PDA

Prikaži potpunu verziju : Setup (ekstenzija .3)


madsrdjan
5.2.2007, 20:55
Ovako: Imam fajl koji ima ekstenziju 3 (prvi put cujem za nju ali ajde) Pomocu cega da otvorim ovaj fajl da izvucem podatke iz njega?

glitch
5.2.2007, 21:27
Kolika je velicina datoteke? Imas li predstavu sta bi moglo da bude, mozda je extenzija greskom promenjena (recimo, na "3" dodaj gp pa probaj da ga otvoris Quick Time-om, or so)?

madsrdjan
6.2.2007, 1:36
U pitanju je instalacija igre. Naime dopao mi je saka cossacks-battle for europe ali losa kopija. nasao sam Napoleonic wars (osnovna igra, a battle for europe je ekspanzija) i ove dvije instalacije se razlikuju samo u tome sto Battle for Europe ima treci cd na kom je ovaj fajl pa sam kontao da izvucem podatke iz njega i ubacim u instalirani Napoleonic wars. Nasao sam na netu da moze ali ne znam kako da raspakujem taj fajl

Freško
6.2.2007, 1:46
Probaj Probaj da preimenuješ fail recimo u : (.Rar ; .zip ; .iso) pre bilo kakve akcije napravi rezervnu kopiju fajla....:dedica:

madsrdjan
6.2.2007, 15:10
Hm, nece.:(

Johnny
6.2.2007, 17:20
A .exe?
Mozda je i neki file koji prepoznaje samo ta igra. Pretrazi folder igrice da nema jos nekih file-ova sa tom ekstenzijom.

glitch
6.2.2007, 21:59
Probaj ovde (http://filext.com/alphalist.php?extstart=%5E%5B0-9%5D) pa vidi sta ti odgovara... Sto mi dade "kaznenu"?

madsrdjan
6.2.2007, 23:03
Probaj ovde (http://filext.com/alphalist.php?extstart=%5E%5B0-9%5D) pa vidi sta ti odgovara... Sto mi dade "kaznenu"?
Kaznenu? Ne razumijem:icon_scra

GakunGak
8.2.2007, 10:43
MOzda je dio kompresovanog split fajla, pa moras da nadjes prvi dio....

madsrdjan
8.2.2007, 12:01
Kao sto sam napomenuo u pitanju je instalacija koja se sastoji od 3 cd-a na kojima su fajlovi koji imaju ekstenzije: cd1-ekstenzija 1, cd2-ekstenzija 2, cd3-ekstenzija 3. E sad htio bih da izvucem podatke iz cd3 ako je nekako moguce.

GakunGak
8.2.2007, 19:26
Kopiraj sve u jedan folder i probaj pokrenuti prvi dio u WinRAR-u, pa extractuj negdje. Ako ne uspije, probaj da nadjes nesto na filext.com...

LoneWolf
8.3.2007, 0:26
Mozda se neko "pravio budala" tokom rezanja (ne kazem da si ti) i pukao 'ladno rename po tom fajlu,stavivsi to *.3 kao ekstenziju...
Probaj da stavis extenzije .EXE ili .MSI (microsoft installer package) i moralo bi da se pokrene,ali kao sto "kolega" rece,mozda je i dio splitovanog velikog fajla na male komade ;)