PDA

Prikaži potpunu verziju : problem sa skenerom


Iwan88
19.1.2007, 15:10
Pozajmio sam od druga skener HP ScanJet 3500c koji kod njega odlicno radi, ali kod mene nece. Prikljucio sam ga na struju, povezao USB i instalirao drajvere sa CD-a ali nista. Znate li mozda u cemu je problem???

jonathan
19.1.2007, 19:24
Pozajmio sam od druga skener HP ScanJet 3500c koji kod njega odlicno radi, ali kod mene nece. Prikljucio sam ga na struju, povezao USB i instalirao drajvere sa CD-a ali nista. Znate li mozda u cemu je problem???

de malo opsirnije.. to "nista"
kod mene je HP scanjet 2400 iradi kako treba
ima na njemu dva dugmica e levi je za skeniranje (ako je tako i kod toga), treba mu malo vremena da krene ali to je radi velike odabrane rezolucije

desajel se ista sa njim.. ..

Iwan88
20.1.2007, 2:34
dugmici nista ne reaguju a kada udjem u softver za skeniranje i zadam da skeniranje pocne, pokazuje gresku da nisam dobro povezao, ali ja sam sve sto je imalo da se poveze povezao

jonathan
20.1.2007, 3:08
neznam.. ja licno nikad nisam usao u skener program, samo stisnem dugme i skenira sam.. jesil siguran da si sve dobro instalirao, misli, nemoj svatit da te pravim budalom ali ocito nesto ne stima

pa probaj ponovo.. obrisi driver, pa onda utakni skener, kad ti zatrazi driver ubaci CD i to je to...
mislim klasicno ko za svaki hardver.. inace kod skenera se nema sta puno podesavat tako da neznam do cega je ako je driver dobro instaliran

oluja
20.1.2007, 3:19
Proveri SVE kablove jos jednom.

jonathan
20.1.2007, 13:49
da ..proveri kablove, jel ti racunar uopste registruje novi hardwer tek kad utaknes skener