PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomagaj Te Ko Boga Vas Molim :p


Atena Palada
24.3.2007, 20:06
imam jedan mali proble, pre neki dan sva happy odem i kupim dungeons & dragons, pitam prodavacha dal se platja, a on kazhe NE!
E sad kretje moja notjna mora kad sam doshla instalirala igru... i on mi na kraju kazhe chime tju da platjam:eek:.
Poshto sam ne zaposleno lice, ne mogu preko banke, zanima me gde mogu u bgu da nadjem game time card.

holodoc
24.3.2007, 20:12
Predlozi i sugestije mogu ovde a konkretni nazivi firmi isključivo putem privatnih poruka.

dodgeme
24.3.2007, 21:03
ja bih otisao nazad i trazio pare, posto je reko da se neplaca a slagao te je. [tako dobijes i acc i pare :P] jedino sto moras da placas kasnije

Atena Palada
24.3.2007, 21:27
ja bih otisao nazad i trazio pare, posto je reko da se neplaca a slagao te je. [tako dobijes i acc i pare :P] jedino sto moras da placas kasnije
hm sorry ali ja sam malo vishe paglu pa te molim za struchnije objashnjenje :icon_scra

Nicolas
24.3.2007, 21:30
Koliko ja znam da bi se igralo to se mora platiti.
Osim ako nisi neka Acid Burn u sta sumnjam.

Atena Palada
24.3.2007, 21:47
ja nisam bila 100% sigurna dal se platjalo ili ne :boodala:. Jbi ga.
argh vishe ne kupujem MMORPG:D

marxo
24.3.2007, 21:52
ja nisam bila 100% sigurna dal se platjalo ili ne :boodala:. Jbi ga.
argh vishe ne kupujem MMORPG:D

You shouldn't do that anymore :D. Anyway...

1. Prvi step koji ti je da uradis je da odes kod prodavca i da se s njim objasnis :D jel... kako se to obicno radi. Ako im zapretis inspekcijom veruj mi dace ti account ili taj card koji ti treba ili ce ti vratiti pare (veruj mi imam private posao).

2. Drugi step je da zoves inspekciju... :D

Atena Palada
24.3.2007, 21:56
hehhehehehe hvala, ali tek od ponedeljka mogu neshto da uradim jer naravno ne rade nedeljom.
nishta sa tjem je spakujem, da je gledam i PLACHEM:n-hang:

marxo
24.3.2007, 22:00
To ce imati manji efekat nego da je gledas otpakovanu ili nedaj boze u kompjuteru :D Zdravlje zdravlje pa sve ostalo :D Veruj mi to za inspekciju ce upaliti jer bolje da ti da account nego da im uleti inspekcija - jednostavno je jeftinije :D

Atena Palada
24.3.2007, 22:04
btw ja sam vetj otvorila account i upisala kljuch koji je bio unutar omota, ali kao shto rekoh vetj na pochetku trazhi PARE!!! LOL