PDA

Prikaži potpunu verziju : uredjenje za sajamski prostor sa nekim programom ?


dm@ricn
17.1.2007, 14:55
postovani

radi u jednoj firmi skromnih mogucnosti uskoro imam jedna sajam i nasa firma bi se predstavila natom sajmu. Meni bi trebao neki programcic na osnovu kojeg bi mogli da vidimo kako da nam izgleda stand. Po mogucstvu da ima neke gotove sablone i sl. posto ja i kolega nismo nesto vesti u ovom poslu.


Nadam se da ste me razumeli sta hocu da pitam ;)

veliki pozdrav

kinteC
17.1.2007, 15:37
Stand se moze urediti na 100001 nacin, sve zavisi ok ulozenog novca, od robe koja se izlaze...Ja bih licno radio u 3dsmaxu...Mozda neko zna neki prostiji program za uredjene enterijera tog tipa.

Lucic Nemanja
17.1.2007, 16:17
Mozda simply 3d

GOKSIMASTER
17.1.2007, 16:58
Ma za to bi mogao i onaj googelov 3d program ja bih u njemu radio probao sam ga i dopalo mi se kako fukcionise

dm@ricn
17.1.2007, 20:31
hvala na pomoci znam da moze na 1001 nacin ali mi treba neki lagan programcic u kom biih ja mogao da premestam elemente boje i sl stvari da vidim kako sve to izgleda


veliki pozdrav

holodoc
17.1.2007, 20:44
Ma za to bi mogao i onaj googelov 3d program ja bihu njemu radio probao sa ga i dopalo mi se kako fukcionise
Misliš na "Google Sketch Up!"?
http://www.sketchup.com/?utm_campaign=en&utm_source=en-ha-ww-google&utm_medium=ha&utm_term=google%20sketch%20up
Nisam imao iskustva sa njim ali je navodno veoma lak za učenje.

edit:
Ovo je link za download i registraciju
http://www.sketchup.com/?id=76

GOKSIMASTER
17.1.2007, 21:53
DA bas to veoma se lako dobijaju zeljeni oblici tako je veoma jedostavan za arhitektonske poduhvate. Trenutno radi samo sa poliognima. I ima jako zanimljiv extrude, (veoma jednostavno)

dm@ricn
17.1.2007, 23:12
hvala puno samo malo je veci za moj modem ;)

pa cu morati sa posla da pokusam da ga preuzmem i da vidim sta sve ume ;)
nadam se da moze da uredjuje i unutrasnjost sobe posto ce najverovatnije da se radi nesto na tom principu posto je u pitanju firma za stolariju i sl

pozdrav

kinteC
18.1.2007, 0:15
Ne bi bilo lose da das opis firme, tj proizvoda koji bi se izlagali na sajmu. Mislim da bi ti tako lakse pomogli...

exciter
20.1.2007, 15:48
Probaj sa programom Artlantis. Instalacija ide uz Archicad. Cuo sam da nije komplikovan mada nikad nisam radio u njemu. Arhitekte rade u njemu kad hoce nesto na brzinu da naprave. Google Skethc Up je dosta jednostavan kad predjes tutorijale.

dm@ricn
22.1.2007, 1:05
kako mislis kad predjes tutorijale jel imas nesto za njega?

holodoc
22.1.2007, 1:18
kako mislis kad predjes tutorijale jel imas nesto za njega?
http://sketchup.google.com/tutorials.html ;)

GOKSIMASTER
22.1.2007, 1:24
e da li je neko probao sketchup kako mu se svideo.
Holodoc?

exciter
22.1.2007, 2:16
kako mislis kad predjes tutorijale jel imas nesto za njega?
U samom programu imas tri osnovna tutoriala: help/self-paced tutorials. Ja sam nesto malo crtao i bilo mi je interesantno. Nacrtao sam svoju kucu za nekih 45 minuta i ne izgleda lose.

holodoc
22.1.2007, 2:28
e da li je neko probao sketchup kako mu se svideo.
Holodoc?
Ne nisam ali sam video ljude kako u njemu prave prava mala čuda :)