PDA

Prikaži potpunu verziju : eBay.co.yu


Elementarna Nepogoda
17.12.2005, 11:22
Da li neko zna kada/da li se planira otvaranje ovoga sajta i koji tim radi na tome? Bilo bi sjajno da ima "malo vise" aukcijskih sajtova u SCG, a ne samo ovi mali oglasi...

Johny Atos
18.12.2005, 0:56
ima yubay.co.yu (http://www.yubay.co.yu) ..

vladale
19.12.2005, 11:28
Da li neko zna kada/da li se planira otvaranje ovoga sajta i koji tim radi na tome? Bilo bi sjajno da ima "malo vise" aukcijskih sajtova u SCG, a ne samo ovi mali oglasi...

Postoji i OkBerza - http://www.okberza.com , nešto slično eBay-u.

SuperG
21.12.2005, 16:02
Da li neko zna kada/da li se planira otvaranje ovoga sajta i koji tim radi na tome? Bilo bi sjajno da ima "malo vise" aukcijskih sajtova u SCG, a ne samo ovi mali oglasi...

Ne vidim kakav bi interes imao eBay "dolaskom kod nas"...

Elementarna Nepogoda
24.12.2005, 14:06
Ne vidim kakav bi interes imao eBay "dolaskom kod nas"...

Ma daj, pa po svakoj prodaji uzme po par %, nijedno trziste nije previse malo...

Izguglovao sam i ja bio pomenute sajtove, ali vrlo je malo ponuda/posetilaca - to su ipak polu-amaterski sajtovi.

SuperG
24.12.2005, 17:43
Ma daj, pa po svakoj prodaji uzme po par %, nijedno trziste nije previse malo...

Izguglovao sam i ja bio pomenute sajtove, ali vrlo je malo ponuda/posetilaca - to su ipak polu-amaterski sajtovi.

Mi i online trgovina? Da li si ti normalan? :confused:

nighthawk
24.2.2007, 16:53
Da li neko ima iskustva sa prodavanjem stvari preko ebaya, tj. da li je uopste moguce prodavati nesto iz ove nase drzave?

freeminder
25.2.2007, 11:55
Pa taj ebay.co.yu ni neradi....zali boze!

Carnex
25.2.2007, 16:26
Ebay iz srbije je za****n jer vecina redi preko payPala koji ne radi sa srbijom

todos
25.2.2007, 18:50
Ne vidim kakav bi interes imao eBay "dolaskom kod nas"...

Zbog para-valjda.Mi smo bogato:to_care: i lepo drustvo:kreza:

Flavio
25.2.2007, 21:30
Da li neko ima iskustva sa prodavanjem stvari preko ebaya, tj. da li je uopste moguce prodavati nesto iz ove nase drzave?

Moj kum cesto barata tu.Ali .... (uvek ali) ima frenda u Wienu tako da cesto roba ide preko njega.Problem je shto dosta "Evropljana" i dalje ima lose misljenje o nama :icon_roll pa prosto nece da ulaze u rizik i trguju sa ljudima van EU.Naravno,uvek ima i pozitivnih izuzetaka tako da je par stvari ipak otislo direktno odavde.Sto se tice placanja,isla je "seljacka" varijanta :mad: tj. "Svabo" stavi pare u koverat i salje.Kad stigne kinta salje se paket(ic).Radilo se o robi od par desetina eurica tako da i nije bio neki rizik(ako se "zagubi" pismo i sl.).
Mada,znam i za par ljudi (iz BG) koji rade to "full legit".Nesecam se kako tacno,ali mislim da se koriste PayPall-om i Visa Virtuon karticom.