PDA

Prikaži potpunu verziju : kako telefonirati preko neta


djole 022
13.2.2007, 23:33
Cuo sam da su se neki likovi preko linije za adsl prikljucili na telefon i furaju besplatno.Na koji fazon to funkcionise i sta mi je potrebno od opreme.Nemogu vise da placam enormno velike telefonske racune
A mozda znas jos neku foru za besplatan tel pa pisi

huligan
14.2.2007, 16:40
Treba ti Skype,a za ostalo ne znam...Iskreno,ne razumem se toliko u ovu oblast,ovo sam samo nacuo...:confused:

jonathan
14.2.2007, 19:26
99% sam siguran da su oni koristili mobitel kao sredstvo komunikacije.. zapravo, imaju programi preko kojih razgovaras preko neta, za to ti je potrebno slusalice (zvucnici) i mikrofon.. s kim hoces razgovarat ta osoba mora imat taj isti program i zoves na komopjuter a ne na telefon.. znaci mob ne igra nikakvu ulogu samo sredstvo za komunikaciju, zbog tih programa izasli su i USB telefoni

B@NE
14.2.2007, 22:10
Mozes to da ucinis i preko MSN-a ,samo pozoves kompjuter i veza se uspostavi, samo je potrebno da oba govornika imaju mikrofon i zvucnik ili slusalice. A druga varijanta ti je preko Skypa , isti princip samo mislim da i ima da se kupi telefon da bi komunikacija mogla efikasnije da se obavlja. Probaj pa javi utiske;)