PDA

Prikaži potpunu verziju : Regrutacija!


cetnik
19.12.2005, 17:21
E ovako... ne radi se o vojnom regrutovanju ali...Meni i mom timu treba pomoc oko pravljenja moda za battlefiled 2, tj trebaju nam modelari, texture artisti...Mod je smesten u period ww2, borbe na balkanu, 1941-45. Bice tu nemaca, partizana, italijana, cetnika, ustasa...Pa, ako je iko voljan da radi za slavu (sve je na dobrovoljnoj osnovi), neka me kontaktira...Nadam se da ce barem neko da se javi...
http://i15.photobucket.com/albums/a364/trens86/Mod/logo.jpg

bobi
19.12.2005, 18:27
Kad otacbina zove, kako da ne poljubim svoju dragu i prihvatim se misa? :)

Vidi...moras samo da kazes koliko je maximalno poligona dozvoljeno po objektu, u kojem formatu hoces da ga exportujem i da nadjes reference (slike) po kojima cu crtati objekat.

Imaj jos i u vidu da ne mogu da ti obecam koliko ces i kada dobiti gotove objekte, jer to ne zavisi od mene, vec od slobodnog vremena.
Ipak se nadam da cu biti u mogucnosti da ti odradim 4-5 nedeljno.

cetnik
21.12.2005, 21:01
hm.. ok...za sve zainteresovane evo mail.. trens86@hotmail.com (to je i za msn ) Pa kontaktirajte onda... Nama trenutno treba model igraca, tj nemca... broj poligona je max 4000, ali sa svim detaljima(od slema pa do cipela) mi vec radimo punom parom, pa uskoro treba i sajt da izbacimo :D
http://i15.photobucket.com/albums/a364/trens86/Mod/helmets.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a364/trens86/Mod/panzerfaust60.jpg
imamo gomilu stvari, ali me je mrzelo da renderujem objekte :p

SuperG
21.12.2005, 22:39
Konacno se neko setio da nasu bogatu istoriju pretoci u igru... Podrzavam akciju, ali jednostavno ne mogu da vam pomognem u 3D modelovanju jer uopste ne znam osnove tog zanata. Ali ako vam nesto drugo zatreba stojim na usluzi! Jedno je sigurno - kad zavrsite mod zalagacu se za distribuiranje (Bilo preko neta bilo tipa "kapiraj - kopiraj")! U svakom slucaju - Best of Luck! :worshippy

Highlander
22.12.2005, 22:31
Ajde i ja da se prijavim na regrutaciju... iako sam već bio skoro... moj mail možete valjda da nadjete tu negde. Samo, nemam mnogo vremena, pa bi modeling išao malo sporije. Ali, trudio bih se, da znate!:icon_smil

Geronimo
23.12.2005, 0:48
Pozdrav svima,
Hehe moj prvi post :icon_lol:
Vidim da je cetnik vec pricao o modu. Imam da dodam da ce se mod bazirati na realizmu (jedan pogodak ubija) i istorijskoj tacnosti (nema me262 mlaznjaka kod nas). Smislili smo vec dosta ideja po kojima cemo se razlikovati od ostalih modova. Evo recimo u tenkovima ce biti vise pozicija, vozac, tobdzija, punjac, komandir, mitraljezac. Dosta toga je vec uradjeno, recimo skoro svo oruzje, neki staticni objekti i vozila. Evo par screenshotova, ovo je samo mali deo onoga sto je uradjeno:
http://img.photobucket.com/albums/v415/MOHAAs/screen019.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v415/MOHAAs/screen020.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v415/MOHAAs/walta2.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v415/MOHAAs/walta.jpg

ACHTUNG
23.12.2005, 0:56
ako vam treba strucna pomoc oko tenkova javite se...

cetnik
23.12.2005, 2:27
!ACHTUNG! he he, znao sam... da nisi uzeo nick zbog onog sajta ,,Achtung panzers!,, ? Inace trebace nam pomoc oko slika enterijera tenkova...inace sam i ja zaludjenik za tenkove:) :) :) :) :) :) :)

ACHTUNG
23.12.2005, 2:29
Nisam uzeo,ali taj sajt obozavam.Za koje tenkove planirate da pravite enterijer?

cetnik
23.12.2005, 2:36
pz3, pz4,pz2,stug3,pzjager,marder...to je od nemackih...ima i gomila drugih:)

ACHTUNG
23.12.2005, 13:35
Za mardera vam je lako.Za Stug imam.A sto nema Tiger-a???Pa ljudi to vam je sinonom nemacke vojne moci!

cetnik
23.12.2005, 14:27
Mozda ubacimo kasnije tigra...mada volim taj tenk...Problem je sto se nije koristio na balkanu, koliko ja znam. E sad totoalno odosmo sa teme foruma... Mogli bi da otvore temu za tenkove:icon_mrgr

ACHTUNG
23.12.2005, 15:49
MA bre sta ti je,oni vode racuna samo o najposecenijim topicima. (Je li? ;) -- Admin)

Znaci samo za Balkan, a? Uradite onda i one nemacke motore sa prikolicom, mnogo su ludi...
Tacno, nije bilo Tigra. Najvise PzIII.

cetnik
23.12.2005, 19:40
pa nisam rekao sta ce biti od ostalih vozila...naravno da ce biti i bmw motor sa prikolicom...bice i gomila aviona.. Od tenkova imamo gotov pz3(rana verzija) i hanomag...Naj bolje je to sto ce to biti maltene simulacija bojnog polja.:)

ACHTUNG
24.12.2005, 3:26
OO,pa to ce biti za nas,zaludjenike,a?Ako bude realisticno,a vidim da ce da bude,nece biti bas popularan.Pz IV D obavezno uradite.On da predstavlja kao neki maximum ili H verzija.Ne znam bas nesto mnogo o nasem bojnom polju.Ipak preferiram Rusiju,jer su tamo bile najvece "svinje".Pazi,ja nisam ni igrao Battlefield 2,jer nemam DVD citac...:(
Sta ce biti od aviona? Henkel bombardel?Ju 87D?Koji Meserschmit-ovi?Od Rusa sta ce biti(tenkova naravn :) ).

Naravno,jednino bi gosn Voja mogao da se pati sa nama,taj covek ima zivce i u petama.

cetnik
24.12.2005, 14:32
hm, pa prosto, ako budemo radili nesto komercijano, sta smo onda? jos jedna glupost u moru slicnih igrica...bice relanije, ali obecavam da ce biti igrivije nego pola mutiplayer igrica... zamisli samo ovu scenu...trce partizani sa zastavom.. (cilj je da zauzmu bunker..) vicu uraaaa....,,sloboda narodu smrt fasizmuuu..! A sa druge strane nemci za mitraljezima...,,banditen ha ha ha... Sta kazes:) Nego bice od tenkova i t34 ili i t34-85..za sad to sto se rusa tice, ali cemo menjati..A stavicemo i pz4.. razne verzije(mislim da cemo ubaciti i F):)

3dM@niak
24.12.2005, 16:06
svako ima zivce u petama, inace ne bi mogao da stoji... :D Srecna nova godina... :) Dobre su vam slikice i ideja, bice super ako zavrshite to do kraja :)

kinteC
24.12.2005, 16:16
Promenio sam nick, cetnik-kintec... smorili me moderatori:( ... Nego ima 100% da zavrsimo igru..ima da potraje, ali smo odlucni...

Highlander
24.12.2005, 17:21
Koliko ste uradili? Šta vam je još ostalo???

SuperG
24.12.2005, 17:49
Promenio sam nick, cetnik-kintec... smorili me moderatori:( ... Nego ima 100% da zavrsimo igru..ima da potraje, ali smo odlucni...

Aj'te pametni modovi, odgovorite mi na pitanje, gde pise da nick tipa "cetnik" nije dozvoljen?

kinteC
24.12.2005, 17:50
trebaju nam staticni objekti...to nam bas fali.. I neko ko ce da radi zvuk.Sto se tice staticnih objekata, to mozemo i sami, ali je problem zvuk...:(

Highlander
25.12.2005, 11:11
Aj'te pametni modovi, odgovorite mi na pitanje, gde pise da nick tipa "cetnik" nije dozvoljen?
Meni taj nick lično nije smetao, ali bi se mogao naći neko kome bi! Svako ima svoja shvatanja i uverenja, pa i u pogledu cetnika ili partizana! Neko voli jedne, neko druge, pa bi moglo doći do sukoba izmedju članova i uništenja ovakve jedne svojevrsne zajednice. Baš to što će pisati cetnik ili kintec ovde uopšte nije bitno, bitno je da piše, odgovara, pita, a da to bude takvo da modovi ne obrišu! Razumeš???:mrgreensa

SuperG
25.12.2005, 18:32
Meni taj nick lično nije smetao, ali bi se mogao naći neko kome bi! Svako ima svoja shvatanja i uverenja, pa i u pogledu cetnika ili partizana! Neko voli jedne, neko druge, pa bi moglo doći do sukoba izmedju članova i uništenja ovakve jedne svojevrsne zajednice. Baš to što će pisati cetnik ili kintec ovde uopšte nije bitno, bitno je da piše, odgovara, pita, a da to bude takvo da modovi ne obrišu! Razumeš???:mrgreensa

Ne bi me cudilo da se i nick "Srbin" nadje na "black listi"...

oluja
25.12.2005, 20:32
Ne bi me cudilo da se i nick "Srbin" nadje na "black listi"...
Mislim da ovaj off topic sam vec govori da je bilo potrebno da promeni nik, meni licno ne smeta, ali zarad mogucih problema koji mogu da se dese raznim nesporazumima, bolje je biti na sigurnom... Moderatori ovog foruma ce insistirati da se izbegava bilo kakva politika, nacionalizam, religija,... (a znamo da "balkanci" vole da se natezu bas oko istih) i sve sto nije vezano za teme kojima se SK bavi.
"Kintec" pravi odlicne postove i hoce da pomogne drugima i ne bi zeleo da sada nastane neki nesporazum, ovo nije nista licno, samo predostroznost.
Da i ovo ne bude off, zelim vam da napravite odlicnu igru i zaradite gomilu para.

kinteC
25.12.2005, 22:30
ok, tnx sto se igrice tice, mada ce biti besplatna... Cilj nam je da napravimo kvalitetnu igru, kroz koju se moze nauciti nesto od wwII na ovim prostorima( ne samo istorijski vec i o oruzju...)
Sto se mog bivseg nicka tice, ok, razumem vas, samo moderatori ne bi trebali da izigravaju policajce ( tipa: ovo ce mozda stvoriti neprilike...daj da ga uklonimo) Ovde ne mislim na tebe Oluja. moderator bi trebao da reaguje ako vec dodje do nekog sukoba medju clanovima...ja bar tako mislim