PDA

Prikaži potpunu verziju : Ne stampa plavu boju HP 3550


Ivana Mijatovic
24.3.2007, 14:40
Imam jedan problem :icon_scra
Nece da mi stampa plavu boju...10-ak puta sam isla na clean, 2-3x pokusala da stampam u WORD...ali nikako da mi isptampa plavu... dopunila sam ketridz, i nije zapekao..sta moze da bude:eek:
Sta da radim:confused: :n-cc2:

Hvala:ciao:

oluja
24.3.2007, 15:00
Imam jedan problem :icon_scra
Nece da mi stampa plavu boju...10-ak puta sam isla na clean, 2-3x pokusala da stampam u WORD...ali nikako da mi isptampa plavu... dopunila sam ketridz, i nije zapekao..sta moze da bude:eek:
Sta da radim:confused: :n-cc2:

Hvala:ciao:

Mozda se stvorio vazdusni "dzep" prilikom punjenja... Kako si proverila da nije zapekao?

dziggy
24.3.2007, 16:50
mozda ti pomogne ultrazvucna "kada",jednostavno ti se zacepila dizna zbog lose boje koja je mesana ko zna sa cim,tako da ostanu sitne cestice... idi tamo gde si kupila boju,moraju imati "kadu" i sta ti bog da.
probaj i ovo,stavi kertridz u vlazan peskir i nek prenoci mozda popusti.
i nikad ne uzimaj jeftinu boju!

glitch
24.3.2007, 18:02
Imamo isti stampac; meni je (ako je u "zapekao") pomogla kljucala voda (potopio sam vrh ketridza i drzao par minuta pa je "upalilo")...

Ivana Mijatovic
24.3.2007, 19:40
Ja sam kupila boju, tj. ja sam punila:cool:

Kada sam danas ponovo napunila plavu...izlazila mi je boja dole... kada obrisem sa maramicom, lepo mi se ocrtavaju i plava i crvena i zuta...
Kada sam u word istampala kao plavi kvadrat, krenuo je sa plavom, ali posle nastavio sa crvenom odnosno ljubicasto-roze....:confused:

Ne znam sta da radim... par puta mi se ovo desavalo, ali uvek proradi... sad samo trosim boji na CLEAN... nece ni crtu da pokaze:( ....
Kad da ne ucitava na ketridzu plavu:confused:

Ne znam:icon_scra

Nilica
21.2.2009, 18:17
Da li si u medjuvremenu resila ovsj problem, ako ga se jos uvek secas???:o

Imam identican problem posle dve godine :D