PDA

Prikaži potpunu verziju : Najmaštovitije oružje?


riddik
17.12.2005, 17:37
Koje je po vašem mišljenju najmaštovitije oružje za uništavanje žive iliti mrtve sile koje ste dosad koristili u igri?:confused: :confused:

Shlaymara
17.12.2005, 21:08
sacmara sa mackom kao prigusivacem:) :) :)

SuperG
18.12.2005, 0:51
sacmara sa mackom kao prigusivacem:) :) :)

Hehe, koliko god pljuvali postal... odlican je za opustanje posle s*ebanog dana...

mmilos085
18.12.2005, 1:36
Po meni je Gun-Blade iz Final Fantasy VII Serijala, mada Postal ima stvatno "mastovita" resenja.
Ima i u mnogim FRP/RPG igrama jako mastovitog oruzja!!!!

hacker_aca
18.12.2005, 3:02
Dual Desert Eagle i kiša molotova kad ukucam šifre na Max Payne 2. A inače sviđa mi se i onaj Flak Canon na UT 2004. I Water Sword i Light Sword na PoP: Warrior Within.

hacker_aca
18.12.2005, 3:04
sacmara sa mackom kao prigusivacem:) :) :)

Ma ne, sine, ti si u zabludi. Bolji je onaj M Carbine (sa mačkom, normalno) :)

BARCode
18.12.2005, 3:23
Momci promashili ste topic, NAJMASHTOVITIJE, a ne NAJBOLESNIJE!:D
Al kad ste vec krenuli, evo da dodam i ja jedno, recimo ono iz Postala 1 sto se drzi sa dva prsta, a koristi iz visine pojasa.:D :D :D

Bokile
18.12.2005, 16:03
CELA TOPCINA u Serious Sam serijalu...
E to oruzje je keva...

VeNoM
18.12.2005, 17:11
painkiller iz istoimene igre....tj prvo oružije...seckalica kkao je već neki zovu....

Magneto
18.12.2005, 17:29
Da, ceo arsenal oružja u Serious Samu je krajnje maštovit i originalan (na svoj način), croteam je po tom pitanju bio izuzetno okupiran ali i stvaranjem intersantnih likova za potamaniti...

REDisLAW
18.12.2005, 22:33
sacmara sa mackom kao prigusivacem:) :) :)

Da, bre! Pa kad pukneš, samo: Mjau, mjau...

F@n@T!c_KV®
19.12.2005, 13:22
Definitvno citav arsenal iz Serious Sama! Onde sta sve moze da se nadje ne moze nigde! Mislim na SS2 posto kec manje-vise!

Reloader
19.12.2005, 17:06
Samo jedna igra: WORMS :D :D :D

Pantelija
19.12.2005, 17:44
Samo jedna igra: WORMS :D :D :D

Mali prstic da protivnika gurnes sa litice:)

Reloader
19.12.2005, 18:23
...Cow Bomb, Earthquake, Banana bomb, Sheep bomb, pa ona baba...

holodoc
20.12.2005, 19:33
Double blade Light saber.

Nije najmaštovitije?:)

Oružje koje izgleda kao običan mač ali umesto oštrice koristi svetlosni zrak dobijen prolaskom kroz specijalnu optiku na držaču a izmišljeno pre 30 godina!

Dobro Single blade varijanata jeste pre 30 godina a Double blade, koji je po meni bolji, je pre par godina.

Ovce i tako to nisu baš oružja ali ajde.:) :)

Reloader
20.12.2005, 22:51
Double blade Light saber.

Nije najmaštovitije?:)

Oružje koje izgleda kao običan mač ali umesto oštrice koristi svetlosni zrak dobijen prolaskom kroz specijalnu optiku na držaču a izmišljeno pre 30 godina!

Dobro Single blade varijanata jeste pre 30 godina a Double blade, koji je po meni bolji, je pre par godina.

Ovce i tako to nisu baš oružja ali ajde.:) :)

Ovce JESU oruzja i to NAJMASTOVITIJA. A to nisu obicne ovce nego ovce-bombe.

holodoc
21.12.2005, 0:30
Ovce JESU oruzja i to NAJMASTOVITIJA. A to nisu obicne ovce nego ovce-bombe.

:) Nemoj da mi pričaš molim te za Wormse ništa jer sam ih ja igrao na platformama za koje sigurno nisi ni čuo, zato nemoj bezveze da započinješ "takmičenje".

Mala beznadežna ovca koja izigrava talibana piči po površini sve dok ne naleti na nešto vredno dizanja u vazduh a onda eksplodira. Pa ni talibani više nisu u modi. Svaki dan se digne bar njih nekoliko u vazduh pa više nije interesantno. Jeste dobra fora ali nije nikakvo bogzna kakvo oružje.

Zato sam ja pomenuo Light saber koji je danas posle toliko godina još uvek elegantno oružije. Ono jest da ne postoji ali ne postoji ni dovoljna glupa ovca da sažvaće štapin ili dva a onda kao zbog problema sa varenjem ide naokolo ko mutava.:) :)

Reloader
21.12.2005, 0:34
:) Nemoj da mi pričaš molim te za Wormse ništa jer sam ih ja igrao na platformama za koje sigurno nisi ni čuo,

Jao, gospode... :rolleyes:

zato nemoj bezveze da započinješ "takmičenje".

Pa mozemo i poll ako hoces da napravimo da je originalnije jednu miroljubivu zivotinju prepraviti u oruzje nego obican laserski mac. To bi i moja baba smislila.

holodoc
21.12.2005, 1:04
Pa mozemo i poll ako hoces da napravimo da je originalnije jednu miroljubivu zivotinju prepraviti u oruzje nego obican laserski mac. To bi i moja baba smislila.

Pa što nije? Problem što nije u srodstvu sa Lucasom:) :) :)

Slobodno otvori "poll" ako hoćeš ali mislim da je malo glupo.

Samo nemoj da odgovoriš sa još jednim "O gospode,..." jer gospod nema sa time apsolutno ništa. Možda kad dobiješ svoju prvu ličnu kartu sa važnošću od deset godina promeniš mišljenje :)

Ovako, I rest my case,...

Reloader
21.12.2005, 2:16
Možda kad dobiješ svoju prvu ličnu kartu sa važnošću od deset godina promeniš mišljenje :)

Ovako, I rest my case,...

A sta ti mislis, da si uhvatio boga za ***** zato sto si '80?

Molim te, ne pali se... :mad:

holodoc
21.12.2005, 2:43
A sta ti mislis, da si uhvatio boga za ***** zato sto si '80?

Molim te, ne pali se... :mad:

Pa najveći broj ljudi ovde je ispod 18 i sa jedinom željom da se "olakša" po ljudima. Čast izuzecima kojih ovde stvarno ima i koji imaju stvarno šta dobro da kažu.
Što se tiče mene ja ne moram ništa da kažem jer je dovoljno da samo čovek baci pogled na broj tvojih poruka i kvalitet istih. Nema skoro nijedne poruke u kojoj nekog ne kritikuješ ili mu ne pridikuješ. Tvoje pravo ali smanji doživljaj.

Zato sam pomenuo ličnu kartu jer nemam nameru da se prepirem sa bilo kim ko samo čeka priliku da "počisti" nekoga.

A broju beskorisnih poruka možeš da dodaš i ovu tvoju poslednju jer si mogao da je pošalješ i na PM ali se tamo poruke ne računaju u ukupnom broju ako sam u pravu,... Isto važi i za ovu moju koja je na nekom drugom mestu mogla da bude pametnije utrošena :(

Da se razumemo, mene lično broj poruka ne interesuje jer nemam apsolutno ni malo želje da se prihvatim moderatorskog mesta. Niti me interesuje niti želim jer samo oni koji su to već radili znaju koliko je to zahtevan posao.

Kao što sam rekao neću više da odgovaram na ovakve poruke i prozivke a svima koji su ovde rekli pametnije stvari od nas dvojice se izvinjavam.

[Imzadi]
21.12.2005, 2:50
sacmara sa mackom kao prigusivacem:) :) :)
:) :) :) :) :) :) :)
Interesantno! Koja ti je to igrica, majke ti?

[Imzadi]
21.12.2005, 2:55
painkiller iz istoimene igre....tj prvo oružije...seckalica kkao je već neki zovu....
E, to je i meni omiljena!!!! Pogotovo onaj zvuk...:)

Master Neo
21.12.2005, 11:21
Ne znam jel neko rekao ali ono iz half life 2 sto baca stvari je zanimljivo...;)

VeNoM
21.12.2005, 16:35
e da pored seckalice tu je i naravno 1. oružije iz HL 2 ona šipka.....samo što nema neki auto da se isproba odmah...

holodoc
21.12.2005, 16:59
:) :) :) :) :) :) :)
Interesantno! Koja ti je to igrica, majke ti?

Sumnjam da bi ti se Postal svideo. Mnogo krvi i može ladno da parira Manhuntu (skoro).:)

F@n@T!c_KV®
22.12.2005, 2:15
Sumnjam da bi ti se Postal svideo. Mnogo krvi i može ladno da parira Manhuntu (skoro).:)


nemoj da poredis manhunt i postal...
Postal je zivi SH*T dok je Manhunt nesto najbrutalnije i najzaraznije sto sam ikada probao... bez premca... za razliku od Postala koje je samo prikazano necije izivljavanje i to u ocajnoj izvedi... kome je jos zanimljivo da vodi lika koji ide i pisa po ljudima na ulici! Daj molim te!

Oliver
22.12.2005, 6:21
Da, bre! Pa kad pukneš, samo: Mjau, mjau...
HA HAHA HA

VeNoM
22.12.2005, 16:36
e da sada sam se setio ...bila je neka kopija doom 2 ako se ne varam gde je neki smaili jurio po sličnim nivoima i imao fantazija oružija...svako je bilo super a najbolje je bila ona čepljena kokoška koja je ispaljivala jaja...mislim da je ekvivalent 5 ili 6 oružiju a možda čak i 7....

MilanSM
27.12.2005, 0:15
wirt`s leg iz diablaII :) pogotovo kad stavis nekoliko runa ili gemova u nj... :)

Master Neo
29.12.2005, 11:04
JESTE IGRALI UNREAL 2? NA SAMOM KRAJU DOBIJESH BACACH CRNIH RUPA!!!:icon_eek:
E TO JE PRAVA STVAR... [OSTANE POSLE NEKOG BOSS-a]
Da, isto to(pa skoro isto) ima i u Quake 4 na kraju, samo sto ova rupa ne guta nego ih isprevrce na mrtvo...:eek:

Jim Bravura
1.1.2006, 3:07
A cuo sam da u ARMED & DANGEROUS-u postoji bacach belih ajkula...:eek:U Armed & Dangerous ne samo da postoji rucni bacach velikih belih ajkula,nego imas i rucnu granatu koja kad eksplodira proizvodi crnu rupu uvlaceci i prozdiruci sve protivnike u blizini i sve to jako lepo izgleda. Sve preporuke za ovu igru punu crnog humora.

Nash Knight
3.1.2006, 1:43
Ona ruka od aliena sto ispaljuje one kao pratece pcele iz HL-a (al sam objasnio...)

Wolverine
3.1.2006, 20:40
Lightsaber,Donkey somthing u WORMS ARMAGERDON,sve iz SS,GADGETI iz 007 Nigtfire(posebno olovka sa kojom sam poubijo pola ljudi):D :D :mrgreensa :mrgreensa :icon_mrgr

snoop
4.1.2006, 9:51
e da i soul cube u doom3 mi se extra dopala:rolleyes:

Magneto
4.1.2006, 12:15
Što se wormsa tiče, oni su tek maštoviti: krave, ovce, tvorovi, babe, žabe i ostale gluposti...
Doduše, svako njihovo oružje je maštovito, jer nema dodirne tačke sa onim iz naše realnosti (osim samog naziva naravno).

SuperG
4.1.2006, 17:22
Što se wormsa tiče, oni su tek maštoviti: krave, ovce, tvorovi, babe, žabe i ostale gluposti...
Doduše, svako njihovo oružje je maštovito, jer nema dodirne tačke sa onim iz naše realnosti (osim samog naziva naravno).

Osim recimo: Shotke, pistolja, uzija, rakete, krstarece rakete, air-strikea, napalm-strikea, i rucnih bombi... :D

BigBadVuk
4.1.2006, 20:05
Jel se seća neko bubica iz 1. Half life-a....To je bilo fino...Sediš u ventilaciji a dole su marinci..he he ubaciš im 3-4 gmaza i posle 5 sekundi samo siđeš da raščistiš ostatak.....

SuperG
4.1.2006, 20:41
Jel se seća neko bubica iz 1. Half life-a....To je bilo fino...Sediš u ventilaciji a dole su marinci..he he ubaciš im 3-4 gmaza i posle 5 sekundi samo siđeš da raščistiš ostatak.....

A, da zeznuto oruzje... :icon_cool

zone2403
6.1.2006, 3:27
Slazem se za lanser ajkula, a dodao bih jos i Worms- Ming vaza i MDK Bone Strike!!!

Preza_KG
12.1.2006, 13:08
Tema jeste najmastovitije oruzje , ali ubedljivo najzabavnije mi je bio gravity gun iz Halflife2 .

Manda
12.1.2006, 18:22
Kad vec spomenuste Armed & Dangerous - Topsy turvey bomb koja okrene svet naopacke! :worshippy

leka
21.7.2006, 4:20
I jos trombon koji ispaljuje granate (armed and dangerous)
I iz unreal-a dvojke, puška koja ispaljuje paukove...
Mada ašov iz postala mi se čini najoriginalniji :D

SirDuck
21.7.2006, 10:31
Niko nije pomenuo dzinovsku skulpturu magarca koja pada sa neba i spljusti sve ispod sebe iz starijih wormsa:D

GrimReaper
21.7.2006, 14:43
Da, da, Concrete Donkey. :D Tu su još i Holy Hand Grenade i prst u oko. :to_care:

Orvel
21.7.2006, 14:58
Pingvin iz Wormsa je do j***,mada su sva oruzija iz Wormsa do j***.:)

polarnimeda
21.7.2006, 15:28
Ima bas mnogo bolesnih, ali od onih koji su mi u bolesti pruzili najvise uzivanja nemam dilemu: GRAVITY GUN iz HALF LIFE 2!!! Jos kada se s*ebe!! :)

SirDuck
21.7.2006, 17:08
E, da i papa koji se ispaljuje iz topa ,pa kad explodira polete biblije koje opet padnu i explodiraju (nesto kao mortar):D
Mada najludja oruzja ima armed and dangerous (Ajkulica:D )

Myloz
2.8.2006, 0:10
U armed&dangerous ona "puska" koja ispaljuje ajkule i trazi najblizu zrtvu oko vas.

Boranija
2.8.2006, 10:55
Vestacka ruka iz vampire masquerade

Eni
2.8.2006, 11:27
Poslednji mač iz Heavy matel FAKK2 - onaj što prolazi nesmetano kroz zidove, podove, drveće i sve ostalo, a neprijatelje secka kao lud.... i duži je 2x od glavne junakinje... Spiritual Blade ili tako nešto...

dodgeme
5.8.2006, 16:07
jeni je najbolji kishobran iz the ship

darkado
6.8.2006, 11:48
meni je medju najboljima holy hand grenade, ima josh dosta dobrih iz ridicka.

player1
9.8.2006, 16:51
CELA TOPCINA u Serious Sam serijalu...
E to oruzje je keva...

Definitivno. Sta reci o 16tovekovnom topu montiranom na ramena.

A Painkillerova seckalica zauzima utesno drugo mesto.


P.S.
E sad, ako necemo po izgledu, nego po funkcionalnosti, onda je to Leecher iz Praya. Menja potpuno karakteristike u zavisnosti od punjenja.

Teva
10.8.2006, 9:47
Ja mislim da je isto ne zaobilazan i arsenal iz igre UT2004....

VIPERINHO
23.8.2006, 3:18
" KOLCOPUC " iz PainKillera :tapsh:

Kakvi su to kreativni likovi stvorili...
Uzivam da zakucavam sirote zombije...
Zakucash ga za plafon! :kreza:
Probajte... Uzivancija...

hacker_aca
23.8.2006, 3:52
SoulCube iz Doom3? Koliko sam se strašio da dođem do njega iako sam prešao igru na prosek od oko 10 fps. :to_care: Kad samo uzme da se zakuca na "kričera". Trebalo mi je malo vremena da provalim kako se koristi.

6am3 Fana71c
23.8.2006, 4:07
SoulCube iz Doom3? Koliko sam se strašio da dođem do njega iako sam prešao igru na prosek od oko 10 fps. :to_care: Kad samo uzme da se zakuca na "kričera". Trebalo mi je malo vremena da provalim kako se koristi.
e to sam bas hteo da kazem... soulcube je konza...cim nakupis 5 dusa u nju cuje se useeeeee ussssss i - zna se - jedan demon slobodno moze da uplati parcelu na groblju, nema mu spasa...:Freddy:

Dio37
15.7.2008, 21:57
Pazi, klizavo je.

http://archive.gamespy.com/e32002/pc/nolf2/3s.jpg

Stojadin
15.7.2008, 22:01
Pazi, klizavo je.

http://archive.gamespy.com/e32002/pc/nolf2/3s.jpg
A ovo je iz?

Dio37
15.7.2008, 22:07
No One Lives Forever 2 (http://www.mobygames.com/game/windows/no-one-lives-forever-2-a-spy-in-harms-way).

nigrutin87
15.7.2008, 22:16
Super sheep iz worms-a. :D

bole43
21.7.2008, 21:47
gears of war

_ToMeK_
21.7.2008, 23:06
Cerebral Bore iz Turok-a(prvi deo).

cope05
27.7.2008, 16:12
Kravlja glava iz POSTAL 2 i ako bi smo gledali nesto manje morbidno onda ono cudo od bazuke iz call of duty 4 kada ispalis raketu , onda ona ode bogu iza tregera da bi se vratila i pogodila zeljeni objekat

Dio37
21.5.2009, 17:54
Gospodo. Imamo pobednika.

http://i577.photobucket.com/albums/ss220/Shaper37/Igre/jarate.jpg

Jarate is a thrown jar that splashes upon impact. When splashed on enemies, they take 35% more damage for a period of time. Jumping in water will wash off Jarate. Jarate is also able to short out Spies’ cloaking devices. When used on teammates, Jarate will extinguish any fire effects.

* Jarate is neither affiliated with, nor a substitute for, Karate.

Lazar95
21.5.2009, 18:57
U crvicima onaj kao balon sto uzme crva i vetar gao dnese u vodu...:D

Game fever
21.5.2009, 19:24
Najmastovitije oruzije definitvno gravity gun iz HL2 a posbno je zanimljiv kad se malo "pokvari", privuces marinca i bacis ga na njih 5 a posle uzmes svakog od 5 marinaca i igras ping-pong sa njima, a i inace je dobra, sto je lepse nego da uzmes noz sa cirkularne testere i preseces zombija.
Jos jedno mastovito oruzije je panatrator iz F.E.A.R-a, 20 cm celicni ekseri :dzavo:

jozvan_Kg
21.5.2009, 19:58
Hheheh, mnogo oruzja po igrama mi se ucinilo odlicnim i mastovitim, ali, this one takes a cake, a to je Portabilni Bacac Belih Ajkula iz Armed & Dangerousa. Ko je igrao zna o cemu pricam, ostali proguglajte... davno bese 2004. godina..E da, u istom naslovu je bila i Topsy Turvy bomba, koja kada se aktivira okrece ekran, i svi neprijatelji padaju na 'donji' deo ekrana i ginu...festa und karambol..:D

water wizard
21.5.2009, 20:52
Kravlja glava iz POSTAL 2 i ako bi smo gledali nesto manje morbidno onda ono cudo od bazuke iz call of duty 4 kada ispalis raketu , onda ona ode bogu iza tregera da bi se vratila i pogodila zeljeni objekat

I talibanske bazuke u postalu su dobre, od njih poludi pola grada, a tek kad sa keksom dođem u pet shop pa skupim 5 pit bula

goodlikesweeper
24.5.2009, 10:22
Jos jedan glas za Jarate!

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.143c0bf38b.jpg (http://www.freeimagehosting.net/image.php?143c0bf38b.jpg)

NaraYan
1.7.2009, 20:17
Super sheep iz worms-a. :D


Toliko toga iz Wormsa. :D
Meni je homing pidgeon super, i prod takođe. :D
Sve je to teško, odrediti najmaštovitije oružje, najzanimljiviju igru, naj ovo, naj ono... :)
Od oružja (heavy) mi se prilično svidela Pandora koju nosi Dante. Šta više zahtevati od jene kutije koja ima 666 različitih formi.

nexexcalibur
16.7.2009, 15:12
Hheheh, mnogo oruzja po igrama mi se ucinilo odlicnim i mastovitim, ali, this one takes a cake, a to je Portabilni Bacac Belih Ajkula iz Armed & Dangerousa. Ko je igrao zna o cemu pricam, ostali proguglajte... davno bese 2004. godina..E da, u istom naslovu je bila i Topsy Turvy bomba, koja kada se aktivira okrece ekran, i svi neprijatelji padaju na 'donji' deo ekrana i ginu...festa und karambol..:D+1 preporuka za igricu...

LoshMeeBre
16.7.2009, 16:50
+1 indeed :D :to_care:

Portabilni Bacac Belih Ajkula mi je prvi pao na pamet kad sam video temu :D

branko999999999
18.7.2009, 1:13
Ima mnogo interesantnih oruzja u Ratchet & Clank 3 UYA :

* The Agents of Doom - 4 small robots, who acted as a temporary bodyguard or robot that hunted and attacked nearby enemies. They came from a ball shaped capsule, which opened to release 4 Agents of Doom.

* The Infector - infect your enemies with a brainwashing serum, causing them to turn against each other. This worked via proprietary "nano-virus globules" which, when shot at an enemy, got into their bloodstream through the membrane, which was a mild cause of poisonous dementia.

Moj favorit za najmastovitije oruzje :
* The Qwack-O-Ray - turn enemies into ducks. From level 2 on, the transformed ducks lay eggs that will approach and detonate near the closest enemy. When upgraded to Quack-O-Blitzer, the first transformed duck becomes a huge Phoenix (:aplauz:) and will fly around Ratchet and Clank destroying enemies.

*The Rift Inducer created black holes that would suck up any enemy that was near. The black holes would combine into a bigger one if more than one black hole was close to another. After reaching a certain level, the Rift Inducer would create holes that shock enemies if they do not get sucked in fast enough. The in-game description stated that enemies were transported to "unknown dimensions".
The Rift Ripper - powerful upgrade to the Rift Inducer. Black Holes launched will now fire lightning bolts at enemies, damaging them.

*The Suck Cannon functioned like a deadly vacuum cleaner. It sucked up small enemies and crates, and then fired them back out as explosive projectiles at enemies.

Eh, ko nije igrao Ratchet & Clank (serijal), ne zna sta propusta. :)

ribica-d-mikac
22.7.2009, 16:49
Jao....neka stara igra je to..ne mogu da se setim kako se zove
Onaj laptop sto ga za zid zalepis pa on samo roka u neprijatelje.....
A iz wormsa sve!

goodlikesweeper
25.9.2009, 9:41
oskw8aGIFk0&feature=channel_page

4V9dDcVcg8E&feature=related

t8b6IQIAZM4

:nov_guita Bio sam fan DMC univerzuma i pre nego sto sam naisao na Nevan, ali ovo je prosto....made out of win.:D

Master Neo
25.9.2009, 9:50
Bakica iz worms-a :)

bzuva
25.9.2009, 15:38
Hheheh, mnogo oruzja po igrama mi se ucinilo odlicnim i mastovitim, ali, this one takes a cake, a to je Portabilni Bacac Belih Ajkula iz Armed & Dangerousa. Ko je igrao zna o cemu pricam, ostali proguglajte... davno bese 2004. godina..E da, u istom naslovu je bila i Topsy Turvy bomba, koja kada se aktivira okrece ekran, i svi neprijatelji padaju na 'donji' deo ekrana i ginu...festa und karambol..:D

Upravo to, najbolja oruzja definitivno! Posebno Topsy Turvy, koja je nazalost bas retka...

Nikola16789
25.9.2009, 16:38
Gravity Gun iz HL2, ojacana verzija, mada ni ona standardna nije za baciti :D

uros@3D
26.9.2009, 14:37
Gravity Gun iz HL2 (ona krajnja verzija :D ) - Jednostavno je zabavno bacati ljude uz pomoc istog. :)

i

Nail Gun iz FEAR-a - kad ga zakucam u glavu za zid sa jedno 2 metra :D

DeCoy
26.9.2009, 15:10
Nail Gun iz FEAR-a - kad ga zakucam u glavu za zid sa jedno 2 metra :D

Nail Gun je originalno iz Quakea.

Shlaymara
26.9.2009, 15:21
^Da, i koristio je eksere od 9 inca (http://www.youtube.com/watch?v=Mv5Jvr2Fp48):D.

M1L0SH
5.10.2009, 0:17
Ne racunajuci Worms-e definitivno Gravity Gun iz Half Life nije losh ni Stakegun iz Painkiller-a :dzavo:

doctor
5.10.2009, 0:26
Postal 2 odusevljava... Manje morbidni su Gravity Gun i Nail Gun. U FEAR je fantastican osecaj kada ga na sred cela prikucas za zid ili ga obrnes sacmom naopacke i na brzaka nabodes u zid... Joooj :D

uros@3D
5.10.2009, 11:07
Nail Gun je originalno iz Quakea.

Nisam igrao :o

Lokator
5.10.2009, 20:35
Ne racunajuci Worms-e definitivno Gravity Gun iz Half Life nije losh ni Stakegun iz Painkiller-a :dzavo:
Definitivno se slazem!!!!!!!!!!!!

Crni021
26.10.2009, 22:57
Meni je extra onaj sniper u Jerichu sa mogucnoscu ""pilotiranja metkom"".
Super je osecaj kad se nanize 4-5 protivnika jednim metkom :)