PDA

Prikaži potpunu verziju : MX 1000 problem


diab10
15.4.2007, 13:15
Kolega mi nudi mx1000 za 25evra, jer on je dobio mx610. Uzeo sam da ga isprobam, procitao na netu hvalospjevke, kako radi dobro na svim povrsinama, ovo, ono ...medjutim nisam se odusevio kad sam dosao kuci. prvo sam probao bez podloge na drvenom stolu - pointer drhtulji i zaostaje pri blagom pomijeranju, a pri sirokim "cimanjima" pointer cesto propadne u dno ekrana. Na platnenoj podlozi se slicno ponasa. Na moje cudjenje poceo je dosta bolje raditi na nekoj staroj stampanoj tvrdjoj "sjajnoj" podlozi, koju sam probao iz "ocaja". Sad nisam siguran da li i treba biti ovako osjetljiv na podloge, ili je to ipak model na "izdisaju"? Uzeti ga ili ne?

DrZoid
26.4.2007, 17:23
Ja imam mx 1000 vec godinu i nesto,fenomenalan mix wireleess,baterija traje extra,udoban .....ali sa ovim nesto nije u redu,jeste jeftino ali ne vredi ako ces da se mucis sa njim umesto da uzivas

PAIN
26.4.2007, 19:52
Sobzirom da novi kosta preko 3x vise rekao bih da je dobar deal.Ali posto vidim da ima nekih problema preskocio bih ga.Ako ti je drugar ti ga zamoli da ti kaze sta stvarno nije uredu s njim.Ne bih rekao da je do lasera vec zato sto je wireless pa konekcija izmedju "baze" i njega je slabija ili tako nesto.