PDA

Prikaži potpunu verziju : mala multiplayer igra, preko neta ?


Sasa
23.12.2005, 5:52
Nesto "glupavo", bitna je zaraznost i da fercera dobro, grafika, efekti i ostalo su nebitni.

Ima li sta takvo?

TheDude
23.12.2005, 19:42
Thang online 137mb

CPU Pentium 3 800Mhz Pentium 4 1.4Ghz
RAM 256MB 512MB

http://thang.ongameport.com

E sad sta ti podrazumevash pod "mali" nemam pojma. :icon_eek:

Sale013
23.12.2005, 21:46
Thang online 137mb

CPU Pentium 3 800Mhz Pentium 4 1.4Ghz
RAM 256MB 512MB

http://thang.ongameport.com

E sad sta ti podrazumevash pod "mali" nemam pojma. :icon_eek:
Mozda nesto kao Luxor... Malo a zarazno :icon_lol: samo ne znam kako bi se to pretvorilo u multiplayer...

cages
23.12.2005, 22:59
Nesto "glupavo", bitna je zaraznost i da fercera dobro, grafika, efekti i ostalo su nebitni.

Ima li sta takvo?

Ima www.runescape.com mmorpg radjen u javi,sljaka iz browsera,prvi put se ucitava par minuta,redovni update-ovi,moze da se placa pretpata(neka sica) a ne mora mada je mnooogo zarazna tek kad se udje u "member" world...
U zadnje vreme je slabije igram ali planiram ponovo da uplatim membership jer sam 81lvl i imam neke kewl iteme :p
Rado cu pomoci pocetnicima,nick mi je CAGES01
Sve o igri na http://runehq.com/
Ako vam je u pocetku malo dosadna kasnije ce vam se to visestruko vratiti i jos jedna mala napomena:na free svetovima uglavnom igra decurlija tako da se ne iznenadite ako je neko mnogo dosadan :D

TheDude
23.12.2005, 23:17
Ima www.runescape.com mmorpg radjen u javi...

Cages brate vidim koliko volish igru, stoti put kako je spominjesh...
Kada je budem skinuo cimnucu te, pa da uleti neki armory.. hehe

cages
24.12.2005, 0:34
Cages brate vidim koliko volish igru, stoti put kako je spominjesh...
Kada je budem skinuo cimnucu te, pa da uleti neki armory.. hehe

Sta cu,koristim svaku priliku :icon_lol:
Np,samo me stavi u friend listu i videces ako sam online bez obzira na kom si svetu...

p.s. nema nikakvog downloada,sve sto ti treba je instalirana java na kompu sto verovatno vec imas posebno ako koristis operu kao ja :rolleyes:

Johny Atos
24.12.2005, 1:31
Takodje preporuchujem Runescape, i ja sam jedno vreme bio zarazhen ali nisam mogao (chitaj: hteo) da im platim pa sam prestao da igram.

Please note, potrebna vam je MS Java, primetio sam da Sun-ova Java ima nekoliko bugova sa igricom, bar kod mene (secka povremeno, muzika se prekida..).

Sasa
24.12.2005, 4:03
Alo ljudi :)
Mala, blentava igra ?
Da li vam MMORPG tako zvuci ?

Dakle, nesto ala soldat, scorched earth, riziko preko neta..
Arkanoid za dvoje, stoni fubal uradjen u javi i slicne budalastine.

Ne zanimaju me igre koje se igraju danima, treba da se "pokidam" sa drugarom 5-10 minuta u necemu i idem zadovoljan na spavanje :).

Pozdrav!

Johny Atos
24.12.2005, 5:28
Alo ljudi :)
Mala, blentava igra ?
Da li vam MMORPG tako zvuci ?

Dakle, nesto ala soldat, scorched earth, riziko preko neta..
Arkanoid za dvoje, stoni fubal uradjen u javi i slicne budalastine.

Ne zanimaju me igre koje se igraju danima, treba da se "pokidam" sa drugarom 5-10 minuta u necemu i idem zadovoljan na spavanje :).

Pozdrav!
Yahoo games? Preko messengera. :D
Ima jednostavan a dobar bilijar, literati (poput dominoa, samo umesto tachkica slazhesh slova da bi napravio rech) i josh 10-ak igrica koje nemam sa kim da igram. :(