PDA

Prikaži potpunu verziju : K750i CALL BLOCKER


Ghil
3.2.2007, 14:36
POzzdrav znam da ova tema nije za ovo mijesto ali ... Situacja je ovakva imam par brojeva koje bi zelio da me nemogu zvati ili slati SMS poruke ( jer su veoma DOSADNI ) Jel postoji JAVA aplikacija koja ce to da mi omoguci KORISTIM SONY ERICSSON K750i i moze li mi neko reci kako se taj program zove i odakle da ga skienm
FALA

Milan91
3.2.2007, 16:33
ne postoji,ti bi da ti damo i kako se zove i jos da link odakle da skines,da neces mozda da dodjem do tebe da ti instaliram,svakakvih ljudi ima danas svi bi nesto na gotovo :mad: Program ne postoji i ne verujem da ce uopste postojati,java programa ima malo.Takav program samo postoji za telefone sa OS

srecko87
4.2.2007, 2:33
Moras kupiti Symbian telefon.
Symbian je ""cudo""

Coa da Man®
11.2.2007, 15:46
Postoji opcija u telefonu...
udjesh u settings/calls/manage calls/ i tu postoji ocija accept calls samo shto opcija funkcionishe malo drugachije nego shto zamishljash ali verujem da ti moze biti upotrebljiva. Napravish listu korisnika koji mogu da te dobiju, i on blokira sve osim ljudi sa liste

Predrag Stankovic
2.4.2007, 15:17
Ja imam telefon sa Symbianom 9, mozes li mi reci koji je to program za blokiranje poziva, i meni dosadjuju pojedini ludaci

banesr
2.4.2007, 19:15
Ja imam telefon sa Symbianom 9, mozes li mi reci koji je to program za blokiranje poziva, i meni dosadjuju pojedini ludaci

Handy Blacklist. Taj je najbolji. A imas i Best Blacklist i Advanced Call Manager. Instaliraj sva tri pa vidi sta ti najvise odgovara.

Predrag Stankovic
24.4.2007, 1:01
Svaka cast za preporuku programa Handy Blacklist, program odlicno Obavlja svoj posao

Nestor
13.6.2012, 20:34
Meni treba samo da blokiram jedan broj kad mi salje sms da mu ne izlazi da sam primio. Inace ja imam grupe koje pozive prima i ostalima pokazuje zauzeto to se lako namesta.