PDA

Prikaži potpunu verziju : Rapidshare (upload) problemi


Acid burn
29.1.2007, 19:29
Zna li neko kako mogu da prebacim podatke na rapidshare, posto mi stalno izbacuje gresku, tj neznam kako treba URL da ukucam kad prijavljujem?

PDarko
29.1.2007, 20:21
Zna li neko kako mogu da prebacim podatke na rapidshare, posto mi stalno izbacuje gresku, tj neznam kako treba URL da ukucam kad prijavljujem?

Može malo detaljnije?

bobi
29.1.2007, 22:26
Rapidshare je pored Megaupload, po mom misljenju najgori site za hosting.

Bolje koristi http://www.sendspace.com i izbegni cekanje i tebe i ljudima kojima saljes, kucanje glupih passova i slicne gluposti.

holodoc
29.1.2007, 22:32
Rapidshare je pored Megaupload, po mom misljenju najgori site za hosting.
Osim ako ne nabaviš Premium account :dzavo:

bobi
29.1.2007, 22:34
Osim ako ne nabaviš Premium account :dzavo:
Mozda bi i otvorio da onoliko ne muce ljude.

Garson
30.1.2007, 1:41
Rapidshare je pored Megaupload, po mom misljenju najgori site za hosting.

Bolje koristi http://www.sendspace.com i izbegni cekanje i tebe i ljudima kojima saljes, kucanje glupih passova i slicne gluposti.
Nije ni sendspace sjajan, imaju i oni ogranicenje u broju free slotova.
Po meni su dobri:
http://fileho.com/ (podrzava dl menagere)
http://www.filefactory.com/ (podrzava dl menagere, max 300MB upload)
http://depositfiles.com/en/ (podrzava dl menagere, max 300MB upload)

Ulmawen
9.10.2007, 13:45
Ajd da ne otvaram novu temu, valjda mogu i ovde da priupitam.
Od skora ne mogu ništa da skinem sa RS-a, javlja mi da mi nije dobra IP adresa. Šta god to značilo. Jel ima neko sličnih problema?

Patton
9.10.2007, 13:50
Meni sve radi kako treba sa RS-om. Da ti browser nije izkesirao nesto? Jel si probala iz vise browsera?

Ulmawen
9.10.2007, 14:56
Meni sve radi kako treba sa RS-om. Da ti browser nije izkesirao nesto? Jel si probala iz vise browsera?
Radilo je i meni sve ok do skora. Jesam, probala sam iz 2 različita browsera...

Iris
9.10.2007, 15:15
Pretresite ovu temu (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=2293), da ne postavljamo ista pitanja na nekoliko mesta... :ciao:

Željko
29.1.2008, 22:10
Dešava mi se uvek, ali uvek, kada skidam neki veći fajl sa rapidshare da se download prekine... Do čega bi moglo da bude? Torenti rade sasvim normalno...

vladale
29.1.2008, 23:40
Dešava mi se uvek, ali uvek, kada skidam neki veći fajl sa rapidshare da se download prekine... Do čega bi moglo da bude? Torenti rade sasvim normalno...

Najverovatnije je do tvoje internet konekcije (jer se i meni dešavalo da konekcija "štuca"), ali ne isključuje se mogućnost da je do njih zbog toga što ti oni na free nalogu ne garantuju stabilnost servera.

zoran845
29.1.2008, 23:46
Dešava mi se uvek, ali uvek, kada skidam neki veći fajl sa rapidshare da se download prekine...Ne znam šta podrazumevaš pod "veći fajl", ali, evo, zadnjih dana sam skinuo četrdesetak fajlova od po 100 MB sa "Rapida" (Free, naravno) i nijednom nije došlo do "pucanja". :)

Kombinacija: "Telekom" ADSL 512 i Firefox 2.0.0.11.

Željko
29.1.2008, 23:46
Na SensSpace-u radi normalno... Znači do RS-a je...

Još sam pod ustiskom dial up-a, sve preko 20 mb mi je veliko... :)

Eddie
8.2.2008, 5:03
Vidim da na Rapidshare sajtu pise da ako skupim 10000 poena dobijam 1 mesec dzabe premium accounte. Posto sam uplatio za 3 meseca dobio sam 8000 poena sto znaci da preostalih 2000 dobijam upload-om mojih ( valjda moze i njihovih?) fajlova.
E sad mi nije jasno da li te 2000 poena dobijem kad uploadujem 2000Mb ili 2000 fajla nebitne velicine???:confused:
Drug kaze da su megabajti u pitanju a ne broj fajlova.
I da li da uploadujem preko premium accounta ili preko collectors accounta?

Shomy
8.2.2008, 9:53
Ne, ne, ne , ne sinko ...
Tvoj fajl ili fajlovi treba da budu skinuti 2000 puta od strane FREE USERS-a da bi ti dobio svoje nedostajuće poene!!!

Najbolji način da se to ostvari je pokretanje sajta sa interesantnim sadrzajem za skidanje koji bi privukao siroke narodne mase.
Pozz

Eddie
8.2.2008, 20:14
Eto ti sad. Ipak, to je i najlogicniji odgovor. Hvala:ciao:

caine
9.2.2008, 0:48
I da li da uploadujem preko premium accounta ili preko collectors accounta?
Preko premiuma, naravno. Ako uploaduješ preko tog collector's (free) naloga, krećeš sa 0 poena.;)

Jenkiduduldu
9.2.2008, 1:56
Ne, ne, ne , ne sinko ...
Tvoj fajl ili fajlovi treba da budu skinuti 2000 puta od strane FREE USERS-a da bi ti dobio svoje nedostajuće poene!!!

Najbolji način da se to ostvari je pokretanje sajta sa interesantnim sadrzajem za skidanje koji bi privukao siroke narodne mase.
Pozz

I potrebno je da fajl koji ce neko skinuti kao free user bude najmanje velicine 1MB da bi dobio poen, i da taj neko ko skida nije generisao vise od 5 poena, sto ce reci da ako sam skines svoj fajl (velicine 1MB) 5 puta zaredom dobices 5 poena ali ako skines i 6-ti put neces dobiti 6-ti poen.

Eddie
9.2.2008, 20:42
Na kojim sajtovima je najlakse da se zakace linkovi za ono sto sam upload-ovao na rapidshare serverima? Mislim, koji su poseceniji blogovi, forumi i sl?
Posto je meni Upload 8KB/s moram da probam sa nekim programima, filmove nema sanse da nakacim.

A M G
24.4.2008, 20:56
Da li imate problema sa Rapidom trenutno? Imam par linkova sa kojih bi skinuo neke stvari, ali ni jedan ne radi, ne uspeva ni stranu da ucita? Sto je jos cudnije, desi mi se na nekim linkovima da mi odmah ponudi download, znaci samo kliknem na link, fajl se skine trenutno, ali je naravno ostecen. Sta se ovde desava? :icon_scra

zoran845
25.4.2008, 9:06
Nemam te probleme koje ti imaš (ne prekida mi se download), ali ima nešto drugo što me u vezi sa "Rapidšerom" (mislim na Free) nervira:

1) povećali su vreme za čekanje od kad klikneš na "Free" do izbacivanja koda koji moraš da otkucaš :mad:
2) obavezni kod su dodatno zakukuljili time što ne samo što moraš da identifikuješ slova i brojke, nego sad još i moraš da otkucaš samo pojedine ponuđene znake - one na kojima je crtež mačke :mad:

Ako ovako nastave, uslov da bilo šta (free) skineš sa Rapidsharea biće rešavanje testa inteligencije, pa kome IQ nije bar 120 - dobije šipak! :mad:

Za ono da odmah dobiješ link za skidanje (kad klikneš na "Free"): uveli su "happy hour" :) (koji, ako je verovati nekim napisima sa Interneta) zna baš da potraje. I sam sam pre par dana naleteo kad se moglo skidati bez prepreka, ali potrajalo je "samo" neka dva sata.

Ako ti nešto znači, koristim Firefox 2.0.0.11 i ADSL ("Telekom").

A M G
25.4.2008, 9:59
Slazem se sa svime sto si rekao! Pocecu da mrzim macke samo zbog Rapida! :kreza: Isuvise cesto mi se desi da jednostavno ne znam sta trebam da odkucam, pa da onda idem Jovo nanovo, ali se najvise iznerviram kada posle svih pokusavanja dobijem poruku da moja IP adresa vec nesto skida! :boodala: Znaci tad puknem! :n-cc2: Jedva sam jutros u 2 uspeo da poskidam sve sto mi treba.

dzonihsv
25.4.2008, 12:14
Kad promasite onaj kod i kaze vam da nije dobro ukucan ,samo kliknite na back i ponovo ste na istoj strani gde je onaj kod i onda ukucajte ponovo (ako neko nije znao).

zoran845
25.4.2008, 13:36
Nije sve ni tako crno na "Rapidu". Znaju oni i ovako:

20375
:)
Help yourself!