PDA

Prikaži potpunu verziju : trilema-stampaci all in one


zWest
17.1.2007, 16:15
Zelim kupiti jedan od ova tri stampaca all in one

dakle


Epson DX4050 -90€
Lexmark x1270-65€
HP F380-93€


Moze mala pomoc, koji od njih je dobar za potrebe obicnog kucnog korisnika.

Hvala

jonathan
17.1.2007, 20:37
Zelim kupiti jedan od ova tri stampaca all in one

dakle


Epson DX4050 -90€
Lexmark x1270-65€
HP F380-93€


Moze mala pomoc, koji od njih je dobar za potrebe obicnog kucnog korisnika.

Hvala

moram priznat da ni jedan od ovih modela ne koristim pa da budem iskren ne govorim iz prve ruke ali sva tri su dobra, bez vecih zamerki jedino Lexmark je.. eto, ljudi nemaju poverenja u njih.. ja bi birao izmedju HP i Epson.. epson je proverena marka ali meni se vise svidja HP.. imam HP stampac star 2 god i dan danas nema problema, brz je i sve sljaka...

opet kaze, neces se zeznut da uzmes bilo koi ali moja preporuka HP ili Epson

poz

zWest
18.1.2007, 2:11
hvala na odgovoru

vidis ja sam godinama koristio hp 656c i odlicno me je sluzio dok nije otisao dodjavola (prsnuo mi ketridz unutra :() pa sam zato sad zakljucio da mi je bolje da kupim neku kombinaciju stampac-skener, jer ja za proteklih 6 godina nisam kuci odstampao ni 1000 stranica.

VelisQ
18.1.2007, 3:16
Ako ne stampas puno i nisi perfekcionista, onda razliku nece primetiti ni kod jednog od njih.
Skoro sam burazeru kupio neki AiO lexmark i sluzi mu dobro (stampa koliko i to otprilike, a jos manje skenira).
Ni jedan od tih modela te nece iznenaditi kao sto su nekada davno to znali da urade (da ima fali nesto kad ti je najpotrebnije da radis sa njim i odbija da bilo sta radi).

Tako, da uzmi sta ti je najblize ili najjeftinije i teraj.

PeTkO
18.1.2007, 10:37
Uzmi najbolje Canon MP160.Ja ga imam i za sada sam zadovoljan.Brzo stampa, skenira dobro...Sve preporuke

zWest
18.1.2007, 22:06
hm nisam nasao do sada Canon MP160 ne znam mu cenu ovde kod nas, pogledacu.
Hvala na odgovorima i na preporuci

nikolafox
23.1.2007, 13:47
Ja sam imao Lexmark x 550 all in one i pravo da ti kazem po funkcijama je relatinvno dobar ocena( 4 )ali posle izvesnog vremena uvlacenje papira koje stampac radi sam na normalnim stampacima se pokvarilo pa sam ja morao rusno da guram papir , na kraju se skroz pokvraio stampac dok je skener raidio mislio sam na stamopac jer vise nisam mogao ni da "naguram" papir. Resenje je bilo kupovina HP-a koji se pokazao kao mnogo kvalitetniji i u stampanju a i u svim ostalim karakteristikama. HP is Made in Germany:a_whistli