PDA

Prikaži potpunu verziju : Sta bi bre!?!


Down Force
4.3.2007, 21:19
E sad... Zbog ovoga cu dobiti 150 negativne reputacije ali sta cu...
1. Sta bi sa ANDROSS-ovim GhostShooter-om II ?
2. Sta bi sa PeTkO-vim Text RPG-om ?
3. Sta bi sa Eclipse-ovim Warblade-om (ili kako mu dadoshe ime na kraju...)?
4. Sta bi sa ANDROSS-ovim Xorgus-om?
5. Sta bi sa Damjan-ovim 2D Game Engine-om?
6. Sta bi sa rudar-ovim Nepobedivim iks-oks-om?
7. Sta bi sa ivankul-ovim Space Shooter-om?
8. Sta bi sa tim igrama koje su toliko puta bolje od ANDROSS-ovog GS, a Milos.s?

Ljudi bre! Mnogo obecavate a malo ispunjavate...Sve su ove igre zapochete i zaboravljene veoma brzo!!! Jedino mogu da pohvalim ANDROSS-a shto je nastavio sa Xorgusom nego mi to neshto mnooogo sporo ide...Nego ajde, bar radi! A vi ostali? Gde ste? Da vas vidim?!?

PeTkO
4.3.2007, 21:22
pa citaj malo!!!Sve sta sam imao o mom text RPG-ju sam reko.Sad cu pokusati da ga od nule programiram u Pythonu.Naglasavam POKUSATI!!!!I mi te igre nepravimo preko noci.ANDROSS sve radi sam, tako da je kod nas tzv. (nevredjam nikog) programera strpljenje najveca vrlina

Edit: Aj, necu da ti dam negativnu!!!

Peruzzi
4.3.2007, 21:24
Ne razumem sto bi dobio negativnu?

glitch
4.3.2007, 21:25
@Down Force:
kakvo su ti to pitanja? Pa nije niko na federima pa da skakuce kako se tebi priigra nesto iz domace radinosti...

Down Force
4.3.2007, 21:28
pa citaj malo!!!Sve sta sam imao o mom text RPG-ju sam reko.Sad cu pokusati da ga od nule programiram u Pythonu.Naglasavam POKUSATI!!!!I mi te igre nepravimo preko noci.ANDROSS sve radi sam, tako da je kod nas tzv. (nevredjam nikog) programera strpljenje najveca vrlina

Edit: Aj, necu da ti dam negativnu!!!

Ma da li? U tvojoj temi nigde ne pise da si poceo ispocetka da pravis igru... Pise da ti se disk formatirao (sam od sebe) kada si stigao do 60% posto...
:rofl: :rofl: :rofl:

glitch
4.3.2007, 21:30
Ne razumem sto bi dobio negativnu?
Zato sto je bezobrazan!

Stevvan
4.3.2007, 21:39
A vi ostali? Gde ste? Da vas vidim?!?

Radi se brate, radi se... A sto ti neuzmes da napravis nesto ako mislis da je to tako lako???

masteri
4.3.2007, 22:04
E sad... Zbog ovoga cu dobiti 150 negativne reputacije ali sta cu...


EVO JA CU TI DATI:D :D

POZITIVNU

marxo
4.3.2007, 22:29
EVO JA CU TI DATI:D :D

POZITIVNU

Kako bre mozes da mu das pozitivnu? Muka mi je od tih likova koji nista ne mogu sami da urade nego sede ceo dan na forumu i pljujuljude koji su nesto uradili ili su krenuli da rade...

optimus_prime
4.3.2007, 22:58
ANDROSS sve radi sam

Da li si 100% Siguran u ovo???


@Down Force

Reci mi samo koja je svrha ove tvoje teme i posta???

phoenix[illusion]
4.3.2007, 23:11
Svima cu da vam dam negativnu ocenu:dzavo:
Ovakvu temu sam ja hteo postaviti.

Samo ce biti postedjen Andross, jer je on ipak napravio nesto tj. GS
Budi srecan androsse
:n_klanja: :to_care:

marxo
4.3.2007, 23:22
;219333']Svima cu da vam dam negativnu ocenu:dzavo:
Ovakvu temu sam ja hteo postaviti.

Samo ce biti postedjen Andross, jer je on ipak napravio nesto tj. GS
Budi srecan androsse
:n_klanja: :to_care:


Koi si ti pa sad. Pa jel ti imash pojma sta pricas? Ja sam radio (izmedju mnogo njih koji su mnooogo vise radili) GS sa ANDROSS-om (u kreditsima sam naveden kao TM0D!)...

Zato tisina! (Bar oni koji ne citaju kreditse pa kazu "On sve radi sam")

kish
4.3.2007, 23:33
Pretpostavljam da je svrha posta bila da se ovaj deo foruma malo "ozivi", sto i nije tako lose sudeci po tome da najavljenih projekata ima skoro vise nego gotovih. Ne bi bilo na odmet da oni koji imaju gotove projekte postuju iste, a oni koji su najavili neke, prionu malo na posao :alealeee:

phoenix[illusion]
4.3.2007, 23:37
Koi si ti pa sad. Pa jel ti imash pojma sta pricas? Ja sam radio (izmedju mnogo njih koji su mnooogo vise radili) GS sa ANDROSS-om (u kreditsima sam naveden kao TM0D!)...

Zato tisina! (Bar oni koji ne citaju kreditse pa kazu "On sve radi sam")

Ma mislio sam od navedenih, a ti nisi od navedenih.
Opusti se covece, i nemoj ti meni "koji si ti pa sad", razgledaj malo druge teme, pa ces skontati.:D

Down Force
5.3.2007, 1:06
Pretpostavljam da je svrha posta bila da se ovaj deo foruma malo "ozivi", sto i nije tako lose sudeci po tome da najavljenih projekata ima skoro vise nego gotovih. Ne bi bilo na odmet da oni koji imaju gotove projekte postuju iste, a oni koji su najavili neke, prionu malo na posao :alealeee:

BINGO! E, stvarno si najpametniji ovdje!!! Evo ti +rep :D

EclipsE
5.3.2007, 1:58
3. Sta bi sa Eclipse-ovim Warblade-om (ili kako mu dadoshe ime na kraju...)?

Jedino mogu da pohvalim ANDROSS-a shto je nastavio sa Xorgusom nego mi to neshto mnooogo sporo ide...Nego ajde, bar radi! A vi ostali? Gde ste? Da vas vidim?!?

veliki projekat za par ljudi... sta vise reci :(


videcesh uskoro...

Stevvan
5.3.2007, 10:05
;219333']Svima cu da vam dam negativnu ocenu:dzavo:
Ovakvu temu sam ja hteo postaviti.

Samo ce biti postedjen Andross, jer je on ipak napravio nesto tj. GS
Budi srecan androsse
:n_klanja: :to_care:

Ociledno si se kasno ukljucio kada mislis da niko nije nista uradio. Prelistaj malo fourm i pronadji temu farm war;)

@Down Force
Imam utisak da su pojedinci na ovom fourumu game-dev shvatili pogresno. Neotvaras ti temu kada zapocnes projekat vec kada ga zavrsis ili si pri kraju. E sada posto ima ljudi koji otvore temu da bi nabavili sprite-ove i dobili malu pomoc oko koda, a neiskusni su u game-dev-u (najcesce je slucaj i sa programiranjem uopste) svoj projekat ce pretvoriti u projekat citavog foruma. Ali ja sam uveren da bar 35% programera (game-developera) sa foruma pravi nesto kod sebe na racunaru. Ali recimo njih 15% pokazuje svoje projekte kada ih pocnu, pa cim naidju na neku vecu prepreku uglavnom prestaju sa radom. A uostalom, potrebno je vremena za neki manji ili veci projekat, ali eto game-dev nije kao spremanje kajgane, da sve to moze za 15 min...:dedica:

Balan
5.3.2007, 10:16
Ociledno si se kasno ukljucio kada mislis da spremanje kajgane,ima veze sa proizvodnjom kikirikija? :dedica:
Apsolutno si u pravu,biće nešto od tebe!!!

Andross
5.3.2007, 14:59
Ovako:
1. Od ANDROSS-ovog GS II ce biti nesto u (mnogo) daljoj buducnosti ( Futur II :dedica:)
2. Od ANDROSS-ovog Xorgusa ce biti nesto u blizoj buducnosti ( Futur I :dedica:)

Down Force
5.3.2007, 16:08
Radi se brate, radi se... A sto ti neuzmes da napravis nesto ako mislis da je to tako lako???

Nisam rekao da je lako, nego zashto najaviti projekat i ne zavrshiti ga?

EVO JA CU TI DATI:D :D

POZITIVNU
Hvala!

@Down Force
Imam utisak da su pojedinci na ovom fourumu game-dev shvatili pogresno. Neotvaras ti temu kada zapocnes projekat vec kada ga zavrsis ili si pri kraju. E sada posto ima ljudi koji otvore temu da bi nabavili sprite-ove i dobili malu pomoc oko koda, a neiskusni su u game-dev-u (najcesce je slucaj i sa programiranjem uopste) svoj projekat ce pretvoriti u projekat citavog foruma.

Istina ziva! Zbog takvih ja i ostale prozivam!!!
A ovaj shto mi je dao negativnu rep neka se potpishe jer mi je muka od nepotpisanih reputacija!!!

N!KSY
5.3.2007, 16:16
(u kreditsima sam naveden kao TMOD!)
TMOD?
Koliko ja znam to je The Message Of the Day :ciao:

al0cunit
5.3.2007, 16:29
actually it's 'The Master Of Download'

rudar
5.3.2007, 16:37
@Down Force
Mene si prozvao samo zbog iks-oks-a tako da cu samo na to i odgovoriti. Razlog nezavrshavanja iks-oks-a je naravno moje josh uvjek nedovoljno poznavanje pascal-a da bih pravio neshto tako. Polako napredujem i obecavam da ce uskoro biti gotov ili sto bi ANDROSS rekao , futur I :p .

Potpuno podrzavam temu jer bi ovaj dio foruma stvarno trebao (znam i da bi mogao) da zazivi......!

N!KSY
5.3.2007, 16:39
Razlog nezavrshavanja iks-oks-a je naravno moje josh uvjek nedovoljno da bih pravio neshto tako
Šta tvoje :rofl:
Šta master of downloads? Kakve to veze ima sa pravljenjem igre...

al0cunit
5.3.2007, 17:28
@N!KSY
'ajde procitaj jos jednom citav thread .. i avaj .. reci mi .. na kojim si ti drogama.:)

rudar
5.3.2007, 18:42
@N!KSY
'ajde procitaj jos jednom citav thread .. i avaj .. reci mi .. na kojim si ti drogama.:)

Toootalni offtopic
Bre al0cunit jesi li ti normalan!!!:D
Pio sam koka-kolu dok sam chitao poruke poslije mog zadnjeg posta i vidjeh da je N!KSY uhvatio greshku prije nego je ja ispravio, ali kad vidjeh tvoj post naglo sam progutao kolu tako da su mi se ochi zacrvenjele ali sam se tako iskidao od smijeha da je to nemoguce...:rofl: :rofl: :rofl:
XAXAXA

Aksic Srdjan
5.3.2007, 18:56
CcCcCc... ljudi, tako se ne prave igre :P ali ako vas to cini srecnim, onda da dodam nesto: da se svi spojite pa mozda bi mogli da se nadate necemu, naravno, i individualni pristup ovome se vazi, zato tastaturu u ruke bre...!

Ako treba nekome savet u vezi game deva, neka izvoli...

PeTkO
5.3.2007, 19:19
da se svi spojite pa mozda bi mogli da se nadate necemu

pa mogli bi da se nadate igri/programu radjenom u VB, C++, PAscal i Python...Kakav bi kod izgledao, nesmem ni da zamislim:D :D

Inace dobra ideja

rudar
5.3.2007, 19:41
VB, C++, PAscal i Python...Kakav bi kod izgledao, nesmem ni da zamislim:D :D

Inace dobra ideja

A ja ne mogu da zamislim u chemu bi on bio iskompajliran... :D :D :D

Stevvan
5.3.2007, 21:15
da se svi spojite pa mozda bi mogli da se nadate necemu


Tesko i da se spojimo, dzabe kada niko nije dobar za jednu oblast vec su svima znanja otprilike ista (svi znaju ono osnovno:p ) tako da to ne bi mnogo funkcionisalo...

toxi
5.3.2007, 22:14
A ja ne mogu da zamislim u chemu bi on bio iskompajliran... :D :D :D

Eh pa to je bar lako...
Naravno kompajlirali bi ga u "Visual VBC Object Python++" IDE-u. :) :alealeee:

PS: Ovo "Object je od "Object paskal" :dedica:

Aksic Srdjan
6.3.2007, 13:31
Tesko i da se spojimo, dzabe kada niko nije dobar za jednu oblast vec su svima znanja otprilike ista (svi znaju ono osnovno:p ) tako da to ne bi mnogo funkcionisalo...

Pa da, ne bi, vi ste pogresnom nogom zgazili u game dev, time sto ste radili sve, a trebali ste jednu oblast (dizajn,kodiranje, animaciju, produciranje...) i eto sada, imate problem...:(