PDA

Prikaži potpunu verziju : windows media player 11 problem


mrkin73
25.2.2007, 0:58
prije svega pozdrav svima
prije par mijeseci sam instalirao wmp 11 i do neki dan je funkcionisao super
sada imam problem da kada ga pokrenem ne dobivam ga na monitoru nego somo u task listi.Problem je da nemogu otvarati nikakve video datoteke jer mi se uopste ne pojavljuje na ekranu.kada klikam u tasku na njega mijenja boje kao da se minimizira i maximizira ali na monitoru nista.sa desnim klikom se nista ne otvara
uopste nemam pristup ni na muziku ni na na bilo kakve opcije u wmp jer uopste se ne pojavljuje na ekranu
molim za pomoc

hvala

hacker_aca
25.2.2007, 4:05
Jesi li probao da reinstaliraš program? Ovo bi ti sigurno rešilo muke.

Ako ne, onda opiči jednu reinstalaciju sistema. :) (šala-mala)

mrkin73
25.2.2007, 20:35
probao sam reinstalaciju i desava se isto
cak se isti problem nakon deinstalacije desio sa wmp 10

next
25.2.2007, 22:18
Pazi covek stvarno uradio reinstalaciju...:boodala:

mrkin73
25.2.2007, 22:34
reinstalaciju cega?
windowsa?

next
26.2.2007, 1:16
MIslio sam da si zbog problema sa WMP reinstalirao windows sto bi stvarno bilo :boodala: ...Ako nisi izvini,moja greska....
Nista mi ne pada na pamet kao resenje za tvoj problem,jer ja zbog cuvenog WGA nisam ni instalirao WMP 11,sad nije da nije mogao da se zaobidje WGA,ali memrzelo da trazim po netu "zaobilaznicu"...

glitch
26.2.2007, 2:43
Ne moras ni da se trudis, da sam znao bolje, ostavio bih devetku! Samo da z@'ebem nesto zestoko, pa da reinstaliram sys...

Čika Kure
26.2.2007, 16:56
probao sam reinstalaciju i desava se isto
cak se isti problem nakon deinstalacije desio sa wmp 10
WMP 11 ti je sigurno bio krekovan a nisi mu blokirao pristup internetu pa si sa maticnog sajta(Microsoft) dobio "zabranu"korišcenja programa tako da to sad važi za sve verzije WMP.Taj rootkit koji si dobio od Microsoft-a se verovatno nalazi u nekom DLL-u a i zabeležen je u Registry-u.Ako nemaš instaliran Zone Alarm pro instaliraj ga pa onda probaj da deinstaliraš WMP 10 pa ako te Zone na kraju deinstalacije bude pitao nešto što je vezano za problem koji sada imaš cekiraj mu always pa Deny,pa nakon toga probaj instalirati ponovo WMP(pre toga sa nekim RegCleaner-om probaj da iscistiš Registry bazu).Probaj...
Tako "registrovanim"programima skoro uvek treba zabraniti pristup internetu.
Pozdrav.

hacker_aca
26.2.2007, 20:56
WMP 11 ti je sigurno bio krekovan a nisi mu blokirao pristup internetu pa si sa maticnog sajta(Microsoft) dobio "zabranu"korišcenja programa tako da to sad važi za sve verzije WMP.Taj rootkit koji si dobio od Microsoft-a se verovatno nalazi u nekom DLL-u a i zabeležen je u Registry-u.Ako nemaš instaliran Zone Alarm pro instaliraj ga pa onda probaj da deinstaliraš WMP 10 pa ako te Zone na kraju deinstalacije bude pitao nešto što je vezano za problem koji sada imaš cekiraj mu always pa Deny,pa nakon toga probaj instalirati ponovo WMP(pre toga sa nekim RegCleaner-om probaj da iscistiš Registry bazu).Probaj...
Tako "registrovanim"programima skoro uvek treba zabraniti pristup internetu.
Pozdrav.

A zato on meni uvek traži da otvori internet "brauzer"! :boodala: Dobro je, ja mu sa mojim Kasperskijem uvek zabranim... Pomislim:"Ma sigurno neke reklame, gluposti..." :rofl:

next
27.2.2007, 20:39
Heh,Mrkine ,imam ja resenje za tebe ali cu ti poslati kasnije na PM...:D