PDA

Prikaži potpunu verziju : DAli moze da se kontrolise ps2 vreme preko PC-a u Internet Cafe-u


mant3ra
9.2.2007, 10:58
ej zdravo :)

Nedavno sam uzeo 3 ps2 konzole (one tanke) pa me zanima posto ps2 ima USB dali moze i dali postoji program da mogu da kontrolisem rad ps2 preko mreze ili USB-a mislimn da sam video to nesto u jednoj igronici...ali neznam da li je to bila samo stoperica (sto bi bilo glupo :) ) ili program...

pa zna li ko dali to moze da se izvede....?


i jos nesto dali je bolji onaj ps2 sto ima ventilator tp jest deblja verzija ili ona nova tanka verzija ?

che daboli guz
10.2.2007, 1:55
Mnogi kazu da je bolja ona sa ventilatorom,navodno se SLiM verzija grije mnogo .Mada nebi trebalo to mnogo da te brine .

A ono u vezi kontrole u vezi mreze za to prvi put cujem,doduse moguce je instalirati linuks na ps2 ali na onu verziju sa ventilatorom jer ona ima prostora za hdd.

P.S. A sto ne pitas te tipove u i-net kafeu?
By the way a u kojoj drzavi si to video?

mant3ra
10.2.2007, 10:52
Mnogi kazu da je bolja ona sa ventilatorom,navodno se SLiM verzija grije mnogo .Mada nebi trebalo to mnogo da te brine .

A ono u vezi kontrole u vezi mreze za to prvi put cujem,doduse moguce je instalirati linuks na ps2 ali na onu verziju sa ventilatorom jer ona ima prostora za hdd.

P.S. A sto ne pitas te tipove u i-net kafeu?
By the way a u kojoj drzavi si to video?



ma pitao bi...ali su premestili radnju...

pa ovde u serbiji :) SAM TO VIDEO...

posto dok sam cekao da mi da neke diskove nareze gazada koji radi u tom cafeu .... video sam da im je pustio nesto preko server-a i oni su poceli igrat ps2 ali posto to mene nije zanimalo nisam dodatno oibracao paznju :(

pa se pitam posto je bilo nesto prosto...pa reko da nije mozda neka stoperca ili sto vec....


zato pitam dali postoji tako nesto jer znam da ps2 ima USB port :)