PDA

Prikaži potpunu verziju : [Java] TES Travels igre - utisci


blueboyns
6.5.2007, 0:56
Šta mislite o igrama:

1)Oblivion Mobile (java)
2)Stormhold (java)
3)Dawnstar (java)
4)Shadowkey (symbian)

Uspeo sam da nabavim sve ali sad baš nešto nemam vremena da se igram na mobilnom. Probao sam jedino Oblivion Mobile i ne mogu da verujem da je Bethesda stavila svoje ime ispred tog djubreta. Očajna grafika, gameplay još gori, glavni lik se zagalavljuje na čistinama, sve je nekako ubrzano, ili sam ja naleteo na lošu verziju. Ali prema screenshotovima sa TES sajta gde je promovišu, grafika je stvarno tako užasna.

Shadowkey će sačekati da nabavim symbian telefon jedino se još nadam da Stormhold i Dawnstar nešto vrede.

Vaši utisci?

donator99
6.5.2007, 13:33
Video sam TES-Travels reklamu jos dok sam instalirao Bloodmoon,ali nisam uspeo da ih nabavim nazalost.
Ali sta si ti ocekivao od RPG igre za mobilne telefone ko god da ju napravi?
Nijedna RPG igra za mobilne telefone nema nista poseban gameplay,a vecina iima jako ruznu grafiku kao npr. DOOM mobile.
Te igre su napravaljene kako bi se uzele pare na ime tj. kako bi se fanovi njihovih PC pandana navukli da ih kupe i za mobilne ocekujuci gameplay na nivou PC igara.

blueboyns
8.5.2007, 5:40
pa teško da je Oblivion Mobile rpg. To je običan hack&slash sa kvazi rpg elementima
(ali je TES igra, a nekima od nas je jedan od ciljeva u životu da obrnu sve što ima veze sa Tamirelom :) )


Nisam sigurno očekivao nešto spektakularno ali grafika i gameplay bar kao npr X men 3, ili Prince of Persia 2, 3 i 4, Darkest Fear:Nightmare ili Rainbow 6, Splinter Cell serijal...(kao što rekoh Oblivion Mobile nije rpg nego običan ideš i ubijaš sve na putu no brainer, pa može da se poredi sa pomenutim igrama)

Da ne spominjem 3d igre kao Tenchu Ayame's Tale 3D(jakoo dobra), ili Asphalt 3 3D:Street Rules(ovo ko može nek nabavi igra je loodilo 1MB, malo štuca na k750/w800 ali je igrivo sasvim i vrlo zarazno, više nego NFS Carbon), Real Boxing 3D (preteran boks)...

Ovaj Oblivion Mobile je baš katastrofa
Mada da im oprostim grafiku izvedba je katastrofa isto zato sumnjam da možda nisam naleteo na loš primerak igre namenjene nekom reterdiranom telefonu... pa rekoh da pitam jel neko još probao?

voodoo_
9.5.2007, 23:15
Jesam ja, i isto je užasno :)
A i ova dva, Stormhold i Dawnstar, su takođe katastrofa, ali hvala ti u svakom slučaju ;)

blueboyns
11.5.2007, 1:35
mhmm da i ja sam ih probao u medjuvremenu...
uzas!
ladno su potpuno identicne igre samo druga prica...
znaci obe su nalik na neki los matori dungeon crawling sa retardiranim izvodjenjem prilagodjeno telefonu...
mada kao imaju neki suvisli zaplet...