PDA

Prikaži potpunu verziju : program za pravljenje 3d igara!!!


Strahinja011
15.1.2007, 11:41
Da li bi mi neko mogao navesti neki dobar program za pravljenje 3d igara?
U smislu dobar- pre svega jednostavniji za upotrebu......:confused: :confused:

PeTkO
15.1.2007, 13:02
Imas FPS Creator za pravljenje FPS-a.I imas 3D Game studio (ili samo Game studio, nesecam se).Ti programi su relativno laki za kapiranje i pravljenje igara.

Balan
15.1.2007, 23:50
Imas FPS Creator za pravljenje FPS-a.I imas 3D Game studio (ili samo Game studio, nesecam se).Ti programi su relativno laki za kapiranje i pravljenje igara.
Ako su toliko laki,sto ti nepravis igre u njima?

rudar
16.1.2007, 2:13
Ako su toliko laki,sto ti nepravis igre u njima?

Mozda chovjek hoce da nauchi neki programski jezik (Koji nije ogranichen kao SVAKI game maker-a ma koliko korisnik/pr:Dgramer bio sposoban)?

Lichno sam probao 3D Game Studio i ne bih ti preporuchio da se upustish u pravljenje igara njim ako nisi potpuno siguran u svoje poznavanje engleskog jezika. Ima veoma veliki help file koji veoma razumlljivo objashnjava i C-skriptu i sa^mo modelovanje (ako se to moze nazvati modelovanjem) koji je na engleskom i ima veliki broj strana. Tako da ako ne znash dobro engleski ne preporuchujem ti ovaj program jer mnogo chitanja engleskog (bez velikog poznavanja) zamara i ochi i mozak. Uzmi neki programski jezik (preporuchljivo C++ ili Pascal/Delphi (mislim da vecina zna zashto kazem paskal/delphi:D :D :D )) Necesh odmah moci pocheti sa igrama ali Boze moj, mnogo ce ti vishe koristiti u zivotu nego ijedan GameMaker koji postoji. Ako u zivotu mislish da se bavish game-dev-om ili uopshte programiranjem uzmi da uchish neki programski jezik, ako ti je samo dunulo da napravish igru download-uj/kupi neki game maker od ovih koje ti je PeTkO preporuchio
Probaj neki game maker.Niko ti nece bolje pokazati da je to veeeliko sr4nj3 od samog tebe. Znam iz iskustva. Shto su mi vishe govorili nemoj koristiti nijedan game maker ja sam vecu zelju imao da ga probam:D :D :D )

al0cunit
16.1.2007, 5:09
bla bla bla .. same story everytime .. i think PeTkO will get bored of us .. hmm .. rudar, guess why am i using english ?

rudar
16.1.2007, 5:17
bla bla bla .. same story everytime .. i think PeTkO will get bored of us .. hmm .. rudar, guess why am i using english ?

I can't guss. You must tell me :D Because...

zmmaj
2.2.2007, 1:53
game maker podrzava 3D i to jako lepo...
sta moze??.. skinite sa naseg sajta primer 3D editora...
On je u stvari predhodnica svake ozbiljnije igre..
ukucajte ZmajSoft u pretrazivac
naci ce te nas...


Hvala
ZmajSoft Team -->zmmaj

Balan
2.2.2007, 21:00
game maker podrzava 3D i to jako lepo...

Apsolutno imas moju podrsku!!!
Pozdrav.

zmmaj
4.2.2007, 3:24
jeeee fala bato....