PDA

Prikaži potpunu verziju : Jugo(kugo)data


Nikola Grbic
19.12.2005, 21:43
Citam ti ja danas Blic kad ono vidim oglas i neznam dali da u to verujem...
Citaj:
Vision Pentium D*2
MB Intel D995XBK P4 1066 DDRII Gigabit LAN ATX
Procesor Intel Pentium D-830 3.9 Ghz 2MB HT800 LGA 775
CPU COOLER P4 SOCKET 775
Memorija 512 MB DDRII PC533 TakeMS X4
HDD 160 GB SATA WD 7200rpm 8mb
DVD +/- R/RW 16X BenQ/Samsung
E sada....
VGA GeForce 7800GTX VIVO, 256/256bit/PCI-e X2
itd...



Your Comment please...

Nikola Grbic
19.12.2005, 21:45
Pa,nemam ni namere a bogme ni para(istrosiosam se),nego me samo zanimaju vasa misljenja o Jugo(kugo)dati i ovoj config.


<*(((><

Reloader
19.12.2005, 22:15
*****i Jugodatu... najveci lopovi u SCG

DeCoy
19.12.2005, 22:22
Mislim da na hvataju ljude koji se baš ne razumeju u kompove tako što ti ogromnim fontom stave procesor na 2,4 GHz,a uvale ti neku Zida Technologies ploču i đubre od komponenti!

Atila
19.12.2005, 22:34
O Jugodat-и је већ много речено и мислим да се сви слажемо, поготово они који су се опекли:D да је то једна од најгорих, ако не и најгора фирма која се бави продајом рачунара у нашој земљи.
Имају они и веома добре конфе, ал' су све прескупе и у другим фирмама се могу наћи и за 30% нижу цену.
Главнину њихове продаје заузимају ''четворке'' које продају необавештеним идиотима који су напаљени на исте те ''четворке'', а немају појма да је у ствари у питању Celeron.
Ако они овако послују и главни партнер им је тај MDG из Канада намеће се као вероватноћа да су ти Канађани МОЖДА још већи лопови.

Pantelija
19.12.2005, 23:39
Ако они овако послују и главни партнер им је тај MDG из Канада намеће се као вероватноћа да су ти Канађани МОЖДА још већи лопови.

Da bude na pocetku jasno da ne branim Jugodatu, ali branim MDG, jer po mojim informacijam MDG veoma usrecuje ( u pravom smislu te reci ) musterije u Kanadi, a sad sto je sklpio neki dil sa Jugodatom to je druga prica ciji razlog treba traziti u povecanju profitu MDG-a, cemu je normalno da teze kao i svaki drugi.

Atila
20.12.2005, 1:35
Da bude na pocetku jasno da ne branim Jugodatu, ali branim MDG, jer po mojim informacijam MDG veoma usrecuje ( u pravom smislu te reci ) musterije u Kanadi, a sad sto je sklpio neki dil sa Jugodatom to je druga prica ciji razlog treba traziti u povecanju profitu MDG-a, cemu je normalno da teze kao i svaki drugi.
Ја сам и рек'о МОЖДА јер не верујем да у Канади могу слободно и отворено да раде такви лопови као што су ови из Jugodate.

VMedic
20.12.2005, 15:29
Mislim da na hvataju ljude koji se baš ne razumeju u kompove tako što ti ogromnim fontom stave procesor na 2,4 GHz,a uvale ti neku Zida Technologies ploču i đubre od komponenti!
Sta reci..covek je rekao sve...Chista istina...

Reloader
20.12.2005, 23:01
a ako dobijete nesto sto niste hteli vi uzmite garanciju pa na sud.

Hocu kad budem ziveo u normalnoj drzavi i kad budem imao pare za nafatirane advokate... nije ovo Amerika decko gde je kupac uvek u pravu...

Atila
20.12.2005, 23:37
Koji je vama q..... napadate doticnu firmu stalno.
Ako vam se nesvidjaju cene nemojte tu kupiti,
a ako dobijete nesto sto niste hteli vi uzmite garanciju pa na sud.
Шта мислиш које су шансе једног човека који је једва скупио паре за неки јадан комп на суду против једне тако велике фирме:rolleyes:

Неко би мог'о да се запита што их ти браниш:D Људе треба упозорити на време, па који мој они сами питају коју фирму препоручујемо.

oklagija
22.12.2005, 13:48
Posto je moj predhodni post na ovu temu obrisan, ondak moram lepo:
Ako vam se nesvidjaju cene nemojte tu kupiti,
a oni vam nemogu prodati nestu slabije od onoga sto ste platili,
mislim da niko nije takva ovca !
A za sud sam se zezao, mislim stvarno..... kako tumacite,
kakav sud PALICU u ruke pa u radnju, `ces da vidis kako onda lepo saradjuju ;)

Reloader
24.12.2005, 10:42
Ako vam se nesvidjaju cene nemojte tu kupiti,
a oni vam nemogu prodati nestu slabije od onoga sto ste platili,
mislim da niko nije takva ovca !

Problem je u tome sto obican korisnik ne zna sitne razlike a oni bas na to 'vataju. Mene ne bi za*****i ali evo recimo moja keva uzimala komp i prodavci joj ubacili 256 DDR na 266 MHZ (!!!). Graficka kartica ubacili SE model, al to se vidi samo iz BIOS-a. Ovakvih i slicnih primera je gomilu pa ti vidi koja je to djubrad.

dejan
24.12.2005, 11:24
Zvatjete xy puta prezvakanu temu....
Da je Југодата добра и бог би је имао.
kraj приче.

Aljosa
24.12.2005, 11:26
Izbegavaj Jugodatu miljama daleko. Ja sam kupio racunar kod njih i hteli su me zeznuti ne tri stvari monitoru, zvucnike su mi dali pokvarene i graficku koju sam platio dali su mi tek posle reklamiranja tako da zaobilazi ih!!!

Aljosa
24.12.2005, 11:28
Reloader brate i ja sam komp uzeo u KG. Onaj smrad Bata ti ga je uvalio sigurno i mene je hteo zaje*ati..

Reloader
24.12.2005, 13:50
U pitanju je MAIN computers