PDA

Prikaži potpunu verziju : Member Ranking


Predrag Stankovic
29.1.2007, 1:55
Intersuje me koje uslove treba da ispuni neki chlan da bi dobio veci rang, i koji je redosled ranking-a , jel ovako neshto: novi clan, clan, veteran, deo inventara foruma, itd... , sta je najvaznije da nije mozda broj poruka ili neshto drugo?

Master Neo
29.1.2007, 1:59
Intersuje me koje uslove treba da ispuni neki chlan da bi dobio veci rang, i koji je redosled ranking-a , jel ovako neshto: novi clan, clan, veteran, deo inventara foruma, itd... , sta je najvaznije da nije mozda broj poruka ili neshto drugo?
Rangiranje se vrsi na osnovu broja poruka. Takodje jedna vrsta rangiranja se odnosi i na reputaciju, odnosno, koliko te, narodski receno, gotive ostali clanovi na forumu.

nikola87
29.1.2007, 2:01
e koja je to fora sa reputacijama.
Meni su 5 puta dali zelenu,crvenu i sivu reputaciju.Sta znaci siva i kako da vidim ko mi je dao i zbog cega.

pozz...

A M G
29.1.2007, 2:06
e koja je to fora sa reputacijama.
Meni su 5 puta dali zelenu,crvenu i sivu reputaciju.Sta znaci siva i kako da vidim ko mi je dao i zbog cega.

pozz...

Sivu reputaciju ti je dao korisnik koji ima manje od 50 poruka....valjda. :)

holodoc
29.1.2007, 2:10
1. http://www.sk.co.yu/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_faq_forum_rules
2. http://www.sk.co.yu/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_vb_user_maintain
3. http://www.sk.co.yu/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_vb_board_usage
4. http://www.sk.co.yu/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_vb_read_and_post

Master Neo
29.1.2007, 2:10
Sivu reputaciju ti je dao korisnik koji ima manje od 50 poruka....valjda. :)
Tako je, siva reputacija je dakle, crvena ili zelena reputacija koju ti je dao korisnik koji ima manje od 50 poruka, ali je ti vidis kao sivu posto ne utice na tvoju sadasnju reputaciju.

nikola87
29.1.2007, 2:17
Jel mogu nekako da vidim razlog zbog cega mi je neko dao negativnu reputaciju(imam 2 negativne)

DeCoy
29.1.2007, 2:34
Pa ako taj neko nije naveo razlog zasto se ne slaze sa tvojim porukama u temi u kojoj ti je dao crvenu reputaciju,ostaje samo da mu procitas misli;)

Sarmatian
29.1.2007, 4:52
Jel mogu nekako da vidim razlog zbog cega mi je neko dao negativnu reputaciju(imam 2 negativne)

Mozes da vidis samo post na koji ti je neko dao negativnu reputaciju, pa da probas da izvuces zakljucak...

Master Neo
29.1.2007, 5:00
Mozes da vidis samo post na koji ti je neko dao negativnu reputaciju, pa da probas da izvuces zakljucak...
Greska, ne moze ni post, vec samo temu, u kojoj je dobio odredjenu reputaciju.

mad_skillz
29.1.2007, 8:38
moze da se vidi tachan post za svaku vrstu reputacije, pozitivnu ili negativnu..

nikola87
29.1.2007, 11:32
kako da vidim tacan post,tamo pored reputacije pise samo tema na kojoj mi je data reputacija i vreme davanja,ali to vreme se ne poklapa ni sa jednom porukom i onda ne mogu da zakljucim na osnovu koje poruke je data.

pozz....

holodoc
29.1.2007, 11:44
kako da vidim tacan post,tamo pored reputacije pise samo tema na kojoj mi je data reputacija i vreme davanja,ali to vreme se ne poklapa ni sa jednom porukom i onda ne mogu da zakljucim na osnovu koje poruke je data.

pozz....
Klikni na taj link i bićeš "odnešen" na post za koji si dobio rep ;)

Dimo
29.1.2007, 11:44
kako da vidim tacan post,tamo pored reputacije pise samo tema na kojoj mi je data reputacija i vreme davanja,ali to vreme se ne poklapa ni sa jednom porukom i onda ne mogu da zakljucim na osnovu koje poruke je data.

Klikni na temu pored reputacije i otvorice ti se novi prozor tacno na post za koji si dobio reputaciju u datom topicu.

Edit:Holodoc me pretece za nekoliko milisekundi,zahvaljujuci mom extra brzom dial upu... :)

mad_skillz
29.1.2007, 11:47
ti imash toliko postova a na dial-up-u si...alal ti vera...

AstraLogos
29.1.2007, 11:56
Mad pa i ja sam na dial up-u i nagurao sam 1K postova. :kreza:
Cekaj kad dojde ADSL ima davi sve podavim sa postiranjima. :kreza: ;)

nikola87
29.1.2007, 12:02
Klikni na taj link i bićeš "odnešen" na post za koji si dobio rep ;)
odlicno, izgleda da mi je chivan zabio negativnu reputaciju ,xa,xa ladno ne mogu da verujem(razlog je glup)

edit:e zaboravio sam da se zahvalim i DIMO koji se bas trudi na dial up:D

mad_skillz
29.1.2007, 12:12
Mad pa i ja sam na dial up-u i nagurao sam 1K postova. :kreza:
Cekaj kad dojde ADSL ima davi sve podavim sa postiranjima. :kreza: ;)
gde tebe da se zaboravi...:D
ja za to ne bih imao nerava..

Sarmatian
29.1.2007, 13:37
Greska, ne moze ni post, vec samo temu, u kojoj je dobio odredjenu reputaciju.

Greska, moze :p

Master Neo
29.1.2007, 13:45
Greska, moze :p
Jbg, sh.t happens... desava se da i ja pogresim;) ali retko:D

Belgrado
29.1.2007, 14:52
ja imam jednu zelenu kockicu ... kako da vidim ko mi je dao nju ??
Unapred zahvalan
Milos

B@NE
29.1.2007, 15:13
ja imam jednu zelenu kockicu ... kako da vidim ko mi je dao nju ??
Unapred zahvalan
Milos
Znaci da ti je neki clan iznad 50 poruka dao pozitivan poen. Po pravilu i nokom redu treba da se napise pored poruke zbog cega je neko dao rep point a taj neki moze i da se potpise. Ti mozes da vidis u kojoj temi si dobio taj poen pa ces sam zakljuciti ko bi mogao da ti da.

VojaM
29.1.2007, 19:56
ja imam jednu zelenu kockicu ... kako da vidim ko mi je dao nju ??
Unapred zahvalan
Milos
Zelena kockica pokazuje tvoju ukupnu reputaciju koja je pozitivna (zelene boje). S vremenom možeš dobiti još koju zelenu kockicu ili umesto više zelenih - jednu svetlozelenu. Ista stvar je i sa crvenim kockicama, samo se odnose na negativnu reputaciju.

Negativna reputacija znači da se s tvojim stavovima ljudi uglavnom ne slažu, što ne mora da znači ništa loše (a može).

Ako se potrefi da neko ima baš podjednako pozitivnih i negativnih reputacionih poena, onda je on "na nuli" i kockica mu je SIVA.

Korisnik koji ne želi da mu se prikazuje i daje reputacija ima CRNU kockicu (kao ja, na primer). Nisam siguran da li to može svako da isključi ili samo modovi i admini - probajte.

Boje kockica daju samo grubu sliku. Ako namestiš pokazivač miša iznad kockice, prikazaće ti reputaciju u TEKSTUALNOM OBLIKU. Recimo, tvoja reputacija trenutno glasi "ISTIČE SE".

Nešto više o reputaciji potražite na linku UPUTSTVO (u engleskoj verziji foruma: FAQ) u gornjem levom delu svake stranice foruma.

fighter
30.1.2007, 14:08
Ko moze da da dve reputacije odjednom, ko 5 a ko 10?

bobi
30.1.2007, 17:15
Meni neko rece da moja ocena vredi 5 poena. :)

Dimo
30.1.2007, 21:04
Admin vrijedi 10 poena,koliko znam.

Master Neo
30.1.2007, 21:10
Meni neko rece da moja ocena vredi 5 poena. :)
moja 4 vredi, juce mi rekla moderatorka.:) Tako da, pazite se, ako resim da skidam reputaciju...;) :D

nikola87
30.1.2007, 22:03
Kakvi su vam to poeni,jel to fora kada das nekome reputaciju vredi kao 10 ili sta?

Andross
30.1.2007, 22:06
Moja vredi 2 poena.Za ostatak ne znam.

B@NE
30.1.2007, 22:13
@ nikola87

Da bash tako. Kako to moze da se vidi koliki je rep power? Sta mislite da se smanji kriterijum sa 100 pozitivnih na 50?

Deusdies
30.1.2007, 23:27
ne znam kol`ko vredi moja. Je li, a kad je crna kockica, kao kod VojaM, znači da je on najgori, a? :) :D

Šalim se :)

@VojaM, nemoj zbog ovoga da utičeš na moju reputaciju (negativno) :)

Master Neo
31.1.2007, 0:09
ne znam kol`ko vredi moja. Je li, a kad je crna kockica, kao kod VojaM, znači da je on najgori, a? :) :D

Šalim se :)

@VojaM, nemoj zbog ovoga da utičeš na moju reputaciju (negativno) :)
To znaci da je on ispao pametan i da ne zeli da ga iko ocenjuje, sto naravno i ne treba.;)

nikola87
31.1.2007, 0:36
pa znaci ako moderator cija reputacija vredi 10 da nekome negativni reputaciju a taj nema 5 pozitivnih(posto ste rekli da negativna vredi kao pola pozitivne) njemu se menja reputacija na crveno.Ako je tako onda je to glupo.
Kako da se vidi koliko vredi reputacija

pozz

Master Neo
31.1.2007, 0:39
pa znaci ako moderator cija reputacija vredi 10 da nekome negativni reputaciju a taj nema 5 pozitivnih(posto ste rekli da negativna vredi kao pola pozitivne) njemu se menja reputacija na crveno.Ako je tako onda je to glupo.
Kako da se vidi koliko vredi reputacija

pozz
Moras da budes bas bezobrazan da bi zasluzio negativnu od Voje, a on ce pre banovati tog lika nego sto ce mu dati negativnu i pustiti ga da nastavi da pravi rshum po forumu.
Reputaciju posaljes nekome pa ga pitas koliko mu se povecala reputacija, onoliko koliko kaze toliko vredi tvoja reputacija

Predrag Stankovic
31.1.2007, 0:41
Znam za sebe svako ko mi odgovori i pomogne mi da resim neki problem ja mu dam pozitivnu reputaciju, a ko mi odgovori tek onako samo da pokaze da zna nesto, dobija negativne poene od mene.

nikola87
31.1.2007, 0:42
Moras da budes bas bezobrazan da bi zasluzio negativnu od Voje, a on ce pre banovati tog lika nego sto ce mu dati negativnu i pustiti ga da nastavi da pravi rshum po forumu.
Reputaciju posaljes nekome pa ga pitas koliko mu se povecala reputacija, onoliko koliko kaze toliko vredi tvoja reputacija
Ja ko da nisam na ovom forumu ali kako se vidi koliko ti se povecala reputacija?:confused: :confused: ,prvi put cujem za ovo?

Master Neo
31.1.2007, 0:45
Ja ko da nisam na ovom forumu ali kako se vidi koliko ti se povecala reputacija?:confused: :confused: ,prvi put cujem za ovo?
Pazi, recimo ti sad pogledas svoju reputaciju, i imas recimo 55 poena, zatim kazes nekom da te oceni pozitivnom, i on to uradi, ti onda pogledas opet i imas 57, znaci da njegova reputacija vredi 2 poena, kada nekoga oceni. Kapiras;)

nikola87
31.1.2007, 1:04
Ok evo sad sam nasao gde se gledaju poeni.Nego ranije sam imao 2 zelene, 2 sive i 1 crvenu reputaciju, a sada je jedna zelena postala siva,kako to.

nebojsa986
31.1.2007, 2:47
E posto niko nema crvenu rep ,ja se dobrovoljno prijavljujem da testiram to ,ajde nek mi svako da po jednu negativnu (slobdno ne stidite se :D ) pa da vidim kad ce da predje u crvenu.

Deusdies
31.1.2007, 3:14
EEEJ PA KOJA VAM JE OVO FORA?

Maločas odoh bzvz u svoj Control Panel i vidim da mi je neko dodelio crvenu reputaciju. Bez potpisa, bez komentara samo - crveno!

Pa dobro bre, jel sam rekao da se zezam?

pu...

PAIN
31.1.2007, 10:43
EEEJ PA KOJA VAM JE OVO FORA?

Maločas odoh bzvz u svoj Control Panel i vidim da mi je neko dodelio crvenu reputaciju. Bez potpisa, bez komentara samo - crveno!

Pa dobro bre, jel sam rekao da se zezam?

pu...
Lako mozes da proveris.Pogledaj na koju tvoju poruku je data reputacija i onda bi mogao da zakljucis zasto si je dobio.Mozda ti je dao neko ko se ne slaze s tobom ili si nesto neumesno rekao:D .

Andross
31.1.2007, 11:00
A ja sam dobio losu zato sto sam rekao da moja reputacija vredi dva poena.Eee ccc, neko me pomeso sa nekim ko isto ima dva poena ;) (posto losu rep nisam odavno davao)

PAIN
31.1.2007, 11:02
Evo ti jedna da ispravimo to;) ....


EDIT: ftw izbacuje mi ovu poruku.Morate oceniti i još neke korisnike pre nego što budete u mogućnosti da ponovo ocenite $userinfo[username].
Svakog zivog mogu ali samo Androssa ne mogu.Ne znam da li je ovo vec bilo ali sta je ovo....

bobi
31.1.2007, 11:42
EEEJ PA KOJA VAM JE OVO FORA?

Maločas odoh bzvz u svoj Control Panel i vidim da mi je neko dodelio crvenu reputaciju. Bez potpisa, bez komentara samo - crveno!

Pa dobro bre, jel sam rekao da se zezam?

pu...
Hehehe... I meni zalepio crvenu :):alealeee: :rofl:

Ajde deder ne boj se, reci ko si, i dobijas zelenu od mene. :)

DeCoy
31.1.2007, 12:00
Svakog zivog mogu ali samo Androssa ne mogu.Ne znam da li je ovo vec bilo ali sta je ovo....

Moras da ocenis jos 10 korisnika nakon sto si Androssu dao ocenu,da bi njega ponovo mogao oceniti...

Predrag Stankovic
31.1.2007, 12:18
He he he, ovo sa davanjem pozitivnih i negativnih reputacija preraste u zezanje,
sad ko hoce kome da se osveti iz zavidnosti samo mu zabije negativnu reputaciju, da sam znao da cu da iniciram tako neshto otvaranjem ovakve teme, ne bi to uradio, jer ce na kraju svako svakom pozeleti da vrati milo za drago.

bobi
31.1.2007, 12:43
jer ce na kraju svako svakom pozeleti da vrati milo za drago.
Gresis, najozbiljnije bih mu dao zelenu, ako bi imao hrabrosti da kaze ko je.

PAIN
31.1.2007, 12:53
Moras da ocenis jos 10 korisnika nakon sto si Androssu dao ocenu,da bi njega ponovo mogao oceniti...
Pa ne secam se da sam ikad njemu dao rep, ali nema veze.....

holodoc
31.1.2007, 13:02
BTW, "črvena" i "gušter" reputacija vrede različito :D

Drugim rečima "reputation power" 4 primaocu daje 4 pozitivnih (zelenih) poena ali samo polovinu u slučaju da se dodeljuju negativni :) Dakle u tom slučaju ako vam se reputacija "smanjila" za dva poena hvatajte za gušu one koji imaju reputation power 4 tj. tj. imaju preko 2000 poruka i duže su na forumu od godinu dana :D

edit: Napraviše ljudi RPG od softvera za forum :D

PAIN
31.1.2007, 13:03
hvatajte za gušu one koji imaju reputation power 4 tj. tj. imaju preko 2000 poruka i duže su na forumu od godinu dana :D
Znaci tebe:D ....

DeCoy
31.1.2007, 14:52
Znaci tebe:D ....

Ne njega,on ima reputation power 5!

Predrag Stankovic
31.1.2007, 15:08
A koliko je bitno za reputaciju clana kada tema koju on otvori ima preko 100 postova ili je Moderatori proglase "Bitnom" da li i to ima nekog uticaja

holodoc
31.1.2007, 15:18
Znaci tebe .... :D
Ne njega,on ima reputation power 5!
Ne mene. Ja veoma, veoma retko dajem "črvene" jer verujem u drugu šansu :D. A pošto kao što DeCoy reče imam reputation power 5 to znači da kad bih ja nekom dao istu dobio bi dva poena manje odma a onih pola bi se pamtilo :D
A koliko je bitno za reputaciju clana kada tema koju on otvori ima preko 100 postova ili je Moderatori proglase "Bitnom" da li i to ima nekog uticaja
Isto toliko važno koliko i kada tema nije "Bitna" :D

mad_skillz
31.1.2007, 15:41
meni iskreno nije ni bitno mogu ja da imam sve crvene pa da opet to shto pishem ima nekog smisla , to sa reputacijom je sve stvar ukusa ,tj. da li se nekom svidja kako pishesh i obratno ili da li se slaze ili ne..

Marko_L
31.1.2007, 16:31
Hahahahaa... podsećate me na Simpsonove kad su otišli na porodičnu šok terapiju...
Daj da vidim kako ovo radi... BZZZZZ... aha, evo i tebi... BZZZZZ... Smirite se vas dvojica BZZZZZBZZZZZ... :)

VojaM
31.1.2007, 17:55
wtf izbacuje mi ovu poruku:

Morate oceniti i još neke korisnike pre nego što budete u mogućnosti da ponovo ocenite $userinfo[username]. Dobro da si mi ovo poslao, to je greška u prevodu. I tekst je glup, a i ima pogrešan poziv funkcije (treba na tom mestu da piše ime onoga kome si hteo da daš reputaciju, a ne ime funkcije). Baš me zanima da li sam sada to popravio, probaj da navedeš forum da ti opet to isto izbaci.

Stevvan
31.1.2007, 19:06
A ja sam dobio losu zato sto sam rekao da moja reputacija vredi dva poena.Eee ccc, neko me pomeso sa nekim ko isto ima dva poena ;) (posto losu rep nisam odavno davao)
Ja stvarno ne znam koja je ovo fora:( Isto se dogodi i meni. a stvarno ljudi kada dajete negativnu barem ostavite i obrazlozenje. Mislim ako je nekom cilj da samo lupa negativne reputacije samo zato sto neko ne deli isto misljenje sa njim a usput nece da da nikakvo obrazlozenje, mislim stvarno nije uredu...:( :( :(

Magneto
31.1.2007, 19:06
Tekst (objašnjenja) je na mestu, samo Vojo, dodaj posle reči "ocenite" reč "korisnika", da ne ispadne rogobatna konstrukcija tipa:

"Morate oceniti još neke korisnike pre nego što budete u mogućnosti da ponovo ocenite Marko_L"

već:

"Morate oceniti još neke korisnike pre nego što budete u mogućnosti da ponovo ocenite korisnika Marko_L"

:)

VojaM
31.1.2007, 21:14
Mislio sam da sam to dodao... što je brzo, to je i kuso.
Sad je valjda sredjeno.

Dimo
31.1.2007, 21:26
EEEJ PA KOJA VAM JE OVO FORA?
Maločas odoh bzvz u svoj Control Panel i vidim da mi je neko dodelio crvenu reputaciju. Bez potpisa, bez komentara samo - crveno!
Pa dobro bre, jel sam rekao da se zezam?

Nemas frke,isto je i kod mene.Neko lijeci komplekse preko reputacionih poena.Ako ti je za utjehu,ne vrijede mu mnogo :dzavo:

A M G
31.1.2007, 23:02
Kada smo vec kod reputacija, zeleo bih nesto da pitam.
Video sam da na Forumu samo nekolicina clanova ima 2 zelene kockice za reputaciju. Interesuje me da li ce se boja menjati tj. postajati tamnija srazmerno broju kockica (sto vice kockica to svaka nova vise vuce ka crvenoj - zelena, zuta, narandzasta, crvena, otprilike ovako nekako) ili ce kockice ostati iste boje - zelene?
Mislim da bi bilo lepo da sa porastom broja kockica njihova boja dobija neki lagani prelaz sve dok ne dodje do neke nijanse crvene. Tako bi se i vizuelno bolje docaralo ko je ovde najveca "faca"! :D ;)

holodoc
31.1.2007, 23:45
Misliš nešto kao ovo ovde (http://forums.devshed.com/memberlist.php?postslower=0&postsupper=0&ausername=&homepage=&icq=&aim=&yahoo=&msn=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&order=DESC&sort=reputation&pp=30&ltr=) :D

Freško
1.2.2007, 1:00
Misliš nešto kao ovo ovde (http://forums.devshed.com/memberlist.php?postslower=0&postsupper=0&ausername=&homepage=&icq=&aim=&yahoo=&msn=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&order=DESC&sort=reputation&pp=30&ltr=) :D


Hehehehe :opanachke bi će to i na našem forumu za jedno 5 godina a možda i pre :D

-Kako se dobija Reputation Power znam šta je ali kako se pojačava ? (Dali negde može da se vidi njeno stanje na našem forumu ?)

A M G
1.2.2007, 1:12
Misliš nešto kao ovo ovde (http://forums.devshed.com/memberlist.php?postslower=0&postsupper=0&ausername=&homepage=&icq=&aim=&yahoo=&msn=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&order=DESC&sort=reputation&pp=30&ltr=) :D

Upravo na to sam mislio! ;) Jedino mi se ne svidja sto posle narandzaste dolazi ljubicasta?!? :confused: Logicnije je da dolazi crvena. A ovde sam video i Board Spent Time, to je ono sto sam ja predlozio pre izvesnog vremena i sto ocekujem da ce se uskoro pojaviti i ovde. ;)

'Ajde priznaj koji si ti na ovoj listi, prvi ili drugi? :D

Nikola Lavrnja
1.2.2007, 1:34
Kako imam 16 rep poena a dobio sam samo 2 reputacije, jel utice nesto tema koju sam postavio i koja je bila solidno posecena:rofl:

Nikola Lavrnja
1.2.2007, 1:37
BTW, "črvena" i "gušter" reputacija vrede različito :D

Drugim rečima "reputation power" 4 primaocu daje 4 pozitivnih (zelenih) poena ali samo polovinu u slučaju da se dodeljuju negativni :) Dakle u tom slučaju ako vam se reputacija "smanjila" za dva poena hvatajte za gušu one koji imaju reputation power 4 tj. tj. imaju preko 2000 poruka i duže su na forumu od godinu dana :D

edit: Napraviše ljudi RPG od softvera za forum :D
A koliki je rep power moderatorima

A M G
1.2.2007, 4:07
A koliki je rep power moderatorima

Njihova "moc" je 5. :)

holodoc
1.2.2007, 4:10
Njihova "moc" je 5. :)
Ne mora da znači :) Softver je tako podešen da se na svako ispunjenje određenog uslova dobija po još jedan reputation power poen :) U većini slučajeva to je na svakih 1000 poruka, na svakih 50 ili 100 reputacionih poena itd. Ali konkretne vrednosti bi morao da vam kaže Voja, Chivan ili ovi hakeri što se vrte po forumu kad svi spavaju pošto mi "sa ove strane" možemo ipak samo da pretpostavljamo kako je šta setovano u admin panelima :D

A M G
1.2.2007, 4:16
Ne mora da znači :) Softver je tako podešen da se na svako ispunjenje određenog uslova dobija po još jedan reputation power poen :) U većini slučajeva to je na svakih 1000 poruka, na svakih 50 ili 100 reputacionih poena itd. Ali konkretne vrednosti bi morao da vam kaže Voja pošto mi "sa ove strane" možemo ipak samo da pretpostavljamo kako je šta setovano u admin panelima :D

Ukoliko neko ne uhakuje Forum! Da li je to neko spomenuo hacker_acu? :D ;)
Hehe, samo se malo salim u ove kasne sate...:)
Znaci, svi ocekujemo Voju da nam saopsti ko koliki rep. power ima? ;)

Master Neo
1.2.2007, 13:04
Njihova "moc" je 5. :)
Uuuu, ako je tako, jak sam skoro kao mod:D

DeCoy
1.2.2007, 13:42
Uuuu, ako je tako, jak sam skoro kao mod:D

Ako imas rep power 4,onda si 1 dobio kada si postao Clan,1 kada si postao Veteran,1 kada si postao Deo Inventara i jos 1 kada si dobio drugu zelenu kockicu... pretpostavljam;)

bobi
1.2.2007, 14:06
Ako imas rep. power 5... onda si nindza. :dzavo: :rofl:

nikola87
1.2.2007, 14:18
Ako imas rep power 4,onda si 1 dobio kada si postao Clan,1 kada si postao Veteran,1 kada si postao Deo Inventara i jos 1 kada si dobio drugu zelenu kockicu... pretpostavljam;)
mislim da to nema veze sa time.Evo ja sam veteran pa mi je rep power 1

DeCoy
1.2.2007, 14:25
Ah,da...utice i duzina staza na forumu...Moja reputacija vredi 3 poena...

Magneto
1.2.2007, 14:30
mislim da to nema veze sa time.Evo ja sam veteran pa mi je rep power 1
U tvom slučaju (čitaj: vremenskom razdoblju), ja se ne bih previše razmetao tom činjenicom. :D

nikola87
1.2.2007, 16:09
U tvom slučaju (čitaj: vremenskom razdoblju), ja se ne bih previše razmetao tom činjenicom. :D
sta bi ovo trebalo da znaci?

Predrag Stankovic
1.2.2007, 16:30
Koje uslove treba da ispunim da bi dobio titulu Veteran

DeCoy
1.2.2007, 16:36
Koje uslove treba da ispunim da bi dobio titulu Veteran

Ovo je do sada pominjano bar 500 puta: 500 poruka;)

<Rio_da>
1.2.2007, 16:37
Valjda predjes preko 500 postova i onda si veteran...

Magneto
1.2.2007, 16:41
sta bi ovo trebalo da znaci?
Obična pošalica. Samo uživaj. ;)

Master Neo
1.2.2007, 16:41
Valjda predjes preko 500 postova i onda si veteran...
Tako je, 500 poruka - veteran; 1000+ poruka - Deo inventara foruma

nikola87
1.2.2007, 17:28
Obična pošalica. Samo uživaj. ;)
ne brini,uzivam;)

Highlander
1.2.2007, 21:03
Nadam se da sam ispravio štetu koju je naneo taj koji je davao crvene reputacije... :)

Zanimljivost: Da bi ste videli rang listu po reputaciji, idite na "Spisak korisnika", pa onda kliknite na "Reputacija" u prvom redu...

Koliko avatara samo na prvoj strani...:a_bleh:

Master Neo
1.2.2007, 21:14
Nadam se da sam ispravio štetu koju je naneo taj koji je davao crvene reputacije... :)

Zanimljivost: Da bi ste videli rang listu po reputaciji, idite na "Spisak korisnika", pa onda kliknite na "Reputacija" u prvom redu...

Koliko avatara samo na prvoj strani...:a_bleh:
Neki od nas su to odavno znali...;)

Highlander
1.2.2007, 21:19
Neki od nas su to odavno znali...;)
Eh, sad se ti malo hvališ...:D

Psychon@ut
1.2.2007, 21:20
Zanimljivo, nisam to probao ...
Inače nalazim se na drugoj strani po reputacijama :cool: Prelazak na drugu značio bi vjerovatno moderatorsko mjesto :D Tako da više neću pomagati :D

Master Neo
1.2.2007, 21:23
Eh, sad se ti malo hvališ...:D
Pa moram da pratim rangiranje...;) :D

nikola87
1.2.2007, 21:28
jel moze nekako da se za svakog korisnika vidi koliko ima bodova?
inace ja sam na petoj strani.

Highlander
1.2.2007, 21:30
jel moze nekako da se za svakog korisnika vidi koliko ima bodova?
inace ja sam na petoj strani.
Ne može. Jedino da pitaš ako te zanima. :)

nikola87
1.2.2007, 21:33
steta, a glupo je da nekome saljem PM kao "eeee brate koliko imas rep poena,ajd daj jednu zelenu reputaciju pa da te prestignem":D

mad_skillz
1.2.2007, 21:41
ja sam na vrhu druge strane mada to nije ni bitno toliko...

holodoc
1.2.2007, 21:51
Ja sam negde na prvoj strani :dzavo:

Cccc :) Ko deca :D

Highlander
1.2.2007, 21:58
Ja sam negde na prvoj strani :dzavo:

Cccc :) Ko deca :D
Pa da, tu negde...:a_whistli

Pazite kad je Voja poslednji... :D

rudar
1.2.2007, 22:14
Nadam se da sam ispravio štetu koju je naneo taj koji je davao crvene reputacije... :)

OMG! Nemoj mi reci da si uradio ono shto mislim da si uradio, jer ako si uradio shtto ja mislim da si uradio onda si uradio isto shto sam i ja uradio i onda su se ovi sa negativnom rep ogrebali i od mene i od tebe!. Ma nije bitno, nashi smo :D :D :D

btw. ja sam na 3. strani:a_bleh:

@holodoc ja i jesam dijete;):D ;):D ;):D

P.S. Voja i jeste zadnji :):):)

nikola87
1.2.2007, 22:20
ljudi koje su ovo fore,1000% sam siguran da su mi nestale jedna crvena i jedna zelena reputacija.
Jel siva ne vredi nista posto ja imam 3 komada?

rudar
1.2.2007, 22:26
ljudi koje su ovo fore,1000% sam siguran da su mi nestale jedna crvena i jedna zelena reputacija.
Jel siva ne vredi nista posto ja imam 3 komada?

Zato shto prikazuje samo zadnjih 5 ;):D;):D;):D

nikola87
1.2.2007, 22:34
Zato shto prikazuje samo zadnjih 5 ;):D;):D;):D
jel mogu nekako da vidim sve reputacije.

A M G
1.2.2007, 22:38
jel mogu nekako da vidim sve reputacije.

Ne, ne moze. :(

bobi
1.2.2007, 22:49
ljudi koje su ovo fore,1000% sam siguran da su mi nestale jedna crvena i jedna zelena reputacija.
Jel siva ne vredi nista posto ja imam 3 komada?
Mogu takodje da ti nestanu reputacije, ukoliko je poruka za koju si bio ocenjen, obrisana od strane moderatora.
Reputacija nestaje, poeni ostaju.

Nicolas
2.2.2007, 2:33
ja sam na vrhu druge strane mada to nije ni bitno toliko...
Bogami ja bih rekao da si na prvoj sada.;)

Master Neo
2.2.2007, 2:36
Bogami ja bih rekao da si na prvoj sada.;)
Hm, pitam se sta ce Fresko reci kad vidi da je na drugoj umesto na prvoj...:Freddy: :D

ACHTUNG
2.2.2007, 2:49
Ajde da se pohvalim da od danas imam svetlu buducnost.:kreza:

Nicolas
2.2.2007, 2:55
Ajde da se pohvalim da od danas imam svetlu buducnost.:kreza:
Sta je, ti si dobio onu premiju na lotou pa danas saznao?:kreza:

Freško
2.2.2007, 17:46
Hm, pitam se sta ce Fresko reci kad vidi da je na drugoj umesto na prvoj...:Freddy: :D

:)....

DeCoy
2.2.2007, 18:08
Ajde da se pohvalim da od danas imam svetlu buducnost.:kreza:

Pa kad te hvale ljudi za sajt/forum o WWII:D

nebojsa986
2.2.2007, 21:15
E posto niko nema crvenu rep ,ja se dobrovoljno prijavljujem da testiram to ,ajde nek mi svako da po jednu negativnu (slobdno ne stidite se :D ) pa da vidim kad ce da predje u crvenu.
Jadno ,za 2 nedelje dobio sam samo 2 crvene , i jos mi je neko dao i zelenu, bog zna zbog cega,ajde ljudi aktivirajte se malo hocu da imam crvenu rep,davajte bre te negativne poene.

Bryan Fury
2.2.2007, 22:29
Pa neko se očigledno složio da ti da neg.reputaciju = zelena kockica. ;)

nebojsa986
2.2.2007, 23:07
A dobro je dobio sam jos 3 crvene ,nego neko opet mi neko dade 2 zelene,pa daj bre prestanite ovako nikad necu imati crvenu !!:D

Bojan
2.2.2007, 23:49
Informacije o dobijanju reputacije (razlog otvaranja ovog topika) ste dobili tokom razvoja istog. Svaka dalja diskusija, kao shto mozete videti, je chist Off Topic