PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc!!


beky_boy
27.3.2007, 23:36
Ja sam ovde novi pa nemojte mi zamjerit ako sam temu stavio na pogresno mjesto...Problem je u tome.Sa ove ovde slike, treba da Preko ovoga HOME napisem POCETNA a da font ostane isti.Pokusavao sam u Paint ali nije to to.Treba mi za skolu neki sajt pa moram to malo da prepravim problem je u otme sto teks nije poseban nego se nalazi na slici.Pa ako ima resenje molio bih da mi pomogne.
Unapred hvala





6985

Nicolas
28.3.2007, 0:30
Auu brale, prva poruka i jos ovakvo pitanje.

Prvo, u paintu je izvodljivo to ali samo teorijski a drugo: uzmi ti lepo neki photoshop pa provali koji je font najslicniji tom, e kada to provalis onda lepo odaberes istu boju kao tu koja okruzuje home (pomocu pic color) i popunis celu povrsinu istom bojom, zatim lepo (posto si zapamtio parametre za boju slova) uneses zeljeni tekst, zeljene boje i velicine, malo pozicioniras i sacuvas recimo u gif formatu, kopiras sliku zatim gde je potrebno itd.

Ajde pokusaj ovo i uspeces 99,4% a ako ne javi se za jos saveta.

Shlaymara
28.3.2007, 0:39
Koliko vidim u pitanju je font Arial Black(doduse malo spljosten), ili nesto na tu temu.

Renee
28.3.2007, 15:33
Evo ti

http://img63.imageshack.us/img63/63/conformb1ks8.gif

Highlander
28.3.2007, 17:16
Koliko vidim u pitanju je font Arial Black(doduse malo spljosten), ili nesto na tu temu.

Mislim da si u pravu...:)

Renee
28.3.2007, 17:40
Jeste Arial Black, u pravu ste.