PDA

Prikaži potpunu verziju : FS Amilo Li 1705


nnnjj
17.3.2007, 15:03
kupujem laptop i trebam pomoc...
zanima me vase misljenje o:
Fujitsu Siemens Amilo Li 1705
Intel Pentium Dual Core T2060
1024MB DDR2
120 GB Hard Disk Drive
15.4" WXGA (1280x800) CrystalView
DVD - RW Dual Layer
Integrated IEEE 802.11 b/g
Built in 56k V.92 Fax Modem
Ports - 3 x USB (2.0), 1 x CRT, 1 x modem,
1 x LAN, 1 x Headphone out, 1 x microphone in,
Microsoft Windows Vista Home Basic Edition

koluiko je pametno uzeti vistu?
ovu ponudu nadjoh u hgspot-u (za ~65000) pa me interesuje i koje su firme u bgd-u najpovoljnije/pouzdanije za ovakve kupovine

nikola87
18.3.2007, 12:00
ja imam la1703.
pogledao sam sad na internetu taj tvoj laptop i video da ima skoro isti(ako ne i isti) dizajn kao ovaj moj pa cu na osnovu toga reci nesto o kvalitetu izrade s obzirom da vidim da su komponente OK.
Ja licno nisam preterano zadovoljan kvalitetom izrade(citaj plastike) koja u nekim situacijama bas krcka a takodje ni tastatura nije bas na nekom velikom nivou.Ekran je fenomenalan i slika je bas ostra.Sve u svemu za te pare nije lose posto on spada u red jeftinijih laptopova.Imao sam priliku da vidim amilo pro seriju i mogu reci da je to potpuno druga prica.
Bilo bi dobro da se ubaci u ovu pricu DIMO posto on dosta zna o laptopovima.

pozz......

qwerty
18.3.2007, 19:46
@nikola87
Gledam slike ovih modela koje ste naveli i vidim da su fizicki isti kao moj amilo pro v3545, izuzev boje.S obzirom na to da sam ga relativno skoro kupio ne mogu nista reci o kvalitetu plastike.


amilo - kucne serija
amilo pro - poslovna serija(najniza),neki prelaz izmedju kucne i poslovne iako je fujitsu-siemens svrstava u poslovnu

Pozdrav

Gaci
19.3.2007, 23:18
Da ne bih otvarao novu temu resih da postavim pitanje ovde....Drug je kupio lap top FS Amilo La 1703 sa turionon.....E sad, kada iskljuci lap top iz struje slika se na monitoru zatamni, vidljiva je ali dosta tamnije nego kada je ukljucen u struju!Da li nesto treba da se ukljuci ili tako mora...Pretpostavljam da je ukljucen neki battery-saving mode ili tako nesto!
Hvala!

Mario Pavićević
20.3.2007, 9:45
Da ne bih otvarao novu temu resih da postavim pitanje ovde....Drug je kupio lap top FS Amilo La 1703 sa turionon.....E sad, kada iskljuci lap top iz struje slika se na monitoru zatamni, vidljiva je ali dosta tamnije nego kada je ukljucen u struju!Da li nesto treba da se ukljuci ili tako mora...Pretpostavljam da je ukljucen neki battery-saving mode ili tako nesto!
Hvala!
Bas tako.To se moze iskljuciti na dva nacina.Prvi je iz BIOS-a racunara gde ce iskljuciti smanjenje osvetljenja ekrana pri prelasku na bateriju a drugi je iz software-a(ako ga je instalirao) koji stize uz laptop i koji nudi podesavanja power saving opcija.

Miodrag np
29.4.2007, 20:52
Da li si kupio taj laptop i kako te služi.

Miodrag np
29.4.2007, 20:54
Dali si kupio taj laptop i kako te služi.