PDA

Prikaži potpunu verziju : program za deljenje video fajlova


Iwan88
1.4.2007, 14:03
Treba mi program za deljenje video fajlova na vise delova. Snimao sam plivanje na svetskom prvenstvu u Melburnu i sada zelim te velike fajlove (koji traju po 2-3 sata) da podelim na vise manjih tako da svaka trka bude jedan fajl, a i hocu da izbacim reklame. Da li je to uopste moguce? Ako jeste, molim vas da mi preporucite neki BESPLATAN program za to. Unapred hvala.

Dio37
1.4.2007, 14:40
Ovaj nije potpuno besplatan, ali je koristan. Moze da se koristi 60 dana.

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Editors/AVI-Splitter-MPEG-Splitter.shtml

Čika Kure
1.4.2007, 14:41
Ma ima dosta takvih programa samo ne znam da li ih ima besplatnih.
Jedan od manjih takvih programa(oko 1MB)je Easy Video Splitter.
E sad...

Gadoguz
1.4.2007, 15:11
http://www.download.com/Easy-Video-Splitter/3000-2194_4-10195306.html


Pozz.:ciao:

polarnimeda
2.4.2007, 4:45
easy video splitter je pun pogodak. bukvalno uzmes fajl i na slajderu zaustavis tacku gde hoces da pocinje klip koji ti treba, izaberes tacku gde hoces da se zavrsava... i za par sekundi. gotovo! :D Naravno, imas i opcije da ga delis vremenski i po velicini! To su jedine tri opcije, ali ti i ne trebaju druge....
Jedino sto se meni crashuje kada pokusavam da recnem wmv fajl.

Gadoguz
2.4.2007, 4:50
easy video splitter je pun pogodak. bukvalno uzmes fajl i na slajderu zaustavis tacku gde hoces da pocinje klip koji ti treba, izaberes tacku gde hoces da se zavrsava... i za par sekundi. gotovo! :D Naravno, imas i opcije da ga delis vremenski i po velicini! To su jedine tri opcije, ali ti i ne trebaju druge....
Jedino sto se meni crashuje kada pokusavam da recnem wmv fajl.



Program je odlican:tapsh:

:ciao:

glitch
2.4.2007, 4:50
He he, u ovakvim situacijama volim da preporucim VirtualDub i VirtualDubMod!
@polarnimeda:
kako umes da mi nadjes temu za post u ovo doba, taman kada se smorim od citanja...:tapsh:

Predrag Stankovic
2.4.2007, 11:27
Ok VirtualDub je stvarno dobar i ima puno mogucnosti, ali je namenjen malo iskusnijim korisnicima.

Iwan88
9.4.2007, 19:41
hvala za Easy Video Splitter. super je i veoma je lak za upotrebu. steta sto nije besplatan, ali za 7 dana sam uspeo da uradim ono za sta mi je bio potrebam