PDA

Prikaži potpunu verziju : Logitech Z5500 sitnica!!!


banep
4.4.2007, 4:44
Imam mali problemcic sa pomenutim zvucnicima.Naime kad zaboravim slusalice ubodene u njih cuje se neko sustanje dok su komp i zvucnici iskljuceni.Nije to nista nepodnosljivo al nekad nervira kad je tisina u prostoriji pa moram da ustanem i iskljucim sluske.Jel ima neko slican problem ili mozda zna o cemu se radi?

AstraLogos
4.4.2007, 9:05
Imam mali problemcic sa pomenutim zvucnicima.Naime kad zaboravim slusalice ubodene u njih cuje se neko sustanje dok su komp i zvucnici iskljuceni.Nije to nista nepodnosljivo al nekad nervira kad je tisina u prostoriji pa moram da ustanem i iskljucim sluske.Jel ima neko slican problem ili mozda zna o cemu se radi?
Bane, nije u pitanju nikakav kvar. Jednostavno tvoje sluske rade na MAX pobudi - jacini pa se zbog toga i cuje shum. Da imas kao sto nemas potenciometre na sluskama stvar bi bila resena. ;)
Moj ti je predlog umesto sto ih stalno ukljucujes/iskljucujes (razglavi ces kontakte ) da ih lepo uvece spakujes u kutiju za cipele pa poklopac odozgo i nema shuma. :D
Naravno shalim se, ali takvo nekakvo resenje pronadji samo malo elegantnije. :)

banep
6.4.2007, 6:38
Hvala matori,http://www.sk.co.yu/forum/images/icons/icon7.gif u pravu si. Probao sam sluske sa potenciometrom i nema vise tog suma,imam i jedne i druge i nikad mi nije palo na pamet takvo nesto.