PDA

Prikaži potpunu verziju : Al vs4121 protivu AL vs3251


Astfgl
24.3.2007, 11:02
Nakon što sam prethodnih nedelju dana proveo pregledavajući forum ne bi li video da li je nešto slično bilo, rešio sam da postavim opvu temu. O 4121 sam dosta toga pročitao, međutim o 3251 (http://www.pccentar.com/modules.php?name=La_boutique&file=description&ident=ZVU0182&adtag=promo&m=Katalog) gotovo ništa nisam našao. Naravno da ću pri kupovini preslušati oba modela, ali veoma me interesuju vaša iskustva.
Sedeći sistem neću moći da si priuštim narednih nekoliko godina, tako da je vemoma bitno bitno da sad napravim pravi izbor.

Planirao sam i da pohvalim kvalitet ovog foruma, ali mislim da ste se toga već naslušali, tako da to neću da uradim. :D

Za moj prvi post tolko.

Mr. Garrison
24.3.2007, 15:46
ja imam 4121 i solidnog su kvaliteta ali nije nesto zbog cega bi pao na ****. mada verujem da je zvuk kvalitetniji od 3251, ali njih ipak nisam cuo. i gde nadje da poredis 2.1 i 5.1 sisteme?

Astfgl
27.3.2007, 15:49
Hvala na odgovoru mr. Garrison.

Odjednom su iz pozadine u igru uleteli fx 4021, tako da će najverovatno oni da budu. Imali neko iskustva sa njima. Po onome što sam uspeo da vidim deluju sasvim dobro.