PDA

Prikaži potpunu verziju : Sta znace fajlovi sa NFO ekstenzijom i cemu sluze?


Ilic Marko
17.12.2005, 6:07
Skinuo sam IGNITION (besplatno-abandonware igru ) voznju za Windows , ali ne radi ni u XP ni u 2000 . Zauzima 16MB fajlovi ignition001-ignition012 i ign_win.exe i 8 MsInfo fajlova(ikona tft monitor - kao My Computer sa plavim krugom pored i u njemu malo slovo i ) sa NFO ekstenzijom na kraju : mt , NF1 , REPLEX , quadqon , RAZOR , rc , vamplair
Cemu sluze ovi fajlovi i imaju li veze sa pokretanjem igre?
Moracu da probam u Win98 , win95 , neznam gde cu naci , ako ne radi, neznam sta cu!
A igra je super, tako bih je igrao, nisam igrao godinama(zuti skolski bus, buba, panda, porsche 911, dzip , kamion , policijski ford, kola hitne pomoci.. ) kolca sa nitro pogonom , pogled odozgo, puno komicnih situacija i prepreka,urnebesna voznja(kad se ukljuci nitro deca u busu vriste i sl..)
Kolko sam nekada vremena provodio uz tu igru!
Pomagajte! Kako da pokrenem igru?
pozdrav!:)

nightshift
17.12.2005, 6:21
http://www.the-underdogs.org/game.php?name=Ignition

Probaj game fix sa ovog linka.

Btw, svojevremeno sam i ja pikao Ignition, ko zna mozda ga i skinem.

Pozdrav.

Patton
17.12.2005, 9:45
sa NFO ekstenzijom na kraju : mt , NF1 , REPLEX , quadqon , RAZOR , rc , vamplair. Cemu sluze ovi fajlovi i imaju li veze sa pokretanjem igre?
Da si probao da ih otvoris u nekom editoru, video bi da su to obicni tekstualni fajlovi koji naravno nemaju nikakve veze sa pokretanjem igre.

GakunGak
17.12.2005, 11:24
Da si probao da ih otvoris u nekom editoru, video bi da su to obicni tekstualni fajlovi koji naravno nemaju nikakve veze sa pokretanjem igre.
Stvar je u tome sto NFO se otvara u notepadu i sadrzi instrukcije za instal, pokretanje, itd...

Goran
17.12.2005, 18:46
NFO, valjda nesto kao info, obicno sadrze kratko uputstvo o programu, i/ili serijalac ili uputstvo kako da krekujes program. Imas dosta programa namenski za citanje NFO fajlova, probaj da pronadjes neki od njih, na primer DAMN NFO Viewer, besplatan i mali, i lepse izgldaju ti fajlovi nego u notepadu. Nemaju veze sa pokretanjem igre, samo uputstvo, sto je vec receno.

voodoo_
17.12.2005, 18:48
Može i u Notepadu, samo namestite font na Terminal.

Goran
17.12.2005, 18:54
Ma moze, samo sto u DAMN NFO Viewer-u mozes da podesis boju pozadine, linkova, teksta, pa sve to lepse izgleda, plus se sam povezuje sa NFO fajlovima pa ih automatski otvara, ne moras Open -> with, mada naravno mozes da podesis i da notepad uvek otvara NFO fajlove. Besplatno i malo programce, ne skodi.

SuperG
18.12.2005, 0:54
Ma moze, samo sto u DAMN NFO Viewer-u mozes da podesis boju pozadine, linkova, teksta, pa sve to lepse izgleda, plus se sam povezuje sa NFO fajlovima pa ih automatski otvara, ne moras Open -> with, mada naravno mozes da podesis i da notepad uvek otvara NFO fajlove. Besplatno i malo programce, ne skodi.

Da, da, Damn NFO je dobar essential koji olaksava zivot...