PDA

Prikaži potpunu verziju : Smeshan problem sa Winamp-om


Predrag Stankovic
24.1.2007, 18:12
Na Racunaru Sempron 2800+ (64bit 1600MHz),nForce550, 512MB DDR2, 7300GT, i LG 17'' TFT, od nedavno kada je klinac neshto cackao i brisao oko Winamp-a (ne zna da mi objasni shta tachno) kada se ukljuchi Winamp (v5.24), rezolucija se promeni iz 32.bitne u 8 -bitnu a ostane 1280*1024 i sve izgleda UZASNO, kada se iskljuchi Winamp slika se vrati na 32 bita, cak i dok radi winamp (bez ikakve vizuelizacije) moze se u podesavanjima postaviti slika na 32 bita i sve bude OK, ali prilikom ponovnog pustanja winampa desi se isto. Bas mi je chudno i smeshno da winamp moze da napravi takav problem sa grafikom pogotovu kad nema instalirane bilo kakve skinove ili neke Plug in-ove. Prvo sam ga Uninstalirao i potom i rucno obrisao zaostale fajlove, i instalirao ponovo istu verziju 5.24 (posto mi nijedna druga verzija nije bila pri ruci) i ponovo se desilo isto, zatim sam je ponovo obrisao i ovog puta sam je instalirao u drugaciji folder i onda je sve bilo normalno. Ali nishta mi ne znachi shto sam na taj nachin resio problem kada mi nije jasno zbog cega se to desilo i kakve veze ima winamp sa grafikom.
Da li je jos neko imao ovakvo iskustvo sa Winampom

galebns
25.1.2007, 0:55
Mozda je nekako zbudzio da pokrene WinAmp sa vizuelizacijom u rezoluciji ili necem drugom sto kartica ne podrzava pa se zabuni :)
A sto se tice klinca samo jedno ime - NEO!!! :D

rudar
25.1.2007, 1:05
NE MOGU DA VJERUJEM niko ne zna u chemu je problem:rofl: ! Valjda ja znam poshto sam i ja jako bio kreativan prije godinu dana:p . To se moze napraviti sa svakom aplikaciom koju startujesh. Desni klik na ikonicu (moze da bude shortcut) pa gore jezichak na Compability i shtrikliraj Run in 256 colours. I eto ti grafika od koje ochi bole;) ;) ;)
:D :D :D Ma zar ne zasluzujem reputaciju od vas???:D :D :D

JovanK
25.1.2007, 1:14
NE MOGU DA VJERUJEM niko ne zna u chemu je problem:rofl: ! Valjda ja znam poshto sam i ja jako bio kreativan prije godinu dana:p . To se moze napraviti sa svakom aplikaciom koju startujesh. Desni klik na ikonicu (moze da bude shortcut) pa gore jezichak na Compability i shtrikliraj Run in 256 colours. I eto ti grafika od koje ochi bole;) ;) ;)
:D :D :D Ma zar ne zasluzujem reputaciju od vas???:D :D :D


ko bi se toga sjetio.:boodala: :boodala:

jonathan
25.1.2007, 1:46
ko ne zeli da isprobava to izgleda ovako:
http://img100.imageshack.us/img100/2478/lista1xo.th.jpg (http://img100.imageshack.us/my.php?image=lista1xo.jpg)

dobar fazon :aplauz:
mogao bi se na tudjim racunarima koristit u :dzavo: svrhe .. .

Predrag Stankovic
25.1.2007, 14:01
Jeste to je to upravo tako izgleda winamp, nakraju sam se i sam setio za run in 256 colors, kako li je samo dotle dosao, Mali ce biti pravi Haker kad poraste.