PDA

Prikaži potpunu verziju : ArchLord BESPLATAN!


genius
22.3.2007, 19:16
Archlord je od skoro postao besplatan za igru. Doduse jos uvek mora da se pazari sama igra da bi mogao da se koristi ali vise nema pretplate (kao GuildWars), a nije ni mnogo skupa (oko 2.000 dinara).

Ko nije probao igru moze da skine 7-day trial sa

http://www.fileplanet.com/promotions/archlordevents/

gde takodje dobija i serijski broj...

Postoji opcija da se igra kupi direktno preko Codemasters sajta (17.99 funti) tako da ne bi trebalo da bude problema i oko nabavljanja pune verzije.

Poslacu vise informacija o samoj igri kada stignem da je procackam, a bilo bi lepo ako je neko igrao da napise svoje utiske...

Inace sajt ArchLorda je http://www.archlordgame.com/

6am3 Fana71c
22.3.2007, 21:10
Kasno su se setili... GW + Sve expanzije za njega iovako vec ownuje nad svim drugim igrama bez mesecne pretplate, a WoW ownuje igre sa pretplatom, tako da tu za Archlord nema mesta pod suncem :dzavo:

genius
23.3.2007, 10:45
Jeste, u pravu si :D

Evo upravo sam je probao, uradio dva-tri questa i BAM - deinstalacija. Igra bi bila super da je 100% besplatna ali ovako - nista.

Doduse lici pomalo na Lineage II i grafika nije toliko losa, ali ne verujem da ce da zavlada neka veca pomama za njom.

Ali, ko voli da se krece tako sto klikce po mapi i voli koreanski mmorpg, neka proba, mozda mu se i svidi.

Idem sad da cackam Lord of the Rings ONLINE. Nadam se da ce bar on da bde dobar posto me je WoW pomalo smorio......

Inuyasha
23.9.2007, 22:17
Upravo je postao skroz naskroz besplatan, imate da skinete ceo klijent na vishe sajtova, nazalost sada trenutno je sever down, ali radi 100%, ja sam juce sebi kreirao nalog, i bash sada instalirao sve...pih kake sam srece da im je bash sada puko server. Ocu da probam igru, izgleda zanimljivo :)

donator99
23.9.2007, 22:35
Skroz besplatan kao npr. 9Dragons ili SilkRoad?
Lepo je FameFanatik rekao da GW vldada medju igrama bez pretplate, a WoW igrama sa pretplatom...Codemasters je nazalost to malo prekasno shvatio...

Inuyasha
24.9.2007, 10:26
Da skroz je besplatan, juce sam igrao, i igra je sasfim ok, nije farm, neshto kao wow...
http://www.gamershell.com/download_20584.shtml <---- Download klijenta 1.4 giga, no ressume supported...na zalost.
http://www.archlordgame.com/ <----- Oficijalni sat, ovde napravite nalog i sl...

Vladamenko
24.9.2007, 13:04
Link (http://syd5.ausgamers.com/downloads/1190631757/Archlord_Installer.exe) za download sa koga je moguc ressume.

Iron Maiden
24.9.2007, 16:28
Dajte utiske!!! Ja sad igram Cabal online, i pocinje da me polako smara

Inuyasha
24.9.2007, 19:29
Archlord ti je neshto najbolje shto imash za free...to cu ti onda reci, savrsen je balans questova, ima puno "faca" i stylova "kose", prilicno zanimljiv gameplay, puno itema, velika mapa i sl...ono extra je. Skini pa cesh videti, a ako hocesh detaljniji opis, googlaj ;)

BTW @Vladamenko Link je otego' papak...

Francesko
24.9.2007, 23:42
Probajte na ovom linku...
Mislim da moze da se nastavlja, a i mnooooogo je bolja brzina od ovog vec dataog, i da, probajte d-load preko d-load managera...

http://gamedaily.newaol.com/pub/Archlord_Installer.zip

Francesko
25.9.2007, 15:56
Ljudi, skinuao sam igricu i instalirao sa gore pomenutog linka i sve radi kao podmazano...
Ali imam jedan problem... Posle startovanja igre, trazi mi se neki patch... Problem je u tome sto ga ja nemam, a takodje ni ne mogu da nadjem link na kojem ga ima, tj. oni kazu da u start prozoru ga mogu naci, ali ja to ne vidim...
Tako da ako mozete da mi kazete gde mogu da skinem:

Episode II - Season of Siege Patch

Inuyasha
25.9.2007, 23:19
LoL, ja sam skinuo taj klijent sa Gamershell (link koji sam postavio) i nemam nikakvih problema...garant je onaj tvoj download link ka sesason I...skini sa gamershell, idi na United Kingdom server i sve ide fino i pri najvecim brzinama ;)

Francesko
26.9.2007, 0:08
:boodala::boodala::boodala:

AHHHHH zar o5 moram da d-loadujem celu igru...
Zar nema neka alternativa???:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

Inuyasha
26.9.2007, 9:57
PM sent, ebiga, shta da ti kazem, google ili download :(

DragonMage
26.9.2007, 10:18
Ima li neki klan iz Srbije?
I kako postati clan?

Doduse, ja sam tek poceo da igram... Ali mozda nesto kasnije.

Mislim, kome treba mage sestog nivoa:o

Inuyasha
26.9.2007, 10:22
^^ ja nisam puno igrao, tako da neznam. Koji si server?

DragonMage
26.9.2007, 11:01
ne secam se, a trenutno nisam kraj svog racunara.
Imam Factions.
Tu su valjda oni distrikti??

genius
26.9.2007, 11:02
Jel ti pricas o Guild Wars ????

Inuyasha
26.9.2007, 11:12
Looks like it :to_care:

DragonMage
26.9.2007, 11:15
:boodala::D:rofl::opanachke:icon_scra:confused: ..........

Na drugom forumu sam gledao za Guild Wars, pa sam se malo zbunj, zbunj!:D

Mislio sam na ArchLord.

Mislim da je onaj prvi server, ne secam se kako se zove. Mislim da je na G...

Inuyasha
26.9.2007, 11:28
Tamo i ja igram ^^ Human Warrior, mda najverovatnije cu igrati sa Elf rangerom...koji ti je nick u igri?

DragonMage
26.9.2007, 11:35
Bracaja.
Human Mage.
Zenski avatar.

Inuyasha
26.9.2007, 11:42
KK uci cu sada u igru ^^, inace moj nick knighta je Elish, a drugi char sa kojim cu 80% igrati ubuduce je Ilumina :)

DragonMage
26.9.2007, 11:55
Super!

Kontaktiracu te ako te vidim.
S tim, sto ja mogu da igram samo posle 6 popodne i vikendom jer radim.:mad:

Inuyasha
26.9.2007, 12:05
oki, ja mogu tek od 8-9-11 uvece i ujutru (ponekad) od 9-11...inace ne mogu da te addujem ako niji online...peh...nishta, "ulovicu" te jednom :D

DragonMage
26.9.2007, 12:16
OK!

Bicu veceras, gotovo sigurno.
Ima li jos nasih? Neki klan...

I kad si vec tu,da te pitam...
ne znam koliko si iskusan, ali da li postoji nesto kao merchant u Knight online za trgovinu itemima. Ono, postavis store i cekas da neko nesto kupi. Ili moram da kliknem na lika i kao: E osh kupish?:a_whistli To bas mrzim.

Sale013
26.9.2007, 12:57
ArchLord je već neko vreme besplatan.. Atena Palada ga igra već neko vreme a ja sam počeo od juče. Ona igra u srpskom guildu.. Šta znam, zamolicu je da dođe da nas ovde malo uputi u igru :D
Trenutno sam lvl11, i prvi utisci su.. Ok igra, ali ne bih ni lud kupio tako nešto a kamoli plaćao mesečno.. Ovako kad je besplatan, vredi ga odigrati. Ali još uvek nisam skupio sve utiske jer sam nov, pa ću se javiti kroz koji dan.

DragonMage
26.9.2007, 13:03
Heh!!!:D
Pa, i ja sam poceo da igram tek sinoc.
Meni se svidja, ali sam imao neki bug problem sa zvukom, tako da sam se propisno iznervirao:mad:

I onda me brat skinuo sa racunara!!!:boxing:

Atena Palada
26.9.2007, 18:27
konachno uchita stanicu. Elem igram Arch maltene od kad jsu objavili da je kompletna igra free (i da se cela mozhe skinuti, bla, bla). Nashla sam, tj ortak je nashto, srpski guild ima nas trenutno 15. Ime guilda je SerbianArmy, a osoba koju treba da kontaktirate (ako otjete u serbian guild) je Rados.
Shto se tiche utisaka igra je mnogo dobra 1ino shto me nervira su smarachki questovi, lagovi i bagovi.
Btw trenutno sam lvl 32, ele ranger :p

Francesko
27.9.2007, 15:29
OMG!!!:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

Iako sam skinuo sa drugog linka kao sto mi je jedan user preporucio, opet dobijam istu stvar... NEMOGUCNOST POKRETANJA IGRE

Ova dva ss mi izbaci...

12272

Ljudi pomagajte!!!:boodala:

Edit: naravno na ova dva dugmeta ne moze da se klikne: Setup, Start game

DragonMage
28.9.2007, 8:31
I meni se to desilo nakon instaliranja igre.
Ali, posle nekog vremena sve je proradilo kako treba. Do juce, kada sam opet poceo da dobjam neke pop upove i nisam mogao da udjem u igru. :confused:
Izgleda da je i za ovu igru potrebno beskrajno strpljenje

Tako ti je to sa besplatnim igrama:rolleyes:

P.S. Mozda ima veze sa redovnim odrzavanjima servera.

Nebojsa111
28.9.2007, 9:46
Napravio sam acc i sad imam ali ne mogu da prodjem Create Subscription
trazi mi registration key: sta da ukucam?

Sale013
28.9.2007, 9:56
Idi na http://www.archlordgame.com/freetoplay.php
Tu mozes napraviti registration key.

Nebojsa111
28.9.2007, 10:06
Jos mi samo recite na kom ste serveru(mislim na srpski gild) da mozemo da se sretnemo kad malo ojacam, i dali ste dobra ili losa strana :)

Atena Palada
28.9.2007, 11:22
Jos mi samo recite na kom ste serveru(mislim na srpski gild) da mozemo da se sretnemo kad malo ojacam, i dali ste dobra ili losa strana :)
Onaj na G (bem li ga kako se zove), btw otvorili su now server. A shto se tiche lvlovanja mozhesh u guild i sa malim lvlom (imali smo lika koji je bio lvl 6 lol)

Nebojsa111
28.9.2007, 11:29
Ma znam da mogu u gild nego ne bi da se odma uvaljujem :D
Koja ste rasa?

Sharpshooter
28.9.2007, 12:25
Ovaj ArchLord mi sve smrdi na jos jednu kopiju Lineagea , sam u pravu ? I jer igra zahteva puno grind-ovanja ? Trenutno igram cabal , mada me vec smorilo tepanje mobova te bih da uzmem nesto drugo za promenu :D .

DragonMage
28.9.2007, 13:26
Ma znam da mogu u gild nego ne bi da se odma uvaljujem :D
Koja ste rasa?

Ja sam Human mage. Zenski avatar. Nick je Bracaja1.
Pa ako se sretnemo...;)
:rofl::rofl::rofl:

Atena Palada
28.9.2007, 18:36
Imam 2 chara, elf ranger i elf elementalistu:p

Sale013
29.9.2007, 18:18
Prostudirao sam malo igru par dana i mogu da vam kažem sledeće.
Pri izboru lika imate izbor izmedju 3 rase. Ljude, orkove i elfove. Ja sam odabrao ljude, tačnije wariora jer je mage, koga sam želeo, bio dosupan samo kao ženski lik (glupost je nemogućnost izbora pola lika). Ok krenem ja da igram i prošlo je malo vremena dok se nisam privikao sa Guild Wars sistema igre na ovaj nov. Igra ume da puca kada krenete priču sa nekim NPC-om oko questa ili čega već i serveri su ponekad nedostupni i ne možete se konektovati. Lag u igri postoji u određenoj količini i teško je kretati se uz pomoć W,A,S,D i miša ali nije strašno dok koristite samo miš za kretanje. Pathfinding je ekstremno loš. Ako kliknete na neko mesto da vam ode lik, i između vas se nalazi bilo kakva prepreka, on će stati na prepreci. Ne postoji mogućnost(ili je ja nisam našao) da se automatski selektuje najbliži neprijatelj već morate kliknuti na njega, što ponekad može da vas košta ako ga slučajno promašite. Imena NPC-ova su jako teška za čitanja i utapaju se u okolinu, a i grafika je takva da i figuru NPC-a u gradu ponekad teže vidite.. U igri možete napasti bilo kog igrača ne tražeći pristanak na duel (likovi ispod lvl 6 se ne mogu napasti), to može biti i dobro i loše, po meni to nije tako loše jer otvara novu dimenziju u igri (naravno o ovome ima mnogo toga da se priča). Questovi su po meni loše odrađeni i za levelovanje se jednostavno grinduje.. Ubijate iznova i iznova monstrume na jednom mestu dok ne poludite (jer od questova nema leba). U igri možete naučiti skilove za kuvanje i pravljenje napitaka od stvari koje skupite sa monstruma(oderete im kožu, meso..itd) i ti napici i jela služe za privremeno pojačavanje sposobnosti (ili npr napitak koji vas pretvori u jelena pa možete brže da trčite). Postoji poprilična kompleksnost u igri i definitivno će vam ili biti potrebno dugo vremena da uđete u štos za sve, ili ćete naći nekog voljnog da podeli znanje sa vama (ovo drugo teško da ćete naći). Ja sam dogurao do lvl 20 i dosadilo mi da ubijam čudovište samo da bih se levelovao. Ne vidim nikakav cilj u igri (osim da postanete ArchLord za kog nisam siguran šta predstavlja), i jednostavno ne postoji nikakva priča(ako postoji onda ona nije dobro osmišljena i jednostavno "nametnuta" igraču od samog početka). Kao što sam rekao, igra je obimna i ne usuđujem se da joj sudim u celosti, već vam samo govorim dosadašnja iskustva.
Ako mi padne još nešto na pamet javiću se.

Atena Palada
29.9.2007, 19:32
postoji selektovanje najblizheg neprijatelja, koristish TAB, ali je jadno shto nije ko u guildu SPACE i attack nego morash ruchno da odradish double klick ili odma da mu roknesh neki skill :n-cc2:

Francesko
29.9.2007, 21:30
I ja igram, proradeo je nekako... Igram na ovom najnovijem serveru, i trenutno sam 15 lvl, to sam sakupio jucerasnjim i danasnjim igranjem...
Igra ima svojih prednosti i mana, ali je ovako ok!

DragonMage
1.10.2007, 14:25
I ja igram, proradeo je nekako... Igram na ovom najnovijem serveru, i trenutno sam 15 lvl, to sam sakupio jucerasnjim i danasnjim igranjem...
Igra ima svojih prednosti i mana, ali je ovako ok!

Kad pre covece:confused::eek:
Ja igram nedelju dana i tek sam 10. nivo:mad:

Francesko
1.10.2007, 15:15
Hehe, pa verovatno zato sto sam imao zelju da iscamim zesce... Grindovao sam dosta i radio questove uporedno sa tim, tako da sam ga nekako sakupio... Mada sada preko nedelje ako cu da odigram kao sto sam igrao za jedan dan weekenda... :Freddy:
Edit: Na Evangardi serveru ima Srpski gild... Ima nas grupica tamo... Ime mu je SerbianClan, tako da ako widite nekog sa takvim gildom wispujte ga, ili mozete i mene :P

Atena Palada
2.10.2007, 9:32
hahahha bilo kuda srbi svuda, kladim se da i na onom 3tjem serveru ima neki serbian clan:alealeee:

Francesko
2.10.2007, 16:19
Lol pa Evangrarda i jeste 3-ci server!!!!

Atena Palada
3.10.2007, 12:08
Lol pa Evangrarda i jeste 3-ci server!!!!
a joj bukvalisto, znam da jeste, rekla sam 3tji, jer su 2 nabrojana :p

anarchy
8.10.2007, 21:29
I ja igram, proradeo je nekako...


Kako je proradelo?
Imam potpuno isti problem kao i ti i polako mi kida zivce:mad:.
On bi trebao da ima neki auto patch, ali nista od toga.
Pomagaj!!!

cvrcakko
11.10.2007, 18:19
Uh i ja bi pokusao da s Archlordom. Ali ne znam da li mi kompjuter ima potrebnu konfiguraciju. Neću da skidam jedan ipo gb da bi mi kočila stvarno!
Imam Athlon 2GHz, 512 RAM, Radeon 9200 i kablovski net 512/64.
Sto mislite?:confused:

Atena Palada
12.10.2007, 12:53
Uh i ja bi pokusao da s Archlordom. Ali ne znam da li mi kompjuter ima potrebnu konfiguraciju. Neću da skidam jedan ipo gb da bi mi kočila stvarno!
Imam Athlon 2GHz, 512 RAM, Radeon 9200 i kablovski net 512/64.
Sto mislite?:confused:
skini pa pokushaj. koliko sam ja skapirala malo suu popravili igru i ne laguj wishe toliko extremno da ti dodje da izbacish komp kroz prozor, a shto se tiche bagova, hmmmmmm o tome netju ni da prcham:mad:

anarchy
12.10.2007, 13:36
Uh i ja bi pokusao da s Archlordom. Ali ne znam da li mi kompjuter ima potrebnu konfiguraciju. Neću da skidam jedan ipo gb da bi mi kočila stvarno!
Imam Athlon 2GHz, 512 RAM, Radeon 9200 i kablovski net 512/64.
Sto mislite?:confused:


Minimum Specification:
---------------------------------------------

Minimum Specifications
Pentium/Athlon @ 800 MHz • 256MB RAM • Windows 2000/XP • 4.5GB Hard Disk Space • 2x DVD
ROM Drive • DirectX 9.0c • Broadband Internet Connection 512kbps or higher • DirectX compatible sound card • Supported Direct3D Compatible Video Card • Minimum Video Cards: Ati 8500 or Geforce 3 or above. (Not MX)

---------------------------------------------
Recommended Specification:
---------------------------------------------

Recommended Specification
Pentium/Athlon @ 2.0ghz or higher • 512MB RAM • Windows XP • 4.5 GB Hard Disk Space
• 2x DVD ROM Drive • DirectX 9.0c • Broadband Internet Connection 512kbps or higher
• DirectX compatible sound card
• Recommended Video Cards: GeForce FX5200 or Radeon 9600 SE Series or higher Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc. Laptops).

--------------------------------------------

To kaze read me pa ti vidi.
Ja i dalje ne uspevam da krenem.

Irondacha
27.10.2007, 23:36
Krenuo sam da igram i dosta sam napredovao,i iako se na poceku ne vidi igra je zaista sjajna.Uclanio sam se u ExyuLegion gildu i ako neko hoce da se pridruzi ili mu treba neka pomoc neka me wispa.Nick mi je Ironsoul

N_i_k_o_l_a
26.11.2007, 11:24
zanimljiva igra, igram je na serveru Gaiahon, da li neko odavde igra na istom serveru?

NikolaBabic
22.2.2008, 20:07
e sluchajno sam wideo da je rech o archlord pa da zatrazhim pomoc :)
skinuo sam igru i instalirao i patchovo.. i imam problem kad se konektujem ispishe mi poruku
error cannot contact login server
obratio sam se adminima na oficijalnom sajtu i oni su mi rekli da je to samo zato shto nisam iz amerike pa sam odustao od igre.. ako mozhete pomozte pls :o

Frisky_Dingo
11.4.2008, 19:51
e sluchajno sam wideo da je rech o archlord pa da zatrazhim pomoc :)
skinuo sam igru i instalirao i patchovo.. i imam problem kad se konektujem ispishe mi poruku
error cannot contact login server
obratio sam se adminima na oficijalnom sajtu i oni su mi rekli da je to samo zato shto nisam iz amerike pa sam odustao od igre.. ako mozhete pomozte pls :o

Mozesh igrati samo moras rucno naci i pokrenuti alefclient.exe i strpi se dok patchuje igru (meni je trebalo oko 2 sata)..e da inace GM rade daily restert servera od 14h ..to traje jedno 20 min ..tako da u tom vremenu ne mozesh da se konektujesh
e da inace ako citas ovo POZZZZZZZZZZZZZZZZ GAGOOOOOOOOOOOOOOOOOO :)

Maksimus
8.8.2008, 14:02
Pozdrav drugari,

Ja već dugo igram Archlord međutim neznam da li je moguce kupiti chantra kredite preko provajdera u Beogradu. I ne znam gde zapravo da tražim jer na internetu nisam našao gotovo ništa o tome. Poznato mi je da se može kupiti bez problema preko racuna u banci, međutim ja to nemam i kupio bi za keš.

Ako neko zna mesto gde se moze kupiti šifra za chatra kredite u Beogradu molim ga da mi odgovori :)

Hvala

goodlikesweeper
27.8.2008, 21:21
Ovo bi bila fina igra da se isprave neki idiotski propusti.A ovako,nit smrdi nit mirise!U isto vreme neke stvari mi ne daju da prestanem da igram a neke me prosto teraju da je uninstaliram,i to momentalno!hahaha skroz cudna situacija...:opanachke

Moj savet:Pustite Lord of the Rings soudtrack u pozadini i igra ce vam delovati 50% bolje!To je kao ona fora sa kesom i ruznom devojkom(znate vi na sta mislim)....:D:D:D

:ciao:

miodrag no1
2.9.2008, 20:13
amo kao ženski lik (glupost je nemogućnost izbora pola lika)
.................................................. ...............................

dobro je.pomislio sam da samnom nesto nije uredu.jer i ja ne mogu da igram kao zensko.meni to neprirodno i nenormalno.

iancahides
21.11.2008, 0:02
ok, posto sam na yahoou video da smo nekoliko puta na ovom forumu prozvani, da se i ja pojavim ovde
AVNOJ je bio i sada je najjaci ex-yu guild na svim serverima, bez iznimke. nakon jednog perioda polu-hibernacije obnovljen je na novom, PVP serveru Cyripus. trenutno broji 50 clanova, a rezervni guild Jajce broji 7 clanova. Gaiahon smo napustili jer nije bio dovoljno intrigantan za nase slovensko ludilo. na Cyripusu se u pvp-u mogu gubiti i dobiti itemi drugih igraca. experience rate je trajno uvecan. drop rate je trajno uvecan. server postoji inace 2 nedelje. ko zeli, naci cemo mu mesta u guildu. jedini uslovi su:

bivsa juga
bez botera
bez power lvlinga
bez acc tradera
bez acc sharera

mislim da su uslovi veoma jednostavni za shvatiti, i da su korektni
ko zeli da aktivno igra imace punu pomoc guilda i mene

sa postovanjem, guild master AVNOJa, Cyripus server
Iancahides

Defaktor
19.1.2009, 12:23
PozzZ swima,

Upravo skidam igricu ali neznam dali treba patch i koji patch,ako mozete da mi kazete.:opanachke:opanachke:opanachke:D

Defaktor
18.2.2009, 13:03
zanimljiva igra, igram je na serveru Gaiahon, da li neko odavde igra na istom serveru?

Ja igram , lik mi je u OLYMBOUSU mozda me znas ja sam Defaktor sorcerer :D:opanachke:D

Defaktor
18.2.2009, 13:06
Kad pre covece:confused::eek:
Ja igram nedelju dana i tek sam 10. nivo:mad:

Hehe ja igram nedelju dana i lvl 29 sam

GNCD
2.3.2009, 20:18
Zanima me jel ima neki aktivni srpski guild na Evengardi?

nikola s
7.3.2009, 0:45
Ja sam zaboravio user i password svog accounta na Archlordu, davno nisam igrao, samo sam se registrovao i probao jedan dan... kako da saznam koji mi je user i pass?

Krilce
7.3.2009, 16:26
NE znam dal da skidam posto nisam siguran da li cu moci da igram(zbog graficke)... Imam ATI RAdeon 9250, pa ako bi neko mogao hitno da odgovori

Phoneix
11.3.2009, 12:46
Daj da dodam svoj coment, posto su svi jako matori !!

Archlord je POTPUNO besplatan, ni dinar vam netreba samo download . Cak netrazi ni jaku mashinu:
Pentium 4 1.4GHz or CPU Pentium 3 800MHz
512M above PC memory 256M
GeForceFx5700 or Radeon 9600
DirectX 9.0C DirectX 9.0C
4GB hard disk space

Ono sto se meni najvishe svidja jeste da je Chantra Credit (kupuje se za prave pare i omogucuje kupovinu dodatnih itema) dostupan za game gold. Mozete ga kupiti u vecim gradovima od drugih igraca. Meni licno je bio dostupan posle nedelju ipo dana igranja (tj tada sam skupio dovoljno para )
Posle Mesec dana igranja vise uopste nije problem, kupim sve od tih RealMoney itema sto mi treba za pare koje skupim igrajuci. To nisam video ni u jednoj drugoj FreeToPlay igri.

Igra je jako zarazna i interesantna i treba ipak neko vreme da se povataju sve cake, tako da zadrzava po meni dosta dugo coveka za kompom.

Inace igram sa Mage 44 lvl, na serveru Evengarda u guildu SerbianForce. Za nove igrace postoji akademija SFacademy gde ce vam nas guild master rado pomoci i odgovoriti na sva pitanja.
Pridruzite se :)

p.s e da , posle downloada obavezno skinite login Patch sa :

http://www.codemasters.co.uk/downloads/details.php?id=37009&territory=EnglishUK

Krilce
14.3.2009, 12:12
Nisam napravio account zato sto nisam siguran da je bas besplatan a evo i dokaza...http://img14.imageshack.us/img14/3601/70096277.th.png (http://img14.imageshack.us/my.php?image=70096277.png)
Ako bi neko mogao jos danas da mi odgovori da li da se registrujem bio bih veoma zahvalan :)

edit: posto se ne vidi sta pise moracu da otkucam xD. Please make sure the address you suply is your registared billing address for the card you are going to use TO PAY FOR your subscription

Irondacha
14.3.2009, 12:17
Nisam napravio account zato sto nisam siguran da je bas besplatan a evo i dokaza...http://img14.imageshack.us/img14/3601/70096277.th.png (http://img14.imageshack.us/my.php?image=70096277.png)
Ako bi neko mogao jos danas da mi odgovori da li da se registrujem bio bih veoma zahvalan :)

edit: posto se ne vidi sta pise moracu da otkucam xD. Please make sure the address you suply is your registared billing address for the card you are going TO PAY FOR your subscription
Hmm ja sam se davno registrovao , ali moguce da je ta "opcija" ostala od vremena kada se placalo, proveri da li si na dobrom linku , ako da onda samo ubaci mail opusteno, ne placa se.

Krilce
14.3.2009, 12:55
Evo napravio sam acc ali opet prblem. Ne mogu da se ulogujem u igru, a na njihov site mogu. U igri kaze da se ulogujem pomocu informacija iz cog accounta, ja lepo ukucam i opet nece...:boodala: Ne znam sta da radim. Skinuo sam i onaj login patch ali ne pomaze

Irondacha
14.3.2009, 13:56
Evo napravio sam acc ali opet prblem. Ne mogu da se ulogujem u igru, a na njihov site mogu. U igri kaze da se ulogujem pomocu informacija iz cog accounta, ja lepo ukucam i opet nece...:boodala: Ne znam sta da radim. Skinuo sam i onaj login patch ali ne pomaze
Probaj retrieve password mozda si neko slovce pogrešio , ili samo probaj change password , mada ako možeš na site onda ne znam , da li si skinuo sve patcheve?

Phoneix
15.3.2009, 12:20
Prvo proveri 2 stvari, dali su poslali aktivacioni e mail, i pod 2 dali si se pretplatio na Arch.

Idi na link https://cogaccounts.codemasters.com/index.php?territory=EnglishUK

uloguj se ( i usser i pass su osetljivi na mala i velika slova) pa na Create new subscription, i dodaj arch. Posle bi treblo da radi

Defaktor
17.3.2009, 17:31
Znam u cemu je problem,kada napravish acc stici ce ti poruka na mail,udji na dati link,i klikni na create subscriptione ili tako neshto.

dusan12
31.3.2009, 16:31
Nisam napravio account zato sto nisam siguran da je bas besplatan a evo i dokaza...http://img14.imageshack.us/img14/3601/70096277.th.png (http://img14.imageshack.us/my.php?image=70096277.png)
Ako bi neko mogao jos danas da mi odgovori da li da se registrujem bio bih veoma zahvalan :)

edit: posto se ne vidi sta pise moracu da otkucam xD. Please make sure the address you suply is your registared billing address for the card you are going to use TO PAY FOR your subscription

To je za naplatu Chantra Itema koji se kupuju preko platnih internet kartica za pravi novac. Ovu mogucnost mozete, a i ne morate koristiti, sve ostalo je besplatno download, acc otvaranje i igranje.
Pozdrav svima i srecno igranje :ciao:

Cyb0rg
22.4.2009, 12:54
Igra li neko Archlorda sada i na kom serveru

Phoneix
27.4.2009, 12:34
Vec sam pisao , o nasem gildu na Archlordu serveru Evengarda, sad smo postali čak i politički faktor na serveru :icon_evil . Nema nas mnogo ali smo super organizovani, imam svoj voice chat , koristimo ventrilo. I super se zezamo.
Ako hoćete napisaću još o samoj igri i o našem gildu


http://img4.imageshack.us/img4/1/chestitke.png

kasijus
4.5.2009, 12:19
Pozdrav !! Juche sam instalirao Archlord i napravio account. Uspeshno se ulogujem, na server, ali kad kliknem na Create, da kreiram lika, samo pishe loading, i tu stane. Chekao sam pola sata, bez ikakvog progresa. Da li neko zna do chega je problem ?

Wolverine
5.5.2009, 10:34
Igram na onom serveru na g :) Gaihaion, tako nest. Lik mi je knight Rhevan...:to_care: Level 5 sam :)

Gosa
28.7.2009, 1:14
Koji je cilj ove igre?

Sale013
1.9.2009, 17:28
Dobih danas mail da se gase EU i US serveri...

Dear -------------

It is with much sadness that today we announce our intention to close the European and North American ArchLord game servers operated by Codemasters Online.

Our licence for ArchLord is due to expire shortly and unfortunately, after several weeks of negotiations with NHN, the Korean developers of the title, we have not been able to reach an agreement to renew the contract, therefore the service will be transitioning across to Webzen.

This means that Codemasters will no longer have the right to operate the service in the Western territories it currently provides service in and therefore we are obliged to shut down all associated game services before the licence expires.

The last full day of service will be 1st October, 2009. All ArchLord world servers will shut down on the morning of Friday 2nd October, UK time. Further details of how the transition of the service will be handled, will be provided closer to the time of the transition.

The purchase of credits is now no longer available to ensure all players have the opportunity to spend their remaining Chantra credits in game and use their remaining Chantra items. Likewise, the creation of new ArchLord game accounts/subscriptions is now disabled. For further information, please see our ArchLord Service Transition FAQ in the forums..

ArchLord was Codemasters Online's first free to play MMO service and we have been very proud of its development and success during its three years of existence. Over that time the service has gone from strength to strength and has one of the most passionate communities we've ever seen.

We'd like to take this opportunity to thank everyone who supported ArchLord and those players that not only played it, but also raised an army and ruled the world in Chantra.
Thanks,
The Codemasters Online Team.

GaleOm
1.9.2009, 22:49
Umesto Codemastersa, ArchLord sada preuzima Webzen, i igra ce moci i dalje da se igra u EU i US. Webzen bi trebao od Codemastersa da preuzme i sve accounte tako da ne bi trebalo da bude gubitka likova koji su napravljeni.
http://archlord.webzen.net/

Angelo Serafin
22.2.2010, 1:53
Ako neko još igra ovo, dobio sam neki "FREE W COIN coupon!"
Pa ako nekome treba, javite!

Leon da Vinci
29.11.2011, 19:36
Archlord se vraća :eek:

Noćas počinje closed beta.Videću šta su napravili.
http://archlordx.webzen.com/

Srki#12
29.11.2011, 21:15
Ovo nije ista igra. Stari Archlord i dalje radi, ovo je posebna igra.

Ja se nadam da ce krenuti sutra, ali posto vec igram webzenovu igru znam da im je server time cudan dosta, tako da nemoj da se iznenadis ako krene tek u cetvrtak po nasem vremenu.

EDIT: Bio sam u pravu, CB pocinje u 19:00 GST a mi smo +9 sati u odnosu na GST, znaci to je 4:00 ujutru po nasem vremenu u cetvrtak.

Leon da Vinci
1.12.2011, 12:02
Ovo nije ista igra. Stari Archlord i dalje radi, ovo je posebna igra.


Stari Archlord samo ga malo preobukli i dodali X.

Srki#12
1.12.2011, 12:14
Stari Archlord samo ga malo preobukli i dodali X.

Moguce (evo upravo se sad logujem da vidim kako to izgleda), ali sam mislio da stari Archlord jos uvek postoji, a za ovo je potreban poseban client itd.

Leon da Vinci
11.6.2014, 2:00
Vraća nam se Archlord ali ovaj put 2 ( ne X kao prošli). Zatvorena beta počinje 17 juna. Nisam siguran da li je ostalo još uvek ključeva ali možete pokušati na : http://archlord2.webzen.com/main.
Trejler je na:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kz15rccwvoc

E sad pošto mene vežu lepe uspomene za prvi Archlord ( jedan od prvih MMPORG-ova koji sam igrao ali sigurno prvi koji sam probao gde je open world i pvp ) probaću i ovaj. ( dobio sam ključ ) pa ću ostaviti utiske. Ako ima još neko neko ko je dobio ključ neka se javi kad počne beta. :)

MitraljezaC
11.6.2014, 3:42
Evo ovde ima kljuceva.Dobih i ja jedan.

http://www.zam.com/story.html?story=34475

Dreamfall
17.6.2014, 15:58
Danas je pocela Archlord II CBT. Ja sam igrao malo i ne deluje toliko lose, dosta podseca na Aion ;)

Leon da Vinci
18.6.2014, 10:21
Ovaj Archlord nema apsolutno nikakve veze sa onim prvim. Sve je pristojno i grafika i borba i kretanje ali ..... isuviše izgleda obično,tipski,jednosmerno. Poznajući webzen i gpotato mislim da je još jedan fail u najavi ( kad otvore ingame shop ). To je moj prvi utisak posle nekoliko sati igre.

Exia
12.7.2014, 11:18
Koliko je ovo genericno i dosadno, ja nemam reci...i naravno, bagova za izvoz. Pucanje servera da ne pominjem to je vec zastitni znak Webzena...C9 je cisto zlato za ovo smece. Zaobici ovu igru u sirokom luku (ionako ima dosta boljih f2p naslova od ovog "cuda")

Srki#12
22.7.2014, 22:47
Iako sam sebi obecao da vise necu da igram Webzenove igre, ipak sam skinuo ovo i igram vec par dana. Ima dosta losih stvari, ali vecinu sam i ocekivao, ali sam se iznenadio da ima i dobrih stvari.

Da se razumemo, igra nije vrhunska, daleko od toga, ali ipak mi se svidja sistem primarne i sekundarne klase iskljucivo u zavisnosti od oruzija, a narocito to sto se i ostala oruzija skoro pa paralelno leveluju. Otvara mnogo mogucnosti za pravljenje buildova. Borba je spora i gomila skillova se baca stojeci. Pre mozda godinu-dve ovo bi me nerviralo, ali sada posto sam veteran moram da priznam da mi i prija da ne moram da stiskam 100 dugmica odjednom. I to je to dobro...

Lose...pa questovi su ultra dosadni i ponavljaju se. U sustini ima 2-3 questa i 100 varijacija istih. Presporo se leveluje i igra je u najavi grinderska. Item shop abuse je trademark Webzena tako da je to suvisno komentarisati.

Exia
22.9.2015, 17:56
Archlord 2 to sunset on November 24 (http://massivelyop.com/2015/09/21/archlord-2-to-sunset-on-november-24/)

rY0WxgSXdEE