PDA

Prikaži potpunu verziju : Memorija


Aleksandar Tobdzic
19.4.2007, 22:09
Posto ja imam 1GB Kingston DDR 400Mhz (1 plocica) uskoro bi hteo da uzmem jos 1GB iste ovakve memorije. Da li moze neko da mi kaze koliko bi mi igre bolje radile i da li uopste vredi uzeti jos 1GB na ovu masinu AMD 64 3000, PNY Verto 6800GT.

Dimo
19.4.2007, 22:43
2GB je investicija za buducnost,a vec neke danasnje igre traze toliko za maksimalno udobno igranje,tako da ne mozes da pogrijesis sa kupovinom jos jednog modula.Imas prilicno jak procesor i grafiku,tako da ces biti miran neko vrijeme,a igre ce da ti rade perfektno(osim odredjene na krajnjim max podesavanjima,gdje ce graficka karta da te koci).

Freško
19.4.2007, 23:31
Moj buraz je uzeo juče 1Gb i pridodao ga na postojećih 2X256 i mogu ti reći da se mašina preporodila ... Kada sam ono video mogu reći da sam se prijatno iznenadio i odlučio da i ja u ponedeljak uzmem još 1Gb rama... Tebi bi toplo preporučio da ako imaš love uopšte ne razmišlaš i da slobodno uzmeš taj ram... kao što Dimo reče to je ulaganje u budućnost , kako vreme prolazi aplikacije , igre ,OS...traže sve više i više rama tako da njega nikad dosta....kao što rekoh ako imaš love nemoj mnogo da nas pitaš već pravo u prvu prodavnicu i ....:)

:ciao:

Aleksandar Tobdzic
20.4.2007, 9:31
Hvala vam!