PDA

Prikaži potpunu verziju : misljenja


grebislav
6.2.2007, 1:44
sta mislite o softveru SISTEM MECHANIK 7

glitch
6.2.2007, 3:15
Dobar je to softver... Znam tu pusku dok je pracka bila!

MarkoZ
6.2.2007, 3:16
Koristim system mechanic 6 i mnogo sam zadovoljan programom. Da mogu da skinem sa neta 7 bez razmisljanja bih koristio system mechanic 7.

Electric
6.2.2007, 3:23
A eto - ja ga nesto ne gotivim. Jos davno - lose iskustvo s njim (napravio je takvu zbrku u XP da sam jedva sredio). Ne secam se ni koja je verzija bila. Posle nisam ni imao volje da ga ponovo (mislim na noviju verziju) instaliram.
U svakom slucaju - to je samo moje misljenje i nemam nameru da pljujem po programu. Isprobaj - pa vidi.

MarkoZ
6.2.2007, 3:57
A eto - ja ga nesto ne gotivim. Jos davno - lose iskustvo s njim (napravio je takvu zbrku u XP da sam jedva sredio). Ne secam se ni koja je verzija bila. Posle nisam ni imao volje da ga ponovo (mislim na noviju verziju) instaliram.
U svakom slucaju - to je samo moje misljenje i nemam nameru da pljujem po programu. Isprobaj - pa vidi.
I meni je verzija 4 napravila zbrku. I 5 je imala dosta bugova ali 6 je odlicna. Voleo bih i da vidim 7.

sin2384
6.2.2007, 10:01
Ja sam imao i stari system mechanic (dvojka mislim da bese), onda sam ga najvise koristio. System mechanic i registry mechanic su dva nezaobilazna programa koja ce ti uvek biti prijatelji! :D

jagodanbg
6.2.2007, 12:54
meni je isto brisao neke fajlove koje nije smeo, tako da sam se na poslu pravdao da sam zakacio virus pa da mi je on izbrisao!;)