PDA

Prikaži potpunu verziju : Kako da ubrzam ili usporim snimak?


Serbianboss
16.12.2005, 15:36
Pozdrav svima,

kako u Vegasu 6 ili u Pinnacle studio 10 da Snimak u pojedinim delovima ubrzam ili usporim, a da audio ostane normalan.

Znaci da video ubrzam a da zvuk(ton) ostane normalan.

Da li je ovo moguce?

pozdrav

Serbianboss
17.12.2005, 0:22
Prvo pitanje na forumu i niko ne zna odgovor.....

Anak1n
17.12.2005, 3:18
Aj da ne bude da niko ne zna...ajd ja da probam da ti pomognem svojom logikom u 2 h uvece...da bi zvuk ostao isti znaci treba da razdvojis audi i video faj...logicno da si malo seo i razmislio doso bi na taj zakljucak...a da ubrzas...pa npr. da izdvojis taj deo koji hoces da ubrzas i povecas broj frejmova i posle da ih spojis...i dobijwe audio koji vozi po svom i video koji ide normalno i ubrzava.... :D lep savet glavom pa kroz zid....otkud znam nikad mi to nije trebalo pa nisam ni radio...

oluja
17.12.2005, 11:16
Da li ti savet za Adobe Premiere nesto znaci?

srlle
19.12.2005, 22:07
Probaj u Premijeru.Stavis klip na timeline, odlinkujes audio i video(desni klik,unlock audio and video) , desni klik na klip, izaberes speed,stavis + ili - procenata i vrednost koju hoces, uradis desni klik na tako podesen klip,izaberes video options > field options >flicker remuvel da ti klip nebi treperio,zaim iztrimujes video i audio delove klipa kako ti odgovara i na kraju izrendas fajl.