PDA

Prikaži potpunu verziju : BitDefender 10 unistava PC??!


AkulM
17.12.2006, 23:27
bio sam na downloads.com i video BitDefender 10 antivirus, i vidim oni ga ishvale sem jednog malog problema.......ako ga uninstaliras on ti unisti PC (BSOD, fatal greske, pucanje windows-a itd.).i neki tip je takodje rekao isto.
ali da li ima tu istine.instalirao sam trial pa se brinem......:confused:

Marko_L
18.12.2006, 0:57
Pa ako si ga već instalirao, kasno ti je da brineš, jer ti je svejedno da li je istina ili ne :)

madsrdjan
18.12.2006, 4:17
Hm probavao sam BitDefender 10 i nakon sto je stalno prijavljivao neku gresku uninstalirao sam ga i vratio stari BitDefender 9 koji mi je na compu vec godinu i po i radi besprekorno.

Bojan
18.12.2006, 11:50
bio sam na downloads.com i video BitDefender 10 antivirus, i vidim oni ga ishvale sem jednog malog problema.......ako ga uninstaliras on ti unisti PC (BSOD, fatal greske, pucanje windows-a itd.).i neki tip je takodje rekao isto.
ali da li ima tu istine.instalirao sam trial pa se brinem......:confused:
Netachno. Ja sam ga instalirao i obrisao i nisam imao nikakvih problema.

voodoo_
18.12.2006, 12:31
Čitanje komentara na download.com-u je isto kao čitanje komentara na torrent sajtovima... uvek se javi neki retard sa krš mašinom (potencijalno punom virusa), neodržavanim windowsom i 5 pozadinskih programa koji smetaju, da kaže kako softver ne radi lepo.

AkulM
18.12.2006, 14:53
Čitanje komentara na download.com-u je isto kao čitanje komentara na torrent sajtovima... uvek se javi neki retard sa krš mašinom (potencijalno punom virusa), neodržavanim windowsom i 5 pozadinskih programa koji smetaju, da kaže kako softver ne radi lepo.

sad bar ne moram da se brinem.......ali da li je tacno da bitdefender ima najbolju detekciju.ocu da ga testiram:dzavo:

Hm probavao sam BitDefender 10 i nakon sto je stalno prijavljivao neku gresku uninstalirao sam ga i vratio stari BitDefender 9 koji mi je na compu vec godinu i po i radi besprekorno.
a sta je tacno pisalo?

madsrdjan
18.12.2006, 15:16
Ne mogu tacno da se sjetim kakvu je poruku ispisivao ali mislim da je bilo nesto kada podignem sistem da ispise poruku da mu se desila neka greska i da mora da se izgasi i da li hocu da posaljem raport, bla, bla...

Dimo
18.12.2006, 15:53
Nisam imao problema sa BitDefenderom za kratko vrijeme koje sam ga koristio(verzija 8,Standard) niti su mi iskakale raznorazne poruke.Jedino sto je pakleno jeo memoriju i usporavao sistem.

Simke
19.12.2006, 0:39
Zavisi od podešavanja.

Napravio sam jednu simpatičnu grešku, sa BitDefenderom,
prilikom jednog sredjivanja poslovnog računara u jednoj privatnoj firmi malo sam im ubrzao i korigovao sistem da korektnije radi, izbacio razno smeće i tako to... prilikom skeniranja uključio sam opciju da skenira i sadržaj zapakovanih fajlova, što sam kasnije zaboravio da isključim...
rezultat je bio da sam usporio sistem nešto malo manje nego što sam ga ubrzao... nije se ni moglo primetiti jer je ranije računar radio više nego katastrofalno.
Naravno, šarmantna vlasnica je bila zadovoljna i priča bi se tu i završila da nisam pre neki dan bio na kafi i slučajno primetio da je ta opcija ostala uključena pa sam je isključio... malo kasnije je primetila razliku i rekla mi:
''hej, šta si mu uradio vidi koliko sada brže radi?''
:)

AkulM
19.12.2006, 15:33
izbrisao sam BD 10 i nema nikakvih problema za sad:rolleyes: , sad koristim neki AVG (nije free):D .