PDA

Prikaži potpunu verziju : Juiced


Mr.Deeds
12.4.2007, 0:11
Jos jedna voznja u stilu NFS-a, mada za razliku od NFS-a ovde se vozi i danju i nocu.
Evo nasao sam jedan shot na internetu(od boljih)

glitch
12.4.2007, 1:36
Pre neku godinu sam igrao Juiced... Ako je to taj (a nista posebno, mada je bilo dobrih multiplayer "okrsaja").

<Rio_da>
12.4.2007, 10:50
Sta znam ne izgleda lose...

Renee
14.4.2007, 3:38
Najavljen je Juiced 2 za kraj godine...
Moraću da probam drugi deo, pošto ovaj nisam.

dzeks
21.10.2007, 18:28
E ovako!
Kupio sam Juiced 2 za PS2!Sony Playstation
Ja i moj brat smo presli sve do Lige 2,koju nikako ne mozemo preci!
Imamo skyline-a,sve prototip dijelovi,i jos 14 auta pored toga!
Ali ta zadnja trka zahtjeva sve prototip dijelove,a mi ih imamo sve od 7-me lige,pa do druge!Znaci cijeli nam e auto prototip,cak su i sarafi prototip:)!
Ali ne mozemo uci u tu zadnju trku,zasto moze li mo neko objasniiti!pls moze na pm i na MSN(vojin_prijedor@hotmail.com)

NoViCaAa
21.10.2007, 20:30
Ja sam igrao ovu igru pre 2 godine...Prenecu vam moje utiske...

Grafika je sasvim ok , neshto je loshija od NFS-a ali prihvatljivo.

Ima mnogo bolju prichu od NFS-a...Npr mozes da se kladish sa drugim vozachima ko ce da pobedi..Mozes se kladiti na sebe ili na nekoga drugog.Mozes da se trkash sa nekim vozachima za auto-ako pobedish dobijash,ako izgubish gubish auto :D Jedina mana po meni je shto nema mod voznje po gradu kao u NFS-u.

Sve u svemu odlichna voznja..Kupite je i necete se pokajati sigurno :ciao::aplauz::tapsh::alealeee:

WhenDarknessFalls
21.10.2007, 21:15
Igrao sam ja pre mesec dana juiced kec... Ono, sta znam, nije lose, al je zahtevnije npr od Undergrounda 2.
Jedino sto je bas za pohvalu, je feeling dok koristis nitro, mnogo bolje odradjeno nego u nfs. I ima dosta automobila...

zdravkelja
21.10.2007, 22:16
Ja sam je probao pre godinu dana, al sam brzo odustao, mnogo je seckalo, pa sam vratio.