PDA

Prikaži potpunu verziju : Winfast PVR2- FULL SCREEN problem!! (stavio bih psovku u naslov teme, samo da smem)


polarnimeda
4.5.2007, 18:00
Uzasno me nervira ovaj PVR2! 2 GODINE resavam probleme sa njim! Cini mi se da je poslednji koji je ostao- fullscreen!! Onaj glupavi panel za upravljanje programom nece da se skloni kada rasirim sliku, i ne mogu da dobijem fullscreen!!! Tacnije- palim i gasim TV po 10 puta dok se glupi panel ne smiluje i posle jednog od tih 10+ ukljucivanja fullscreen mode-a nestane. naravno, kursor od misa ce nestati u jednoj od 20 situacija (pa ako slucajno zaboravim pre konacno uspelog sirenja slike da ga sklonim skroz u stranu- bode me u mozak).

<Rio_da>
4.5.2007, 18:47
Sa kojom tv karticom koristis to cudo? Ja izgleda imam stariji WinFast PVR i nemam problema radi savrseno... Ima li taj PVR2 neke extra opcije?

polarnimeda
4.5.2007, 19:38
Sa kojom tv karticom koristis to cudo? Ja izgleda imam stariji WinFast PVR i nemam problema radi savrseno... Ima li taj PVR2 neke extra opcije?
ma nije neka razlika... ja sam ga skidao jer sam imao problema sa zvukom. imam istu karticu kao i ti... inace pvr sada kao radi normalno, a onda ce verovatno opet da me zeza... cini mi si da mu je restart pomogao, ali da ce ga brzo posle toga nesto sto verovatno stalno koristim- istripovati (ako se sam ne istripuje).. sta bi moglo da bude- nemam pojma. smesan problem.

<Rio_da>
4.5.2007, 22:44
Moj ortak i ja imamo istu tv kartu onu WinFastXP nesto tako i koristili smo isti PVR, kod njega je zezalo nesto nije htelo da se upali, pa kad se upali nece da snima... itd dok ja nisam naisao ni na jedan problem kod mene, onda je skinuo naj noviju verziju(ali nije bila 2) i sad mu sve radi ok... veoma neobicno ali sta ces...

polarnimeda
5.5.2007, 3:12
Moj ortak i ja imamo istu tv kartu onu WinFastXP nesto tako i koristili smo isti PVR, kod njega je zezalo nesto nije htelo da se upali, pa kad se upali nece da snima... itd dok ja nisam naisao ni na jedan problem kod mene, onda je skinuo naj noviju verziju(ali nije bila 2) i sad mu sve radi ok... veoma neobicno ali sta ces...
Ma i kartica i program su kvalitetni, ali previse... SIROVI! Help fajl ti objasnjava sve ono sto ocima vidis (kao debilu), FAQ je za morone, a tehnicka podrska slabija od laickog misljenja na bilo kom forumu.
Ali tako je kako je... Nekome ce odmah sve raditi savrseno, a nekome ce posle dosta muke sve raditi savrseno! Koliko god je mrzeo- to je dobra kartica i mocan (samo nedovoljno ispeglan) prog!

GoranSTX
5.5.2007, 8:42
Evo jos jedan ponosan korisnik PVR2 softvera! Ha!
Koliko sam uspeo da vidim po netu i kojekakvim forumima ogroman broj ljudi se zali na softver. Hardver je i vise nego OK, ali softver...

@polarnimeda
i ja sam jedno vreme imao slican problem, nazalost, necu moci da ti pomognem jer ni sam ne znam kako je resen... Jednostavno je prestao... Jedino sto sam je uradio ti je skidanje novog wizarda za daljinski...

Mene trenutno jos zeza samo sleep mode... Ima li varijenta da se namesti i neka druga opcija osim Stand By?

Ah, muke po Leadtek-u...

polarnimeda
5.5.2007, 18:24
Evo jos jedan ponosan korisnik PVR2 softvera! Ha!
Koliko sam uspeo da vidim po netu i kojekakvim forumima ogroman broj ljudi se zali na softver. Hardver je i vise nego OK, ali softver...

@polarnimeda
i ja sam jedno vreme imao slican problem, nazalost, necu moci da ti pomognem jer ni sam ne znam kako je resen... Jednostavno je prestao... Jedino sto sam je uradio ti je skidanje novog wizarda za daljinski...

Mene trenutno jos zeza samo sleep mode... Ima li varijenta da se namesti i neka druga opcija osim Stand By?

Ah, muke po Leadtek-u...
Moj problem izgleda da definitivno zavisi od programa koji rade, ili nevidljivo stoje u pozadini... Recimo kada god koristim rapget, znam da od fullscreen-a u PVR2 (pa i PVR1) nema nista! A ne postoji druga opcija osim standbuy-a na sleep-u. Mozemo jedino da smaramo programere da nam ubace i "turn off comp" opciju :D
Ali program jeste mocan, ma koliko se nekada glupavo ponasao... Npr, opusteno snimas 2h programa maximalnog kvaliteta koji staju na 4GB! Isto tako sa .wmv opcijom trosis jako malo prostora, a slika na snimku nije tako losa (sa obzirom na to koliko malo zauzima)...
tipujem da ce PVR3 sve da resi- ne vidim nacin da ga ne ibace za godinu-dve. :D