PDA

Prikaži potpunu verziju : Mali oglasi


VelisQ
15.1.2007, 5:47
Mislim da ne bi bilo lose postaviti i podforum "Mali oglasi" na forumu, pre svega sto vecina posetilaca ovakvog tipa foruma, iz potrebe ili zelje, cesto menja konfiguraciju ili neki njen deo.

Naravno uz odredjene restrikcije, da se ne bi skupila gamad sa PC Berze i prodavala MX440 za 20€ i sl.

Takodje smatrama da bi veoma korisno bilo jedan deo foruma posvetiti IT dogadjajima, pre svega kod nas, a kad je vec soba tu, onda moze i sire.

Mil00rad
15.1.2007, 8:10
MX440 je ZVERKA u odnosu na ATI 9200 SE koji imam(probao sam obe kartice,nVidia je mnogo bolja,ATI ne prikazuje sve texture tako da su ljudi u GTA:SA šuplji kao i stenčuga u Tomb Raider Legend).

PeTkO
15.1.2007, 10:05
Ja mislim da je takvo pitanje bilo u temi "Predlozi i Kritike" i da je predlog odbijen.

PAIN
15.1.2007, 11:47
Naravno uz odredjene restrikcije, da se ne bi skupila gamad sa PC Berze i prodavala MX440 za 20€ i sl.
A zasto gamad sa MX440.Ako su vec mali oglasi onda bi svi trebali da imaju prava da okace oglas.Kakve veze ima da li neko prodaje nesto za 5 ili 500 evra.Kada bi tako nesto bilo ja bih prvi postavio oglas za svoje karte(GeForce Vanta, 4 MX440 i jos jednu TNT2).Verovali ili ne ljudi to jos kupuju i svakako bi predstavljalo veci deo oglasa(pored PI,II i III i matorih SDRamova).I onako bezveze se mlatimo kada cisto sumljam da ce ovaj predlog biti odobren.

Peruzzi
15.1.2007, 12:35
ma taj predlog je bio 1000 puta predlagan, i 1000 puta odbijan, sad ce da uleti Chivan da zakljuca temu i da kaze : "Na ovom forumu nece biti oglasa" ;)

oluja
15.1.2007, 13:06
Bas tako, nema sanse da neko objasni politikinim sluzbama kako/zasto su ti oglasi dzabe.

Nista od oglasa na ovom forumu.

BossCo
15.1.2007, 13:24
A jel moze bar neko od admin-a da kaze na kom forumu (sajtu) vredi postavljati oglase. Ja bih recimo rado zamenio moji konfiguraciju za neki MAC uz doplatu... ali nemam predstavu gde to da uradim, tj. gde su ljudi koje to zanima.

VojaM
15.1.2007, 13:35
ma taj predlog je bio 1000 puta predlagan, i 1000 puta odbijan, sad ce da uleti Chivan da zakljuca temu i da kaze : "Na ovom forumu nece biti oglasa" ;) Hmmmm... ima nešto u tome što govoriš...

Ali ne, ipak neću ;)

VojaM
15.1.2007, 13:36
A jel moze bar neko od admin-a da kaze na kom forumu (sajtu) vredi postavljati oglase. Ja bih recimo rado zamenio moji konfiguraciju za neki MAC uz doplatu... ali nemam predstavu gde to da uradim, tj. gde su ljudi koje to zanima.
Admini i modovi mogu da urade isto što i ti sam možeš - da odu na pretraživač.

Toplo preporučujem u ovom i svim sličnim slučajevima.

Chivan
15.1.2007, 14:39
ma taj predlog je bio 1000 puta predlagan, i 1000 puta odbijan, sad ce da uleti Chivan da zakljuca temu i da kaze : "Na ovom forumu nece biti oglasa" ;)Dugo sam razmišljao da li da te razočaram ili ne i još nisam odlučio. Videćemo da li će rasprava da se nastavi i u kom smeru. ;)

Shlaymara
15.1.2007, 15:13
Podrzavam temu sa malim oglasima, i ovo mog predloga.
Prvo da se tacno odredi sta jedan oglas mora da sadrzi, znaci sta se prodaje, koja je cena, uslovi, eventualna zamena, garancija i slicno. Onda da se odredi jedan modus koji ce biti zaduzen za oglase i da svako ko hoce da nesto proda da tom modusu salje PM sa oglasom. Ako oglas ima sve neophodne informacije, modus ga postavlja na forum i tema se odmah zakljucava. U oglasu bi pisalo sta se prodaje i ko prodaje. Ko je zainteresovan neka kontaktira "prodavca" preko PM. Tako bi se izbegli spamerski postovi. A kad se nesto proda, prodavac opet obavestava doticnog modusa da oglas vise ne vazi, i da se oglas brise.
Ako modus proceni da je prodavac neka firma ili nesto slicno, nece postaviti oglas, i to je to.
Najbitnije u celoj stvari je da se ne postavlja kojesta i da nema odgovaranja na oglas. Neka se sve radi preko PM.

Normalno, ako Politikina politika:D ne dozvoljava nikakve besplatne oglase, bilo da su u pitanju fizicka ili pravna lica, sve pada u vodu.

bobi
15.1.2007, 15:29
A taj modus? Treba li on od necega da zivi? :)

Mario Pavićević
15.1.2007, 15:56
A taj modus? Treba li on od necega da zivi? :)
Njemu 10% od ostavenih transakcija:) Naravno PDV mora da se plati:)

todos
15.1.2007, 15:56
Podrzavam da se postave mali oglasi.I zasto bi morali da se placaju kad ima sajtova na sve strane koji su besplatni.A drugo zasto se nama ne bi izaslo u susret da izmedju sebe razmenjujemo i prodajemo hardver.Drugo za nikoga ne treba reci da je gamad kad cak i starije stvari vrede vise nego sto sad dobroj vecini ugradjuju u nove kompjutere.Najbolji primeri za to su recimo rezaci.Ja bih sad imao da postavim tv karticu koja je u ful pakovanju i izgleda kao nova i ima duplo manju cenu nego sto sam je ja platio prosle godine.

Mare[Bg]
15.1.2007, 16:05
Ja sam takodje ZA male oglase, a i mislim da je jos 95% korisnika foruma ZA male oglase.

VojaM
15.1.2007, 16:24
Vi slobodno razmenjujte i prodajte hardver preko ličnih poruka.
To vam niko ne brani.

Shlaymara
15.1.2007, 16:30
A kako da znam da li neko nesto prodaje? Ili ako ja prodajem, da saljem PM svima redom?

VojaM
15.1.2007, 16:37
A kako da znam da li neko nesto prodaje? Ili ako ja prodajem, da saljem PM svima redom? Da, vidiš, to je problem.
Ali rešićete vi to.

PAIN
15.1.2007, 17:05
A kako da znam da li neko nesto prodaje? Ili ako ja prodajem, da saljem PM svima redom?
Evo ti bas par oglasa.....:D

Kada bi tako nesto bilo ja bih prvi postavio oglas za svoje karte(GeForce Vanta, 4 MX440 i jos jednu TNT2).
tv karticu koja je u ful pakovanju i izgleda kao nova i ima duplo manju cenu nego sto sam je ja platio prosle godine.

bobi
15.1.2007, 17:06
A kako da znam da li neko nesto prodaje? Ili ako ja prodajem, da saljem PM svima redom?
Svima brate. :)
Neko mora da je zainteresovan od 6000 ljudi. :D

B@NE
15.1.2007, 17:11
Ja licno podrzavam tu temu i mislim da bi bila od velikih koristi za na forumase ,vec se medjusobno poznajemo i znamo da nam nece uvaliti neki krsh:D Samo sto bi trebalo da se odrzava jer bi u toj oblasti bilo dosta spamova, kao sto je to prkasa inace kod nas.

Bojan
15.1.2007, 17:27
Kratko i jasno vam je sve objasnjeno:

Bas tako, nema sanse da neko objasni politikinim sluzbama kako/zasto su ti oglasi dzabe.

Nista od oglasa na ovom forumu.