PDA

Prikaži potpunu verziju : SAMSUNG PROBLEMI


VELJA71
25.2.2007, 5:00
Imam problem sapodesavanjem GPRS na telefonu SAMSUNG P850 Isao sam po svim pravilima podesavanja i menjao cak i proxy. Profil name: mts gpr IP address: 172.017.088.198 Port: 9201 ili 8080 (ako se to zahteva, zavisi od modela mobilnog telefona) Homepage: APN = gprswap Username = mts Password = 064 Menjao sam i podesavanja GPRS first i only jer ima i opciju GSM only Ali dosao sam do mozda resenja proxy na Disable .. jer sam u meniju zapazio da trazi DNS1 i DNS2.?Sto je ilogicno. Zato kazem mozda jer kako god okrenem pokazuje Error: Network unavailable !!! U Profile settings-unapravio sam : 1.mts gprs 2.DTAC GPRS WAP 3.True GPRS WAP 4.Profile 4 itd. Na telefonu nema znaka za (G) GPRS
Resetovao sm GPRS inuneo ponovo profile MTS.Sad je GPRS u trazenju ali nakraju ista poruka (Network unavailable) !!!
Ista SIM kartica MTS GPRS radi na svim drugim telefonima.
Na MTS nisu u stanju dami posalju zaovaj model telefona podesavanje te da na njihovom sajtu pogledam podesavanja.
To sam i uradio ali nista.
P850 About Mobile Browser 6.2.3 3.c.1.102 (SAMSUNG-SGH-P850/1.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Universal Edition (C) 195-2005 Openwave System Inc. Pokusao sam da podesim sve varijante IP. APN .Proxy - MTS podesavanja ali nista. GPRS upste ne radi a WAP pkusava da se konektuje i stalno poruka" Error: Network unavailable !!!" Pokusao sam da mini Opera Browser da ubacim ali nemogu da ga u telefonu otpakujem. Mozda ovo zdnje nije ni mguce ili mi je potreba neki drugi program softweer. Mislim dami Samsung PC Studio 3 nije dovoljan. velja71
Ako slucajno imas neko resenje ili savet posalji na meil
ranko_v_1@hotmail.com
Poruka :Za SAMSUNG!
Unapred hvala!