PDA

Prikaži potpunu verziju : Bus Driver


Templar
2.4.2007, 17:01
Dobra ideja, losa realizacija.

iako se igra svodi na davanje gasa (0-100 3min :D ), trosenje kocnica koje veoma slabo koce i davanje migavca, igra uopste nije losa.
upravljanje je katastrofa - za skretanje vam je potrebno dosta srece, semafori se pale i gase ko da je diskoteka a ne ulica, ipak voznja u razlicitim vremenskim uslovima i stizanje na vreme ima svoje drazi.
igra je teska samo 60 MB, a lako se nadje i... Probajte pa javite utiske.


http://www.busdrivergame.com/

mitrovskiigi
9.4.2007, 3:02
Probao sam igru i uopste nije losa za svojih 60MB. Ono sto je veoma interesantno je to sto skoro nikada ne mozes da stignes na vreme. Ako zakasnis sekundu na prvu stanicu, posle se pali crveno na semaforu pa na sledecoj kasnis 15. Znaci trazi brzu i idealnu voznju. Igru sam cak i obrnuo ali sam se malo razocarao sto na kraju ne dobijes bas nista.

dzonihsv
9.4.2007, 8:33
Evo bas sam juce krenuo da je igram.Uvek sam u minusu :) .Solidna igra za ubijanje vremena.
Pa igru je napravio SCS Software kome su sve igre ispod 300-400 mb.(18 wheels of steel,njihovo)
Ko nije probao neka proba,makar je donekle zabavna.
pozz

Gadoguz
9.4.2007, 9:57
Sada sam upravo skinuo igricu, svidja mi se, zanima me moze li se promijeniti
kamera?


Pozz:ciao:

Mr.Deeds
9.4.2007, 10:11
kako sam ja primetio to je demo

Gadoguz
9.4.2007, 10:11
kako sam ja primetio to je demo


Da jeste Demo

dzonihsv
9.4.2007, 10:53
Sada sam upravo skinuo igricu, svidja mi se, zanima me moze li se promijeniti
kamera?


Pozz:ciao:

Mislim da ne moze.

Gadoguz
9.4.2007, 10:58
Mislim da ne moze.


steta ja volim voziti sa kamerom unutar vozila:(

mitrovskiigi
9.4.2007, 11:13
kako sam ja primetio to je demo

Kako Demo? U igri imas oko 30 ruta koje treba da odvozis. Za demo se valjda stavljaju 1-2 voznje koliko samo da se napalis?

Gadoguz
9.4.2007, 11:27
Kako Demo? U igri imas oko 30 ruta koje treba da odvozis. Za demo se valjda stavljaju 1-2 voznje koliko samo da se napalis?



Pa igrica i jeste Demo imas samo 1 sat igranja na raspolaganju a ostalo
Plati:to_care:.

dzonihsv
9.4.2007, 20:49
Pa igrica i jeste Demo imas samo 1 sat igranja na raspolaganju a ostalo
Plati:to_care:.

Pa da plati, pa klati :kreza:

Mr.Deeds
10.4.2007, 9:30
evo nasao sam neki crack(ili sta je vec) i uploadovao
http://rapidshare.******
samo ga pokrenite i instalirajte

dzonihsv
10.4.2007, 10:41
evo nasao sam neki crack(ili sta je vec) i uploadovao
http://rapidshare.***********
samo ga pokrenite i instalirajte

E nebi trebalo da postavljas krekove i slicne stvari na forumu(moze preko pm-a).
Mene su nekoliko puta zezali oko toga.
Pozzz

mitrovskiigi
10.4.2007, 18:14
Pa da plati, pa klati :kreza:

Ja nisam platio ali sam ga odklatio do kraja. Kao sto neko vec rece full verzija se lako nalazi.

Templar
10.4.2007, 20:26
hehe ma igra je vrh, mozak na stand by i odradis jednu smenu :D
ne preporucujem duze igranje jer sem jedne misije (voznja zatvorenika uz policijsku pratnju) ostale su iste, samo su vremenski uslovi i "staze" drugacije

jedva cekam nastavak, kapiram da su prvo hteli da vide da li ima interesovanja medju igrackom populacijom za ovako nesto, pa da u nastavku uloze malo vise truda.

Hail to the bus driver, Bus driver! Bus driver! Hail to the bus driver, Bus driver man! :D

dzonihsv
10.4.2007, 20:40
hehe ma igra je vrh, mozak na stand by i odradis jednu smenu :D
ne preporucujem duze igranje jer sem jedne misije (voznja zatvorenika uz policijsku pratnju) ostale su iste, samo su vremenski uslovi i "staze" drugacije

jedva cekam nastavak, kapiram da su prvo hteli da vide da li ima interesovanja medju igrackom populacijom za ovako nesto, pa da u nastavku uloze malo vise truda.

Hail to the bus driver, Bus driver! Bus driver! Hail to the bus driver, Bus driver man! :D

Istina,mogao bi da padne jedan nastavak :)

polarnimeda
14.4.2007, 15:12
zanimljiva igra... malo da je vozakam uz muziku... ovo su izgleda pravili tvorci 18 wheels of steel-a :D

nighthawk
14.4.2007, 15:49
@polarnimeda
Da, SCS software


Kao sto neko rece dobra zamisao, losa realizacija. Prvo igra je neopravdano hardverski zahtevna, na 640x480 u 16 bitnim bojama ne mogu da dobijem vise od petnaestak fps, a kada je saobracaj gust ima svega 5-6 (dok recimo 18 wos pttm koji se tvorevina iste kuce radi sasvim lepo na 1024x768, 32 bit.

Druga velika zamerka - nemogucnost menjanja ugla kamere, tj. nepostojanje mogucnosti voznje iz kokpita.

Nepostojanje manuelnog menjaca takodje ubrajam u vece nedostatke, kao i sistem po kome se duzim drzanjem kocnice prebacuje u rikverc, meni je to jako nezgodno.

I jos jedna stvar koja je po meni lose odradjena je sistem bodovanja, tacnije oni bonus poeni koji se dobijaju za 1 milju odvezenu bez nesrece, valjda treba da se podrazumeva da ce vozac izvesti bez nesrece, treba davati kaznene poene ako ocuka nesto, ovako deluje malo uvredljivo.

Mr.Deeds
14.4.2007, 16:40
Kao sto neko rece dobra zamisao, losa realizacija. Prvo igra je neopravdano hardverski zahtevna, na 640x480 u 16 bitnim bojama ne mogu da dobijem vise od petnaestak fps, a kada je saobracaj gust ima svega 5-6 (dok recimo 18 wos pttm koji se tvorevina iste kuce radi sasvim lepo na 1024x768, 32 bit.

Nepostojanje manuelnog menjaca takodje ubrajam u vece nedostatke, kao i sistem po kome se duzim drzanjem kocnice prebacuje u rikverc, meni je to jako nezgodno.

Igras Bus Driver na 640*480*16 kakva je grafika bas da mi je znati.:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sto se tice kocenja ne treba duze da drzis jer dobijas negativne poene

Black Arrow
14.4.2007, 22:51
Bas mi se svidja igra.Kupio (:D) sam je celu i meni deluje ok.Bar da se malo ubije vreme...

Kao da sam u BG-u,oko mene samo autobusi i automobili :D

Salim se,igra ima jako lepu ideju (ko jos ne bi voleo da bude vozac GSP-a,makar virtuelno) ali je jako lose tehnicki odradjena.Mislim da je ovo bilo za zagrevanje,ali ako bude neki nastavak ili nesto ozbiljnije - ja cu prvi igrati...

Lala
18.4.2007, 19:00
Bas simpaticna igra :kreza:

Ghost
18.4.2007, 20:17
Симпатична и опуштена игра.

Nešac
20.4.2007, 21:37
Bas opustajuca igra,bacis par tura dnevno,i uzivas,ja sam je prekjuce zavrsio.

B@NE
20.4.2007, 21:42
Ja sam preuzeo demo sinoc i igra je totalno dobra, na istu foru kao kamioni, ljubitelj sam voznji. Par dana zanimacije predamnom!

zidan grobar
7.8.2007, 10:44
Ja sam demo igrao sinoć i mogu reći da mi se svidelo.Jedino me nervira to što se semafor menja tako brzo da ja skor uvek dobijem minus poene i to što ima samo sat vožnje u demo verziji.

BrutaLiS
7.8.2007, 15:40
kakva je grafika?

zidan grobar
7.8.2007, 16:00
kakva je grafika?
Grafika je dobra ali nije za padanje u nesvest.Tako da će moći da se igra i na slabijim konfiguracijama.

<Rio_da>
7.8.2007, 17:49
Kao sto neko rece dobra zamisao, losa realizacija. Prvo igra je neopravdano hardverski zahtevna, na 640x480 u 16 bitnim bojama ne mogu da dobijem vise od petnaestak fps, a kada je saobracaj gust ima svega 5-6 (dok recimo 18 wos pttm koji se tvorevina iste kuce radi sasvim lepo na 1024x768, 32 bit.

Druga velika zamerka - nemogucnost menjanja ugla kamere, tj. nepostojanje mogucnosti voznje iz kokpita.

Nepostojanje manuelnog menjaca takodje ubrajam u vece nedostatke, kao i sistem po kome se duzim drzanjem kocnice prebacuje u rikverc, meni je to jako nezgodno.

I jos jedna stvar koja je po meni lose odradjena je sistem bodovanja, tacnije oni bonus poeni koji se dobijaju za 1 milju odvezenu bez nesrece, valjda treba da se podrazumeva da ce vozac izvesti bez nesrece, treba davati kaznene poene ako ocuka nesto, ovako deluje malo uvredljivo.

Dobra igre... totalno se slazem sa nighthawk-om

1 Zahtevna
2 Nema menjanja kamere (kako da ocenim kad da skrenem?)
3 Glupi semafori