da je trebao da mu odgovori, naprotiv, nego je bolje da je to mesto iskoristio da zaista pomogne još nekom ko zaista ima problem. Il' ne stiže dovoljno pisama :D
Jednom je, u intervjuu nekom sajtu, rekao da je "97% pisama autentično, a ostalo on izmišlja da bi zezao prijatelje". Cenim da to sa stražom spada u onih 3% :)

Rocker
10.5.2007, 23:27
Jednom je, u intervjuu nekom sajtu, rekao da je "97% pisama autentično, a ostalo on izmišlja da bi zezao prijatelje". Cenim da to sa stražom spada u onih 3% :)
Ne znam da li je još neko primetio, ali u poslednjem broju pismo meseca ima jedan detalj koji me navodi na zaključak da ga je Kuzma napisao. Šta mislite, o kom detalju je reč?! :a_whistli

Dr.X
10.5.2007, 23:36
mozda je off toppic ali sta mislite da se neko baci na istrazivanje fenomena ocajnog outgoing internet linka od telekoma ka inostranstvu kao sto sam pomenuo ovde (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=258120).

Kuzmo, brate, nemoguce da ti kao online gameru, lag spajkovi ne smetaju :confused:

X

Garson
10.5.2007, 23:37
Ne znam da li je još neko primetio, ali u poslednjem broju pismo meseca ima jedan detalj koji me navodi na zaključak da ga je Kuzma napisao. Šta mislite, o kom detalju je reč?! :a_whistli
Mozda Let's face it?

Rocker
10.5.2007, 23:52
Kuzmo, brate, nemoguce da ti kao online gameru, lag spajkovi ne smetaju :confused:
Kuzma se ne pojavljuje na forumu ali nikad se ne zna koga će sledećeg da okrpi u SK-u! :to_care:

Mozda Let's face it?
5 Bambija za tačan odgovor! :aplauz:

Predrag Stankovic
11.5.2007, 9:19
Kuzma se ne pojavljuje na forumu ali nikad se ne zna koga će sledećeg da okrpi u SK-u! :to_care:


5 Bambija za tačan odgovor! :aplauz:

E a mozda se i pojavljuje ali ko zna koji mu je nick ovde

JohnnyB
11.5.2007, 10:05
E a mozda se i pojavljuje ali ko zna koji mu je nick ovde

Verovatno paterfamilias :kreza:

VojaM
11.5.2007, 12:05
Ne znam da li je još neko primetio, ali u poslednjem broju pismo meseca ima jedan detalj koji me navodi na zaključak da ga je Kuzma napisao. Šta mislite, o kom detalju je reč?! :a_whistli
Što ložiš raju kad se zna to Kuzma nije napisao ;)
(Ako budeš dobar možda ću te jednog dana i upoznati sa autorom:D)

Rocker
11.5.2007, 13:33
Što ložiš raju kad se zna to Kuzma nije napisao ;)
Nisam ni rekao da jeste, ali da mi je sumnjiv, to stoji! :to_care:

(Ako budeš dobar možda ću te jednog dana i upoznati sa autorom:D)
Taman će ljudi čitati o propalom rokeru, koji je veći šaban od standardnih u njegovoj narednoj kolumni! :rofl:

Ne$A
14.7.2007, 14:04
Ne znam da li je još neko primetio, ali u poslednjem broju pismo meseca ima jedan detalj koji me navodi na zaključak da ga je Kuzma napisao. Šta mislite, o kom detalju je reč?! :a_whistli

U novom broju screen fun-a to pismo je isto proglaseno pismom meseca ( doduse malo je bilo prepravljeno jer se u ovom pismu uz SK 5/2007 navodi SK).
Ne mogu da zamislim da je neko prepravio pismo i poslao ga drugom casopisu, a ovi nista ne primete i objave ga, i jos mu dali titulu "pismo meseca"...

glitch
14.7.2007, 15:30
Secam se identicnog pitanja iz SK i Digitala (o nekom nenormalnom kloku gde je lik ubo dobar primerak procesora pa je hteo da se izivljava). Cini mi se da je u oba pisma stavio: "obracam Vam se, jer jedino Vama verujem..." :rolleyes:

zdravkelja
14.7.2007, 18:45
U novom broju screen fun-a to pismo je isto proglaseno pismom meseca ( doduse malo je bilo prepravljeno jer se u ovom pismu uz SK 5/2007 navodi SK).
Ne mogu da zamislim da je neko prepravio pismo i poslao ga drugom casopisu, a ovi nista ne primete i objave ga, i jos mu dali titulu "pismo meseca"...

Lik je verovatno poslao to pismo svim kompjuterskim casopisima:kreza:

vertigo
15.7.2007, 0:33
...autor teksta je streljan u zoru 24. juna...

Ja sam vristao od smeha kad sam ovo procitao... Kuzma je car!

:rofl::rofl::rofl:

glitch
15.7.2007, 12:19
He he, a autor je Bojan :rofl:

A M G
15.7.2007, 23:58
He he, a autor je Bojan :rofl:

Ja nesto nisam skoro video Bojana na forumu...:D

Chivan
16.7.2007, 7:54
Ja nesto nisam skoro video Bojana na forumu...:DPa zato što je streljan, naravno. ;) Šalim se, kao i Kuzma - odnosno, Bojan nije napravio grešku za koju se čitalac javlja. Čovek koji je poslao to pismo nije dovoljno pažljivo čitao tekst, pa ga je pogrešno razumeo. :) Zato Bojana ostavili u životu, barem neko vreme. Inače, ko je ono hteo da piše za SK? :)

Bojan
16.7.2007, 9:06
Pa zato što je streljan, naravno. ;) Šalim se, kao i Kuzma - odnosno, Bojan nije napravio grešku za koju se čitalac javlja. Čovek koji je poslao to pismo nije dovoljno pažljivo čitao tekst, pa ga je pogrešno razumeo. :) Zato Bojana ostavili u životu, barem neko vreme. Inače, ko je ono hteo da piše za SK? :)

Ostavljen u životu... da. Ali tortura koju sam pretrpeo dok nisam izneo dokaze... U svakom slučaju. Smo jaki preživljavaju :p

Ah da, čitalac nije lepo pročitao test... nema veze, ispala je dobra šala :)

vertigo
17.7.2007, 15:45
Meni je super sala. Nego bas me interesuje da li Kuzma tebe pita da li je OK da to napise i pusti ili to sve ide na njegovu ruku?

Nicolas
17.7.2007, 16:02
Ostavljen u životu... da. Ali tortura koju sam pretrpeo dok nisam izneo dokaze... U svakom slučaju. Smo jaki preživljavaju :p

Ah da, čitalac nije lepo pročitao test... nema veze, ispala je dobra šala :)
Neka neka, malo celicenja nije na odmet.:opanachke Voja te je kaznjavao kablom od misa osecam.:kreza::biglaugh:
Meni je super sala. Nego bas me interesuje da li Kuzma tebe pita da li je OK da to napise i pusti ili to sve ide na njegovu ruku?
Pa pise kako mu se cefne pa to svakako ide urednicima na razmatranje kao i sve ostalo.

Bojan
17.7.2007, 21:34
Meni je super sala. Nego bas me interesuje da li Kuzma tebe pita da li je OK da to napise i pusti ili to sve ide na njegovu ruku?
Ne vidim chemu razlog za to.
Nije nishta ozbiljno :).

vertigo
18.7.2007, 1:56
Pa sta ja znam. Imash dosta uvredljivih ljudi koji ne shvataju salu...

glitch
18.7.2007, 4:00
U slucaju takve rukavice u lice, dvoboj do smrti bi bio jedino resenje :Battered:

VojaM
18.7.2007, 9:54
Мени су писмо објавили :D
Не значи, одмах чим купим СК, одмах читам ову тему; занимљива пуно.

А шта би с оним за награду за писмо мјесеца што је Кузма обећао? Добија ли се шта?Stvarno ti je objavljeno pismo? U kom broju i šta si pitao?

Nagrada? Sigurno se šalio. Objaviš jedno pismo "genijalca" pa onda krene da nas spamuje gomila onih koji misle da su duhoviti :boodala:

VojaM
18.7.2007, 9:57
mozda je off toppic ali sta mislite da se neko baci na istrazivanje fenomena ocajnog outgoing internet linka od telekoma ka inostranstvu kao sto sam pomenuo ovde (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=258120).
A ti misliš da je to neki tehnički problem za koji samo treba dovoljno gnjaviti tamo nekog inženjera i sve će biti sređeno? Ne misliš slučajno da je u pitanju link određenog kapaciteta koji je zakupljen pre izvesnog vremena i sada postaje pomalo tesan? A ako je ovo drugo u pitanju, kako misliš da to može rešiti iko sem Telekoma itself?

Kaiser Soze
18.7.2007, 10:09
Ja sam napisao jos 97 i 98 godine 2 pisma ( za svaku godinu po jedno ) i naravno nikada nisu bila objavljena. Smatram, bilo kako bilo, da su bila "vaznija" od prosutog soka po tastaturi laptopa i texta kako je lik izgubio devojku. No...
Jedno razocarenje za mene, u svakom slucaju.

hacker_aca
18.7.2007, 13:29
Slao sam dva puta, jedno mi je objavljeno. Prvo nisam mogao da prepoznam svoj tekst (jer je bio u skraćenoj verziji) pa mi se onda nešto učinio poznatim i kada sam na kraju video ko se potpisao počeo sam da skačem po sobi. :)

Deusdies
18.7.2007, 13:50
Ja sam slao 4 puta. Prva dva puta na editors {at} sk.co.yu :D Bio sam mlad i neiskusan :)

Sledeca dva puta sam koristio online formu, i, gle cuda, oba pisma su mi objavljena (!)