PDA

Prikaži potpunu verziju : Svadja oko koda Obliviona


Andross
26.1.2007, 14:33
Ja i Steva se svadjamo koliko je lako uraditi kod za Dobro i Zlo i za generisanje i rast drveta u Oblivionu.Koliko je to lako(tj. tesko)?

sucur_87
26.1.2007, 16:44
Proporcionalno tvom znanju.

Andross
26.1.2007, 21:24
@sucur: Mislim ovako generalno.Ako u Oblivionu ima xyz karaktera koliko je tesko uraditi kod za dobre i lose akcije(recimo za pricu ko u kotoru i za ubistva)?
@rudar: bas smo nasli.
@Steva: Sad se setih da u Oblivionu imas dobru i losu reputaciju :D

Marko_L
26.1.2007, 21:40
sucur ti je dao najprecizniji mogući odgovor koji možeš da dobiješ. Ako znaš kako to da uradiš onda nije teško, ako ne znaš onda je već teže. Samim tim što si postavio takvo pitanje, znači da je teško za tebe :)

Stevvan
26.1.2007, 22:27
Aj sad da se i ja nadovezem. Najlakse receno kod za dobro i zlo je tesko (lako) uraditi otprilike isto koliko i kod za helte. Pravila su maltene ista: koliko te neprijatelj jako udari toliko ti se skine energije; Koliko ti vaznu osobu ubijes ( naprimer) toliko ti se smanjuje ili povecava dobrota. Neutralan si kada je dobro = 0, postajes zao kada dobro se smanjuje u minus.... itd

Aksic Srdjan
27.1.2007, 21:51
Dobro i zlo... rekao bih da je engineu sve isto, da li ti dobijes losu ili dobru reputaciju, ili ubijas nekoga ili pijes kafu, njemu je to sve isto - jedino vidi drugacije nazive i druge animacije ;)