PDA

Prikaži potpunu verziju : Omiljena klasa u FRP/RPG-u


Covenant
29.12.2005, 22:57
Koju klasu najcesce birate prilikom igranja RPG igara.....
Ja sam,recimo,pre igrao sa fighter-ima,ali sam se ubrzo presalatao na sunjalice
Omiljene klase su mi Bard i Thief
Bard-Charizma 18,pickpockets,melodija za podizanje morala(ili confuse u slucaju Jestera),lore 100(prepoznavanje predmeta-identify),upotreba magija i skoro svih oruzja-sta vise reci?
Thief-Dexterity 18,pickpocket,detect trap,open locks,hide in shadows,backstab damage x2-ahhhhhhhh....
Well?

Sherman
30.12.2005, 0:51
Ja sam recimo jako voleo da igram sa Jedi Guardianom kada smo nas 5-6 igrali Star Wars Rpg (ili ti, frpovali - kako to lame zvuci :D). Znaci, ranije sam uvek birao magove bili oni neki Wizardi, Sorcerer-i, Mage-ovi, ma samo da baca magije, ali u poslednje vreme sam se skroz preorijentisao na fightere (warriore, whatever). Ne zelim da ulazim u navodjenje konkretnih skilova i atributa iz bilo Ad&d ili Star Wars rpg-ova jer cu se smoriti :).

darthmajor
30.12.2005, 22:31
Moj izbor je uvek spellcaster, uglavnom arcane. Danas sam bas zavrsio osnovnu kampanju NWN-a sa sorcererom, (tek 16-i nivo na kraju?) mada glupo mi je bilo sto je Morag resistovala svaki moj spell i na kraju sam je izlemao sa spear-om :D
Kada budem imao prilike da igram pen&paper D&D, igracu wizard-a.
Cini mi se da ce u Planscape: Torment-u biti prokleto tesko odigrati maga...oh well :)
Igranje sa fizikalcima mi se nikada nije mnogo dopalo (iako je lakse).

voodoo_
31.12.2005, 0:35
U nedostatku varvarina, morao sam izabrati fightera, iako to nije baš isto...

MilanSM
1.1.2006, 17:34
ja volim da kombinovane likove. npr: strelac/mag itd. Moze da koristi oruzja a usput madjija :) mada volim sunjala ali njihov potencijal nikad nije maximalno odradjen u igri, ipak se na kraju sve svodi na borbu.

Reloader
1.1.2006, 17:46
Ma Thief, bre ;)

dkdnt
2.1.2006, 0:22
ja isto gotivim lopuze, mada sam igrao i sa fighterima i charobnjacima, ustvari neki rpg prvo opikam sa fighterom pa onda ako ga ikad igram ponovo onda sa lopovom, mada negde ima da se lepo iskombinuju razne klase, pa svako po svom ukusu.

Sarmatian
4.1.2006, 4:02
Mislim da je multiclass daleko bolji od bilo kog single klase. U bg je maestralno koristiti fightera/clerica. Mozes da nabudzis atribute, stavis mu dual weapon, u jednoj ruci flail of ages, u drugoj crom fayer, magicni full plate, plus magije.
S takvim likom sam u throne of bhaal izasao na crvenog zmaja u watchers keepu jedan na jedan i oduvao ga. Samo jedan primer...

O fighter/mage da ne govorimo...

Reloader
4.1.2006, 13:34
Obicno su multi class likovi slabiji od jedne specijalizovane klase ;)

Trifo
4.1.2006, 19:07
Najbolje je biti Fighter/Barbarian u vecini RPG je s njima najlakse igrati , najvise oruzja svega a ko ce jos da bude mage pa da unajmljuje neke fajtere i kad ti ih ubiju puko si ne mozes im nista...:icon_mrgr

[RHY]
4.1.2006, 19:38
Druid, definitivno (bar sto se tice DnD-a)... Cooler koji u svakom momenu moze da rokne kamencinu iz nekog dzepa ,stopi se sa okolinom, a na otvorenom sibne lightning i ne znas sta te je snaslo. Naravno, tu je i njegov vjerni pratilac koji zadaje par dobrih udaraca.

millancche
4.1.2006, 20:22
Ona u kojoj sam biram koji ce mi skilovi/magije i slicno biti na raspolaganju (u Morrowindu to beše Adventurer)

darthmajor
4.1.2006, 20:30
Mene bi interesovao druid, pa bih voleo znati sta je on? Mislim kako igra? (uf sto sam jasan) Znaci da li je dovoljno jak i za melee combat ili mu samo magije vrede nesto? Moze da nosi heavy armor? Koliko spellova moze da baci na dan? I tako... :)

Magneto
4.1.2006, 20:50
Najkraće rečeno: koristi magije (uglavnom iz prirode) i ima nešto bolji melee od regularnog wizarda al teško da će da nosi heavy armor. Druidi su inače, bili sveštenici u drevnim škotskim i keltskim plemenima. Odatle su preuzeti, i u većini rpg imaju ove mogućnosti koje sam pomenuo.

Covenant
5.1.2006, 2:07
Najkraće rečeno: koristi magije (uglavnom iz prirode) i ima nešto bolji melee od regularnog wizarda al teško da će da nosi heavy armor.

Plus je odlican u borbi sa "tupim" oruzjem-staff,mace,flail,morning star,sling...
Moze bez problema da nosi chain i plate-mail koji su u medium/heavy klasi....
Gospodar zivotinja i prirode.....

Mislim da je multiclass daleko bolji od bilo kog single klase. U bg je maestralno koristiti fightera/clerica. Mozes da nabudzis atribute, stavis mu dual weapon

Samo da vidis sta radi moj jester(bard klasa)-melodija confuse,dexterity 17,charizma 18,lore 200
Proficiency plus +1 za katanu,short sword,short-bow,sling,crossbow i spear....
Rastura-mada je dosta slab u malee-u:),ali sa daljine razvaljuje....
Nijedna klasa nije zakon u RPG-u-svaka je dobra i odlicno su izbalansirane-u tome je prava lepota-uvek ce se naci lik za svaciju dusu:)
PoZ!

BigBadVuk
6.1.2006, 1:31
Mag je malčice nezgodan dok se ne razvije(govorim o rolemaster-u,ne o nekoj igri knkretno) ali zato kasnije kad se dokopaš 12-13 nivoa.....Bolje da te neko ne naljuti jer je mrtav iz momenta!...
U igrama inače nekako je najlakše uzeti Fightera(barbariana ili warriora) mada sam ja uglavnom uzimao neke mračnjake(necromanser ako može ili dark mage)

DG Cliff
6.1.2006, 20:34
Meni je uvek paladin bio omiljena kalasa u D&D. Malo vise fightera, malo manje clerica... A kad se setim jos BG II,eeee....Izrolas sve 18 (sem int i wis koji su 3:mrgreensa ) i sabijas igru:icon_cool

zone2403
10.1.2006, 3:12
Ranger definitivno, mislim najvise je ratnik, ali pomalo i thief, pomalo i cleric ili druid (taman kolko da baca neki healing) a tu je i animal companion, misim sta reci
P.S. Nije dzabe Aragorn bio ranger iz Eriadora :)

cages
10.1.2006, 5:54
Plus je odlican u borbi sa "tupim" oruzjem-staff,mace,flail,morning star,sling...
Moze bez problema da nosi chain i plate-mail koji su u medium/heavy klasi....
Gospodar zivotinja i prirode.....



Samo da vidis sta radi moj jester(bard klasa)-melodija confuse,dexterity 17,charizma 18,lore 200
Proficiency plus +1 za katanu,short sword,short-bow,sling,crossbow i spear....
Rastura-mada je dosta slab u malee-u:),ali sa daljine razvaljuje....
Nijedna klasa nije zakon u RPG-u-svaka je dobra i odlicno su izbalansirane-u tome je prava lepota-uvek ce se naci lik za svaciju dusu:)
PoZ!

U kojoj to igri druid moze da nosi chain i plate?!?

darthmajor
10.1.2006, 12:55
Koliko ja kontam on koristi divine magic, pa ga nista ne sprecava da obuce heavy armor. Mada, ako ima visok DEX ne treba da nosi...
A jel' druid u melee-u na nivou cleric-a? A animal companion otprilike jacine nekog familiar-a?

zorx
10.1.2006, 13:24
U igrama koje koriste 3. ediciju D&D pravila (NWN, ToEE, IWD2) svaka klasa moze da koristi svako oruzje i oklop ako prethodno izabere taj feat. Dexterity bonus se, za razliku od 2. edicije AD&D pravila, primenjuje ako lik nosi light armor ili ga uopste ne nosi.

Familiar daje bonuse svom "gazdi" kao npr. Constitution bonus, animal companion ne, ali ima bolji BAB (Base Attack Bonus).

Cleric je po mom misljenju bolji nego Druid u melee borbi (bar se meni bolje pokazao) + poseduje veci broj magija (+ domain magije). Neke magije, koje Druid nema, podizu mu privremeno borbenu sposobnost na nivo Fightera, dobijaju se odmah, a upotrebljive su i protiv zlikovaca visokog nivoa. Npr. lev. 1 magija Divine Favor.

Dobar izbor prestiznih klasa (ako nekog zanima) za NWN (oko 100) + novi featovi, skilovi i magije mogu se pronaci ovde (http://nwnprc.netgamers.co.uk/) + 99% je sve verno preneseno iz 3.5 edicije pravila.

Covenant
10.1.2006, 16:57
U kojoj to igri druid moze da nosi chain i plate?!?
Moja greska,nije Plate nego Scalemail koji je nesto tezi oklop od Chainmail-a,iako su istoj kategoriji:)
Iance nesto licno i ne volim klase druida ili clereic-a-ali to je individualno...
Bolji su mi recimo pladin ili "cist" mag
PoZ!

Corwin
19.1.2006, 18:47
Koju klasu najcesce birate prilikom igranja RPG igara.....
Ja sam,recimo,pre igrao sa fighter-ima,ali sam se ubrzo presalatao na sunjalice
Omiljene klase su mi Bard i Thief
Bard-Charizma 18,pickpockets,melodija za podizanje morala(ili confuse u slucaju Jestera),lore 100(prepoznavanje predmeta-identify),upotreba magija i skoro svih oruzja-sta vise reci?
Thief-Dexterity 18,pickpocket,detect trap,open locks,hide in shadows,backstab damage x2-ahhhhhhhh....
Well?
Mag, definitivno. Zbog toga što ti visoka inteligencija često daje neke opcije u dijalogu koje inače ne bi imao. Mada najčešće volim da guram fightera do 15 nivoa, a onda ga dualklasujem.

Corwin
19.1.2006, 18:49
Moj izbor je uvek spellcaster, uglavnom arcane. Danas sam bas zavrsio osnovnu kampanju NWN-a sa sorcererom, (tek 16-i nivo na kraju?) mada glupo mi je bilo sto je Morag resistovala svaki moj spell i na kraju sam je izlemao sa spear-om :D
Kada budem imao prilike da igram pen&paper D&D, igracu wizard-a.
Cini mi se da ce u Planscape: Torment-u biti prokleto tesko odigrati maga...oh well :)
Igranje sa fizikalcima mi se nikada nije mnogo dopalo (iako je lakse).
I nije bilo tako teško. :)
Ako odmah završiš questove za Mabeth i odmah povedeš Dakona sa sobom. Visoka inteligencija u Tormentu znači puno...

Sarmatian
20.1.2006, 1:48
Samo da vidis sta radi moj jester(bard klasa)-melodija confuse,dexterity 17,charizma 18,lore 200
Proficiency plus +1 za katanu,short sword,short-bow,sling,crossbow i spear....
Rastura-mada je dosta slab u malee-u:),ali sa daljine razvaljuje....
Nijedna klasa nije zakon u RPG-u-svaka je dobra i odlicno su izbalansirane-u tome je prava lepota-uvek ce se naci lik za svaciju dusu:)
PoZ!

Klase su dobro izbalansirane, u pravu si. Ali sam ja racunao zajedno sa throne of bhaal expanzijom. Tu se vidi prednost multiclass lika jer kada napredujes u jednoj klasi na nekih 4 miliona xp-a pocnes da dobijas samo 3hp za level up...
Razlika izmedju 4 i 6 miliona xp je sto imas nekoliko hp-a vise. A sa multiclass likom dobijas bonuse za obe klase. Naravno ovo sam govorio sa bg serijal.
Recimo druid u bg serijalu je dosta slab lik, dok bi u pravom AD&D bio ozbiljan lik... Zavisi kako je igra optimizovana...

Aleksandar
21.1.2006, 0:52
Wizard (sa ofanzivnim magijama)

Shakal
21.1.2006, 1:04
Ma barbarian...sve na strenght i udri...to je moj moto

Darko
21.1.2006, 15:52
MONK sta bi drugo:)

CoKKeY89
31.1.2006, 15:53
Ja sam u pocetku igrao samo sa Fighterima
a posto me brzo smore obavezno uzmem nekog Mage-a

Shang Tsung
1.2.2006, 3:34
U pocetku je to bio wizard, a posle fighter...
BG 2 -sam igrao sa samo 4 karaktera (fighter bio main+3 npc-ja). Ne znam sa kojom drugom klasom bi bilo igrivo na taj nacin, mada ko zna.

kovik
6.2.2006, 10:34
zavisi od sistema do sistema...uglavnom (tachnije, obavezno) idem na neki multyclass...
a u SPECIAL i DnD sistemima nemam omiljene klase, samo omiljene atribute: charisma, agility/dexterity i intell... dakle, cilj mi je da svaki lik sa kojim igram ima sto vise dialogue opcija i sto vishe action poena po rundi... jedine klase kojih se gnusham su fizikalci...fighteri/barbariani/warriori sa low intellom...ochajno je igrati sa likom koji prica kao trogodisnji ogre (Me want barter! ili You hit me? i CHRUSH you! i tako to)

Omnio
6.2.2006, 14:18
Ja uvek biram sorcerera najvise ga volim iako je tacno da se teze gura na manjim nivoima. U principu multiclass je dobar ali ja ne volim mesavine i kapiram ih kao neku vrstu varanja ;) I vise volim da nabijam harizmu i inteligenciju nego snagu i statijaznam :)

Jack Sparrow
6.2.2006, 20:51
Rogue ......... ups nema :)) onda Thief uvek sam voleo da se usunjam i s*****m na brzinu a da doticna osoba ni ne skonta sta ga snaslo ^^ a da naravno i da maz... ovaj pozajmim usput nesto sto mi izgleda preterano skupo :)

bizent
10.2.2006, 21:14
nindza kornjacha sa lightsaberom..

Guardian_of_light
11.2.2006, 3:15
ili sam spellcaster , ili sam paladin ....

Mario Pavićević
11.3.2006, 14:16
Ranger definitvno nema boljeg!pod 1.veliki je baja,pd 2.zna da leci i baci poneku magiju,pod 3.bije ko lud,pod 4.zna covek da cita tragove pa znas na koga ces da naletis u kraju:D

6am3 Fana71c
21.3.2006, 0:42
prvi RPG koji sa igrao bio je Spellforce i tu sam imao maga [i to black magic] eee zivot mi je pojeo, znaci uzas kako su odradili spellcastere, warriori su bili u neopisivoj prednosti. Zatim Morriwind gde sam se opametio pa odma uzeo da razvijam lika u warrior pravcu ste se pokazalo jako pametno jer je ova igra imala isti sindrom ko i Spellforce...znaci na kraju igre [tj onda kada vise nisam imao sta da radim vise, jer igra nema kraj] 90% protivnika je padalo iz samo 1 mog udarca :Freddy: ...i sad u WoW-u naravno odma krenuo sa warrior-om ali tu su stvari malo drugacije pa sam sad krenuo i sa druidom jer sam warriora vec lepo nasvirao [67 lvl, imam skoro sve potrebene iteme]:to_care:

Ranger
21.3.2006, 12:29
Nema smisla... bre ljudi nigde RANGER-a...

A klasa je savrsena...

Malo je losiji u melee fightu, malo bolji strelac, malo losiji nature mag, od ostatka druzine ali animal companion + brdo skillova, vise nego kompenzuju mane.....
.

On je ustavri ono sto ljudi govore za barda, Master of all trades...

Znaci svaki rpg koji sam ja igrao (Icewind Dale 1 i 2, Baldurs Gate 1 i 2, neveerwinter.....) + Bilo koji stoni , Ranger je bio moj prvi i osnovni izbor za llika u druzini...


Definitivno je moj favorit..

Sarmatian
22.3.2006, 12:53
Takve igre je tesko optimizovati za spellcastere. U pravom AD&D, snaga magova je u tome sto se drze zajedno u raznim udruzenjima ili bar imaju ucenike, vojsku iza sebe, stronghold itd... Samo najmocniji magovi operisu sami. U bg2 je prilicno glupo bilo to sto, kako god da napravis maga on tesko moze da bude bolji od edwina. Zato su neke kombinacije, tipa fighter/mag u tavim igricima po mom misljenju bolje od cistog maga

GrimReaper
22.3.2006, 13:55
prvi RPG koji sa igrao bio je Spellforce i tu sam imao maga [i to black magic] eee zivot mi je pojeo, znaci uzas kako su odradili spellcastere, warriori su bili u neopisivoj prednosti. Zatim Morriwind gde sam se opametio pa odma uzeo da razvijam lika u warrior pravcu ste se pokazalo jako pametno jer je ova igra imala isti sindrom ko i Spellforce...znaci na kraju igre [tj onda kada vise nisam imao sta da radim vise, jer igra nema kraj] 90% protivnika je padalo iz samo 1 mog udarca :Freddy: ...i sad u WoW-u naravno odma krenuo sa warrior-om ali tu su stvari malo drugacije pa sam sad krenuo i sa druidom jer sam warriora vec lepo nasvirao [67 lvl, imam skoro sve potrebene iteme]:to_care:
Da ga ne pretera malo? :eek:

Andross
22.3.2006, 16:15
Omiljena klasa = Assasin

Plagy
25.3.2006, 20:28
Bard je najbolja klasa. Bar za mene. Mogu da pevam do mile volje a da me niko ne gađa (još me pohvaljuju što se uživljavam u lika). A najveći sam frajer u avanturi. Mogu da jurim sojke po taverni dok se ostali mačuju sa gathering informationes.:nov_guita

Lord of Doom
1.10.2006, 0:00
Zavisi od igre do igre, mada najmanje cist fighter. Uglavnom je sa njima najlakse igrati ali za mene i najdosadnije. Najcesce sam mag(wizard i to po mogucnoscu (night)elf) ili mag sa dobrim bow atackom, ponekad ranger a bliske klase su mi i druid i paladin. Recimo u NWN sam sam bio female elf wizzard pa sam onda uzeo i par lelva rangera i koristio longsword(elf specijalnost) i mali buzdovan.

Phoenix
1.10.2006, 19:40
pa mag mi se oduvjek svidjao i uvjekv sam se nejbolje snalazio probao sam druge al je mag zakon

Attila
1.10.2006, 19:51
O_0 najbolja klasa vodi MAGE!!! ali ako me pitate za NWN tu sam bio skoro sve... sem fajtera... ali rogue je zakon sa poisonima u bilo kojoj igri..
najbolja klasa NECROMANCER!!!!!!
a za NWN nebih da pricam.... jer me je ona ****na klasa sa zmajevim krilima ****... do bola i igru i lika 35 lvl....

Red Dragon
1.10.2006, 22:40
Fighter,mada i nisam previse eksperimentisao za ostalim klase.Malo Mage,mada ni Paladin nije los.:D

Nemac
2.10.2006, 15:45
Skoro uvek uzimam fighter-a radi tabacine.Jednom mislim da sam uzeo mage i nije bilo tako lose.Sva ta magija,nekako se osecas mocno,al' sve zavisi od igre:D

Najbolje gadjati sa distance.Ne mogu da te pipnu,a ti im skidas health.:dzavo:

Attila
2.10.2006, 16:52
Da ga ne pretera malo? :eek:
nemora znachiti.... ako igra na nekom privatnom moze biti i do 300-tog lvla.... ali na originalu ce biti 70 max lvl ako nisi znao :)

Srlandand
4.10.2006, 16:41
Fighter. Tek sada sam ukapirao da ja nikada neku drugu klasu nisam ni birao...

mmn2911
4.10.2006, 16:52
Ja cesto biram Paladina, jer volim ono za sta se on bori, tesko mi je da budem los u nekoj igri... A i volim da bacim poneku magiju :D

A jednom sam u NWN igro sa Fighterom i ne mogu da vam opisem koliko je to bilo dosadno iskustvo za mene.

Ilmarinen
4.10.2006, 16:52
Ubedljivo je najbolji (mada nije klasa) Brotherhood Paladin u T-51b Power Armoru, sa dovoljno MKII municije za Flambe 450 Improved Flamethrower+Super Sledgehammer and/or Ripper i .223 FMJ pishtoljem/pulse granatom za podrsku; nema tog spela ili sorda koji moze da priredi lepsi uzitak od "fire dance"-a nekog radioaktivnog nesrecnika koji se nasao s' druge strane ovakvog arsenala... Visoka inteligencija i harizma se podrazumevaju (I'm here to chew buble gum and kick some ass, but I'm all out of gum).

6am3 Fana71c
4.10.2006, 18:25
warrior u heavy plate armoru sa 1H sword + stit [ili dva 1H sworda, samo da nije 2H longsword] mi je najlepse resenje... mada ni druid mi nije los, samo nikako ne volim warlocke, necromancere, summonere i slicne koji se oslanjaju na pomoc demona i to.... ma, u stvari, battlemage [ili cleric] je najbolje - dobijes i jare i pare :to_care:

Renee
4.10.2006, 20:48
Paladini su po meni najbolji!

Red Dragon
4.10.2006, 21:53
Ubedljivo je najbolji (mada nije klasa) Brotherhood Paladin u T-51b Power Armoru, sa dovoljno MKII municije za Flambe 450 Improved Flamethrower+Super Sledgehammer and/or Ripper i .223 FMJ pishtoljem/pulse granatom za podrsku; nema tog spela ili sorda koji moze da priredi lepsi uzitak od "fire dance"-a nekog radioaktivnog nesrecnika koji se nasao s' druge strane ovakvog arsenala... Visoka inteligencija i harizma se podrazumevaju (I'm here to chew buble gum and kick some ass, but I'm all out of gum).


u bre, ode u Fallout,a ne spomenu gauss gun.C,c,c:dedica:

Ilmarinen
6.10.2006, 18:04
u bre, ode u Fallout,a ne spomenu gauss gun.C,c,c:dedica:

Ma jeste doktor Gauss mocan i jak, ali je snajpersko oruzje. Vise volim da uletim u melee schock protiv Dethkloa nego da satrem jadnika pre nego sto me ugleda. To je prava stvar. Strengh & Honor i tako to.

Guardian
18.10.2006, 21:08
Po meni U D&D-u je najbolja klasa Paladin.:n_klanja: Baca nekoliko magija ima Special Mount i odlične Special Abilities.Mada u poslednje vreme dosta igram sa Wizardom.Klase koje nikad nebi uzeo su Ranger i Sorcer.

Lucic Nemanja
22.10.2006, 3:09
Glasao bih i za magea i za druida da moze dva puta,ali ovako sam samo za magea.Volim sve sto koristi magicnu energiju i manu.Fighteri su mi dosadni.Kod njih bukvalno samo trazis sto jace oklope i oruzja,uleces u borbu i pritiskas Attack.Sta tu ima znimljivo?
Kod mage,necromansera,druida i sl. je stvar drugacija.Uvek moras da razvijes neku kombinaciju magija.Stalno koristis vise razlicitih napada,odbrana itd.

Lucic Nemanja
22.10.2006, 3:10
E da,a zasto nema necromanser.On se pojavljuje u skoro svim RPG-ovima:n-cc2:

Alokin
27.10.2006, 17:38
E da,a zasto nema necromanser.On se pojavljuje u skoro svim RPG-ovima:n-cc2:


Ko da ti je bitno iovako ne bi glasao za njega jer nikad nisi ni igrao sa njim.

Ne$A
27.10.2006, 19:50
Svi likovi koji se sunjaju- ubica,lopov. Razlog je to sto nekog ovako brze ubijem/opljackam:D

NightWolf
7.11.2006, 16:39
fighter najcesce,skoro u svakom RPG uzimam ih i like them i dont know way?
ponekad mage-a ali retko vrlo retko:dedica:

Leonida
14.1.2008, 19:52
Paladin - stiti bespomocne protiv sila zla :n_klanja::boxing::n_klanja:!
A u online MMORPG-ovima uvek uzmem priesta jer mi je zabavno healovati i pomagati drugim...:alealeee:

donator99
14.1.2008, 20:05
Obicno biram Roguea, jer najvise volim da igram stealthy,sa bodezima :)

Jankerman
27.1.2008, 15:36
Ja volim da biram Fightera. Nisam neki ljubitelj magija. Vise volim brute force:D
Juriiiiiiiis

sasha vukelic
27.1.2008, 15:40
zna li neko neku dobru stranicu koja opisuje najpopularnije klase u rpg-ovima (pc igrama ugl.), kao i njihove statistike (stamina, intellect, dexterity...)

btw, ja sam thief ;)

gently
27.1.2008, 16:13
Fighter...Ali ipak je najbolji fallout jer tamo nema klasa :D

Blood Raven
27.1.2008, 17:08
Često uzimam maga ali volim koristim roug-a:Freddy:

Vuckovic Veljko
23.2.2008, 15:48
Pa ja licno volim da igram sa ranger-om...