PDA

Prikaži potpunu verziju : Gta San Andreas

Strane : [1] 2 3 4 5

B@NE
1.11.2005, 15:31
Sta mislite o novom nastavku!!!

oluja
1.11.2005, 17:08
Molim vas...
...kad ovako otvarate nove teme napisite prvo nesto o tome i sami... :)

Carl Jonson CJ
1.11.2005, 19:41
Da,o čemu da pišemo.Mislim kolko smo prešli,koja je najbolja misija...Šta?

Sale013
1.11.2005, 19:45
Nisam jos video igricu(igrao sam samo prvi deo),pa me zanima da li je tacno da je u ovom delu stvarno toliko puna nasilja i svega ostalog sto nije za mladje od 18? :)

Reloader
1.11.2005, 19:50
Ne volim GTA... decja igra... play Mafia!

Carl Jonson CJ
1.11.2005, 20:36
Nisam jos video igricu(igrao sam samo prvi deo),pa me zanima da li je tacno da je u ovom delu stvarno toliko puna nasilja i svega ostalog sto nije za mladje od 18? :)
Pa da,al u suštini isto ko i u predhodnim delovima.Mada vruća kafica... to je izuzetak...:D :D :D

Sale013
1.11.2005, 20:50
Pa moracu onda da je nabavim... Mada nisam cuo za tu vrucu kaficu :)... Mafija?.. dobra je igra ali je proslost... Takodje gta je bolji zbog nelinearnosti.

B@NE
1.11.2005, 21:39
reloader - GRDNO SE VARAS

Momci Ako Je Neko Negde Zapeo,slobodno Se Obratite!!!

Reloader
1.11.2005, 22:59
reloader - GRDNO SE VARAS

No my boy... you are wrong...

Probao sam i jedno i drugo tako da znam sta pricam (GTA III i VC sam cak presao)

oluja
1.11.2005, 23:03
Za one koje imaju problema ili su negde "zapeli":

http://www.vladimir.skach.cz/sanandreas/

SAVEGAMES DOWNLOAD :)

B@NE
2.11.2005, 9:13
Reloader-GTA serijali predstavljaju revoluciju u igricama!!!
Novi GTA SAN ANDREAS je premasio sva nasa ocekivanja!!!
Ko ima neke primedbe neka slobodno kaze!!!(zato postoji forum)

B@NE
2.11.2005, 9:14
Za one koje imaju problema ili su negde "zapeli":

http://www.vladimir.skach.cz/sanandreas/

SAVEGAMES DOWNLOAD :)
Oluja Thanks<good link>

Golemi Rajko
2.11.2005, 11:23
Da Li Neko Zna Neku Sifru!!!! I Am Beginer

B@NE
2.11.2005, 14:01
sale dali si nabavio igricu!!!

Reloader
2.11.2005, 15:59
Reloader-GTA serijali predstavljaju revoluciju u igricama!!!

:rolleyes:
...

Mozda je problem u tome sto ti igras "igrice" (citaj: GTA) a ja igram igre (citaj: Mafia)

B@NE
2.11.2005, 18:06
igrice ili igre svejedno!!!Mafia i GTA nemogu da se porede!!!

Reloader
2.11.2005, 18:14
Naravno da ne mogu. Mafia je nekoliko svetlosnih godina ispred GTA.

B@NE
2.11.2005, 18:15
hahaha!!!Zbog cega mislis navedi barem jedan razlog>grafika igrivost zvuk

Reloader
2.11.2005, 18:58
Celokupna ideja.
GTA zakucas se 200 na sat sam kola ostecena ili skocis sa najvise zgrade u gradu i ode ti 8 armora (???) malo mi mnooooooooooogooooo izgleda decje...

Carl Jonson CJ
2.11.2005, 19:05
Ej modovi,sprečavajte svađu na temu Mafia vs. GTA,ima puno foruma gde se takvi ljudi svađaju.Po meni obe igre su dobre.

Carl Jonson CJ
2.11.2005, 19:07
Cheat Codes
Type/enter these codes during gameplay. The set code can be uppercase or lowercase. Code Effect
MUNASEF Adrenaline Mode
YLTEICZ Aggressive Drivers
COXEFGU All Cars Have Nitro
SPEEDFREAK All Cars Have Nitro
ZEIIVG All green lights
XJVSNAJ Always Midnight
CIKGCGX Beach Party
IOWDLAC Black traffic
CPKTNWT Blow Up All Cars
AFSNMSMW Boats fly
FLYINGFISH Boats fly
BSXSGGC Cars Float Away When Hit
RIPAZHA Cars Fly
ASNAEB Clear Wanted Level
BMTPWHR Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit
ASBHGRB Elvis is Everywhere
BLUESUEDESHOES Elvis Is Everywhere
FOOOXFT Everyone is armed
YSOHNUL Faster Clock
PPGWJHT Faster Gameplay
SPEEDITUP Faster Gameplay
BTCDBCB Fat
CFVFGMJ Foggy Weather
OUIQDMW Full Weapon Aiming While Driving
PRIEBJ Funhouse Theme
CRAZYTOWN Funhouse Theme
MROEMZH Gang Members Everywhere
MROEMZH Gangs Control the Streets
BIFBUZZ Gangs Control the Streets
BAGOWPG Have a bounty on your head
YECGAA Have Jetpack
ROCKETMAN Have Jetpack
AIYPWZQP Have Parachute
HESOYAM Health, Armor, $250k
NCSGDAG Hitman In All Weapon Stats
PROFESSIONALKILLER Hitman In All Weapon Stats
JHJOECW Huge Bunny Hop
CJPHONEHOME Huge Bunny Hop
OSRBLHH Increase Wanted Level Two Stars
WANRLTW Infinite Ammo, No Reload
FULLCLIP Infinite Ammo, No Reload
BAGUVIX Infinite Health
CVWKXAM Infinite Oxygen
XICWMD Invisible car
JYSDSOD Max Muscle
BUFFMEUP Max Muscle
NATURALTALENT Max out all Vehicle Skill Stats
OGXSDAG Max Respect
WORSHIPME Max Respect
EHIBXQS Max Sex Appeal
HELLOLADIES Max Sex Appeal
LFGMHAL Mega Jump

Carl Jonson CJ
2.11.2005, 19:08
KANGAROO Mega Jump
IAVENJQ Mega Punch
AEDUWNV Never Get Hungry
AEZAKMI Never Wanted
AFPHULTL Ninja Theme
NINJATOWN Ninja Theme
OFVIAC Orange Sky 21:00
ALNSFMZO Overcast Weather
AJLOJYQY Peds Attack Each Other, Get Golf Club
BGLUAWML Peds Attack You With Weapons, Rocket Launcher
PGGOMOY Perfect Handling
LLQPFBN Pink traffic
AUIFRVQS Rainy Weather
SJMAHPE Recruit Anyone (9mm)
ZSOXFSQ Recruit Anyone (Rockets)
THGLOJ Reduced Traffic
GHOSTTOWN Reduced Traffic
IOJUFZN Riot Mode
CWJXUOC Sandstorm
LJSPQK Six Star Wanted Level
BRINGITON Six-star Wanted level
KVGYZQK Skinny
LIYOAAY Slower Gameplay
SLOWITDOWN Slower Gameplay
BEKKNQV Slut Magnet
JCNRUAD Smash n' Boom
CQZIJMB Spawn Bloodring Banger
RZHSUEW Spawn Caddy
EEGCYXT Spawn Dozer
ITSALLBULL Spawn Dozer
OHDUDE Spawn Hunter
OHDUDE Spawn Hunter
JUMPJET Spawn Hydra
JUMPJET Spawn Hydra
AGBDLCID Spawn Monster
MONSTERMASH Spawn Monster
AKJJYGLC Spawn Quad
PDNEJOH Spawn Racecar
VPJTQWV Spawn Racecar
JQNTDMH Spawn Rancher
AIWPRTON Spawn Rhino
AQTBCODX Spawn Romero
KRIJEBR Spawn Stretch
CELEBRITYSTATUS Spawn Stretch
URKQSRK Spawn Stunt Plane
AMOMHRER Spawn Tanker Truck
UBHYZHQ Spawn Trashmaster
TRUEGRIME Spawn Trashmaster
KGGGDKP Spawn Vortex Hovercraft
SZCMAWO Suicide
AFZLLQLL Sunny Weather
VKYPQCF Taxis Have Nitrous, L3 Bunny Hop
MGHXYRM Thunderstorm
BGKGTJH Traffic is Cheap Cars
FVTMNBZ Traffic is Country Vehicles
GUSNHDE Traffic is Fast Cars
ICIKPYH Very Sunny Weather
LXGIWYL Weapon Set 1, Thug's Tools
KJKSZPJ Weapon Set 2, Professional Tools
UZUMYMW Weapon Set 3, Nutter Tools

Reloader
2.11.2005, 19:09
Ej modovi,sprečavajte svađu na temu Mafia vs. GTA,ima puno foruma gde se takvi ljudi svađaju.Po meni obe igre su dobre.

Coveche, gde ti vidis svadju? Tebi izgleda svaka normalna razmena misljenja izgleda kao svadja?

Pa onda ajde da zatvorimo sve topice AMD vs. Intel; Konzole vs. PC; Predlozi itd. gde ljudi razmenjuju misljenja a na ovakvim topicima cemo samo da pisemo "Dobra je", "Svidja mi se", "Super je" itd...;)

Carl Jonson CJ
2.11.2005, 19:11
Na drugim forumima od "razmene misljenja" preraste u "piiiiiiiiip ti materina".Mislim na to.

Wolverine
2.11.2005, 19:32
MAFIU nisam igro a GTA rules!!!Ali kad bi ubacili licencirana vozila (tipa :Ferrari ,Aston Matin ,BMW
:confused: ;)

B@NE
2.11.2005, 22:18
Respect Relouder!!!****

B@NE
2.11.2005, 22:19
MAFIU nisam igro a GTA rules!!!Ali kad bi ubacili licencirana vozila (tipa :Ferrari ,Aston Matin ,BMW
I JA SAM ZA TO!!!!VALJDA CE POGLEDATI NAS FORUM ;)

bladerunner
2.11.2005, 23:30
Pa ovako, nisam igrao ranije delove GTA, ali mi se San Andreas svideo. Ima sve što je potrebno da mi igru učini zanimljivom, radnja, cilj, izvedba, humor (does pope sh*t in the woods?). Koga je briga za realnost u igrama? Ako Vin Dizel i Ice Cube mogu da rade to što rade, zašto ne bi i CJ. ;)

Kad smo kod toga, mogao bih i da ga završim... :/ Iznervirala me je misija u kojoj treba cesnom da presretnem putnički avion, pa sam igru stavio na led...

A ni Mafia nije za potcenjivanje, naprotiv, uživao sam igrajući je iako je do bola linearna, dobro je osmišljena, zaplet je dostojan najboljih filmova o koza nostri, sa sve krajem koji je potpuno u duhu mafije. Posebno mi se svidelo to što je Njujork prilično verno prikazan, bar koliko sam imao prilike da uporedim sa mapama i sl.

911s [SK]
3.11.2005, 19:11
Koncept igre je extra, ali zato cela igra je puna kojekakvih bagova, koji doduse, ne smetaju toliko igranju.

Reloader
3.11.2005, 19:17
iako je do bola linearna

Zasto ovo svi navode kao manu?

Chivan
3.11.2005, 19:30
iako je do bola linearna
Zasto ovo svi navode kao manu?

Pa zašto bi linearnost bila vrlina? Da se razumemo, obožavam Mafiu. Obožavam i GTA (sve delove). Samo pitam zašto linearnost ne bi bila mana?

Reloader
3.11.2005, 19:32
Ja sam prvi postavio pitanje :)
Zasto bi bila mana? Mislim idiotski je da jedan pripadnik mafie razvozi pice (citaj: kao GTA :))

Chivan
3.11.2005, 19:36

Pa, sva vozila u GTA serijalima i jesu prava, samo nemaju prava imena (tj. nemaju licencu na imena). Recimo, Cheetah je Ferrari 512, Turismo Ferrari F40, a Sentinel je BMW 5251. Kompletan spisak pravih imena kola može se naći ovde (http://faqs.ign.com/articles/574/574107p1.html). Postoje i modovi koji to menjaju u igrici, kao što je Real Vehicles v0.2 Mod (http://www.gamershell.com/download_9760.shtml) . Uživajte u licenciranim automobilima. :cool:

Chivan
3.11.2005, 19:39
Zasto bi bila mana? Mislim idiotski je da jedan pripadnik mafie razvozi pice (citaj: kao GTA :))

Poenta je da može, ako hoće. Može i da kupi padobran, mazne bicikl, popne se na planinu, zaleti se sa ivice na kojoj je skakaonica i skoči, odbaci bicikl i otvori padobran. Čisto onako, ako hoće. ;) A ne mora. Može da izigrava opasnog pripadnika mafije sve do kraja. Stvar ličnog izbora je ono što daje čar.

Reloader
3.11.2005, 19:45
Ne moze. Ni u jednu gradjevinu ne moze da udje. Ne moze da radi milion stvari

Umesto da su malo objedinili stvari pa da ubace neke mafijske podmisije koje bi davale nelinearnost, oni su isli u krajnost
Ono sto su onio (verovatno) hteli - moci ce hardver da izgura za 10 godina.

Ovako je polufabrikat, mafijaska igra u kojoj mozes da raznosis pice :)

Mafia jeste linearna, ali za razliku od GTA je remek delo...

Chivan
3.11.2005, 20:50
Ne moze. Ni u jednu gradjevinu ne moze da udje. Ne moze da radi milion stvari

Ček, ček... U San Andreasu možeš da ulaziš u zgrade. Ne u sve i često u njima nema ništa zanimljivo van misija, ali možeš da ulaziš. Takođe, možeš da obijaš tuđe stanove, a tad se šunjaš po njima i iznosiš stvari.

Ono sto su onio (verovatno) hteli - moci ce hardver da izgura za 10 godina.

Tačno, ali ono što su oni postigli može malo igrica da isprati danas.

Mafia jeste linearna, ali za razliku od GTA je remek delo...

I opet tačno, ali samo za konstataciju da je Mafia remek delo. Kažem ti, obožavam tu igricu, ima odličnu priču, odličnu atmosferu, odličnu muziku. Odigrao sam je kompletnu nekoliko puta. Ali i GTA je remek delo. Potpuno drugačije od Mafije, ali remek delo.

B@NE
3.11.2005, 20:50
Gta ima arsenal oruzja okome mafija samo moze da sanja!!!!
Kazi nesto relouderu!!!

Reloader
3.11.2005, 21:11
Gta ima arsenal oruzja okome mafija samo moze da sanja!!!!
Kazi nesto relouderu!!!

:rolleyes:

Ma daaaaaaaaaaaaaaaj...

Idi igraj "igricu":p

The Dark Gamer
4.11.2005, 14:59
Svi GTA naslovi(izuzev 1 i 2) su FE-NO-ME-NAL-NI!!!A najbolji je San Andreas.Uzgred,sta se desava u poslednjoj misiji,moze li iko da mi kaze?

A,sto se tice Mafie,ne mogu nista da kazem,jer je nisam igrao.Inace,ono sto krasi GTA je nelinearnost,zanimljive misije,i apsolutna sloboda(Narocito u SA).

B@NE
4.11.2005, 20:01
Da Li Je Neko Presao 80 % !!!!

doom_lord
4.11.2005, 20:17
Moje iskustvo mi govori da ovu igru igraju oni koji imaju izmedu 12 i 15 godina. Igra je logicki potpuno nezahtevna tako da bi je mogao igrati i debil sa 70 IQ. Totalno nezanimljivo.
Ono za debila se ne odnosi ni na koga konkretno nego na kolicinu razmisljanja koja je potrebna za igranje igre.

The Dark Gamer
5.11.2005, 16:24
Moje iskustvo mi govori da ovu igru igraju oni koji imaju izmedu 12 i 15 godina. Igra je logicki potpuno nezahtevna tako da bi je mogao igrati i debil sa 70 IQ. Totalno nezanimljivo.
Ono za debila se ne odnosi ni na koga konkretno nego na kolicinu razmisljanja koja je potrebna za igranje igre.

Pa,jeste slazem se sa svim,osim sa tvojim stvaom da je igra nezanimljiva.Igra je fenomenalna,kao i svaka GTA igra,uopste.Moje misljenje je da su GTA:San Andreas i Psychonauts glavni kandidati za ,,cast'' najbolje igre na PC-ju,u ovoj godini.Naravno,ovo je samo moje misljenje,ne uzimajte sve zdravo za gotovo...:rolleyes:

Rocker
5.11.2005, 20:49
Jedino što ja zameram GTA SA je hardverska zahtevnost i neki bagovi u vezi sa tim. Mada to i nije prava zamerka. Što se hot coffee tiče uopšte ne krivim Rockstar Games, naprotiv. Inicijalno on je isključen. Ako neki napaljenko baš hoće da gleda pravi virtual sex, ostavili su mu mogućnost da i to vidi. Valjda zato što GTA predstvalja više igara u jednoj (Simulacije vožnje svega i svačega, pucnjava, tuče...) a samim tim pokušava da simulira realan život na doduše "nekonvencionalan" način.
Mafia je igra za sebe i sem izbora prevoznog sredstva ili pešačenja, po mom mišljenju nema ništa zajedničko sa GTA. Uostalom to je stvar ukusa da li je bolja jedna ili druga igra a o ukusima ne vredi raspravljati, zato batalite prepucavanje!
Ko hoće da priča o GTA neka ode na jednu temu a Mafiu na drugu i svi happy!

PeTkO
6.11.2005, 17:33
I meni.Samo ja bih ipak dao ocenu 5+ za San Andreas, a 5 za Mafiju jer mi je nekako starinska igrica.Ne ljutite se.Ja samo izrazavam svoje misljenje jer sam obe igre obrnuo.

Guliver
6.11.2005, 17:49
san andreas ce proci isto kao i prethodni delovi gta serijala dosadice posle malog duzeg perioda zbog obilnosti igrice

Carl Jonson CJ
8.11.2005, 18:39
Da Li Je Neko Presao 80 % !!!!
Ja sam prešo 78,85%...

B@NE
8.11.2005, 22:36
ja 71%,presao sam misiju end of the lines,i sada imam da osvajam teritorije!!!!
Ko zna sta ima sve do 100%:confused:

Guliver
9.11.2005, 11:35
jedan moj drug je preshao celu igru ali je zato ponovio razred na kraju se glavni lik seli u neki grad blizu pustinje i otvara svoju kockarnicu samo sam to zapamtio

ACHTUNG
9.11.2005, 15:18
Najbolja igrica godine??Ona sluzi da se ukljuci s vremena na vreme i malo iskulira u voznji gradom...Ali IGRICA GODINE??Zao mi je ali opet moram da pomenem Mafia-u koja je remek delo za GTA.Igrica prosto odise atmosferom dok se u GTA daje prilika klincima da se oprobaju u ulozi Svabe ili Kureta...Zato je GTA svima najbolji.Svi bi da voze 'bembare' i da vade 'utoke' kad god hoce i kad god im se cefne.U svemu tome ipak treba biti malo umetnosti,i zato ja Mafia zakon.TACKA.

Patton
9.11.2005, 15:35
ja 71%,presao sam misiju end of the lines,i sada imam da osvajam teritorije!!!!
Ko zna sta ima sve do 100%:confused:

http://www.g-unleashed.com/index.php?cat=16&pid=214&page=100%_completion

:D

Patton
9.11.2005, 16:13
GTA I i II sam vrlo malo igrao, ali predpostavljam da su bili veliki hitovi u vreme kada su izasli. Skinuo sam skoro sa net-a verzije koje mogu da se poteraju pod WinXP, pa ih mozda opet probam ovih dna :) S obzirom da imaju 2D izvodjenje i malo drugaciji koncept, ne mogu ih bas porediti sa najnovijim nastavkom.

GTA III se secam kroz maglu iako sam ga presao. Igra nije ostavila neki utisak na mene cim sam je ostavio posto sam je presao. Dok recimo, druga je prica sa Vice City. Mnogo mi se vise dopada i od SA. VC sam dosta dugo igrao i posto sam je presao, jer sam hteo sto vise da se priblizim 100%. Jednostavno me je drzala za kompom.

GTA SA... mislim sta reci :) Nisam citao nikakav preview o toj igri, tako da sam se iznenadio kada sam video da ce to biti prica o hood-u i crncima. Bilo mi je zanimljivo, jer mi je smesan njihov dijalog i ceo taj reperski fazon. Kao mangup sam ako jos 20 njih stoje iza mene... :D Svasta mi pada napamet pa bolje da to podelim u prednosti i mane... dakle:

Patton
9.11.2005, 16:14
PREDNOSTI:
* bolja grafika u odnosu na prethodnika, ali i malo veca zahtevnost. VC je bio super optimizovan, dok cini mi se da ti nije slucaj sa SA.
* muzika i celokupna atmosfera u igri su fenomenalni nasta smo vec navikli.
* dopada mi se ideja o budzenju lika sa frizurama, kajlama, tetovazama, jer to direktno utice na progres u igrici... odnosno na prolaznost kod cica :)
* treniranje lika za pojedine misije i posecivanje auto, avio skola
* grad je ogroman i odlicno uradjen... nocu je milina voziti... ocekivao sam samo da ce biti malo vise u Las Vegas fazonu
* velika nelinearnost
* ima duplo vise vozila nego svi prethodnici zajedno

MANE:
* igranje bilijara i automata je po meni totalno nepotrebno...
* ne znam da li je neko od programera predpostavio da za 30min u kladionici mogu da se zarade milioni i da budes miran do kraja igre
* debilnost nekih misija tipa: vozis karting (koji se jedva kontrolise) ili nekih gluposti na daljinsko upravljanje
* ne vidim svrhu budzenju automobila kada mozes isti da slupas u prvu banderu i da eksplodira - bacene pare
* ako slucajno udarite neko vozilo, a neki manijak sedi za volanom... isti ce vas goniti i sudarati sve dok ne izadjete i sasujete mu ceo sarzer kalasa u soferku

... ako se setim jos necega dodacu.

Za kraj posetite: http://www.g-unleashed.com/ ... fenomenalan sajt za GTA III, VC, SA sa svim detaljima o igri, kolima, mapama, siframa... itd... itd.

Reloader
9.11.2005, 19:38
dok se u GTA daje prilika klincima da se oprobaju u ulozi Svabe ili Kureta...

LOL

Apsolutno tacno.;)

Carl Jonson CJ
9.11.2005, 20:03
Ali story je GTA:SA zaista odličan.

The Dark Gamer
10.11.2005, 15:49
Ali story je GTA:SA zaista odličan.

U pravu si.GTA:San Andreas ima najbolji storyline od svih GTA nastavaka,jedino mi nije jasno ko je na kraju ubio CJ-evu majku,Tenpenny ili Big Smoke:confused: :confused: :confused:

Carl Jonson CJ
10.11.2005, 18:02
Još 2 misije do te...

Oggy
10.11.2005, 19:10
Svi GTA naslovi(izuzev 1 i 2) su FE-NO-ME-NAL-NI!!!A najbolji je San Andreas.Uzgred,sta se desava u poslednjoj misiji,moze li iko da mi kaze?

A,sto se tice Mafie,ne mogu nista da kazem,jer je nisam igrao.Inace,ono sto krasi GTA je nelinearnost,zanimljive misije,i apsolutna sloboda(Narocito u SA).

Daj, prvi GTA je odlicna igra.

The Dark Gamer
11.11.2005, 16:28
Daj, prvi GTA je odlicna igra.

Nismo se razumeli...Ne mislim da su prva dva GTA nastavka losa,naprotiv,dobri su,i vredi ih igrati,ali,jednostavno,ne mogu da ih poredim sa GTA 3(i sa kasnijim nastavcima...),koji je izazvao buru na igracku scenu svojim izlaskom.;)

Carl Jonson CJ
11.11.2005, 18:47
I za šta sad služi ova tema?

The Dark Gamer
12.11.2005, 8:27
Upravo sam presao 92,48%...Nasao sam sve grafite u Los Santosu,i sve skoljke,a ostalo...:o :o :o :o .Nego,neko mi je ispricao da ona devojka,koju mozemo da izvodimo na sastanke,nakon misije:,,Burning Desire'',nije jedina devojka u igri.Da li je to tacno?Ako jeste,gde se mogu naci ostale devojke???:confused: :confused: :confused:

911s [SK]
19.11.2005, 13:57
Vice City ima mnogo vishe shmeka, pogotovo je muzika mnoogoo bolja nego u SA. + je mnogo manje bagovita.

The Dark Gamer
19.11.2005, 14:42
']Vice City ima mnogo vishe shmeka, pogotovo je muzika mnoogoo bolja nego u SA. + je mnogo manje bagovita.

Da,soundtrack je,po meni,jedina ozbiljnija mana San Andreasa...Vice City je,po pitanju soundtracka,mnogo bolji.

Magneto
19.11.2005, 15:43
Soundtrack jeste bolji u VC ali to nije uopste toliko važno kada su igre ovog tipa u pitanju...

oklagija
19.11.2005, 16:03
Jos kad bi u VC kao u SA bio

Rage Against The Machine - Killing In The Name

911s [SK]
20.11.2005, 23:00
Neko chuo za GTA4? Nije? Look at www.vertex.co.sr

vuka13mv
25.11.2005, 16:21
Ljudi imam problem sa igrom. Isti problem sam imao i sa GTA VS. Instalirao sam igru bez problema, ali kad sam poceo da igram nakon par minuta ( sve ok ) grafika se skroz zezne. Pojavljuju se izlomljeni trouglovi, kocke, vidi se samo player normalno, sve ostalo je iskrivljeno. Sta da radim? Zna li neko u cemu je problem? Odgovor moze i na vuka13mv@yahoo.com. Hvala:confused:

Magneto
25.11.2005, 18:00
Ljudi imam problem sa igrom. Isti problem sam imao i sa GTA VS. Instalirao sam igru bez problema, ali kad sam poceo da igram nakon par minuta ( sve ok ) grafika se skroz zezne. Pojavljuju se izlomljeni trouglovi, kocke, vidi se samo player normalno, sve ostalo je iskrivljeno. Sta da radim? Zna li neko u cemu je problem? Odgovor moze i na vuka13mv@yahoo.com. Hvala:confused:

Ih bre... Ti si baš pun problema... :)

Elem, ovo se može dešavati iz više razloga, ali s obzirom na to da nisi baš bio previše iscrpan u informacijama, pretpostavljam da je neki od ova 2 uzročnik problema:

1) Moguće da je "bug" u tvojoj verziji koja ima konflikt ili sa nekom od komponenti ili samim windowsom. Instaliraj najnoviju zakrpu (patch).

2) Kada si poslednji put update-ovao drivere za grafičku? Mogući problem.

Reloader
25.11.2005, 20:45
3) preklokovana graficka

vuka13mv
26.11.2005, 12:50
1) Moguće da je "bug" u tvojoj verziji koja ima konflikt ili sa nekom od komponenti ili samim windowsom. Instaliraj najnoviju zakrpu (patch).

Gde da skinem tu ''zakrpu''?

2) Kada si poslednji put update-ovao drivere za grafičku? Mogući problem.[/QUOTE]

Kako se update-uju drajveri za graficku?

Ne znam sta znaci ''preklokovana'' graficka kartica? U svakom slucaju nisam cackao nista oko graficke kartice.

Reloader
26.11.2005, 13:17
Kako se update-uju drajveri za graficku?

Ne znam sta znaci ''preklokovana'' graficka kartica? U svakom slucaju nisam cackao nista oko graficke kartice.

Auuu brale al' si ti zastranio... :rolleyes:

Za pocetak koju graficku imas... 99% je do drivera posto ocigledno koristis neke praistorijske...

vuka13mv
26.11.2005, 14:33
GeForce FX 5200

Magneto
26.11.2005, 15:11
Odeš na http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp i odabereš odgovarujeće drivere koje kasnije instaliraš iz windowsa.
Što se zakrpe tiče imaš mali milion sajtova specijaliziranih samo za arhiviranje patcheva. Goooglaj malo...
Ukoliko ti ovo ne pomogne teško da ćeš naći rešenje, jer problem koji si opisao se pojavljuje i sa velikim brojem drugih FX5200 kartica a nisam video da su izbacili bilo kakav fix.

vuka13mv
26.11.2005, 16:51
Ok, za Googlanje nema problema samo mi reci sta da trazim tj. koji patch?

Reloader
26.11.2005, 16:52
Prvo instraliraj drivere

vuka13mv
26.11.2005, 18:07
Da ne poverujes! Skinuo sam 75% drajvera i nestala mi struja. Bruka!

Reloader
27.11.2005, 0:08
Da ne poverujes! Skinuo sam 75% drajvera i nestala mi struja. Bruka!

Ok pretpostavljam da bi trebao da pocnes korisititi neki dl manager... ;) onda se nestanak struje ne cini velikim problemom...

vuka13mv
27.11.2005, 3:50
Ma probao sam sa Get Right-om, ali nije hteo da mi ubaci download u program.

Reloader
27.11.2005, 10:30
Ok probas onda neki drugi (preporucujem FlashGet) ;)

Carl Jonson CJ
27.11.2005, 18:55
To je isto...

vuka13mv
27.11.2005, 20:30
Skinuo sam drajvere! Radi sad, hvala svima koji su pomogli!:)

Reloader
27.11.2005, 22:35
Gruni nam rep ;)

sloba
6.12.2005, 19:21
Igra je super,muzika takodje. Inace sam iscupao muziku iz igrice
i bas je zanimljivo slusati je van igre.
Veliki sam fan GTA serijala a takodje i Tomb raidera,presao sam ih sve i ocekujem Legend.:cool:

^@WoLvErInE@^
6.12.2005, 21:38
Igra je super,muzika takodje. Inace sam iscupao muziku iz igrice
i bas je zanimljivo slusati je van igre.
Veliki sam fan GTA serijala a takodje i Tomb raidera,presao sam ih sve i ocekujem Legend.:cool:

:eek: Ej pa kako si je ischupao?
Meni se jako svidja od Bob Marleya-Out'a Space ali je digde nema...:(

Ilic Marko
7.12.2005, 5:55
Igra je legenda, dok sam je prelazio bitan element u udobnom igranju bile su mi tv stanice K-ROSE i ona pre nje, ne mogu da se setim kako se zove...
Najlepse su misije u prvom gradu, kraj(poslednje misije - comeback u stari kraj) mi se nesto ne svidja. Ipak , najbolja igra 2005 godine !

Igra San Andreas me nije odusevila u toj meri kao ViceCity prosle godine ! Maxa bolesnik1&2 , GTA3 , Vice,Andreas su me tako fascinirali da rockstar stavljam u isti kos sa EA po uticaju na igracku populaciju !
Samo neka nastavljaju da stvaraju remek dela kao San Andreas i nema kraja radosti nama igracima !

sloba
8.12.2005, 16:14
Evo linka ka programu koji izvlaci muziku iz GTA SA i to po klasirano po radio stanicama.
Jedino je format *.ogg ali to nije problem jer je lako prebaciti u *.mp3.
http://gamedata.box.sk/_cht5/gtsamusicex.zip

ivica_83
11.12.2005, 15:05
Gta je najbolja igra svih vremena!Ne postoji igra koja je toliko kompleksna i mastovita,jednostavno nemogu da je uporedim ni sa jednom drugom,pa ni sa Mafiom.Ona u sebi sadrzi stotinu drugih igara.Da mi je neko pre par godina rekao da ce postojati igra u kojoj cu moci da Vozim automobile,mlatim prolaznike,koristim sva moguca oruzja,letim avionom i plovim vodom,igram bilijar,menjam liku kompletan izgled,skacem sa padobranom,jurim se sa pandurima,vozim poljoprivredne masine,imam devojku(koju mogu da...),znaci bukvalno sve sto pozelim,a zanimljivo je u realnom svetu,sa potpunom nelinearnoscu i slobodom kretanja...rekao bih nemoguce,jer to je nesto sto se samo moze pozeleti...bukvalno sto igara u jednoj:voznja,pucnjava,jurnjava...
I za kraj:Jel neko zna igru sa onoliko velikom i detaljnom mapom?

Magneto
11.12.2005, 15:16
Maštovita i raznovrstna - da, kompleksna - nikako. Igra je pravljena u takvom maniru da je i najmlađi gameri veoma lako savladaju. Kompleksna igra predstavlja nešto što treba da dobro uposli sive ćelije. SA je upravo suprotno od toga, na tom planu pruža relaksaciju, slobodu kretanja i dobru zabavu.

ivica_83
11.12.2005, 19:12
Maštovita i raznovrstna - da, kompleksna - nikako. Igra je pravljena u takvom maniru da je i najmlađi gameri veoma lako savladaju. Kompleksna igra predstavlja nešto što treba da dobro uposli sive ćelije. SA je upravo suprotno od toga, na tom planu pruža relaksaciju, slobodu kretanja i dobru zabavu.
Slazem se potpuno,kada sam rekao kompleksno u podsvesti sam mislio na slozenost radnji koju su programeri morali da uklope,jer nije lako objediniti tolike mogucnosti na jednom mestu.Kompleksna je u tom smislu,jer i mnogo jednosavnije igre imaju bagove,dok ih GTA skoro i nema.;)

pirossi
11.12.2005, 20:51
Meni se jako svidja od Bob Marleya-Out'a Space ali je digde nema...:(

Ccc, kakav crni Marley :) Radi se o g-dinu Maxu Romeu.

bujo
19.12.2005, 2:49
Yugo GT za San Andreas.
LInk za video fajl (oko 3mb),kratki snimak Yuga u pokretu (kvalitet je losiji,ali razumite ljudi 38kbps).
http://www.sendmefile.com/00186552

Link za Auto
http://www.sendmefile.com/00186591
http://www.gta-downloads.com/work/uploads/Yugo_GT.rar
Ovaj drugi link mozda radi a mozda i ne radi.
Sve je objasnjeno na srpskom i engleskom,ako neko ima problema neka pita ovde ili na mail.

Night Hawk
19.12.2005, 2:58
Meni je GTA Vice City bolji od San Andreasa

B@NE
19.12.2005, 16:05
Yugo GT za San Andreas.
LInk za video fajl (oko 3mb),kratki snimak Yuga u pokretu (kvalitet je losiji,ali razumite ljudi 38kbps).
http://www.sendmefile.com/00186552

Link za Auto
http://www.sendmefile.com/00186591
http://www.gta-downloads.com/work/uploads/Yugo_GT.rar
Ovaj drugi link mozda radi a mozda i ne radi.
Sve je objasnjeno na srpskom i engleskom,ako neko ima problema neka pita ovde ili na mail.
Linkovi se baguju zestoko!!!:(

bujo
19.12.2005, 17:31
Meni radi bez problema.
Otvorim link u novom prozoru,kliknem na download file.
Kad se ucita stranica (reklame i ostalo) pocinje da odbrojava.
"your link will appear in ?? seconds" i kad dodje do kraja klik na link i ide.
Nece da radi preko nekog dl. managera (flashget i ostalo).
Uploadovacu veceras na rapidshare ili megauploads.

REDisLAW
19.12.2005, 20:07
E znate šta??? Pa.... GTA San Andreas je lepa igrica... ima puno motora, auta, aviona, lepo drveće, traktori, kombajni... itd... A DA!!! Ima i bicikala...

Marko93
26.12.2005, 16:44
San Andreas me je drzao za kompjuterom sve dok nisam sve presao. To mi se nije dogodilo u celoj igrackoj "karijeri", obicno mi igre kasnije dosade. Jedna od najboljih igara koje sam igrao, ako ne i najbolja. Najbolji radio im je K-Rose.

Atila
27.12.2005, 0:43
Igra San Andreas me nije odusevila u toj meri kao ViceCity prosle godine
Само да се зна, прошла година је била 2004.:D а GTA:Vice City је изашао 2003.

REDisLAW
27.12.2005, 20:23
Само да се зна, прошла година је била 2004.:D а GTA:Vice City је изашао 2003.

Čovek se "malo" izgubio u vremenu...:icon_roll

SuperG
27.12.2005, 20:27
Čovek se "malo" izgubio u vremenu...:icon_roll

Mozda je i on malo zlzlzlzlzlzlzlzlzl, al pogresi covek! :icon_mrgr :icon_mrgr :icon_mrgr

B@NE
29.12.2005, 12:11
Unlockables

* To enable the Ak-47, Tec-9, Sawn-Off Shotgun, and Molotov Cocktails to spawn in the Johnson's Family Home complete all 100 tags in Los Santos.
* To enable 50 percent extra health complete level 12 of the paramedic mission.
* To enable fireproof complete level 12 of the fire fighter missions.
* To start the pimping mission, enter a broadway (low-rider vehicle) and press R3. Drive the prostitutes to their destinations for big cash. After the tenth "trick" prostitutes PAY you rather than you paying them.
* BF Injection: Get First place at the Dirt ring race Las Venturas Stadium.
* Super GT: Get all Bronze medal in Driving school.
* Dune Buggy: Beat the score of 25 at the Dirt Ring.
* Hotknife: Get all gold medals in the Driving school.
* Jet Pack: Complete the Airstip asset near Las Venturas.
* NRG 500: Get all gold medals in Bike School. This bike can be found quite easily in a car park near the Johnson house.
* Rustler: Get all Bronze medal in pilot school.
* Freeway: Get all Bronze awards in Bike School.
* Hotring racer: Get First place in 8-Track.
* Monster Truck: Win it by beatin the 8-Track Tournament.
* Stunt plane: Get all silver medals at the pilot school.
* Medic Outfit: 100% with Katie Zhan
* Pimp Outfit: 100% with Denise Robinson
* Racing Outfit: 100% with Michelle
* Police Outfit: 100% with Barbara
* Keep weapon after getting busted: Date Barbara
* Keep weapon after getting wasted: Date Katie

Nadam se da ce vam pomoci!!!
:icon_cool :icon_cool :icon_cool

REDisLAW
29.12.2005, 13:13
Mozda je i on malo zlzlzlzlzlzlzlzlzl, al pogresi covek! :icon_mrgr :icon_mrgr :icon_mrgr

Da bre! Čovek čita mnogo knjiga...:mrgreensa

Nicolas
30.12.2005, 7:49
Naravno da ne mogu. Mafia je nekoliko svetlosnih godina ispred GTA.

Ja sam zavrsio Gta 2,gta 3, VC i SanAndreas a i Mafiu pa me zanima zasto je mafia ispred GTA serijala kada je izasla kasnije? A i da nije gta bio prvi zasto je mafia igra a ne igrica?

Nicolas
30.12.2005, 8:02
Meni je GTA Vice City bolji od San Andreasa

Jeste, Vice City ima bolju atmosferu, smiri nekako a San Andreas je mnogo napet!

BLUE.335
1.1.2006, 17:43
Jeste, Vice City ima bolju atmosferu, smiri nekako a San Andreas je mnogo napet!

Meni je mnogo bolji SAN ANDREAS OD VICE CITY..
:icon_cool

TiTof_piJonir
3.1.2006, 0:20
kakva atmosfera San Andreas i Vice City ne mogu da se uporedjuju San Andreas je mnogo bolji a izmedju gta serijala i Mafije prije bi izabrao Mafiju puno je zabavnija i realnija od gta

dextr
4.1.2006, 16:22
Zakovao sam kod misije RIOT ( Mission passed 98,Progres made66,84 %)grad je pun kriminalaca ,gore kuce,a policija nereaguje ,ako neko zna sta dalje neka pise .Hvala u napred.

REDisLAW
8.1.2006, 11:40
Ma obriši igricu!:icon_smil

Atila
8.1.2006, 20:59
Zakovao sam kod misije RIOT ( Mission passed 98,Progres made66,84 %)grad je pun kriminalaca ,gore kuce,a policija nereaguje ,ako neko zna sta dalje neka pise .Hvala u napred.
Ако се не варам остала ти је још једна мисија до завршетка игре.Кад дођеш до Sweet-ове куће да покренеш мисију добићеш поруку да треба да се вратиш након што освојиш још територија у Los Santos-у.Кад освојиш неких десетак територија, можда мало више, Sweet ће те звати на мобилни и моћи ћеш да покренеш последњу мисију.
А убудуће www.gamefaqs.com (http://www.gamefaqs.com/)

hacker_aca
9.1.2006, 2:45

Meni je SA bolji od VC i mogu da kažem da je VC jedan od najgorih djelova serijala. Ajde nisam igrao GTA 2 i ove prije, ali od ova tri dijela, meni je GTA VC očajan dok bi se za GTA3 i GTA SA premišljao. Ali mi je ipak na neki način GTA 3 bolji, iako GTA SA ima mnogo toga više. A Mafia je stvarno jedna od najboljih igrica ikada napravljenih! Nego, ima li nešto o Mafiji da se priča? Gledao sam na netu, imaju neke mape, kao zgrade su kao danas i što već, ali ipak nisam nešto siguran. Radi li se na kakvom nastavku?

ivan011
23.1.2006, 21:46
gta san andreas je ok igra mada nista specijalno s' obzirom koliko smo ga dugo cekali. a jel neko cuo da li se sprema neki novi gta:cool:

Atila
24.1.2006, 1:42
gta san andreas je ok igra mada nista specijalno s' obzirom koliko smo ga dugo cekali. a jel neko cuo da li se sprema neki novi gta:cool:
Наравно да се спрема, видели су да игра има успеха на тржишту и сад ће само да бесумучно штанцују наставке док игра буде добро продавана :)

Mr. Garrison
24.1.2006, 2:29
mene je iskreno SA pomalo smorio. neko je vec rekao da je VC imao mnogo bolju atmosferu. SA odaje utisak vec vidjenog. naravno, sve je to vece, lepse, ali nije sve u endzinu igre. kad sam presao VC i dalje sam se motao po gradu, slusao radio i vozikao se, a u SA od kad sam ga presao nisam ga ponovo startovao...

Sasa011
24.1.2006, 9:46
Nakon zapanjenja sa GTA:Vice City igrom,nastavak GTA:Sant Andreas nije doneo toliko odusevljenja.
Docekalo me je kao u vecini novijih igara,prvo ogromno usporavanje performansi po pokretanju.
Dok sam ja skapirao da je SA zahtevniji 10 puta,vec sam se razocarao.
Dalje nemogu da se pohvalim da sam umeo da ga igram,jedva sam presao neke misije,i konacno odustao u onom delu kada na motoru uz saputnika treba da "pokokas" ekipu na lokomotivi u pokretu.
Ko jos nezna za cheatove,nisam ih koristio,sledeci put hocu.
Atmosfera je nenormalno gangovska,geto i dileri.
Muzika to izpunjava u potpunosti,sve je tip-top,ali sto jeste istina potrebno je veoma mnogo vestine da se rese zadaci.
BTW postoji li korisnik koji je uspeo ovaj ili predhodni deo da predje bez cheato-va?

B@NE
24.1.2006, 18:51
Jok ja,citovao sam da sada oko 1100 puta,ne verujem da postoji,moj komsa pokusao i stigo do 62% i tu se ukopo!
pozz

hacker_aca
24.1.2006, 19:22
BTW postoji li korisnik koji je uspeo ovaj ili predhodni deo da predje bez cheato-va?

Ja sam prešao bez šifara čitavu igru. Nije nešto teška igra. :cool:

REDisLAW
24.1.2006, 20:09
Ja sam prešao bez šifara čitavu igru. Nije nešto teška igra. :cool:
Eeee!!! Al si me ubedio! Celu igru?! Svaka čas!!!

Atila
24.1.2006, 21:21
Шта се трипујете ни ''тројка'' ни VC ни SA генерално гледано уопште нису тешки.Добро можда понека мисија зна да изнервира, ал' то је све.
А ко баш има проблема, зна се узмите Walkthrough и то је боље него да користите шифре.

Mr. Garrison
24.1.2006, 22:26
svaki GTA je poznat po nekoliko misija zbog kojih ti dodje da polijes kompjuter benzinom i zapalis...

Atila
24.1.2006, 23:16
svaki GTA je poznat po nekoliko misija zbog kojih ti dodje da polijes kompjuter benzinom i zapalis...
Ал' ако ћемо да будемо искрени, већина игара има такву мисију :)

Mr. Garrison
25.1.2006, 1:31
ali ne kao GTA. rockstar north su strucnjaci da ti zagorcaju zivot :p

hacker_aca
25.1.2006, 1:55
Eeee!!! Al si me ubedio! Celu igru?! Svaka čas!!!

Šta? Pa i nije teška. Jedino sam se malo zezalo je ona škola za avione. Inače, za neko kratko vreme sam prešao igru.

Nicolas
25.1.2006, 2:18
Meni je sve bilo poprilicno lako ALI kada sam trebao kao da "presretnem" avionom onaj drugi mlazni avion eee tu sam dusu ispustio!

Bart Starr
25.1.2006, 3:04
Nakon zapanjenja sa GTA:Vice City igrom,nastavak GTA:Sant Andreas nije doneo toliko odusevljenja.
Docekalo me je kao u vecini novijih igara,prvo ogromno usporavanje performansi po pokretanju.
Dok sam ja skapirao da je SA zahtevniji 10 puta,vec sam se razocarao.
Dalje nemogu da se pohvalim da sam umeo da ga igram,jedva sam presao neke misije,i konacno odustao u onom delu kada na motoru uz saputnika treba da "pokokas" ekipu na lokomotivi u pokretu.
Ko jos nezna za cheatove,nisam ih koristio,sledeci put hocu.
Atmosfera je nenormalno gangovska,geto i dileri.
Muzika to izpunjava u potpunosti,sve je tip-top,ali sto jeste istina potrebno je veoma mnogo vestine da se rese zadaci.
Meni je Vice City bio poprilicno tezi od San Andreas i to uglavnom zato sto ima mnogo vise misija sa ogranicenim vremenom. Kada nemas ograniceno vreme onda nije nikakav problem zato sto "srca" i "kevlar" imas na svakoj raskrsnici. U SA osim aero-skole prakticno nisam ni jednu misiju mnogo puta ponavljao, ako je bas problem onda je predjem iz 5-6 pokusaja, ali bar trecinu sam ih presao iz cuga :)

Stojke
25.1.2006, 6:42
*****e, dosada, glupost, lako ...........
Dobra je za dan dva
MAFIJA JE PRAVA STVAR:cool:

ivan011
25.1.2006, 22:11
kad neko vec pomenu mafiu jel neko zna neku igricu koja je na tu foru gta mafia :worshippy :worshippy :worshippy :worshippy :worshippy

Lucifer_King®
25.1.2006, 22:18
kad neko vec pomenu mafiu jel neko zna neku igricu koja je na tu foru gta mafia :worshippy :worshippy :worshippy :worshippy :worshippy
Ma sad kad izidje godfather videces sta je prava igra...

Mr. Garrison
26.1.2006, 2:56
kad izlazi?

mniz
26.1.2006, 9:23
uskoro! mislim u 2 ili 5 febuara....nije 100% tacno ali mislim da sam tako procito:)
pogledaj ta na http://www.gamespot.com/pc/index.html super sajt

Mr. Garrison
26.1.2006, 11:45
hvala!

ivan011
26.1.2006, 13:13
kad izlazi?

nazalost cekacemo mi jos do 24. marta na godfather:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: mad akad izadje:worshippy :worshippy

Red Smile
26.1.2006, 16:03
Mislimo isto ali posto je tema GTA treba pricati o tome.Najbolje je kad se predje igrica pa se osvajaju teritorije.

mniz
26.1.2006, 17:11
gt- sa je extra igra! ali brzo dosadi zanimljivo je sto mozes svasta da radis u igri
mozes da vozis skoro sve!!! sto postoji u pravom zivotu :) jedes picu,hambuger,pileca batake .ako se prejedes povracas...mozes da se kupas.ronis (vode nije nesto dobro uradjena) sve u svemu igru koja svaki igrac bilo pocetnik ili pravi gamer mora imati i videti sta sve moze i sta sve igra pruza
grafika nije nesto ali zato mogu da je igraju i slabe masine.;)
p.s znali se kakav ce biti nastavak gta serijela?

Atila
26.1.2006, 20:19
Mislimo isto ali posto je tema GTA treba pricati o tome.Najbolje je kad se predje igrica pa se osvajaju teritorije.
Ја сам након много једноличног освајања територија :icon_mrgr успео да их освојим све, ал' сам се разочар'о јер сам очекив'о да то откључава неку могућност :cool: , а оно ништа :mad:

hacker_aca
26.1.2006, 21:40
p.s znali se kakav ce biti nastavak gta serijela?

Čini mi se da je izašao ovaj GTA: Liberty City Stories. Samo što je to za PSP. A za PC o nastavcima nisam čuo.

mniz
26.1.2006, 21:53
pa znam i ja za Liberty City Stories ...nego mislio sam da da su izasle neke vesti za novi gta za pc.

e aj sta mislite sta ce da bude u novom nastavku gta-a(ako bude nastavak)
mislim sta ce jos moci da se radi ;) ..evo jacu prvi ..bilo bi dobro da posto su ubacili zenu da moze da ima i decu i tako pravi decu u svakom gradu i onda njegova deca haraju gradom i muce ljude :D :D :D

hacker_aca
26.1.2006, 22:01
pa znam i ja za Liberty City Stories ...nego mislio sam da da su izasle neke vesti za novi gta za pc.

e aj sta mislite sta ce da bude u novom nastavku gta-a(ako bude nastavak)
mislim sta ce jos moci da se radi ;) ..evo jacu prvi ..bilo bi dobro da posto su ubacili zenu da moze da ima i decu i tako pravi decu u svakom gradu i onda njegova deca haraju gradom i muce ljude :D :D :D

Ova ti je dobra. :D

Ada, sigurno će da vrijeme ubace nešto ponovo u prošlost. Jer su me iznervirali, GTA 3 je super bio. Čini mi se da je tamo godina '99 godina, neznam tačno, ali je uglavnom ovo novije doba. A VC je čini mi se osamdesete, a SA devedesete. I kako u osamdesetim ima neko auto, a da tog auta nema '99? Malo glupo, zar ne? Tako je i sa SA. Kada će da stave npr. 2005 ili 06' ili bilo koju samo što novije da je?

voodoo_
26.1.2006, 22:37
I kako u osamdesetim ima neko auto, a da tog auta nema '99? Malo glupo, zar ne?
Pa nije tamo ko kod nas da se Yugo nasleđuje s kolena na koleno, tamo se kola menjaju bar jednom u deceniju :)

The Dark Gamer
29.1.2006, 8:01

Ada, sigurno će da vrijeme ubace nešto ponovo u prošlost. Jer su me iznervirali, GTA 3 je super bio. Čini mi se da je tamo godina '99 godina, neznam tačno, ali je uglavnom ovo novije doba. A VC je čini mi se osamdesete, a SA devedesete. I kako u osamdesetim ima neko auto, a da tog auta nema '99? Malo glupo, zar ne? Tako je i sa SA. Kada će da stave npr. 2005 ili 06' ili bilo koju samo što novije da je?

Radnja u GTA 3 se dogadja u,verovali ili ne,2002.GODINI!!!:p

phoenix[illusion]
29.1.2006, 9:31

GTA3:2002
GTA VC:1986
GTA SA:1992

phoenix[illusion]
29.1.2006, 9:34
Čini mi se da je izašao ovaj GTA: Liberty City Stories. Samo što je to za PSP. A za PC o nastavcima nisam čuo.

Nazalost, to je sudbina!
I ja nisam cuo ni da ce izaci novi GTA za komp.:icon_cry:
Bas bi voleo da igram Libery City Stories.
Radnja se desavo pre nego sto je Speed(lik iz GTA3) dosao u Liberty City!
Kakva je to samo igra, mogu misliti!:rolleyes:

The Dark Gamer
29.1.2006, 16:03
']Nazalost, to je sudbina!

Procitao sam negde,da ukoliko izadje novi GTA,nosice naziv Sin City....

phoenix[illusion]
29.1.2006, 16:33
Procitao sam negde,da ukoliko izadje novi GTA,nosice naziv Sin City....

Ja sam cuo za ove nazive:
Sin City
Bogota
Tokyo
To sam negde procitao ali ne znam gde.

Do@ OldSchool
29.1.2006, 17:59
Ljudi da nije izasao neki mod za GTA San Andreas, koji ima nova KOLA u sadasnjem vremenu kao sto su BMW,Mercedes, Ferari i drugi .?

Carl Jonson CJ
29.1.2006, 18:32
']Ja sam cuo za ove nazive:
Sin City
Bogotha
Tokyo
To sam negde procitao ali ne znam gde.

Rekao bih Tokio.I ne znam koliko je to pametno od R-a.Po meni bolje da ga stave u neki izmišljeni grad,kao SA,npr.

Atila
29.1.2006, 18:41
']Nazalost, to je sudbina!
Па SA је изаш'о негде средином '05. не очекујете ваљда већ нову игру па кол'ко смо само чекали на SA.
Иначе ''мутави'' из GTA3 се зове Claude Fido.

B@NE
29.1.2006, 19:42
Ljudi da nije izasao neki mod za GTA San Andreas, koji ima nova KOLA u sadasnjem vremenu kao sto su BMW,Mercedes, Ferari i drugi .?
DOBRO JUTRO,PRICALO SE TO NA PRVIM STRANAMA:)
POZZ
WWW.GTA-DOWNLOADS.COM

phoenix[illusion]
29.1.2006, 21:48
Иначе ''мутави'' из GTA3 се зове Claude Fido.

Inace se zove Claude Speed a nadimak Fido ili Kid!
Pogledaj na ovom linku:
http://en.wikipedia.org/wiki/Claude_Speed

Atila
29.1.2006, 23:11
']Inace se zove Claude Speed a nadimak Fido ili Kid!
Pogledaj na ovom linku:
http://en.wikipedia.org/wiki/Claude_Speed
OK нисам био у потпуности обавештен :)

phoenix[illusion]
1.2.2006, 10:40
Ne volim GTA... decja igra... play Mafia!

Ako je decja igra zasto na njoj pise 18+?

GameR
1.2.2006, 19:51
GTA ???
Odlicna igra, i sa svakim nastavkom je sve bolja i potpunija.
Pocecu sa GTA3 on je doneo novu dimenziju igri,GTAVC: kupovina zgrada, letelice,... GTASA: tetovaze, frizure, hrana, teretana, modovanje auta, devojke, teritorije, ..... i jooos mnogo toga.
Ko zna sta ce nam sledeci GTA doneti i siguran sam da ce i on biti hit!

hacker_aca
1.2.2006, 23:05
GTA ???
Odlicna igra, i sa svakim nastavkom je sve bolja i potpunija.
Pocecu sa GTA3 on je doneo novu dimenziju igri,GTAVC: kupovina zgrada, letelice,... GTASA: tetovaze, frizure, hrana, teretana, modovanje auta, devojke, teritorije, ..... i jooos mnogo toga.
Ko zna sta ce nam sledeci GTA doneti i siguran sam da ce i on biti hit!

Samo da ga stave u neko novije vrijeme.....

GameR
2.2.2006, 0:56
Samo da ga stave u neko novije vrijeme.....

Valjda ce poslusati nas, igrace, i staviti u npr. 2007. - 2008. godinu, pa taman kad se pojavi da igramo u sadasnjosti.

Atila
2.2.2006, 17:17
Valjda ce poslusati nas, igrace, i staviti u npr. 2007. - 2008. godinu, pa taman kad se pojavi da igramo u sadasnjosti.
Не мора игра да се дешава у садашњности да би била добра :) Радња Mafia-е је смештена у време прохибиције па је ипак сјајна игра.Следећи GTA очекујем најкасније 2007. и не верујем да ће се начин нашег живота нешто страшно променити за тих годину, годину и по да би се за нешто могло рећи да не личи на ''садашњност'' :p ако изузмемо електронску индустрију ми у великој мери живимо исто као и пре 20 година.

hacker_aca
2.2.2006, 19:31
Не мора игра да се дешава у садашњности да би била добра :) Радња Mafia-е је смештена у време прохибиције па је ипак сјајна игра.Следећи GTA очекујем најкасније 2007. и не верујем да ће се начин нашег живота нешто страшно променити за тих годину, годину и по да би се за нешто могло рећи да не личи на ''садашњност'' :p ако изузмемо електронску индустрију ми у великој мери живимо исто као и пре 20 година.

Dobro, Mafia je nešto drugo. Ali, bre, radnja GTA 3 je '99 ja mislim, onda Vice City '70 ili '80 koje su već, i onda ovaj San Andreas '90. Ma daj bre, stavi nešto novo, neću da gledam starudije. I kako npr. nema onog Bullet auta '99, a ima ga '90? :confused:

Atila
2.2.2006, 22:59
Dobro, Mafia je nešto drugo. Ali, bre, radnja GTA 3 je '99 ja mislim, onda Vice City '70 ili '80 koje su već, i onda ovaj San Andreas '90. Ma daj bre, stavi nešto novo, neću da gledam starudije. I kako npr. nema onog Bullet auta '99, a ima ga '90? :confused:
GTA3 '02.
VC '86.
SA '92.
Чекај, само ми реци у чему је предност да се игра дешава БАШ у садашњности :confused:

B@NE
4.2.2006, 14:24
GTA3 '02.
VC '86.
SA '92.
Чекај, само ми реци у чему је предност да се игра дешава БАШ у садашњности :confused:
da stvarno

hacker_aca
4.2.2006, 16:57
Pa kad krenu sa jednom godinom, neka idu dalje. Najviše mrzim kada izadje dobra igra, odigram, sve super, i kasnije izbace sledeći dio, a radnja se dešava 10, 20 godina prije, nije bitno koliko. Idemo dalje, nema okrećanja nazad.

Nije nikakva prednost, ali neznam za vas, ali je meni ljepše nešto. Nego, moje mišljenje.

Atila
4.2.2006, 17:07
Pa kad krenu sa jednom godinom, neka idu dalje. Najviše mrzim kada izadje dobra igra, odigram, sve super, i kasnije izbace sledeći dio, a radnja se dešava 10, 20 godina prije, nije bitno koliko. Idemo dalje, nema okrećanja nazad.

Nije nikakva prednost, ali neznam za vas, ali je meni ljepše nešto. Nego, moje mišljenje.
Колико људи толико и ћуди :dedica:

zvucnjak
4.2.2006, 21:37
Najviše mrzim kada izadje dobra igra, odigram, sve super, i kasnije izbace sledeći dio, a radnja se dešava 10, 20 godina prije

Ovo kod GTA nema nikakve veze jer delovi nisu povezani pričom, tako da se s tog gledista mogu posmatrati kao totalno razlicite igre...

Druga je stvar kod igara koje su povezane; mada opet tu "okrećanje" ;) može da bude i korisno, naročito ako je u nekom delu nešto bilo nejasno tj. neko pitanje neodgovoreno, pa se kasnije malo vreme vrati da bi se ta nejasnoća objasnila...

Nešto mi pade na pamet, šta onda reći za igre (neću da imenujem koje ;) :p ) u okviru kojih se bezbroj puta vraćaš u prošlost/budućnost da bi ispravio nešto što je učinjeno na početku, but The Wheel of Fate spins inevitably :Freddy: :dzavo:

hacker_aca
4.2.2006, 21:49
Nešto mi pade na pamet, šta onda reći za igre (neću da imenujem koje ;) :p ) u okviru kojih se bezbroj puta vraćaš u prošlost/budućnost da bi ispravio nešto što je učinjeno na početku, but The Wheel of Fate spins inevitably :Freddy: :dzavo:

Pa znam i ja jednu igru (neću sad ni ja da kažem koja :p , ali mislim da mislimo na istu igru) gde vraćaš vrijeme, usporavaš i kakva čuda, ali nije to to!

The Dark Gamer
5.2.2006, 8:49
Ovo kod GTA nema nikakve veze jer delovi nisu povezani pričom, tako da se s tog gledista mogu posmatrati kao totalno razlicite igre...

Druga je stvar kod igara koje su povezane; mada opet tu "okrećanje" ;) može da bude i korisno, naročito ako je u nekom delu nešto bilo nejasno tj. neko pitanje neodgovoreno, pa se kasnije malo vreme vrati da bi se ta nejasnoća objasnila...

GTA3,VC i SA,su itekako povezani pricom,iako to u pocetku mozda i nije tako.Recimo,u jednoj Woozijevoj misiji,srecemo istu onu Catalinu,koja je izdala Caudea(mutavog...:dzavo: ) u Liberty City-ju(GTA 3),dok ,s' druge strane,u San Andreasu se pojavljuje i Don Salvatore,koji ce tek nakon 10 godina biti ubijen(u GTA3...)....Ima tu jos primera...

phoenix[illusion]
6.2.2006, 22:30
GTA3 '02.
VC '86.
SA '92.

Ja bih voleo da se radnj desava u 70-ima!
Cool bi to bilo!Zamislite rockere na sve strane!

Jack Sparrow
6.2.2006, 22:31
hmmm ... mozda je malo offtopic ali moram da vas priupitam :D
Imam problema sa San Andreas-om znaci texture na ljudima zestoko zezaju .. tipa jedva su vidljivi "providni" ... cak i u sinematicima .. skapirao sam da su driveri ali nije bas puno pomoglo ali opet je malo smanjilo .... upitanju je stara grafulja ali jos se drzi Ati 8500 ...

Patton
7.2.2006, 10:20
Imam problema sa San Andreas-om znaci texture na ljudima zestoko zezaju .. tipa jedva su vidljivi "providni" ... cak i u sinematicima .. skapirao sam da su driveri ali nije bas puno pomoglo ali opet je malo smanjilo .... upitanju je stara grafulja ali jos se drzi Ati 8500 ...
Ja sam ovo isto primetio na 2 racunara sa ATI karticama. Predpostavljam da se to na nVidia ne desava. Definitivno su drajveri u pitanju. Probaj da instaliras najnovije Catalyst drajvere sa ATI-jevog oficijelnog sajta, pa ako to ne upali onda probaj sa Omega drajverima za ATI.

www.omegadrivers.net

Ja imam ATI9550 i rade mi normalno texture sa tim drajverima.

Jack Sparrow
7.2.2006, 17:27
E havala ti majstore .... nisam jos isprobao omega drivere ali cim isprobam javljam rezutate da da imao si pravo na nvidia karticama nema oupste problema sa tim...

mitrovskiigi
18.2.2006, 0:06
Drajveri 100%.
I ja sam imao taj problem na radeonu 9100 koji je u stvari 8500.
Skini omega drivere kao sto rece covek i radice bez problema.

glisa
13.5.2006, 16:36
aezakmi i vise te nece juriti policija

huligan
14.5.2006, 13:43
Igra je fantasticna!Ja sam imao problem sa istalacijom,tj. ne toliko sa njom,koliko posle nje.Igricu startujem jednom,a posle toga vise nece da se upali!Da li je neko imao slican problem?

DeCoy
20.5.2006, 15:54
Kada sam prvi put instalirao GTASA(a imam bedni GeForce2) sve teksture su bile izmrljane pa se na ekranu nista nije videlo(kako u igri tako i tokom cinematicsa).
Posle sam malo prckao po grafickim podesavanjima u igrici,promenio rezoluciju 2-3 puta i gle cuda,odjednom je sve proradilo:)
Ne vidim zasto je u SK pisalo da je minimalno potreban GF3 kada meni sasvim solidno radi na GF2(rezolucija 800x600) bez ikakvih usporenja(mada imam 1GB rama,pa mozda zbog toga ne koci)

ivan011
20.5.2006, 20:06
e jel zna neko gde mogu da skinem mod sa motorima i tako tim kolima \za SA

evanghelion
23.5.2006, 15:04
e jel zna neko gde mogu da skinem mod sa motorima i tako tim kolima \za SA

www.gta-downloads.com Imas i yuga.

huligan
25.5.2006, 17:57
Kako je odradjen?Koliko tezi patch?

Grimm_SBL
25.5.2006, 21:29
Jack Sparrow kaže:
I ja sam imao takav problem na Exairu FX5200 128MB, medjutim kad sam instalirao novi driver taj problem je nestao, medjutim pojavio se novi u igri CoD2... Moja sreca...:kreza:

Kako je odradjen?Koliko tezi patch? Nista posebno. Imas dva Yuga - Yugo GTX koji menja Mannanu (nabudzen, sa spojlerima), i obicnog koji menja vozilo za odrzavanje.

Ima jedan zanimljiv mod - Serbian Army - koji menja boje vojnim vozilima (svima osm Patrioti), zanimljivo je pogledati sta se nalazi u tovarnom delu vojnog kamiona...

mmn2911
26.5.2006, 15:22
Pitanje za sve igrace San Andreas-a: Zna li neko moze li se snimiti replay iz igrice? Ja sam imao nekoliko smesnih situacija, koje sam mogao da gledam, ali ne da ih snimim.

GrimReaper
26.5.2006, 20:55
Mozes da koristish FRAPS za snimanje filmova u toku igre, poshto mislim da ne postoji posebna komanda za to u SA. Poz! :)

hacker_aca
27.5.2006, 0:49
A ima i da uzmeš fotoaparat na igri pa da slikaš i to ti se sačuva u my documents/gtasa, ali to sigurno znaš. Moj drug kad je igrao kod mene, stoji policajac na 2 metra od njega i puca ga, a ovaj uvatio fotoaparat da ga slika! :rofl:

huligan
27.5.2006, 12:56
Ma to znaju svi.Znas kakve je slidze moj ortak napravio!!!Da se ******>>>

:alealeee:
:alealeee:

fcrs-rap-boy
28.6.2006, 11:26
AJDE DAJTE NEKI SAJT GDE MOZE DA SE SKINE NEKI PATCH ZA IZMENU SKINA OD KOLA I MOTORA.
ALI DA NETREBA DA SE PATIM OKO UBCIVANjA, NEGO SAMO NESTO DA SE PREKOPIRA ILI INSTALIRA MOLIM VAS!!!

huligan
28.6.2006, 12:27
probaj nesto preko googla,mozda upali

N!KSY
28.6.2006, 12:59
Malo pre sam nešto razgledao onaj pakao za gejmere (gamershell.com) i našao neki multimod i gta sa mta server (tako nešto se zove) i zanima me da li to radi(pošto nemam pri sebi DVD da instaliram) :confused: :confused: :confused: :confused:

N!KSY
28.6.2006, 13:02
www.gta-downloads.com Imas i yuga.

TAJ SAJT NE RADI!!

Rene
28.6.2006, 19:42
Evo vam sajtova
www.gta-action.com
www.gtasamods.com

evanghelion
1.7.2006, 6:40
TAJ SAJT NE RADI!!

Radio je do pre nekih mesec dana ili slicno i imao gomilu modova.

huligan
1.7.2006, 18:50
Evo vam sajtova
www.gta-action.com
www.gtasamods.com
Za svakog po nesto:D

VladarTame
1.7.2006, 19:29
Da li neko moze da mi posalje tacan link na kojem mogu da skinem neke MODOVE za GTA San Andreas posto ja nisam nista mogao da nadjem na vec datim stranicama ( ili nisam lijepo gledao ili sam lijen :D :D :D )

:n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:

Rene
1.7.2006, 19:57
Da li neko moze da mi posalje tacan link na kojem mogu da skinem neke MODOVE za GTA San Andreas posto ja nisam nista mogao da nadjem na vec datim stranicama ( ili nisam lijepo gledao ili sam lijen :D :D :D )

:n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:
www.gtasamods.com
Pa vec sam gore napisao!!! Malo pogledaj temu :D

VladarTame
1.7.2006, 20:15
Ok bio sam na toj stranici hvala svejedno;) ;)

huligan
2.7.2006, 18:25
www.gtasamods.com
Pa vec sam gore napisao!!! Malo pogledaj temu :D
Sta tacno tamo ima od modova?:D

Roronoa Zoro
2.7.2006, 20:49
Probaj i sa:

www.gtainside.com
www.gta-mods.de

Rene
4.7.2006, 12:51
Sta tacno tamo ima od modova?:D
Pa ne znam, vidi sam;)

VladarTame
4.7.2006, 13:59
ja nisam nasao nesto sto bi mi pomoglo!!!

N!KSY
4.7.2006, 14:08
I po meni najbolji www.thegtaplace.com ima modove za GTA III, Vice City & San Andreas... i to puuuuuuuuuuno njih...

huligan
4.7.2006, 17:11
Ce ga pregladam,pa cu dati svoje misljenje:D

Jack Sparrow
4.7.2006, 18:14
Ma meni je GTA:SA najdobriji i bez modova :) .....
offtopic: da li mi nekom moze reci kako da ubacim moje mp3.ce i gde ( kao user soundtrack ) plz ? :)

Rene
5.7.2006, 0:40
Misliš u GTA kako da ubaciš:confused: Evo ovako :
Kopiraš MP3.ce:) odeš u My Documents, GTA San Andreas User Files, User Tracks I tu iskopiraš pesme!!!

Onda uđeš u GTA, odeš u Options, Audio Setup, User Track Options, Scan User Tracks I kad se to iskenira, Odeš na RESUME pa onda na radio stanicu :USER TRACKS: i slušaš do mile volje :)

Jack Sparrow
5.7.2006, 16:03
Kopiraš MP3.ce:) odeš u My Documents, GTA San Andreas User Files, User Tracks I tu iskopiraš pesme!!!

Onda uđeš u GTA, odeš u Options, Audio Setup, User Track Options, Scan User Tracks I kad se to iskenira, Odeš na RESUME pa onda na radio stanicu :USER TRACKS: i slušaš do mile volje :)

Zahvaljujem ;) odo se sigrati ^^

huligan
6.7.2006, 16:19

To je barem lako:D

N!KSY
6.7.2006, 16:37
ljudovi ja sam skinuo neki dodatak koji user track player pretvara u FLASH FM, samo neće da radi...Ako je neko skinuo taj mod i namestio ga da radi nek' mi pojasni...

Roronoa Zoro
7.7.2006, 2:37
To je mod za GTA Vice City.

huligan
7.7.2006, 10:39
To je mod za GTA Vice City.
U pravu si.:tapsh: I ja sam skidao taj mod kod komsije,pa nije htelo da nam radi,a posto je on GTA freak,na kompu je imao i trojku i Vice City,pa smo iz zezanja to nabacili na Vice City,i dobro je sljakao.:alealeee:

N!KSY
7.7.2006, 12:16
Nije to je mod za San Andreas, Chris multimod v1.0(neki delovi rade neki ne)!! Skinu sam i multimod v2.0 i radi na San Andreasu...

Roronoa Zoro
7.7.2006, 12:59
Pronađi i skini gta-sa .GTX editor (.GTX fajlovi se nalaze u TEXT foledu SA) sa www.gtainside.com (tools). I tu možeš da promeniš naziv svih radio stanica, automobila..svega.

dodgeme
7.7.2006, 18:55
ja radim modove za SA odavno ako imate neku zelju recite

marko3581
11.7.2006, 20:41
Posto je postojeca tema zakljucana da nastavim ovde.
Tomi Verseti mi deluje opasnije i ozbiljnije(a ima i italiansko ime i prezime),dok su CJ pokusali da izfrajerizuju,cini mi se bez uspeha(macho lik koji moze sve i svasta) i uopste mi se nesvidja nacin na koji muva devojke (klasicni hollywood-ski scenario).

huligan
12.7.2006, 11:07
Posto je postojeca tema zakljucana da nastavim ovde.
Tomi Verseti mi deluje opasnije i ozbiljnije(a ima i italiansko ime i prezime),dok su CJ pokusali da izfrajerizuju,cini mi se bez uspeha(macho lik koji moze sve i svasta) i uopste mi se nesvidja nacin na koji muva devojke (klasicni hollywood-ski scenario).
U pravu si:tapsh: I meni je veci lik Verseti,mozda bas zato sto sam vise igrao Vice City od SA.

Rene
15.7.2006, 3:08
Carl Jonhson CJ :alealeee:

Night Hawk
15.7.2006, 12:54
I Vice City i San Andreas imaju svoj smek pa se i Tommy i CJ idealno uklapaju u igre. Meni je veci lik Tommy .

B@NE
15.7.2006, 13:58
ma kakav crni(beli)Tomy Verceti,C J je mnogo zesci lik'
ali dobro svako ima razlicite ukuse

Telepatic
11.10.2006, 14:01
e jel zna neko gde stavljam(u koji folder)hot coffie kad skinem s neta?unapred thx....:)

huligan
14.10.2006, 12:05
e jel zna neko gde stavljam(u koji folder)hot coffie kad skinem s neta?unapred thx....:)
i meni je ovo potrebno,jel zna neko?

Roronoa Zoro
14.10.2006, 12:39
Fajlove koje treba da zamenite nalaze se u C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas\data\script. Samo zamenite main.scm iscript.img i to je to. Back up je obavezan.

DeCoy
14.10.2006, 12:54
Koliko se ja secam korsitio sam ovaj programcic velicine 40 kB http://isgf.grf.bg.ac.yu/~mikula/faqs/sacensor.rar

Dovoljno je da ga pokrenes dok radi San Andreas,prebacis censorship off,izadjes iz programa vratis se u SA i snimis poziciju.I to obavezno uradis na pocetku igranja jer ce prethodne snimljene pozicije biti neigrive li tako nesto...
Ne secam se da sam se baktao sa nekim fajlovima...

NenadN
14.10.2006, 18:05
cuo sam za ovo ali sta se realno dobija sa hot coffie-om

DeCoy
15.10.2006, 11:30
Dobijas mogucnost da odes kod devojke na "soljicu kafe" ;) ;)
I da odigras jednu mini igricu sa njom ;) u raznim pozama ;) Nista spektakularno

NenadN
15.10.2006, 11:40
Dobijas mogucnost da odes kod devojke na "soljicu kafe" ;) ;)
I da odigras jednu mini igricu sa njom ;) u raznim pozama ;) Nista spektakularno
aaaaa, Thanks

Telepatic
19.10.2006, 13:58
Fajlove koje treba da zamenite nalaze se u C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas\data\script. Samo zamenite main.scm iscript.img i to je to. Back up je obavezan.
ja uradio sta si rekao i sad ne mogu da load-ujem save!:n-cc2: (sta je backup?:p :o )

hacker_aca
19.10.2006, 21:58
ja uradio sta si rekao i sad ne mogu da load-ujem save!:n-cc2: (sta je backup?:p :o )

Au... Pa moraš znati šta je backup (bekap) kad menjaš fajlove od neke igre. Bekap ti je, kako da objasnim, kad npr. to sad što si radio sa tim hotcofiem, trebao si da napraviš kopiju originalnog fajla u slučaju da dođe do neke greške da ne bi bilo posle "lele, majko..."

Roronoa Zoro
19.10.2006, 22:16
Uh zaboravih da pomenem da pri zameni fajlova ne radi save nego maraš početi novu igru.

Telepatic
20.10.2006, 13:44
Uh zaboravih da pomenem da pri zameni fajlova ne radi save nego maraš početi novu igru.
e super:boodala: za*ebi,izbrisacu igru.....

pil€
2.11.2006, 13:52
za modove idite ovde: http://www.jvtdesign.net , ima i tutorial za sve

huligan
3.11.2006, 10:13
thanks pile,ovo mi je bash trebalo

B@NE
3.11.2006, 10:25
E ljdui aj se organizujemo da pravimo neki mod,ja cu da pocnem da proucavam tutorijale.

N!KSY
3.11.2006, 11:12
E, AJDE!:tapsh: rad sam pomoći koliko umem;)

Renee
4.11.2006, 19:19
Momci pogledajte:

Mitsubishi Lancer Evo VIII
VW Golf V
Toyota Supra GT
Nisan Skyline R-34

Renee
4.11.2006, 19:32
Ovo je za one koji jos nisu sve pronasli:

100 Gang lokacija u Los Santosu (100 Mafijashkih tagova)

http://www.g-unleashed.com/files/16_tagmap.jpg

Las Venturas potkovice

http://www.g-unleashed.com/files/16_shoemap.jpg

Los Santos Oysters

http://www.g-unleashed.com/files/16_ls_oyster_map.jpg

San Fierro Oysters

http://www.g-unleashed.com/files/16_sf_oyster_map.jpg

Preostali Oysters

http://www.g-unleashed.com/files/16_oystermap_lv.jpg

Nadam se da sam vam pomogao.
Ovo je za one koji imaju stampac, pa ištampaju i lepo uporede sa mapom i pronađu tagove, potkovice...
Meni je pomoglo

DeCoy
4.11.2006, 19:43
Momci pogledajte:

Mitsubishi Lancer Evo VIII
VW Golf V
Toyota Supra GT
Nisan Skyline R-34

Uopste nije tesko menjati modele automobila u GTA,potrebno je samo dobro znanje 3D modelovanja za pravljenje novih modela...
Ja sam se u Vice City-ju zezao sa menjanjem tekstura na automobilima,pa mozes da ih saras kao u NFS:)

U vezi pomoci,nesto sam poceo da pisem,zavrsio Los Santos,poceo San Fierro,pa odustao zbog obaveza:(

http://147.91.22.114/~mikula/gtasalossantos.htm

http://147.91.22.114/~mikula/gtasalsmisc.htm

Renee
4.11.2006, 19:47
Nisam ja okačio kola da vi vidite kako ih ja znam ubacivati, nego sam ih ubacio da vidite kako može GTA da bude lep.
A što si tiče modelovanja, radio sam već neke modele, i skinove.

pil€
5.11.2006, 21:32
Nisam ja okačio kola da vi vidite kako ih ja znam ubacivati, nego sam ih ubacio da vidite kako može GTA da bude lep.
e aj daj slike za jos neke da vidimo! :opanachke

huligan
6.11.2006, 14:32
Svaka cast,vidi se da si se potrudio i da si posao dobro uradio.Ajde okaci jos neke slike

Renee
9.11.2006, 18:48
Hvala Huligan...

Evo jos nekih slika...

Aston Martin V8
Hummer H1 taxi
Lamborghini Murcielago

Renee
9.11.2006, 20:46
Evo jos dve slike...

Na slici su
Kuca u San Fierru

Mercedes CL 500 police car
Skoda Octavia
Dodge Ram
Saab 9-3

huligan
10.11.2006, 14:25
Dobra ti gajba :D

Renee
30.1.2007, 21:43
Hmm....verovatno je mali broj onih koji nisu odigrali bar jedan deo iz cuvenog Grant theft Auto serijala, medjutim, ima li onih koji su kompletirali sa 100% bar jedan od delova??? Ukoliko ih ima, voleo bih da iznesu svoje misljenje o igrici i eventualnim bagovima u njoj, jer sam se ozbiljno posvetio modifikovanju iste. Trenutno radim na San Andreas-u, i planiram u narednih 6 meseci da pokrenem srpsku verziju igrice, tako da bi bilo lepo da mi se zainteresovani jave, ukoliko zele da doprinesu razvoju nečega srpskog.
Ja nisam uspeo da predjem 100%, jer ne znam ustvari sta treba. Zavrsio sam glavne misije i sve sporedne koje su bile a presao sam samo 85.36%.
U ovoj igri ima mnogo, mnogo, bagova kao naprimer, prodjes kroz vrata od automobila ili auto propadne kroz put, covek ostane u visu kad ga ubijes ili pregazis...
Ja sam radio razne modifikacije od auta do kuca.
Mnogo mi se svidja San Andreas i uz njega sam proveo mnogo, mnogo vremena.
I zaboravio sam da napomenem da nisam ni jednom ukucao sifru kada sam prelazio.
Onaj ko igra sa siframa nista ne postize, i ne zna sta je igra!

Pozdrav ;)

Gija
16.2.2007, 12:46
Tek sam poceo da igram SA i imam nekoliko pitanja: Kako da regrutujem nove clanove bande, kako raspoznajem moje a kako protivnicke clanove, kako da obijam stanove (i gde), kako doci do kes, kako zauzeti teritoriju i glavno pitanje je kako da predjem misiju Ljubavna Kola ( znate na sta mislim)( skroz sam odlepio)???

Sve ovo je mnogo KAKO pitanja pa ko zna da odgovori neka to ucini sto pre bicu mu mnogo zahvalan a mozda uspe da spasi i tastaturu ( takodje bice mu mnogo zahvalna zahvalna)!

E da ima jos nesto: Cemu sluzi ****na devojka (koja samo hoce da jede i da puca), mislim jel ima neku svrhu ili je tu onako?

Ma brebicu je!

DeCoy
16.2.2007, 13:43
Uf,uf koliko pitanja na jednom mestu:)

Kao prvo članove tvoje bande(Grove Street) ćeš prepoznati tako što su obučeni u zeleno...a regrutuješ ih tako što im priđeš i stisneš valjda G ili H, pomoću tih tastera i upravljaš njima(ono kao stay here, follow me)

Teritorije možeš da zauzimaš tek nakon što pređeš misiju Doberman...

Stanove možeš da obijaš nakon što pređeš misiju Home Invasion, preko puta teretane ćeš naći crni kamionet i od 20:00 svaki dan u njemu ćeš moći da strtuješ Burglary misije

Devojka ti služi isključivo za zabavu(i ako joj affection prema tebi podigneš na više od 50% dobićeš ključeve od njenih kola), a ako doguraš još više pozvaće te da uđeš na "kaficu";)

Nije da se reklamiram, ali za sva pitanja oko misija u GTA SA baci pogled ovde: http://isgf.grf.bg.ac.yu/~mikula/gtasaindex.htm

pri dnu strane imaš linkove ka opisima misija,ali nisam još završio opisivanje Las Venturasa:(

pil€
16.2.2007, 15:37
ljudi, sta se dobija kad se skupe svi oystersi i potkovice?

DeCoy
16.2.2007, 16:26
Za sve skupljenje potkovice u Las Venturasu dobiješ oružje(Combat Shotgun, Remote Explosive, M4 i SMG) ispred Woozie-jevog kazina,kao i max luck;)

Za sve skupljene ostrige dobijes max sexappeal:D

pil€
16.2.2007, 16:32
nije lose :) ali dobro, sve imas sa sifrom, osim lucka :D

DeCoy
16.2.2007, 16:36
nije lose :) ali dobro, sve imas sa sifrom, osim lucka :D

Bah, nikad neću ukucati šifru u GTA :dedica:

Nije fora šta dobijaš kad sakupiš, nego je zanimljivo tražiti sve te stvarčice...
Priznajem nikada sam nisam sve uspeo da lociram, morao sam da konsultujem priručnik:icon_stud

pil€
16.2.2007, 17:05
ja sam uspeo da prefarbam sve grafite (uz malu pomoc mape :kreza: ), i dobio sam u svojoj kuci neka oruzja. a sifre sam u svim gta-ovima kucao po 82742472x :D

daco kralj
26.2.2007, 16:48
E procitajte ovaj problem samo nemojte da se smijette i pokusajte da mi pomognete:
instalirao sam SAN ANDREAS po 50 put,e sam imam problem koji se po 50 put javlja li dosd nikog nista nisam pitao,IGRICA CESTO POSTAJE STRASNO SPORA,A NA NEKIM MJESTIMA SE IGRA NORMALNO,UGLAVNOM JE SPORA,NE ZNAM U CEMU JE PROBLEM,a imam konfiguraciju s kojom igram HITMAN BLOOD MANY NA MEDIUM,I OBLIVION NA LOW

asus k8u-x
sempron 2500+
512 mb rama
ati radeon 9550

pil€
26.2.2007, 16:57
san andreas je jako neoptimizovan. meni je pomoglo smanjivanje rezolucije, i smanjivanje, sad ne znam kako se zove :confused:. u glavnom, koliko daleko mogu da vidim.

PeTkO
26.2.2007, 16:58
aj necu da ti se smejem...

Pogledaj da u opcije smanjis rezoluciju i detalje.Ako i dalje nece onda stvarno neznam u cemu je fora.Ako i dalje nece probaj da instaliras igru sa drugog DVD-ja

pil€
26.2.2007, 17:00
meni dobro tera sa 512 ram-a i gf 440 mx. na 800x600 :D procesor, naravno, celeron, 1,7 ghz :to_care:

glitch
26.2.2007, 17:03
Petko, nemoj da se smejes u sebi! :rofl:
Jedino ta rezolucija i nivo detalja, nema nikakvog drugog razloga da ti sece... Ja sam je uspesno igrao na Celeronu Pentiuma 4 na 1,7 GHz, 256MB RAM-a @ 266MHz i MX4 440SE!

fingerprint
26.2.2007, 17:03
Sudeci po game requirements-u (koji sam upravo nasao na njihovom sajtu) imas dovoljno jaku konfig. da teras GTA : San Andreas
Mnoge Ati Radeon graficke nisu podrzane, ali tvoja jeste (kaze lista). Da li je moguce da si pogresno napisao ime grafe? Ako jesi onda to objasnjava to.
Ako nisi onda:
1. ati radeon 9550 ti omogucava da igras igru, ali ne na high detaljima, tako da- smanjuj ako vec nisi.
2. Potrazi nove drivere, ako imas stare.
3. Mozda ti je CD nakazan, da li si imao problema pri instalaciji, ili si morao da skipujes neke fajlove?
4. Ostalo znaju iskusne kolege :D
5. Ovu gomilu reci koju si sad procitao sam sklepao pomocu informacija koje sam nasao na Google-u. Znaci - probaj da googlujes pre nego sto postavis post.
Nadam se da ti je ovo pomoglo...
PS :
san andreas je jako neoptimizovan
Nema problema, pozvacemo Zmmaja da ga optimizuje :rofl:

glitch
26.2.2007, 17:59
Nema problema, pozvacemo Zmmaja da ga optimizuje :rofl:
Zmmaj je banovan, moracemo da molimo Balana :rolleyes:

@daco kralj:
a da probas neki game update? Mozda i hudlum pravi gluposti ;)

<Rio_da>
26.2.2007, 18:05
Stavi sve na low i vidi kako ti ide... ako ni sad ne ide dobro onda imas ili neku ubagovanu verziju ili neki cudan problem sa kompom/grafikom... sto je rekao covek.. probaj da instaliras sa necijeg drugog diska...

daco kralj
26.2.2007, 21:54
ej ljudi sve sam stavio na LOW i rezoluciju 1024x768 iradi fenomenalno,a slike i teksurao kao da su jasnije,ne znam u cemu je stvar ali je tako

ACHTUNG
26.2.2007, 21:58
I dalje igrate "Kure i Svaba su crnci" igru?

M1los
27.2.2007, 0:46
Ja imam problem...Igra zna da siječe čak i na medium... Na low neću da spuštam jer to stvarno ne bi bilo u redu, da smanjujem sa konfom koju imam (vidi profil). Jel' to bug ili mi je kanta stvarno smeće?:D