PDA

Prikaži potpunu verziju : Battle Realms!


auror.guru
1.3.2007, 20:02
Seca li se neko ovoga! Izadje onomad kad i WC3, +bez neke najave i prosla prilicno nezapazeno. Ja sam tad jahao P1 te nisam ni razmisljao o tome. A cim sam kupio novi komp probao sam da je nabavim ali avaj! Trazim je godinama ali je nema! Odlicna igra koliko se secam, probao sam jednom davno! Imala genijalan princip, pravis seljake, pa ih treniras u sta oces. Ne secam se da je to neko ponovio. Elem, zna li iko gde ovo moze da se nabavi? Makar i original:D

Alek
2.3.2007, 10:16
Igrao sam je ja ali ne nesto narocito :( Igra je super i jeste bila malo zahtevnija i za moj komp u to vreme ali sam je bez obzira igrao. Stvarno unikatan koncept pogotovo kasnije kada (koliko se secam) sa 4 najjaca ratnika mozes da prizoves zmaja, strava izgleda (za ono vreme naravno). Voleo bih da je probam u mrezi ...
Nemam igru ali ako imas iole bolji net zasto ne skines? :dedica: :rofl:

Red Dragon
3.3.2007, 20:54
Igra je fenomenalna! Jedinu manu koju sam joj tada nasao je bila to sto nisu mogle da se grupishu jedinice. Ako se ne varam, ona je izasla godinu dana(ili malo manje) pre Warcrafta 3. Da Warcraft nije izasao, ovo bi se verovatno igralo danas na WCG-u.:cool:

silver-ranca
5.3.2007, 1:06
@Red Dragon
Mogu da se grupisu jedinice isto kao u bilo kojoj drugoj strategiji CTRL + neki broj.

Imam igru i odlicna je. Imas cetri klana Lotus ( nesto kao Undead ), Dragon (Imaju prelepe ratnike posebno Kabuki warrior), Serpent i Wolf (najmanje mi se svidjaju). Mozes da igras kampanju sa Dragon ili Serpent klanom. Meni se najvise svidja Dragon klan.

auror.guru
6.3.2007, 19:23
Imam ubogi dial-up sto, sa svojih celih 56k u bolje dane, ipak ne spada u iole bolji internet. A i nisam nigde nasao, mada sam trazio. Original, naravno.

Red Dragon
7.3.2007, 14:49
@Red Dragon
Mogu da se grupisu jedinice isto kao u bilo kojoj drugoj strategiji CTRL + neki broj.

.

NE,pogresno si razumeo, mislio sam na grupisanje u formacije, ako se secas nisi mogao da jedinice postavis u formacije(ili ja to nisam primetio, ako je moguce, reci kako).

silver-ranca
9.3.2007, 23:57
Izvini ako sam te pogresno razumeo. U pravu si, ne mogu da se grupisu u formacije.

Ghost
11.3.2007, 20:22
Је л' имао неко проблема да у игри нема звука?

silver-ranca
12.3.2007, 23:11
Је л' имао неко проблема да у игри нема звука?

Ne. Nisam imao takvih problema.

Densetsu
12.3.2007, 23:30
Odlicna igra.
Jedino sto zalim je sto nikad nisam uspeo da predjem kampanju u originalnom Battle Realmsu ali u expanziji sam uspeo sa Wolfs-ima(valjda se tako zove ta rasa,secanje me ne sluzi najbolje).

apas
13.3.2007, 10:30
novije mulimedija radnje ponekad imaju stare naslove po relativno pristojnim cenama (sold out edicija), ali trebace ti puno sreće da ga tako pronađeš (mada bih ti u ovom slučaju preporučio posrednu okolinu filozofskog fakulteta, gde postoji čitav niz takvih radnji, čak mislim da sam u jednoj od njih svojevremeno video BR).
alternativa je prekopavanje rafova supermega marketa koji diskove prodaju po principu "na kilo" po (takodje) povoljnim cenama, mada će ti ovako trebati još više sreće.
naravno, u oba slučaja kupuješ original, ali ako stvarno želis tu igru poćićeš putem kojm se ređe ide...:)

auror.guru
13.4.2007, 20:21
Konacno nabavih igru,i prvi disk i expanziju, i sav euforican sedoh da prodjem par misija kampanje kad ono sipak, ne mogu snimiti poziciju u toku igre. takodje ni u skirmish modu. Posle restarta shvatio sam da mog dotadasnji napredak vise ne postoji. Ima li neko ideju sta se desava??? Mislim,ovako nema smisla, ko moze odjednom da predje citavu kampanju. Save opcija postoji, ali kad upisem ime(ili ne) i kliknem save, samo se cuje neki bezveze zvuk(kling!) i nista se ne desi. HEEELP!!!

orby
30.4.2007, 18:45
super je igra, atmosfera Dalekog Istoka
steta sto nije bolje prosla
nisam je nikad presao jer negdje nakon 10 ili 11 misije jednostavno mi stalno kreshuje, a nije mi se dalo traziti patch

chuck
4.5.2007, 23:45
uh, davno sam ga igrao i najvise mi se svideo klan Lotus. imaju jednog heroja podseca na Lich-a iz W3, ima sposobnost da prizove oluju - ne secam se bonusa za vojsku od toga ali se zato secam da ona kisa cini cuda za pirinac:D

johndoa18
28.1.2009, 18:02
Imam mali problem... Nadjem ovu FENOMENALNU IGRU posle XY godina, instaliram je lepo, sve super, kad ono... nema tekstura u igrici!!! :mad: Probao sam i sa reinstalacijom Direct X-a, i sa compatibility modovima... Sve, ali ona i dalje nema teksture... Likovi se vide super, zvuk je legitiman, ali... kao da igram na svetlo zelenoj livadi :n-cc2:
Ima li neko ideju kako bih ovo mogao prevazići???

Red Dragon
28.1.2009, 22:09
Imam mali problem... Nadjem ovu FENOMENALNU IGRU posle XY godina, instaliram je lepo, sve super, kad ono... nema tekstura u igrici!!! :mad: Probao sam i sa reinstalacijom Direct X-a, i sa compatibility modovima... Sve, ali ona i dalje nema teksture... Likovi se vide super, zvuk je legitiman, ali... kao da igram na svetlo zelenoj livadi :n-cc2:
Ima li neko ideju kako bih ovo mogao prevazići???
A neki patch?

johndoa18
29.1.2009, 16:27
Ma džaba... instalirao sam mu 1.5 patch ali i dalje... livada... čak sam stavio i stare drivere za grafičku kartu ali ništa... a tako mi se IGRAAAAAAAAA :(

Djuka
29.1.2009, 18:16
Davno bese, al' budi jako lepe uspomene.

Red Dragon
29.1.2009, 22:43
Kako ja volim da kazem... da nije izasao Warcraft III, ovo bi se i sad cepalo u igraonicama i na turnirima.

johndoa18
31.1.2009, 14:29
Kako ja volim da kazem... da nije izasao Warcraft III, ovo bi se i sad cepalo u igraonicama i na turnirima.

Naravno... a verovatno bi bilo i nekih nastavaka... na opšte zadovoljstvo... ovako.. smor...

Soho
10.6.2010, 18:52
Mislim da je pravo vreme da se izbaci BR 2. WC 3 je star tako da bi BR 2 bio pun pogodak.
Stvarno steta sto igru maltene nije niko igrao. A extra je.

wolf88
10.6.2010, 19:44
Mislim da je pravo vreme da se izbaci BR 2. WC 3 je star tako da bi BR 2 bio pun pogodak.
Stvarno steta sto igru maltene nije niko igrao. A extra je.

Eh sad, nije bas da maltene niko nije igrao. Retko ko je uspeo da ostane ravnodusan nakon sto je probao BR :) Ja i dalje ne mogu da se odlucim koja mi je najomiljenija RTS igra, pa mi prvo mesto dele Battle Realms i Warcraft III :n_klanja: Mozda dajem malu prednost BR-u jer sam sa njim dosao ranije u kontakt. U svakom slucaju, potencijalna najava BR dvojke bi za mene kao gejmera bila jedna od najlepsih vesti, ali ipak nigde nema ni najmanje naznake da se tako nesto moze desiti.

Soho
10.6.2010, 21:14
BR je mozda jedina igra koja je na foru WC 3, a da je dobra. Igrao sam i Armies of Exigo ali, onako, nije bas kao ove dve.
Bar da se pojavi BR sa modernom grafikom, kao npr Heroes of Newerth. Sigurno da bih opet igrao.

Red Dragon
10.6.2010, 22:18
BR je mozda jedina igra koja je na foru WC 3.
Na foru WC3 nije sigurno, jer je BR ranije izasao. Igra je odlicna i, po meni, ova igra se trebala igrati po turnirima i WCGu (u stvari, da WC3 nije ugledao svetlost dana, sigurno bi se igrala :D).

orome
28.6.2010, 14:08
Ja sam je igrao skoro, jako zanimljiva i simpaticna. ne znam da li bih je poredio sa Warcraftom ali ima svoje mesto, a nova verzija bila bi pun pogodak.