PDA

Prikaži potpunu verziju : Paradise


Wolverine
29.12.2005, 13:06
:worshippy Benoit Sokal pravi Lost Paradise :worshippy
Sta znate o ovoj igri recite molim vas...........:icon_mrgr

Psychon@ut
29.12.2005, 14:07
To je prva avantura koju pravi Benoit Sokal i White Bird Production.Navodno izlazi
u februaru 2006.
http://www.justadventure.com/Press_Releases/Aug17_04LostParadise/Aug17_04LostParadise.shtm

Psychon@ut
29.12.2005, 14:12
Screenshots:
http://www.gameboomers.com/Pressreleases/LostParadise/lostparadise.htm
:worshippy :worshippy :worshippy

Ketchua
26.1.2006, 18:38
Kazu da ce uvesti akcione elemente...Nooo!!!
Vodis devojku i pantera...potrazi u nekom od sk-ova iz 2004....

Dimo
28.1.2006, 16:17
Screenshots:
http://www.gameboomers.com/Pressreleases/LostParadise/lostparadise.htm
:worshippy :worshippy :worshippy

Ako jos nesto saznas ili je nekako nabavis,iznesi utiske ovde :icon_cool

Psychon@ut
29.1.2006, 21:24
Jedva čekam da se pojavi-nema šta da se igra.Prošlo je dugo since Syberia1&2,moment of sillence i nibiru davno prešao,largo winch ..itd
Čini mi se da se ovaj žanr polako ali sigurno gasi:(

Shlaymara
30.1.2006, 12:45
...Čini mi se da se ovaj žanr polako ali sigurno gasi:(

Ne bih se slozio sa tobom, svakog meseca izadje bar 5 avantura koje, ako nista drugo, bar vredi porobati.
A kvalitetni naslovi izlete tu i tamo, mada da se avanture stancuju kao FPSovi onda bi imali bar 1 dobru mesecno.

Psychon@ut
30.1.2006, 19:41
Dobro:rolleyes: ,možda malo pretjerujem ,ali nije baš sve tako sjajno.I ne vjerujem da je budućnost tako sjajna ,još koja godina i konzole će da preuzmu tržište igara u svoje ruke.A ne mislim kako game izdavači vide klinca sa game padom u rukama da igra avanturu.Možda će neko reći da sam pesimista ali...treba biti realan:)

uf,odosmo u offtopic.:D

Shlaymara
31.1.2006, 19:59
Dobro:rolleyes: ,možda malo pretjerujem ,ali nije baš sve tako sjajno.I ne vjerujem da je budućnost tako sjajna ,još koja godina i konzole će da preuzmu tržište igara u svoje ruke.A ne mislim kako game izdavači vide klinca sa game padom u rukama da igra avanturu.Možda će neko reći da sam pesimista ali...treba biti realan:)

Slazem se za to u vezi konzola.ali koliko procentualno ljudi igra avanture toliko ih i izlazi.Mada ne verujem da ce prestati da ih prave.Ali kao sto kazes odosmo u OT...

Shlaymara
23.3.2006, 18:13
kako tanjug javlja, izlazi 21. aprila!!!

Psychon@ut
24.3.2006, 17:38
kako tanjug javlja, izlazi 21. aprila!!!
A rekli u februaru.:nov_mad2:
Nije to ništa čudno game dev. uglavnom odugovlače sa izlaskom igara,odnosno precijene svoje mogućnosti i najave igru ranije.

Nillaith
25.3.2006, 3:28
Dan posle Tomb Raider: LEGEND :P Eeee, bice veselo.

Inace, cekam Lost Paradise (sada nazvan samo "Paradise") od kada su ga najavili... nadam se da ce se cekanje isplatiti.

GaleOm
30.3.2006, 13:39
Na sajtu Just Adventure stoji 14. April kao dan izlaska
http://www.justadventure.com/SUR_Index.shtm
a tu je i teaser
http://www.justadventure.com/Upcoming_Releases/LostParadise/LostParadise.shtm

Shlaymara
5.5.2006, 20:19
I....jel igrao vec neko.utisci...
lokalni pirat jos nema, a kad ce ne zna se.

Dimo
5.5.2006, 20:36
Da li je uopste izasla,da nisu mozda odlozili izlazak igre na trziste? :confused:

goran.rs
5.5.2006, 20:52
Igra je izasla.Ali ne treba vam to "lost".Zove se bez toga.Ide na 3 cd-a

crossover
6.5.2006, 1:40
Izašla je definitivno. Jeste na 3 CD-a i zove se samo "Paradise". Ko je igrao Syberiu odmah će prepoznati Benoit Sokal fazon. Međutim, nekako mi se čini da su mogli malo poraditi na atmosferi i na priči. Mislim, prilično je nejasno. Kratak uvod, avion se ruši, i protagonist se pojavljuje u nekom haremu sa amnezijom. Doduše, nisam igrao preterano, tako da je moguće da kako igra odmiče i priča počinje da bude sve zanimljiva. Tojest, sad kad malo bolje razmislim, najverovatnije je to i slučaj. Enivej, ko voli avanture, preporuka za Paradise.

Shlaymara
7.5.2006, 7:59
Igra je izasla.Ali ne treba vam to "lost".Zove se bez toga.Ide na 3 cd-a

Znamo da ne treba lost, ali u vreme postavljanja topika radni naziv je bio Lost Paradise.

F@n@T!c_KV®
9.5.2006, 0:41
Izašla je definitivno. Jeste na 3 CD-a i zove se samo "Paradise". Ko je igrao Syberiu odmah će prepoznati Benoit Sokal fazon. Međutim, nekako mi se čini da su mogli malo poraditi na atmosferi i na priči. Mislim, prilično je nejasno. Kratak uvod, avion se ruši, i protagonist se pojavljuje u nekom haremu sa amnezijom. Doduše, nisam igrao preterano, tako da je moguće da kako igra odmiče i priča počinje da bude sve zanimljiva. Tojest, sad kad malo bolje razmislim, najverovatnije je to i slučaj. Enivej, ko voli avanture, preporuka za Paradise.

Znajuci Benoit Sokala i razradu price Syberie.... Sta ocekivati???
Syberia nije bas bila zanimljiva na samom startu, zar ne? i kakvu smo zavrsnicu dobili!!! BOOM I WOW!
"Iz vedra neba pa u rerba" ;D
Benoit RULEZ!

evanghelion
12.5.2006, 14:10
Upravo sam instalirao Paradise. Fenomenalno! Oni koji su odigrali Syberiu osetice se kao kod kuce. Meni se jako dopada, atmosfera je odlicna, zagonetke na nivou, jedino ne mozete menjati rezoluciju koja je 800x600, jako tuzno.

Nillaith
12.5.2006, 22:45
Instalirala i igrala - igra je predivna! Definitvno se oseca atmosfera Syberie, ali je opet sve mnogo drugacije... sta reci, Benoit Sokal je pravi majstor :D

Psychon@ut
12.5.2006, 22:54
Ja ću pričekati review prim.dr Slobodana Macedonića pa ću onda krenuti u potragu za igrom(non pirate,naravno:) )

room_309
13.5.2006, 19:28
Posle dugog iscekivanja mozda sam se malo i razocarao. Igra izgleda OK ali je za point-click avanturu postala previse zahtevna. Da se zahtevnost zanemari iako nije mala (512 rama), igru nazalost prate i bagovi.

Dimo
13.5.2006, 21:31
Kolika je minimalna hardverska zahtevnost?

room_309
13.5.2006, 22:14
-Minimum Configuration:

Windows 2000/XP Only
DirectX 9.0c - December version (included)
1.5 GHz Pentium 4, AMD Athlon, or equivalent
RAM : 512 MB
128MB DirectX 9.0c compatible graphics card
DirectX 9.0c compatible sound device
CD-ROM/DVD-ROM 16x or faster
2.5 GB hard drive space
Windows-compatible mouse required

Meni sa radeon 9250 i 256 rama pomalo secka. Ali mislim da ce biti vredno igranja.

Nillaith
13.5.2006, 23:19
Morala sam da *reinstaliram* directX zbog igre... divno =/ Jedini bug (do sada) je bilo to sto mi se leopard (leotard...) zaglavio iz prve, za vreme treninga :P

Bart Starr
14.5.2006, 13:18
Posle dugog iscekivanja mozda sam se malo i razocarao. Igra izgleda OK ali je za point-click avanturu postala previse zahtevna. Da se zahtevnost zanemari iako nije mala (512 rama), igru nazalost prate i bagovi.
Secam se vremena kad su avanture bile najzahtevnije igre na trzistu...
:)

nebojsa986
7.6.2006, 0:05
Veoma dobra igra,jednostavne i logicne zagonetke,jedina zamerka sto neki itemi imaju premali hotspot pa se tesko nalaze.

huligan
7.6.2006, 11:33
Veoma dobra igra,jednostavne i logicne zagonetke,jedina zamerka sto neki itemi imaju premali hotspot pa se tesko nalaze.:alealeee:

Moorhuhn
3.9.2006, 15:33
Moj problem. Na konfiguraciji:
AMD Sempron 2800+ S754 (oni prvi, ne 64bitni)
2x 512DDR
Asus nVidia 6200GE/TD (otključana na 8P)
HDD 80GB i td...
Igra ne da secka, nego seče.:n-cc2:
Da napomenem, Win XP SP1 je instaliran pre par dana. Tako da ne znam u čemu je problem. Ako ima nekih ideja...
Help please:n_klanja:
Pozdrav.:ciao:

VladarTame
3.9.2006, 15:43
da li neko moze da postavi neke sike iz igre cujem da je predobra ali da se uvjerim ako vam nije problem....:n_klanja: :n_klanja:

Dimo
3.9.2006, 16:26
Moj problem. Na konfiguraciji:
AMD Sempron 2800+ S754 (oni prvi, ne 64bitni)
2x 512DDR
Asus nVidia 6200GE/TD (otključana na 8P)
HDD 80GB i td...
Igra ne da secka, nego seče.:n-cc2:
Da napomenem, Win XP SP1 je instaliran pre par dana. Tako da ne znam u čemu je problem. Ako ima nekih ideja...
Help please:n_klanja:
Pozdrav.:ciao:
Resenje za takve probleme uvijek treba da potrazis u patchu,ako to ne upali,pokusaj sa drugim primjerkom CD-a.Do konfiguracije nije,jer je dovoljna za Lost Paradise.

Shlaymara
3.9.2006, 20:01
da li neko moze da postavi neke sike iz igre cujem da je predobra ali da se uvjerim ako vam nije problem....:n_klanja: :n_klanja:

Imas galeriju sa slikama na
http://www.paradise-game-us.com/

Moorhuhn
4.9.2006, 2:18
@Čak nije bio ni drugi primerak CD (DVD iso), već sam po treći put deinstalirao i instalirao i ...gle čuda radi.:n_klanja: Napominjem, nikakvi patchevi, Win XP SP2, driveri i ostala čuda. Jednostavno...proradila. Ko će ga znati šta je?:confused:
Gremlini?:confused:
Pozdrav.:ciao:

Nillaith
5.9.2006, 22:57
Verujem ti, i meni je tako (plus reinstaliranje direcX, mada je vec najnovija verzija bila instalirana). Igra ima vise bubetina nego svi Silent Hillovi zajedno. Nisam uspela da je zavrsim zato sto se - zaglavila i ni makac.

Moorhuhn
6.9.2006, 10:32
Znači, problemi su tek počeli :opanachke
Ma nema veze, imam ja živaca.:kreza:
Pozdrav.:ciao:

B@NE
6.1.2007, 12:33
Evo posle duzeg vremena da probudimo malo ovu temu. Da li je neko presao igru:)? Ja sam dakle zapeo skoro u samom pocetku, tacnije tamo u haremu, kada uzmem ono drvce otresem drvo, pa odem gore u laboratoriju i to sameljem i onda nema nijednog logicnog l=poteza po meni, isprobao sam vise kombinacija ali ne vredi, ispitao sam madam Suafi sve moguce ,ali mora da mi je nesto promaklo. Dakle veliki sma ljubitelj p&c avantura ,i nezelim da ova igra ode u zaborav i da odustanem da je igram.

B@NE
11.1.2007, 3:07
Da li neko cita ovo...aj neka se javi neki ljubitelj ove perfektne igre!

nebojsa986
11.1.2007, 3:35
E sad da je perfektna i nije bas ,ali je dosta zanimljva ,cek da vidis obrt na kraju..
EWo ti pa procitaj ovde : http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm

B@NE
11.1.2007, 11:59
E sad da je perfektna i nije bas ,ali je dosta zanimljva ,cek da vidis obrt na kraju..
EWo ti pa procitaj ovde : http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm
Vec napomenuh da ne volim da prolazim igru kroz walktroughove,ali dobro ,hvala ti u svakom slucaju.